Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2006., 14:03   #61
Khm, Gdjica... Tema je Bračno putovanje.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 14:19   #62
Quote:
Gdjica kaže:
Fakat. Lolita nemam ništa protiv, ali mislim da kvaliteta braka nema nikakve veze s tim jesu li poizivnice blijedo ljubičaste ili ljubičaste. Karikiram, naravno!
Pitam se što takve cure rade u životu kad su toliko aktivne na forumu?! Godinu dana se spremaju za vjenčanje onda godinu dana probavljaju dojmove.
Mi se vjenčajemo u 9. mjesecu. Počei smo s pripremama u 5. Još moram naručiti konfete - licitarska
srca, naručiti se za šminkanje i frizuru te naručiti cvijeće. Sve smo stigli, a da pri tom nismo informirali ni konzultirali sve forume na svijetu vezane za vjenčanja.
sorry sto sam po prirodi pedantna i sam zeljela napraviti nesto drugacije od prosjeka.koliko ulozis tako ce ti i svadba izgledati. bojim se da ce tvoja biti daleko od onog sto bi ja uopce smatrala prihvatljivim. ne spremaju se uzalud sve amerikanke godinu dana unaprijed.i one i ja smo imale valjda deset puta vise stvari i detalja nego sto ima jedna prosjecna hrvatska svadba, a to bi shvatila jedino da si bila na mom vjencanju.a bogme nisi ti to sve sama samcata radila.bas me zanima kako bi sve stigla uz posao obaviti bez ICIJE pomoci.i kakve ima veze s tobom cime se ja bavim u slobodno vrijeme? ja sve sto trebam za posao stignem napraviti, a ovdje sam iskljucivo jos zato da eventualno dam neki korsni savjet iz perspektive bivse mladenke!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 14:26   #63
sorry cats-back to topic- da li je netko bio na tajlandu i u kojem aranzmanu?
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 14:33   #64
Quote:
lolita11 kaže:
sorry cats-back to topic- da li je netko bio na tajlandu i u kojem aranzmanu?

nismo,ali tamo idemo na honeymoon. Moj je Dragi izabrao to odrediste jer su tamo neki super jeftini bungalovi u kojima se kao trenira nesto. ide se na mjesec dana i navodno je mjesec dana oko 200 dolara( samo nocenje u bungalovima. negdje ima na netu.....
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 14:39   #65
Curke, virnem svaki dan al ne stignem nis posteno napisati, na poslu mi je ludnica.
Nadam se da cu iduci tjedan uloviti malo vremena pa napisati koju pametnu, ovak sam upadam ko s marsa pala
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 15:04   #66
lunalu-zvuci savrseno! palmice, masaza, cocktaili, bungalovcic i vas dvoje! letite iz zagreba?
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 15:20   #67
Quote:
lolita11 kaže:
lunalu-zvuci savrseno! palmice, masaza, cocktaili, bungalovcic i vas dvoje! letite iz zagreba?

jos ne znam, mislim da je rano to vec sad bookirat...On ce to organizirat, bila je njegova zelja za tajland pa onda je sve u njegovom aranzmanu( da se i ja malo odmorim od organiziranja, hahaha)
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 15:26   #68
tako treba!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 15:58   #69
Joj, nemojte samo ici na Santorini..bila sam tamo i lokalna bakica nam je ispricala legendu koja kaze da je navodno taj otok proklet za parove, zarucnike i one ozenjene..jer se neki njihov Bog zaljubio u neku djevojku koja ga nije voljela i nie ga htjela..vec je voljela nekog tamo lokalnog hahara..i taj Bog je od jada bacio na otok prokletstvo..i kaj je najveca fora, 3 para s kojima sam bila tamo, danas vise nisu zajedno..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 16:00   #70
Ali inace je Santorini raj na zemlji..predobro je tamo..ono, totalno romanticno..iako se meni jako svidjela i Kreta..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 16:22   #71
Mi idemo u Pariz!
Krećemo u utorak, ostajemo 12 dana, sve u vlastitom aranžmanu i vlastitom trošku. Ovih dana ćemo rezervirati avion & hotel.
Ma baš se veselim!!!
Ekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 16:57   #72
Tek sada cete rezervirati avion i hotel?? Nije li to malo prekasno??? Prvenstveno ako i nadjete mjesta na avionu, dobit cete najskuplje karte..

