Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 11:44   #9701
Pa tako mi se i čini po reakcijama
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Old 17.10.2017., 12:03   #9702
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Pa tako mi se i čini po reakcijama
ma jasno, neka si ti nama rekla
Calandre is offline  
Old 17.10.2017., 12:14   #9703
Quote:
Calandre kaže: Pogledaj post
ma jasno, neka si ti nama rekla
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 17.10.2017., 12:18   #9704
Došla bisere pred svinje rokat...

Ja inače ne koristim suhi šampon često, no evo u subotu mi se dogodilo da su cure u zadnji tren dogovorile izlazak, a ja u planu imala tu večer prati kosu (4. dan od zadnjeg pranja) i naravno nisam stigla. Posprejala Girlz only šamponom za suho pranje za tamnu kosu i izašla raspuštene kose. Da nije izgledala fakat čisto, sigurno je ne bih raspustila. Čak je i volumena bilo toliko da sam naposljetku prikačila kopčom (bilo mi je malo kao da sam ispod haube izašla, one stare frizure gdje vlas ide prvo 2 cm prema gore pa se tek onda spušta u pad ).

Eto, moja preporuka! Uvijek imam tog šampona za svaki slučaj. Jedino ga nema kod nas... :k
mirtochka is offline  
Old 17.10.2017., 20:06   #9705
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ništa ne može prikriti prljavo.
XXL Batiste se ne bi složio
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Old 18.10.2017., 08:08   #9706
girlz mi je bio za nijansu bolji od batiste ali svejedno nedovoljno dobar da mogu pustiti kosu jer na tjemenu bude spljostena a dole ima volumen i onda izgledam u najmanju ruku cudno
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Old 18.10.2017., 09:46   #9707
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
girlz mi je bio za nijansu bolji od batiste ali svejedno nedovoljno dobar da mogu pustiti kosu jer na tjemenu bude spljostena a dole ima volumen i onda izgledam u najmanju ruku cudno
Ja sam uvijek u fazi nekog linjanja i nikad se ne češljam onako normalno jer me živcira gdje će sve te dlake završit (po podu ili po mojim leđima pa ih neću vidjeti ) tako da se uvijek nagnem prema dolje pa onda iščešljavam suhi šampon i nemam takvih problema. Doslovno mi kosa prvo ide prema gore pa se tek onda spušta. Baš dobijem volumen koji me šokira jer se većinom peglam. Malo me na kraju i živcira taj volumen, ali kosa je spremna za raspustiti.
mirtochka is offline  
Old 18.10.2017., 11:33   #9708
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
tako da se uvijek nagnem prema dolje pa onda iščešljavam suhi šampon i nemam takvih problema.
i ja isto tako, suhi šampon mi najbolje funkcionira na taj način jer svodi onu ljepljivost što cure spominju na minimum i daje maksimum volumena. a prije tog iščešljavanja najbolje još malo s rukama promrsiti tjeme da se šampon bolje rasporedi i upije što se upiti da.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Old 25.10.2017., 19:38   #9709
Moram prijaviti svoje razočarenje Benefit Bad gal lash maskarom. Sve ok za volumen, dužinu, međutim svaki, ali doslovno svaki dan do podne bi postala rakun. To se trusi pod oči da je to prestrašno. S niti jednom puno jeftinijom maskarom nisam imala takav problem!!!
uppsala is offline  
Old 27.10.2017., 20:23   #9710
Dr Organic Tea Tree Face Wash



Razočarao me zato što ne radi ništa. Doslovno kao da se vodom umivam - prištići se stvaraju jednakim intenzitetom, te osjetim blago zatezanje nakon umivanja. Ok, znam da je teško očekivati od bilo kakvog proizvoda da drži kožu pod kontrolom, kad su nepravilnosti koje ju muče hormonske prirode. Ipak, da uz sve prirodne sastojke unutra, ne napravi baš nikakvu razliku, to mi nije ok. Koristim ga sad puna 3 tjedna i upravo sam se danas osula kao da nema sutra, baš kao i dok ga nisam koristila.
mimimozica is offline  
Old 27.10.2017., 20:47   #9711
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ništa ne može prikriti prljavo. Kosa se pere, ne maskira.
Njegovanost počinje higijenom.
Svi detalji se vide.
rasplakao me ovaj post
sweetkiss is offline  
Old 29.10.2017., 18:55   #9712
Farmasi šampon od češnjaka.
Jako masti kosu. U manje od 24 sata kosa mi je svaki put nakon pranja s tim šamponom toliko masna da je ponovno za pranje. Kaže djevojka od koje sam ga naručila: mora to tako u početku, važno je biti ustrajan.
Prala sam s njim kosu dok ga nisam potrošila jer...šteta baciti, a osim toga, eto kažu i da treba biti ustrajan, da se tjeme tako čisti.

