Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2003., 14:50   #41
Ma vi to meni kao da ja ne poznajem zensku cud. Sve zene zamisljaju seks sa dva crnca, tzv. dvocevku, dok masturbiraju, samo sto to zive ne bi priznale. Osim toga, anal treba da probate sa iskusnim muskarcima, a ne ovim vasim napaljenim klincima koji nikada nisu bili na rektalnom pregledu prostate. Kuzite moje dame?
Ruprecht is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 15:07   #42
Quote:
Ruprecht kaže:
Ma vi to meni kao da ja ne poznajem zensku cud. Sve zene zamisljaju seks sa dva crnca, tzv. dvocevku, dok masturbiraju, samo sto to zive ne bi priznale. Osim toga, anal treba da probate sa iskusnim muskarcima, a ne ovim vasim napaljenim klincima koji nikada nisu bili na rektalnom pregledu prostate. Kuzite moje dame?
da, to su ti neki trenuci u životu muškarca kad zapovijed "ne čini drugome ono što ne bi želio da tebi čini" dobije smisao u svoj svojoj šuplj....punini
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 17:22   #43


Ma, hoce li vec neko da oceni ovaj topic sa cistom peticom? Ja sam pokusao ali ne vredi. Hebes i ovu demokratiju i ovakav zivot! Posten covek vise ne moze ni da glasa sam za sebe.
Ruprecht is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 18:12   #44
Ruprecht, ti si moj idol.
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 21:26   #45
Re: Primate li me da budem zenski petko?

ma bolje zenski petko
nego peto zensko
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 22:29   #46
Quote:
placebo kaže:
Ruprecht, ti si moj idol.

Hvala mindza ratnice!

Jel znate onaj vic? Dobro, samo se pripremite, mnogo je smesan:

Ulaze dva ciganina u prodavnicu sportske opreme:

" Zdravo gospodja! Jel imas nuncake na prodaju?"

" Nemamo."

"Kako, bre, nema?"

" Ma otkud nam nuncake, to je bilo popularno pre petnaest godina!"

"A je li, bre, zeno bozja, sta sad mi nindze da radimo?"


E da, jos da dodam: ja stvarno ne znam sta radi administracija ovog foruma, posebno nasa moderatorkinja i sto ih mi uopste i placamo kad ne vode racuna o javnim interesima? Evo koliko sam vec aktivan na forumu Zenski kutak, a oni ni ne pomisljaju da zasucu rukave i promene ime foruma. Sad kada je Ruprecht ovde forum bi se mogao zvati Zenski k(r)utak.
Ruprecht is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 23:02   #47
Quote:
Ruprecht kaže:
Hvala mindza ratnice!

Jel znate onaj vic? Dobro, samo se pripremite, mnogo je smesan:

Ulaze dva ciganina u prodavnicu sportske opreme:

" Zdravo gospodja! Jel imas nuncake na prodaju?"

" Nemamo."

"Kako, bre, nema?"

" Ma otkud nam nuncake, to je bilo popularno pre petnaest godina!"

"A je li, bre, zeno bozja, sta sad mi nindze da radimo?"


E da, jos da dodam: ja stvarno ne znam sta radi administracija ovog foruma, posebno nasa moderatorkinja i sto ih mi uopste i placamo kad ne vode racuna o javnim interesima? Evo koliko sam vec aktivan na forumu Zenski kutak, a oni ni ne pomisljaju da zasucu rukave i promene ime foruma. Sad kada je Ruprecht ovde forum bi se mogao zvati Zenski k(r)utak.
ahahhahaa...)))))))

a zašto ti ne bi mene zaposlio k'o pripravnicu? mogli bismo svugdje po forumu ići zajedno.. k'o Batman i Robin... na primjer, dođeš tu i kažeš: "Promijenite ime u ženski krutak!"... i nitko ništa.. e, ali kad bih npr. ja digla šaku visoko i ponovila: "Krutak!"... odmah bih to dobilo na težini.. ili, na primjer, kasnije kad bismo se uhodali i kad bi ljudi već znali da radimo zajedno, ja ne bih morala ništa govoriti, samo bih stajala iza tebe u gimnastičarskom trikou, a forumom bi se proširio žamor pun strahopoštovanja: "Ruprecht i Mindja Ratnica!"... u prvih par epizoda bismo se obračunavali s nekim sporednim likovima, sitnim lopovima na nevažnim topicima, a onda bismo otkrili da iza svega stoji pokvareni gradonačelnik Anderlon... i krenuli u nemilosrdnu borbu za spas ovog foruma...
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 23:05   #48

