Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 13:50   #1641
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Iznervirala sam se danas propisno radi LF BB.
Uglavnom, naručila sam prošli mjesec BB jer me zanimao 1 proizvod. Provjerila sam nekoliko puta je li mi slučajno ostala kakva pretplata za dalje. Na my account u subscriptions nema ništa. Jutros sam dobila mail da mi je box za 10. mjesec poslan!!! U pregledu narudžbi ga nema! I naravno teretili mi karticu.
Je li imao ko ovakvu situaciju??
A očajan mi je ovaj box za 10. misec!!!!
Ako si kupila samo jedan i nisi uzela subskripciju, možda ti je ostala upaljena auto-renew opcija? Kakogod kontaktiraj njihovu korisničku službu čim prije. Žao mi je što ti se to dogodilo, i meni je ovaj boks očajan, al ja sam budala sa subskripcijom od godinu dana još samo 2 kutije i onda je gotovo
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 14:05   #1642
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Ako si kupila samo jedan i nisi uzela subskripciju, možda ti je ostala upaljena auto-renew opcija? Kakogod kontaktiraj njihovu korisničku službu čim prije. Žao mi je što ti se to dogodilo, i meni je ovaj boks očajan, al ja sam budala sa subskripcijom od godinu dana još samo 2 kutije i onda je gotovo
Auto-new mi je off što je najgore
Poslala sam poruku jutros, a onda sam provjerila karticu i poludila!!
Izdrži još te 2 kutijice, možda budu bolje!! Nema šanse da više ijednu naručim!!
uppsala is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 13:03   #1643
Pozdrav,
jel prodaje netko KNJIGU ŠEFICA iz lipanjskog beauty box-a??
jana lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 19:32   #1644
Ljudi pomoć, danas mi s veelikim kašnjenjem i nakon urgiranja stigao LF BB naručen 14.08.!!

Podigla na pošti, dođem doma, a kutija prazna,unutra samo neka reklamna knjižica!!!

Je li netko imao takav slučaj?
sparkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 13:09   #1645
Dosao mi je jucer LF Advent Calendar Ne znam zasto sam mislila da to kasnije salju. Ovo mi je nekako dosta rano za adventski kalendar...
Samo sam ga raspakirala, ali nisam jos otvorila niti jedan dan, cak razmisljam da cekam advent
Iznenadilo me koliko je to ooooogromno, k tome je stiglo DPD-om, a ne na postu (napokon dobar potez LF-a). Ladice su prekjut, nadam se da me nece sadrzaj razocarati (jos uvijek izbjegavam spojlere).
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 19:40   #1646
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Dosao mi je jucer LF Advent Calendar Ne znam zasto sam mislila da to kasnije salju. Ovo mi je nekako dosta rano za adventski kalendar...
Samo sam ga raspakirala, ali nisam jos otvorila niti jedan dan, cak razmisljam da cekam advent
Iznenadilo me koliko je to ooooogromno, k tome je stiglo DPD-om, a ne na postu (napokon dobar potez LF-a). Ladice su prekjut, nadam se da me nece sadrzaj razocarati (jos uvijek izbjegavam spojlere).
Ja sam svoj prošle godine dobila na posao Kolege su bile sve u čudu, a nisam im htjela reći što je unutra !
Nadam se da će ti se svidjeti ovogodišnji! Meni je prošlogodišnji bio za 5!
uppsala is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 13:18   #1647
Razmišljam da uzmem pretplatu na 3 mjeseca ,sad ,dali se može naručivati i strani box ili samo izHr?
Dali se isplati uopće uzimati,jer vidim jako loše recenzije tu, ali nekako mi se čini da bi mogla dobro proći da uvalim darove za Božić sa ovim proizvodima,jer,tko ne voli vlažne maramice?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 13:42   #1648
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Razmišljam da uzmem pretplatu na 3 mjeseca ,sad ,dali se može naručivati i strani box ili samo izHr?
Dali se isplati uopće uzimati,jer vidim jako loše recenzije tu, ali nekako mi se čini da bi mogla dobro proći da uvalim darove za Božić sa ovim proizvodima,jer,tko ne voli vlažne maramice?
Ja nisam baš razumijela koju pretplatu misliš uzeti. Ja recimo nikad ne bi uzela niti jedan domaći bb, niti sam ikad razmišljala o tome.
Od stranih nama dolaze LF, Naturissimo. Ja se nekad počastim LF, ali isključivo nakon što vidim sadržaj. Ima tu dosta cura koje imaju pretplatu na LF; znat će one bolje je li se isplati ili ne, mada pretpostavljam da ćeš dobit raznorazne odgovore.
uppsala is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 16:17   #1649
Mislim na bb ovaj koji se kod nas reklamira.Šta ima još koji?Uopće se ne razumijem u te boxove.
Mislim na ovo
https://beautybox.hr/
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 18:19   #1650
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Mislim na bb ovaj koji se kod nas reklamira.Šta ima još koji?Uopće se ne razumijem u te boxove.
Mislim na ovo
https://beautybox.hr/
Imaš i ovaj:
http://tester.hr/

Osobno - sve su lošiji. Pročitaj malo iskustva s prethodnih stranica.
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 21:22   #1651
jel ima netko linka za spoilere ovogidsnjeg LF adventskog? Ja ne mogu naci
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 23:21   #1652
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Tražeći unboxing od LF kutijice za 10. mjesec, naletila sam na SPOILER Unboxing LF Advent calender 2017.
Baš me zanima kakvi su ti dojmovi.
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
jel ima netko linka za spoilere ovogidsnjeg LF adventskog? Ja ne mogu naci
Evo kvotam samu sebe
uppsala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:58   #1653
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Imaš i ovaj:
http://tester.hr/

Osobno - sve su lošiji. Pročitaj malo iskustva s prethodnih stranica.
A ,vidim da.
Možda bi naručila onaj Božićni ,sad dali se to mora sad ili u 11 mjesecu ili 12?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 16:04   #1654
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
A ,vidim da.
Možda bi naručila onaj Božićni ,sad dali se to mora sad ili u 11 mjesecu ili 12?
Božićni, tj. ako misliš na onaj koji dođe u prosincu naručiš tamo negdje krajem studenog, budući da se još do neki dan ( a možda i još uvijek) mogla naručiti kutijica za listopad, imaš dakle vremena...


