Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2017., 15:44   #561
ja sam tipični medateranski izgled
al previsoka da bih bila talijanka
nisam ni toliko izražajnih crta lica ko španjolke
zapravo ne znam šta sam


rvatica?
Gzena is online now  
Old 12.10.2017., 15:46   #562
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
rvatica?
Rvatica Ercegovka?
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 12.10.2017., 15:47   #563
ja imam lijepo lice, a sad na koga ide, svejedno je
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 12.10.2017., 15:47   #564
vlajka
Gzena is online now  
Old 12.10.2017., 15:47   #565
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
kako ne? a natalitet? iako mi je jasna žuč na takve obitelji
Iako sam u profesiji kojoj je natalitet ajmoreć važan, ističem da poznajem dvije obitelji s mnogo djece koju su roditelji željeli i više se nego adekvatno za njih brinu. Zato ostale osuđujem. Nije društvo odgovorno jer se nisi znao zaštititi. Znam da se svatko može naći u privremeno govnastoj situaciji, ali onda grebeš i radiš sve da ti djeca žive normalno, ne očekuješ da ti padaju s neba pomoći jer si ti eto imao djecu. Who gives a shit.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 12.10.2017., 15:51   #566
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Vidim gore nešto o tipičnoj slavenskoj faci. Meni je to ovo: visoke jagodice lica, prilično izražene, tanje usne, svijetle oči. Kod nas je takvih malo.

Nervira me kad netko krene kako su naši ljudi jako zgodni, ma najnajljepši, nema im ravnih kad tamo uglavnom gabori.

(barem u mom gradu)


Meni su Skandinavci lijepi, ali ne svi, ne volim one podtipove s prcastim nosicima (muske). Zenama pristaju.

Inace ja uopce ne znam kaj sam, malo sam gledala sve te tipove i nis nisam
Orionac I guess, kajjaznam
TincH is offline  
Old 12.10.2017., 15:56   #567
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
kad jaganjci utihnu. tip ima pudlicu. onda još neki film o serijskom ubojici žena, lik je imao nekog bijelog psa. ma ima toga još...
To znači da scenaristi nisu odradili dobar posao. Serijski ubojice i ljubav prema životinjama baš i ne ide skupa. Osim ako ni nije bila ljubav u pitanju.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 12.10.2017., 16:07   #568
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
To znači da scenaristi nisu odradili dobar posao. Serijski ubojice i ljubav prema životinjama baš i ne ide skupa. Osim ako ni nije bila ljubav u pitanju.
onaj drugi film se zvao the cell ja mislim ali ima ih još...


sad me zaintrigiralo pa sam išla guglat i bilo je podosta pravih serijskih ubojica koji su imali ljubimce i bili jako vezani za njih. čak je i hitler volio svoje pse.

vidiš da ništa nije rečeno. možeš obožavati životinje i biti zao
NiktaX is offline  
Old 12.10.2017., 16:09   #569
naravno da možeš
Gzena is online now  
Old 12.10.2017., 16:37   #570
Ne znam ste spomenuli (preskocila zadnjih x stranica) kako nasi ljudi imaju sjebanu vilicu i zube. Okej, karijesi i dentalna higijena -to na stranu. Ali nemaju onu izrazenu veliku celjust i velike zube nego sitne, prirodno zuckaste.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Old 12.10.2017., 16:39   #571
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Meni se u stranim državama par puta dogodilo da me ljudi smjeste u Hrvatsku/Srbiju prije nego zinem. (I par puta u Francusku. U ostale države nikad.) Kažu da je zbog lica.

Nemam kockastu glavu, kunem se.
A za mene najcesce misle da sam iz Rusije.
Cak sam jednom prodavacici koja mi se u Austriji spontano obratila na ruskom odgovorila na njemackom, pitajuci ju zasto mi se obraca na ruskom i da li joj izgledam kao Ruskinja, pa je rekla da da.
Ne znam po cemu, nisam cak ni u onim nekim outfitima koje nose ovi kaj hoce da se vidi marka, nisam ni visoka ni lijepa.
Hannah 3 is offline  
Old 12.10.2017., 16:49   #572
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Politologija je vrlo zanimljiva i širokog spektra. Od sociologije, politike, ekonomije do komunikologije i marketinga u medijima. Vrlo korisno za današnje društvo i sve one koji se misle baviti analizom istog. Zašto ukidati?

Paa, zato jer osim što je (nekima, meni ne) "vrlo zanimljiva" nema drugih bitnih značajki.
Marketing ima smisla za uvaljivanje proizvoda, ideja, komunikologija isto tako u modernim uvjetima kad treba prodati muda pod bubrege opet negdje ima svoju primjenu, pa se mogu posebno studirati ili u okviru ekonomije.
Sociologija kao zaseban studij koji proučava društvo kao takvo jest nešto što će i trebalo bi ući u ropotarnicu prošlosti (jer koga to zanima može se baviti proučavanjem iste u slobodno vrijeme). Ali politologija kao miš/maš svega, tj sve se uči pomalo, ali ništa posebno je smiješan fax. Sigurno u Japanu uopće i ne postoji.

Quote:
Da, rodila je da može prolaziti lišo. Koje debilane.
Jel, da? Baš debilana.