Na kraju sam dobro i prošla, kolegica od istog dobila perut, kraste na glavi...
Nikome ne bih preporučila.
BoleynAnne is offline  
Old 29.10.2017., 19:21   #9713
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
Farmasi šampon od češnjaka.
Jako masti kosu. U manje od 24 sata kosa mi je svaki put nakon pranja s tim šamponom toliko masna da je ponovno za pranje. Kaže djevojka od koje sam ga naručila: mora to tako u početku, važno je biti ustrajan.
Prala sam s njim kosu dok ga nisam potrošila jer...šteta baciti, a osim toga, eto kažu i da treba biti ustrajan, da se tjeme tako čisti.

Na kraju sam dobro i prošla, kolegica od istog dobila perut, kraste na glavi...
Nikome ne bih preporučila.
Još je netko spominjao ovaj šampon baš na ovoj flop temi
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 29.10.2017., 19:35   #9714
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Još je netko spominjao ovaj šampon baš na ovoj flop temi
S druge strane, čula sam toliko pohvala o njemu prije nego sam ga sama počela koristiti. Valjda nisu te silne pohvale od onih koji se bave prodajom Farmasi proizvoda.
BoleynAnne is offline  
Old 29.10.2017., 19:43   #9715
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
S druge strane, čula sam toliko pohvala o njemu prije nego sam ga sama počela koristiti. Valjda nisu te silne pohvale od onih koji se bave prodajom Farmasi proizvoda.
Nisu, ima ljudi u mojoj okolini kojima stvarno odgovara. Ja sam pisala baš na ovoj temi o njemu i u početku sam stvarno bila zadovoljna, brže mi je rasla kosa a onda mi je nakon nekog vremena počeo baš jako isušivati kosu a pogotovo vrhove. Mislim da nije baš pogodan za učestalo korištenje pogotovo kod tanke i tretirane kose već više za povremeno kao nekakav tretman.
sobarica is offline  
Old 29.10.2017., 20:19   #9716
Ja ga koristim svaki drugi put kao prvo pranje i meni je ok, ne izaziva mi nikakvo mascenje ni perut. Koristim ga od srpnja. I kosa mi je brže rasla od toga.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 29.10.2017., 21:37   #9717
Onaj novi, zeleni Fructis za masnu kosu (valjda Pure Fresh) s krastavcem - katastrofa. Dobila sam perut kakvu skoro nisam, i to odmah nakon prvog pranja. Tjeme svrbi k'o nenormalno i masno je k'o špek. Također se teško razmazuje i općenito pere s njime, podsjeća jako na onaj L'Oreal od gline, koji mi je napravio sličan nered. Bogami, ja više ne znam u čemu prati kosu. Mislim da ću se vratiti Palmolive šamponu od breskve (koji ni nije za moju kosu lol) koji mi niti nešto extra, a niti štete nikad nije napravio. Odustajem polagano.
Blue Lotus is offline  
Old 29.10.2017., 21:43   #9718
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Onaj novi, zeleni Fructis za masnu kosu (valjda Pure Fresh) s krastavcem - katastrofa. Dobila sam perut kakvu skoro nisam, i to odmah nakon prvog pranja. Tjeme svrbi k'o nenormalno i masno je k'o špek. Također se teško razmazuje i općenito pere s njime, podsjeća jako na onaj L'Oreal od gline, koji mi je napravio sličan nered. Bogami, ja više ne znam u čemu prati kosu. Mislim da ću se vratiti Palmolive šamponu od breskve (koji ni nije za moju kosu lol) koji mi niti nešto extra, a niti štete nikad nije napravio. Odustajem polagano.
Tinktura kruti šampon lavanda? Lush Jumping juniper?
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 29.10.2017., 22:21   #9719
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Tinktura kruti šampon lavanda? Lush Jumping juniper?
Nisam ništa od ovoga probala. Ne znam ni kako bih baratala s krutim šamponon, iskreno... A Lush mi je malo skup, koliko sam dosad viđala.
Blue Lotus is offline  
Old 29.10.2017., 23:44   #9720
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Onaj novi, zeleni Fructis za masnu kosu (valjda Pure Fresh) s krastavcem - katastrofa. Dobila sam perut kakvu skoro nisam, i to odmah nakon prvog pranja. Tjeme svrbi k'o nenormalno i masno je k'o špek. Također se teško razmazuje i općenito pere s njime, podsjeća jako na onaj L'Oreal od gline, koji mi je napravio sličan nered. Bogami, ja više ne znam u čemu prati kosu. Mislim da ću se vratiti Palmolive šamponu od breskve (koji ni nije za moju kosu lol) koji mi niti nešto extra, a niti štete nikad nije napravio. Odustajem polagano.
Identična stvar je meni bila sa istim šamponima.
Sad koristim Terra naturi za volumen i zadovoljna sam, peruti nema, a kosu perem svaki drugi dan.
__________________
“Two people in love, alone, isolated from the world, that's beautiful.”
Lorelei S is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.