Evo vam malo ponuda adventskih kalendara:
http://www.independent.co.uk/extras/...-a6729111.html
Ja sam od Look fantastic odustala... sad me privlači L'Occitane... a i skoro je duplo jeftiniji...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:19   #1655
Poslala mi kolegica sliku Testerboxa
Uzela je 6-mjesečnu pretplatu i sad plače nad tim novcima....
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 12:33   #1656
.

Pa jel to moguce....tek sada sam vidjela ponudu boxycharma. Pa to je ludo sta oni dobivaju za 21 dolar. Jos sam u soku. Usporedjujuci boxy i lookfantastik je kao da usporedjus LF i nase kutije. Nemoze se usporediti...Iako sam uzela lookovu rodjendansku i stvarno je meni jedna od boljih. Ona sjenila Hikari su meni bolja od Nakedovih a svi se kunu u njih. I jesu...imam naked 2 i od kad imam ovu nisam naked otvorila. Boxy vec 2 godine najavljuje slanje wordwide pa nista....steta.
marijanče444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 12:47   #1657
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Božićni, tj. ako misliš na onaj koji dođe u prosincu naručiš tamo negdje krajem studenog, budući da se još do neki dan ( a možda i još uvijek) mogla naručiti kutijica za listopad, imaš dakle vremena...





Evo vam malo ponuda adventskih kalendara:

http://www.independent.co.uk/extras/...-a6729111.html

Ja sam od Look fantastic odustala... sad me privlači L'Occitane... a i skoro je duplo jeftiniji...


Mene vuče OPI ali naravno nema worldwide shippinga (((
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 19:36   #1658
Quote:
marijanče444 kaže: Pogledaj post
Pa jel to moguce....tek sada sam vidjela ponudu boxycharma. Pa to je ludo sta oni dobivaju za 21 dolar. Jos sam u soku. Usporedjujuci boxy i lookfantastik je kao da usporedjus LF i nase kutije. Nemoze se usporediti...Iako sam uzela lookovu rodjendansku i stvarno je meni jedna od boljih. Ona sjenila Hikari su meni bolja od Nakedovih a svi se kunu u njih. I jesu...imam naked 2 i od kad imam ovu nisam naked otvorila. Boxy vec 2 godine najavljuje slanje wordwide pa nista....steta.

dobrodošla u klub "Vražiji boxycharm zašto ne shippa u Hrvatistan"

evo da nam kolektivno još malo lomim srca, ovaj mjesec su imali divan dizajn i ofc sadržaj

Dr. Brandt PoreDermabrasion piling, Tarte Tarteist™ Quick Dry Matte Lip Paint koji sam košta 20$ i svih 8 nijansi koje su stavili su fkt lijepe i nosive za jesen, onda je ili - ili opcija Becca Liquid Highlighter Prosecco Pop ili Becca Shimmering Skin Perfector Pressed Highlighter in Prosecco Pop oba , i još jedan ili-ili lot dls Eyeshadow Crayon sa Jonteblu Lip Liner Pencil ili druga opcija NcLA X Boxycharm Nailed It Tool Kit sa isto Jonteblu Lip Liner Pencil... a sve olovke su slagane da idu sa Tarteist nijansom koja je u kutiji, dakle ne da je sadržaj vrh nego su mislili na svakog posebno u svakoj pojedinačnoj kutiji, toliko eto



maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 20:44   #1659
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
dobrodošla u klub "Vražiji boxycharm zašto ne shippa u Hrvatistan"

evo da nam kolektivno još malo lomim srca, ovaj mjesec su imali divan dizajn i ofc sadržaj

Dr. Brandt PoreDermabrasion piling, Tarte Tarteist™ Quick Dry Matte Lip Paint koji sam košta 20$ i svih 8 nijansi koje su stavili su fkt lijepe i nosive za jesen, onda je ili - ili opcija Becca Liquid Highlighter Prosecco Pop ili Becca Shimmering Skin Perfector Pressed Highlighter in Prosecco Pop oba , i još jedan ili-ili lot dls Eyeshadow Crayon sa Jonteblu Lip Liner Pencil ili druga opcija NcLA X Boxycharm Nailed It Tool Kit sa isto Jonteblu Lip Liner Pencil... a sve olovke su slagane da idu sa Tarteist nijansom koja je u kutiji, dakle ne da je sadržaj vrh nego su mislili na svakog posebno u svakoj pojedinačnoj kutiji, toliko eto




😂😂 taman mi je neki dan dosao beccing highlihter kad vidim sve palete, cetkice , tart itd pozelenila sam od muke. Si vidjela spoilere za iducu....
marijanče444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 21:27   #1660
Quote:
marijanče444 kaže: Pogledaj post
😂😂 taman mi je neki dan dosao beccing highlihter kad vidim sve palete, cetkice , tart itd pozelenila sam od muke. Si vidjela spoilere za iducu....
nisam joj ajde zalijepi link i slomi mi srce
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.