Quote:
Kako to prolazi lišo? A i ako prolazi, nije do nje nego do nadređenog.
Itekako je do nje jer druge žene koje imaju djecu ne izvlače se na to što imaju djecu. Ali ne čudim se, jer je vlajina.

Quote:
Isto mi nije jasno kako nekome tko nema djecu i zaboli ga za one koji imaju može smetati to što se majkama s troje djece plaća neka lovica za to.
Ne smeta mi to što imaju velike porezne olakšice zbog čega im je plaća prilično veća od moje, ali dati status radnog mjesta jer ima troje djece mogu samo pobornici u ime obitelji i ostale konzervativne persone.

Quote:
Da, znam da te boli kita za natalitet, ali mene ne boli.
You know nothing, vlajina.

I da, nervirao me novi nacrt obiteljskog zakona. Fuj, fuj, fuj!!

Quote:
TincH kaže: Pogledaj post


Meni su Skandinavci lijepi, ali ne svi, ne volim one podtipove s prcastim nosicima (muske). Zenama pristaju.
Ni ja ne volim male, prćaste nosiće kod muškaraca!
Nisu mi muževni.
Orlandia is offline  
Old 12.10.2017., 17:07   #573
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
A za mene najcesce misle da sam iz Rusije.
Cak sam jednom prodavacici koja mi se u Austriji spontano obratila na ruskom odgovorila na njemackom, pitajuci ju zasto mi se obraca na ruskom i da li joj izgledam kao Ruskinja, pa je rekla da da.
Ne znam po cemu, nisam cak ni u onim nekim outfitima koje nose ovi kaj hoce da se vidi marka, nisam ni visoka ni lijepa.
Pa evo, s obzirom da znam kako izgledas (sto me podsjetilo da ti moram odgovoriti na PM ), mene uopce ne cudi, bas nimalo, bez pretjerivanja
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 12.10.2017., 17:19   #574
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Ti tamo ne bi kupovala voce, povrce, meso, ali bi da drugi kupuju Jer sta, povrce sa Dolca nije vrijedno njihovih nepci Oni jedu junk pa nisu vrijedni povrca s Dolca


Mogla si i bez ostatka posta u kojem kreiras brigu o njihovom zdravlju i novcaniku jer si fino na pocetku postavila temelje onog sto zelis reci, djaba nemustog upakiravanja.
Ne...isuse...
Krivo si me shvatila!

Kazem da bi im umjesto da kupuju grickalice, kole, pive, pljuge, kekse, cipseve i slicno bilo bolje da te iste novce potrose na voce i povrce ili nesto zdravije, umjesto da se nakrcaju junka, a istovremeno kukaju da nemaju za zdravu hranu.

Nebitno di kaj kupe. Zao mi je da nisam napisala na placu, jer sam i mislila na plac kad sam spominjala voce i povrce.

Nis nisam upakirala u brigu, nego sam rekla da mi ide na kurac kad netko tko kupuje pretezno nepotrebni junk kuka kako nema za zdravu hranu.

Mislim da si me komplet krivo shvatila, iskreno.
Hannah 3 is offline  
Old 12.10.2017., 17:21   #575
Meni je potpuna misterija standard ljepote s topika Ženama najljepše žene Osim što pojedine face teško razlikujem, a mogu skužit da se cijene velike oči i velika usta i mali nosevi i visoke jagodice i skladan raspored tih nekih značajki, 90% tih žena (ili: taj tip u seriji neznatnih varijacija) mi je totalno neprivlačno.
Na onom topiku gdje se lijepe jebljivi muškarci, ukus mi je puno razumljiviji, a spektar različitih tipova je značajno širi.
Silajn is offline  
Old 12.10.2017., 17:22   #576
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Ne znam ste spomenuli (preskocila zadnjih x stranica) kako nasi ljudi imaju sjebanu vilicu i zube. Okej, karijesi i dentalna higijena -to na stranu. Ali nemaju onu izrazenu veliku celjust i velike zube nego sitne, prirodno zuckaste.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
Not so, znam ih dosta sa velikim, bijelim zubima. Ja sam jedan od njih. I iako imam dosta veliku glavu/celjust, zubi su mi jedva stali
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 12.10.2017., 17:23   #577
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Pa evo, s obzirom da znam kako izgledas (sto me podsjetilo da ti moram odgovoriti na PM ), mene uopce ne cudi, bas nimalo, bez pretjerivanja
Zasto? Kak izgledam?
Hannah 3 is offline  
Old 12.10.2017., 17:24   #578
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Zasto? Kak izgledam?
Pa ko Ruskinja
Loonie. is offline  
Old 12.10.2017., 17:34   #579
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Zasto? Kak izgledam?
Meni 100% istocnoeuropski. Da moram dalje klasificirati, rekla bi Ukrajina ili Rusija. To te ja samo na temelju lica i kose, nikakva roba.
Sorry
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 12.10.2017., 17:38   #580
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Meni 100% istocnoeuropski. Da moram dalje klasificirati, rekla bi Ukrajina ili Rusija. To te ja samo na temelju lica i kose, nikakva roba.
Sorry
Hm...
A nis, jebiga, kaj da radim.
Idem guglat da nadem neke Ukrajinke, da vidim na kaj mislis.
Hannah 3 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:31.