Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2011., 12:30   #41
Quote:
Frank Zappa kaže: Pogledaj post
Pizza sa biftekom

Kako? (je li čitav ili narezan, je li možeš reći kako pečen) Koliko? (kuna i grama) i kakva je izvedba
biftek?
na pizzi?

grehota.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 19:14   #42
Quote:
Frank Zappa kaže: Pogledaj post
Pizza sa biftekom

Kako? (je li čitav ili narezan, je li možeš reći kako pečen) Koliko? (kuna i grama) i kakva je izvedba
narezan na par tankih listova (recimo debljinee 3-4 mm), naravno nije krvav, vec sasvim fino pecen, mekan ko dusa... Pretpostavljam da je prije termicki obradjen pa onda narezan i stavljen na picu jos par min u pecnici..

priiznajem cudna kombinacija al moral sam probat.. Inace on gore jos stavi i gljive al ja gljive ne jedem pa sam ga zamolil da ih ne stavi..

cijena 60 kn..

u svakom slucaju, pica kod zaca nije za svakoga, ponajvise pretpostavljam da nisu dovoljno zacinjene za ljubitelje pikantnih pica, mogli bi reci da su dost blage, al to mi bas pase i fakat su jako fine.. Definitivno vrijedi isprobat..
turbolimac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 22:33   #43
pizza

Bili danas prvi put tamo na Medveščaku dragi i ja na pizzi, uzeli mješanu i izvrsna je, ogromna, puno, puno šunke, gljiva, sira, ukusna, meni a i njemu je ovo bila jedna od najboljih pizza u gradu. Za svaku preporuku
Amelie01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 15:03   #44
Dobra je bila 4 sira, no s njom dođu 4!! PLASTIČNE kutijice (kukuruz, masline, sosevi). To danas, kada se cijeli svijet bori protiv plastičnog zagđenja (,a recikliranje nije rješenje), nikako nije prihvatljivo, tako da ću naći drugu pizzeriju ukoliko ovi ne promjene ambalažu (tipa mali tetrapakići ili masniji papir, ili tako nešto).
Lugos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 14:23   #45
meni se zac pokvario, prije je u tim plasticnim kutijicama (koje su super jer ne zakelje sve okolo ) bilo izvrsnih keksica a sad dobijem ketchup kukuruz i masline :S
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2018., 18:03   #46
Nedavno sam naručio pizzu kod Žaca i dobio prigrijanu, tijesto gumirano?!?
Ledar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:57.