Pa ja cu se ubit....
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 23:20   #49
Quote:
placebo kaže:
ahahhahaa...)))))))

a zašto ti ne bi mene zaposlio k'o pripravnicu? mogli bismo svugdje po forumu ići zajedno.. k'o Batman i Robin... na primjer, dođeš tu i kažeš: "Promijenite ime u ženski krutak!"... i nitko ništa.. e, ali kad bih npr. ja digla šaku visoko i ponovila: "Krutak!"... odmah bih to dobilo na težini.. ili, na primjer, kasnije kad bismo se uhodali i kad bi ljudi već znali da radimo zajedno, ja ne bih morala ništa govoriti, samo bih stajala iza tebe u gimnastičarskom trikou, a forumom bi se proširio žamor pun strahopoštovanja: "Ruprecht i Mindja Ratnica!"... u prvih par epizoda bismo se obračunavali s nekim sporednim likovima, sitnim lopovima na nevažnim topicima, a onda bismo otkrili da iza svega stoji pokvareni gradonačelnik Anderlon... i krenuli u nemilosrdnu borbu za spas ovog foruma...
Ma kakav Anderlon, njega cu ubiti stomacnim zadahom u trenucima dokolice. Nas dvoje smo, srce, ubitacan tandem, kao Miki i Melori, samo jos malo gori od njih.

Mislim da je ovo pocetak jednog divnog prijateljstva.
Ruprecht is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 23:26   #50
Quote:
placebo kaže:
ahahhahaa...)))))))

e, ali kad bih npr. ja digla šaku visoko i ponovila: "Krutak!"... odmah bih to dobilo na težini..
eeee ne ide to tako
trebas dici NOGE visoko
i ako bi krutak dobio na duzini, mozda bi postigla efekat
(ops, ovo je tajni recept svih nas lokalnih moderatorki, nemojte nikom otkriti da sam vam ja izdala, jer da nebi bilo dizanja pobuna, moracu opet dizat noge
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 23:48   #51
Quote:
Septembar kaže:
eeee ne ide to tako
trebas dici NOGE visoko
i ako bi krutak dobio na duzini, mozda bi postigla efekat
(ops, ovo je tajni recept svih nas lokalnih moderatorki, nemojte nikom otkriti da sam vam ja izdala, jer da nebi bilo dizanja pobuna, moracu opet dizat noge
Septembar, ti si nas očito zamijenila s nekim drugim junacima... možda s Davidom i Maddie iz Slučajnih partnera? Ruprechtov se krutak, kao što mu ime govori, ukrućuje do neslućenih dužina.. ali nitko ne zna kada će se i zašto to dogoditi.. Ruprechtov krutak imun je na takve podražaje.. u tome i je tajna našeg uspjeha
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2003., 21:23   #52
Quote:
placebo kaže:
Ruprechtov se krutak, kao što mu ime govori, ukrućuje do neslućenih dužina.. ali nitko ne zna kada će se i zašto to dogoditi

Tacno tako. Kada vidite da sam online ne priblizavajte se previse monitoru i zvucnicima.

Samo da vam skrenem paznju da sam upravo registrovao svoj nalog na hotmail-u. Ukoliko zelite da dozivite nezaboravnu cyber avanturu koje cete se secati do kraja ovozemaljskog zivota pokrenite msn messenger, ukucajte [email protected] i udjite u misteriozni svet Dr.Ruprechta (iskljucivo nakon 24h).

Za sada sam osposobljen samo za tekstualni chat, ali obecavam da cu od sledece rate socijalne pomoci kupiti i mikrofon i kamericu, pa cemo moci i da se vidimo i cujemo.
Ruprecht is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2003., 08:35   #53
Sta je, zagoreo si, ha? Sace ribe da navale...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2003., 10:23   #54
hmm.. jsam sad malo zbunjena jer ne znam koja je moja uloga u ovim novim zbivanjima... s obzirom da sam izrazito heteroseksualan lik, bilo bi možda najbolje da odem npr. popravljati ruprechtomobil dok ti to obavljaš?
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2003., 00:39   #55
Placebo, inbox ti je prepun, pa ti ne mogu poslati poruku. Udji u PM podesavanja i pobrisi sve poruke koje ti ne trebaju iz inbox-a, a zatim klikni na refresh dugme IE-a.
Ruprecht is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:21.