Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2014., 22:50   #1421
Quote:
EliseaBooblock kaže: Pogledaj post
Uh, blago tebi, imaš puno više izbora. Ja sam 175cm pa mi dosta puta duljina stvarčica itekako igra ulogu.
a onda bi ti ove majice s tigrovima bile kratke...
Krampic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 00:44   #1422
Quote:
rosemary505 kaže: Pogledaj post
Super informacija. Imat ću u vidu njihove traperice.

Zapravo idem odmah gledati.
moje su ove



http://www.asos.com/ASOS-Curve/ASOS-...=-1&clr=Indigo

i to sam uzela kraći model jer sam visoka 165.

apsolutno preporučujem
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 01:23   #1423
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
moje su ove



i to sam uzela kraći model jer sam visoka 165.

apsolutno preporučujem
Super su!
Jeli ovo niski struk?
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 10:21   #1424
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Super su!
Jeli ovo niski struk?
izgleda tako na slici jer je ženska visoka ali meni dođu do pupka
prekriju i bokove
ne urezuju mi se kao njoj.


jedina mana im je ispuštanje boje. prvo vrijeme čak i kad sam samo rukama prešla po njima dlanovi su mi ostali plavi
sad nakon par pranja je daleko bolja situacija.

ako će ih još neka uzimat samo da bude spremna na to jer sam se ja šokirala prvi put.

inače su baš odlične,nisu se ni razvukle od nošenja i pranja,nakon par mjeseci su iste ko prvi dan
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 14:21   #1425
divne su... samo hlace se ne usudim kupit na taj nacin... za sad cu ostat na majicama i vestama, jos mi trebaju doc 4 paketa i totalno sam nestrpljiva
Krampic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 11:30   #1426
Quote:
paprenjak kaže: Pogledaj post
Mrrr.sto ja nevolem kad stave super slike a nigdje gdje se moze kupit. Bezveze (
pa pomoću googla nađi izvornu stranicu i gdje se može kupiti
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 20:52   #1427
Quote:
Krampic kaže: Pogledaj post
ovo mi stiglo za sada


Baš je slatka
Precious Soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 23:01   #1428
Quote:
Precious Soul kaže: Pogledaj post
Baš je slatka
hvala, meni je odlicna, a jos me ispala manje od 60kn, ma milina XD
Krampic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 10:45   #1429
stigao mi danas paket sa new looka - oduševljena sam, jedva cekam nova sniženja!!
Krampic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 11:02   #1430
Koliko si čekala da stigne?
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 11:21   #1431
jednog 10 dana, drugog 14
Krampic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 11:45   #1432
Super, hvala ti. Baš sam gledala neke majice i hlače za na posao tamo pa sam se pitala za koliko će stići.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 14:30   #1433
ja imam punu wish listu, al cekam da to sve bace na snizenje XD
Krampic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 23:44   #1434
Krampic, linkove na sunce, da vidimo što si kupila! I ja sve više škicam po new looku, baš ima dobrih stvari.

Imam pitanje za tebe pa ako ti nije problem... Kupila si ovu jaknicu sa asosa

pa bi te molila možeš li izmjeriti koliko je dugačka. Ne mogu je više gledati tako jeftinu pa bi pomogla asosu da se riješi jedne. Samo sumnjam da je puno prekratka za mene, ja sam 178 visoka. Hvala!
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 23:57   #1435
moze, sutra pomjerim, na mojih 163 pokrije mi 2/3 riti, s par stvari nisam bas zadovoljna jer nisu prošle test sušilice
Krampic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 00:29   #1436
Quote:
Krampic kaže: Pogledaj post
moze, sutra pomjerim, na mojih 163 pokrije mi 2/3 riti, s par stvari nisam bas zadovoljna jer nisu prošle test sušilice
Ovo ne zvuči baš dobro, pretpostavljam da bi jakna stajala kao curi na catwalku, guza bi bila u prvom planu što baš i ne bi htjela. Da je bar 65 ali meni izgleda kao 55 prije. Čekam mjerenje.

E i meni je danas stigla ona crna wish upon a star vesta i nekako mi je sva naknap 18-ica. Može se nositi ali bila bi bolja veća. A inače mi je 18 uglavnom dobar...
I meni se čini da razni puloverići loše prolaze kod pranja i sušenja.
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 01:09   #1437
Punija sam a k tome i trudna. U 6-om mj imam vaznu svadbu. Gdje bih u Zg mogla naci kakvu zgodnu haljinu/tuniku za tu priliku? Nesto da nije bapski.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 19:15   #1438
Quote:
rosemary505 kaže: Pogledaj post
Ovo ne zvuči baš dobro, pretpostavljam da bi jakna stajala kao curi na catwalku, guza bi bila u prvom planu što baš i ne bi htjela. Da je bar 65 ali meni izgleda kao 55 prije. Čekam mjerenje.

E i meni je danas stigla ona crna wish upon a star vesta i nekako mi je sva naknap 18-ica. Može se nositi ali bila bi bolja veća. A inače mi je 18 uglavnom dobar...
I meni se čini da razni puloverići loše prolaze kod pranja i sušenja.
evo me, duzina je 65cm (ja imam kratke noge )

s new looka 2 vestice su mi nakon testa sušilice onak kratke... a ne volim to.. sad ne znam jel da prodam ili kaj, i jos jedna ona baseball majica asos curve koju sam toliko zeljela se stisla, i onak mi je meh.. ne volim skroz sve usko uz tijelo pa sam totalno razocarana, pokusat cu ju rastegnut i vise ne ide u sušilicu....

vezano za new look, nakon pranja sam skuzila da su mi poslali krivi broj jedne veste, manji od narucenog, al ok mi je ta jos uvijek, makar da je za broj veca bila bi perfektna...
Krampic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 19:21   #1439
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Punija sam a k tome i trudna. U 6-om mj imam vaznu svadbu. Gdje bih u Zg mogla naci kakvu zgodnu haljinu/tuniku za tu priliku? Nesto da nije bapski.


bas mora bit zg? online nemas u vidu?
Krampic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 19:55   #1440
Quote:
Krampic kaže: Pogledaj post
evo me, duzina je 65cm (ja imam kratke noge )

s new looka 2 vestice su mi nakon testa sušilice onak kratke... a ne volim to.. sad ne znam jel da prodam ili kaj, i jos jedna ona baseball majica asos curve koju sam toliko zeljela se stisla, i onak mi je meh.. ne volim skroz sve usko uz tijelo pa sam totalno razocarana, pokusat cu ju rastegnut i vise ne ide u sušilicu....

vezano za new look, nakon pranja sam skuzila da su mi poslali krivi broj jedne veste, manji od narucenog, al ok mi je ta jos uvijek, makar da je za broj veca bila bi perfektna...
Oh, oh, onda ima nade! Puno ti hvala. Negdje do pol guzice bi mi to bilo, možda mrvu kraće ali to je ok. Baš nemam ni jednu kraću štep jaknu i ova mi je fora sa onim umetkom ispod ruke, a cijena je nenadmašna. uzet ću 20 onda jer nema 18, pa ne moram ni misliti koju bi jesi ti uzela svoju veličinu ili isto možda veću? Jel veličina odgovara broju?
I ja gledam te baseball majice, ima raznih kombinacija, baš šteta što ti se smanjila.
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:26.