Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 17:15   #121
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ja sam sad na ovom snizenju kupila nekoliko njihovih proizvoda (jer , why not?) I sve mi je super osim tog pudera, on mi je onako. Uglavnom, imaju jednu nijansu rumenila broj 25 (ne pise nikakav naziv) koji je totalni dupe za MAC petal power. Dodje 23 kn (s popustom 14). Kad dodjem doma metnem oba swatcha da vidite. MAC je na sluzbenoj stranici 28$ , ne znam koliko je kod nas.
Joj,već se vidim u ponedjeljak kako kupujem to rumenilo!!I onda još tri neke druge stvari samo da popunim kvotu
A već dva puta sam bila
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:50   #122
Ja sam se nauzimala lakova i predobri su mi, predivni!
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:15   #123
Budući da znam stavljati bijelu/svijetlu boju tik ispod obrva, a mrzim sjenila u prahu (upada mi u oči dok stavljam)..kupila sam njihovu olovku bright eyes duo i jako sam zadovoljna pigmentiranošću i postojanošću. Puno mi je bolja nego Bourjois brow beauty touch olovka.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:17   #124
Evo,ovako u kutiji izgledaju razlicito (TIU ide vise na coral), ali na swatchu se to gotovo ni ne primjeti. Obzirom na razliku u cijeni






__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:18   #125
Tako slicno na meni izgleda i Sleek rose gold!


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:19   #126
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
Tako slicno na meni izgleda i Sleek rose gold!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Istina, imam i to , ono mi je najintenzivnije od ova tri i najvise ruzicasto, a na ovima ipak prevladava ovaj zlatni odsjaj.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 13:42   #127
Iako ne pisem na forumu bas,redovno vas citam. I moram zahvaliti Hell Blonde na preporuci za TIU rumenilo 025 i na jos jednoj temi za Maybelline colour tattoo creme de nude koje koristim kao bazu. I kupila sam Hello beauty bb jer si rekla da ti je dobar. I sa svime sam zadovoljna. Hvala
euphoriah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 13:52   #128
Quote:
euphoriah kaže: Pogledaj post
Iako ne pisem na forumu bas,redovno vas citam. I moram zahvaliti Hell Blonde na preporuci za TIU rumenilo 025 i na jos jednoj temi za Maybelline colour tattoo creme de nude koje koristim kao bazu. I kupila sam Hello beauty bb jer si rekla da ti je dobar. I sa svime sam zadovoljna. Hvala
Bas mi je drago!
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 14:06   #129
Uuu mislim da će past ovo rumenilo u moju košaricu.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 15:33   #130
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Istina, imam i to , ono mi je najintenzivnije od ova tri i najvise ruzicasto, a na ovima ipak prevladava ovaj zlatni odsjaj.
Koliko se sjećam ti si isto hladna? Kako ti stoji ovo sa zlatnim?
Ja sam gledala taj Sleek ali mi se učinio pretopao zbog tih zlatnih čestica :ne znam:
Imaš li još neko TIU rumenilo da preporučiš,hladnije ?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 15:52   #131
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Koliko se sjećam ti si isto hladna? Kako ti stoji ovo sa zlatnim?
Ja sam gledala taj Sleek ali mi se učinio pretopao zbog tih zlatnih čestica :ne znam:
Imaš li još neko TIU rumenilo da preporučiš,hladnije ?
Jesam, izrazito hladna, ali svidja mi se kako mi stoje sva ova 3 rumenila. Ja zapravo ne volim mat rumenila, nekako su mi flat i bezlicna, valjda zato sto sam suha. Nemam , ovo mi je jedino TIU, prvo koje imam. A vjerovatno i jedino jer su ostala vrlo neutralna, to nikad ne nosim, ja imam ili coral ili pink rumenila.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 16:13   #132
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Jesam, izrazito hladna, ali svidja mi se kako mi stoje sva ova 3 rumenila. Ja zapravo ne volim mat rumenila, nekako su mi flat i bezlicna, valjda zato sto sam suha. Nemam , ovo mi je jedino TIU, prvo koje imam. A vjerovatno i jedino jer su ostala vrlo neutralna, to nikad ne nosim, ja imam ili coral ili pink rumenila.
A ja nekako ne volim ni mat ni puno sjajna.Isto sam suha ali i jaaako svijetla pa vrlo lako ispadnem klaun sa sjajnim ili jakim rumenilima. Mislim da mi najbolje stoje svijetla,neutralna i onako dusky nijanse. Ako je kvalitet dobar probati ću ja neko od ovih neutralnih.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 16:57   #133
Trebam preporuku za tekući korektor. Vidjela sam da imaju korektor za podočnjake, sheer nude korektor i camou korektor. Koža mi je mješovita, a korektor bih voljela koristiti i za podočnjake i za crvenilo od prištića, koji je vama najbolji? Hvala!
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 17:05   #134
Evo jos sto se tice ovog rumenila, ne trusi se, ali je na dodir puno mekse od MAC. Danas sam ga nosila i , ocekivano, nije tako dugotrajno na licu kao MAC, ali sve u svemu je zaista pristojne kvalitete (u rangu npr Catrice i Essence).
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 18:10   #135
Kako uopce odredite to da li ste toplo/hladno itd? Ja odem, kupim, probam i baciim jer mi ne odgovara
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 18:15   #136
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Kako uopce odredite to da li ste toplo/hladno itd? Ja odem, kupim, probam i baciim jer mi ne odgovara
Imas vise nacina, uglavnom ako su ti zile na zapescu plave i ljubicaste onda si hladna, ako su zelene i zute onda si topla, ako su i plave i zelene onda si neutralna. Drugi nacin je da si odgovoris na pitanje stoji li ti bolje srebro ili zlato, hladnima bolje stoji srebro, toplima zlato. Ali najbolje ti je otici u MAC i pitat da ti oni odrede podton, po tome se kasnije mozes uvijek bez problema ravnat.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 18:29   #137
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Kako uopce odredite to da li ste toplo/hladno itd? Ja odem, kupim, probam i baciim jer mi ne odgovara
Takodje po bojama koje ti bolje stoje možeš odrediti barem otprilike. Ako ti bolje stoje crna,pink,plava,bijela onda si hladna a smedje,narandžaste,žuta i bež onda si topla. Ja sam si tako i po žilama sama odredila jer nisam imala MAC blizu i kad sam poslije provjerila kod njih bila sam u pravu.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 19:02   #138
Eto... Dzabe mi savjeti... Zile si ne mogu odrediti, mac mi je najblizi na sat i pol voznje a od odjece nosim vise manje sve boje
Salim se, zile stvarno ne mogu odrediti, totalni sam antitalenat za boje, ali po srebru i odjeci sam onda hladna. Narancasta mi jos koliko toliko i stoji ali smedja kako koja, uglavnom one svijetljje
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 19:32   #139
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Eto... Dzabe mi savjeti... Zile si ne mogu odrediti, mac mi je najblizi na sat i pol voznje a od odjece nosim vise manje sve boje
Salim se, zile stvarno ne mogu odrediti, totalni sam antitalenat za boje, ali po srebru i odjeci sam onda hladna. Narancasta mi jos koliko toliko i stoji ali smedja kako koja, uglavnom one svijetljje
Pa ako si ne mozes odrediti onda si vjerovatno neutralna.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 19:55   #140
Ma mislim samo da sam tuka za to Ima boja koje mi baaas ne stoje (recimo narancasto rumenilo/bronzer/stalivec pa pretpostavljam da jesam topla ili hladna. Recimo narancasto sjenilo mi ok stoji. Ma vrag ce ga znat
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.