Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2017., 18:01   #3461
Quote:
aneri1008 kaže: Pogledaj post
Kak se vi nosite s gubitkom ljubimca?
Nocas ju uginula moja najstarija macka Mikica. Imala je 13 god i bila je ljubimac kakvog bi valjda svako pozelio.
Od jutra kad smo ju nasli ne mogu prestat plakat. Popila sam i tabletu za smirenje alu ne pomaze. Suze samo cure.
U zadnjih par mjeseci se vidlo na njoj da je bas stara. Sporije se kretala slabije jela jer nije imala dosta zuba. Zato je imala poseban tretman i dobivala oblizeke.
Zadnjih tri dana je sve manje jela a ja nisam imala snage odvest ju vetu jer sam znala da ce ju uspavati a nisam na to bila spremna.
Sad se i zbog toga grizem jos dodatno

Ovak se nisam osjecala ni kad su mi roditelji umrli..
Žao mi je. To je normalno i proći će kad ti sjedne.

Mi smo noćas ostavili otvorena vrata od spavaće jer se bojimo da bi Rita i Žorž mogli probuditi pol zgrade.

Ispostavilo se da nitko od njih nema nikakvu ambiciju spavati s nama pa je samo Rita došla ujutro kad je čula alarm, malo se penjala po ČMŽ-u jer sam se ja pokrila po glavi i to je to.
Prvi put u 2 i pol mjeseca nisu mijaukali po noći.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 20.10.2017., 18:42   #3462
Hvala vam svima na lijepim rijecima

Samo onaj koji ima nekog ljubimca zna kako je to kad ga vise nema. Meni je zao svakog zivog bica (plakala sam i za zlatnom ribicom) a kamo li ne nekog ko ti je toliko drag. Ona je stvarno bila posebna. Nekad kad me znala pogledati samo sam cekala da progovori. Nikad nikakvu stetu u kuci nije napravila, bilo kakvu hranu sam mogla ostaviti bilo gdje nikad ju ne bi taknula..

Zao mi je ako vas gnjavim ali znam da razumijete..u kuci je danas tak cudna atmosfera, cak su Čupi i Gita nekako mirniji nego inace. Ne gnjave za hranu i nisu stalno pod nogama. Valjda i oni osjecaju da nje vise nema iako zadnjih par dana nisu bili u kontaktu s njom
aneri1008 is offline  
Old 20.10.2017., 19:37   #3463
Milica je za devetu godišnjicu zajedničkog života dobila novu grebalicu klik
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 20.10.2017., 19:40   #3464
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Prvi put u 2 i pol mjeseca nisu mijaukali po noći.
Ah, te mudrosti sa ŽK-a
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 20.10.2017., 20:21   #3465
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Milica je za devetu godišnjicu zajedničkog života dobila novu grebalicu klik
Super je grebalica. I super je kaj reagira na nju.
Naša još stoji kao ukras.

Neki dan smo kupili u Ikei otirač za 7 kn i zanimljiviji im je od grebalice. Mislim, po njoj se pentraju, ali Žorž i dalje grebe po kauču, Rita po štokovima.

Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ah, te mudrosti sa ŽK-a
Jedno jutro su me mačke probudile i u tom periodu Žorževog tugaljivog mijaukanja sam čula ženski glas iz stana ispod kako viče: "Prestani više!" Nadam se da nije čula na njega nego da je vikala na dijete ili nešto. Mislim, valjda bi nas upozorila da se čuje. Barem ostavila anonimnu poruku u hodniku ili nešto.

E: Bilo je oko 5 ujutro.

E2: Upravo sa im naručila Weazel Ball. Sjećam se da su to moje mačke imale kad sam bila klinka i da je meni bilo baš zabano. Ne znam za mačke.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 21.10.2017., 04:19   #3466
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Neki dan smo kupili u Ikei otirač za 7 kn i zanimljiviji im je od grebalice. Mislim, po njoj se pentraju, ali Žorž i dalje grebe po kauču, Rita po štokovima.
mozete li na stokove zakucat male tepihice? u tepih centru ima tih malih restlova, ja imam nekoliko crvenih kvadrata po 10 kn pa cu ih zakucat na stokove jer ovog drogerasa nemre covjek nis naucit. lik je moronmica. jednostavno je intelektualno potkapacitiran i nemre. a sad je vec i stara konjina.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 21.10.2017., 10:13   #3467
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
mozete li na stokove zakucat male tepihice? u tepih centru ima tih malih restlova, ja imam nekoliko crvenih kvadrata po 10 kn pa cu ih zakucat na stokove jer ovog drogerasa nemre covjek nis naucit. lik je moronmica. jednostavno je intelektualno potkapacitiran i nemre. a sad je vec i stara konjina.


To nije losa ideja, hvala!