A da, sto se Santorinija tice..uz ona 3 para i moja veza je prekinuta..no, to nisam naglasavala, jer svi znate
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 17:04   #73
Gdjica, tema je Bračno putovanje. Aj nemoj da moram treći put ponavljat.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 17:17   #74
Quote:
lolita11 kaže:
... .meni je cak bilo i gore jer smo se non stop svadali i ja sam jos dobila sto infekcija, ma koma....mislim da mi je prosjecno na bilo kojem putovanju na kojem sam bila s njime bilo bolje nego na samom medenom.......ne znam, to sam mozda samo ja!
Ma nisi, to ti je PPD (postpronupcionalna depresija)
__________________
formular bez potpisa
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 17:52   #75
Quote:
sly47 kaže:
onda je njegov vjenčani kum rekao da nas šalje naputovanje i da tu nema više razgovora i odbijanja.


veselim se bilo kojem mjestu gdje nam neće zvonit telefoni i gdje ćemo biti posvečeni u potpunosti jedan drugome bez obzira dal to bilo u razgledavanju kulturnih znamenitosti neke egzotične zemlje ili izležavanje u bazenu ako nam se u tom trenutku tako bude htjelo.
Da ovo nisu tvoji bili?
Quote:
tatiana kaže:
bila ja jučer u turističkoj agenciji i ženska koja tam radi priča i priča s nekim, i priča i priča....
i spusti slučalicu i onak raznježeno veli : "Eh... kumovi poklanjaju mladencima tjedan dana u Parizu, avion i sve uključeno."
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 21:44   #76
nisu nisu, naš nas još uvijek ubija pitanjima kuda bi htjeli ići... prva ponuda mu je bila tajland al to nam se činilo preskupo pa smo to odbili... mislim da će izbor pasti na kubu...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 08:07   #77
Ako smijem primjetiti, mislim da je Tajland povoljnija opcija od Kube, ali nisam sigurna...
sretan put!!!
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 08:09   #78
Quote:
Joules kaže:
Ako smijem primjetiti, mislim da je Tajland povoljnija opcija od Kube, ali nisam sigurna...
sretan put!!!
mislim da je i bali em jeftiniji em lijepsi
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 16:28   #79
kuba je bogme skupa ,ali fantasticna! tj. nije drasticno skupa-ove nase agencije napuhnu cijenu do besvijesti koja nema veze s realnoscu.meni je bila skupa jer smo privatnu sobu placali 30 dolara decko i ja, nakon meksika u kojem smo po hostelima spavali za 6 dolara..al realno gledajuci nije to nis previse...naravno prema tajlandu je astronomski skupa, al toliko jedinstvena da nemam rijeci....i ak idete odite u vlastitom aranzmanu jer agencije sve duplo naplacuju....tajland je ipak razvikana turisticka destinacija,ne?
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 19:09   #80
Quote:
lolita11 kaže:
kuba je bogme skupa ,ali fantasticna! tj. nije drasticno skupa-ove nase agencije napuhnu cijenu do besvijesti koja nema veze s realnoscu.meni je bila skupa jer smo privatnu sobu placali 30 dolara decko i ja, nakon meksika u kojem smo po hostelima spavali za 6 dolara..al realno gledajuci nije to nis previse...naravno prema tajlandu je astronomski skupa, al toliko jedinstvena da nemam rijeci....i ak idete odite u vlastitom aranzmanu jer agencije sve duplo naplacuju....tajland je ipak razvikana turisticka destinacija,ne?

je i nema, mozete li vjerovat, nikakvih kradja navodno oni ne znaju ( bar u ovom dijelu gdje je moj Dragi izabrao) sto je to kradja.Ali najskuplja je definitivno avionska karta. Sam boravak, hrana i turisticki obilasci su jeftini za pop...dit...s jednom nasom mjesecnom placom tamo mozes "zivjet" barem mjesec i pol, a kod nas niti mjesec...
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:27.