Drogeras?
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 21.10.2017., 12:14   #3468
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Milica je za devetu godišnjicu zajedničkog života dobila novu grebalicu klik
Mogla je i malo veću grebalicu dobiti ,ipak je to 9 godina.:klap:
Otišli skoro svi mačići...samo jedna cura ,crna je ostala .Nju nitko ne želi jer je crna.Jučer je u duetu sa Majkom godine došla majukat pred vrata.
Tako mi ju je žao sad stoji sama ispred na terasi i ko da se pita ,kamo su mi seke??
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Old 21.10.2017., 12:20   #3469
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Mogla je i malo veću grebalicu dobiti ,ipak je to 9 godina.:klap:
Kud će veću od one koju već imaju od poda do stropa. :i nora bi takvu:
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 23.10.2017., 03:39   #3470
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
To nije losa ideja, hvala!

Drogeras?
je je, tabletomancek, dvaput dnevno fenobarbiton, ima lepilepsiju i jako je lepi.

a kolko je lep tolko je i glup jer eto, nemos imat sve.

i tak.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 23.10.2017., 14:09   #3471
Kako probat spriječit mačku da ulazi u spavaću sobu
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 23.10.2017., 16:56   #3472
Ok ovo je glupo pitanje od strane visegodisnje mackarice ali mislim da mi Lili ima glistice neke ili nesto. Pocastila me sranjem u kadu da me nagradi sto sam sinoc zaboravila ocistit wc (ni prvi ni zadnji put inace) no i sad oko tih govanaca solidne konzistencije su bile neke kao jajasca valjda, onako zućkasta ko mini sjemenke sezama recimo. U govancima nisam vidla bas crvice, bilo je na par mjesta nesto kao bjelkasto, valjd je to to.

Mislim one meni jikad nisu imale parazite jer sam ih redovno cistila, tj dala bi im onak svakih 6 mjeseci pratel i advocate, kucne su macke vec dugo kajjaznam. Dala sam im sad objema advocate a za pratel se psihicki pripremam.
Aj nadam se da su to obicne gliste, da nije nis guj bljak opasno
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 24.10.2017., 07:44   #3473
Ovo moje derište već par dana svako jutro počne pištat u 6:30 da otvorim ormar, da ide pišat (dostupan joj je wc ali mora me obavijestit vlajda), da se dignemo iz kreveta jer joj je dosadno...
I sad si mislim, za par dana se okreće sat, samo nek proba u 5.30 prebaciit tu naviku. A ja sam na godišnjem do srijede i htjela bi se naspavat.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 24.10.2017., 15:52   #3474
Klasa optimist.

Mi sad super spavamo, niko ne mijauče. Trenutni nam je problem Rita koja nam hoda po glavama i prede ko kombajn.
Kako je spriječiti da nam hoda po glavama dok spavamo?
Imam osjećaj da sam tako blizu cilja (prospavati noć bez da me mačka probudi), a tako daleko.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 24.10.2017., 16:04   #3475
ne možeš spriječiti hodanje i predenje. nora mi je jučer spavala tako da je guzicu stavila na moje rame / kraj glave / ne znam ni ja točno gdje, a tijelo preko mog trupa i tako je prela. prilagodila sam se, naslonila sam glavu na nju i spavala.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 24.10.2017., 16:13   #3476
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
ne možeš spriječiti hodanje i predenje. nora mi je jučer spavala tako da je guzicu stavila na moje rame / kraj glave / ne znam ni ja točno gdje, a tijelo preko mog trupa i tako je prela. prilagodila sam se, naslonila sam glavu na nju i spavala.
Predenje mi ne smeta ali budim se svako jutro u 5 jer ona udluči sjediti mi na glavi i lizati uho. Ne mogu tako živjeti.

Donijela bih si vodeni šoker u krevet da me nije strah poplave.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 24.10.2017., 19:24   #3477
moja meni nece ni blizu lec i malo vam zavidim ponekad.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 24.10.2017., 19:27   #3478
Ja kad citam vas vidim kak su moje macke zapravk super.

Jucer sam kupila whiskas vrecice kojr nikad ne kupujem ali morala sam im dat tablete za gliste. Pojele su sve bez pogovora, toliko su drage, a vec sam pripremila viska tablete, peškire, i cijelj opremh za nasilno davanje tableta
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 26.10.2017., 08:54   #3479
Trebam na put s mačkom, oko tri sata vožnje, auto. Dosad je bio miran na kratkim relacijama, ali me strah. Trebam li uzet nešto za smirenje (za njega, ne za sebe )? Ali ne da ga preventivno drogiram nego ako dobije napad panike u autu (jednom je samo dahtao u autu), jel ima nešto što nije tableta, sprej, nešto? Znam da vjerojatno pitam gluposti.
ex anais is offline  
Old 26.10.2017., 09:04   #3480
Ma ne treba mu nista, prezivit ce. Jel ides sama ili s nekim? Moje su uvijek mirne ako imaju nekog u blizini, da im malo prica i pomazi ih i tak. Ako mislis da ce im bit muka nemoj mu dati jesti prije i imaj vode i ciste rucnike uz sebe,i stavi ispod u transporter onaj pelenski podlozak ako mislis da ce se uneredit.
Za drogicu neznam, nisu mi nikad tolko divlje bile ali nije to dugacak put,istrpit ce, ja mu nebi nista davala.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:44.