Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2003., 06:49   #41
znas ti sto atlantis, to kaj ti meni pricas o stajanju na zemlji okaci macku o rep jer ti uvijek velis da stojis cvrsto na zemlji a zapravo... no nevermajnd. ako je jedan muskarac papak, nisu svi. mislim, ajmo logicki zakljucivat malo za promjenu.

bas sam se nabrijala da te operem, ali necu jer te ja ipak RL poznam.

stoga, ako je ovaj ispo papak, ko ga y..... trazi dalje. rijetko tko nadje nesto prekrasno a da prvo ne bude posran od xy drkadzija, kretena i majmuna. al teletino jedna, TO JE ONO KAJ JE SUPER!
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 07:38   #42
Atlantis, sorry ali i ja sam fakat mislila da je tip pečen...kvragu...sad se i ja moram zamislit nad ovim svojim...ne znam točno kaj ti se desilo, ali nema smisla zbog njega propustit prilike koje te očekuju u životu.
Evo ja sam nakon dugo, ali fakat dugo vremena nekome ogolila sebe i ne znam da li će iz toga nešto izrast ali ako i neće nemam namjeru još jednom se zatvorit i patit.
Držim ti fige i nadam se da to samo, trenutno, ljutnja iz tebe govori.
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 07:47   #43
Quote:
plavva kaže:
znas ti sto atlantis, to kaj ti meni pricas o stajanju na zemlji okaci macku o rep jer ti uvijek velis da stojis cvrsto na zemlji a zapravo... no nevermajnd. ako je jedan muskarac papak, nisu svi. mislim, ajmo logicki zakljucivat malo za promjenu.

bas sam se nabrijala da te operem, ali necu jer te ja ipak RL poznam.

stoga, ako je ovaj ispo papak, ko ga y..... trazi dalje. rijetko tko nadje nesto prekrasno a da prvo ne bude posran od xy drkadzija, kretena i majmuna. al teletino jedna, TO JE ONO KAJ JE SUPER!
Daj ju operi plavva, idole moj. Ako ce ti biti lakse, zamisli da je Garovix.

Atlantis naletila na musku svinju!!!
Ides, kakvo nevjerojatno iskustvo, kroz koje je rijetko koja zena prosla.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 08:34   #44
Draga Atlantis...

i ja te znam u RL. I to znamo.
Bit ću kratka: umjesto pičke, daj srce.
I, znaš kaj? (sad ide P.S.)
Ja nakon svih sranja i govana ne mogu prestati vjerovati u ljude.
I u to da nisu svi isti. I u to da ima dobrih. I to da ima zayebanih. I to da ima okrutnih.
Ali....'you'll never know'.
Srcem!!!
Jbg, je teže, je riskantnije, ali ako i fulaš, ljudskije je.
Želim ti svu sreću.
Ali i to znaš.
Ono što ne znamo, stvara nam strah...
A neistovremenosti nas spašavaju, draga moja.
Ne boj se.
Grijeh je uskraćivati ljubav. Sebi. Drugome. Postoje ljudi koji to nikada neće shvatiti. Budi na drugoj strani.

Ovo sve sam i svojoj tintari napisala.
Srce treba vijorit na jarbolu kao zastava.
Sori ekip'ca na patethique, al' tako mi gra' pao danas.


Aqua,
__________________
'...u masi smrdi, ali je toplo.' drevna krležijanska
carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 10:25   #45
Meni je teško zamisliti da uz onakve početne uvjete ispadne ovakav rezultat.

Fali nešto.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 11:15   #46
plavva i carica su u biti sve (i lijepo) rekle.

Jest da se nadjemo u trenucima kad je to faking tesko i shvatiti, a kamoli prihvatiti, ali je tako.

I da...znam (dobro) kako je lakse stati i kukati, slati sve pripadnike/ce suprotnog spola u rodno mjesto zato jer nas je 1, 2, 10, 100 takvih vec za/othebalo, ali uvijek negdje makar i duboko u nama postoji *ono nesto* sto nam jednostavno ne da tako razmisljati i tjera nas naprijed i dalje, u nesto bolje i ljepse.

Da nije tako, ne bi ni nas svih sad bilo, vec odavno bi cijelo covjecanstvo oslo u neki organ.
Dobro, nije da ni danas ne izgleda kao da tamo upravo ide, al necemo sad cjepidlacit

Prije ili kasnije i sami shvatimo koliko je takav stav lagan, ali ujedno i zaheban.
A ionako je sve stvar nase jebene perspektive....stvari za koju koji put imam osjecaj da visi o tako tankom koncu i kao da se okrece sama od sebe, pa si cas pod zemljom, cas na oblacima...

Tesko je biti covjek.
Ali je ujedno i nesto najljepse sto se moze biti.


Drz se!
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 13:34   #47
Kaj sam ja tak glupa da ne znam pisati, il me ne vi ne kuzite?

Hvala vam svima na lijepim rijecima... plavvoj posebice

Kaj sad, popusila sam... ni prvi, a ni zadnji puta... i ljuta sam zbog toga (s pravom), nisam u bedu i ne kukam...

Nismo li svi razliciti i posebni na svoj nacin?

Neki od nas svaku vezu pocinju izljevima ljubavi, zatelebanosti, lebdenjem... neki od nas radije svoje osjecaje drze pod kontrolom i paze da im se tlo pod nogama ne izmakne...

Nekima su svi na prvu loptu divni, krasni, prekrasni savrseni princevi na bijelom konju... neki, pak, cekaju da se covjek na zivotinji pretvori u princa na bijelom konju...

Ne osudjujmo ni jedne, ni druge...

Volim uspone i padove koji nam zivot donosi... al da ga jebesh, ne volim krvava koljena (ostavljaju oziljke)... pa, od dvije varijante, biram onu drugu... sigurniju... i tvrdim da sam na zemlji, jer postoje i takvi ljudi...

Samo sam zbog jednog muskarca plakala... nikad vishe i ni za kim vishe (ovo nije patetika, ovo je cisti zivotni izbor, jer to vrijeme plakanja mogu iskoristiti za sebe ili za nekog )...

Hvala na paznji...



ps plavvo moje, tebe i cijenim stoga sto si u stanju u facu rech sto mislis
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 13:42   #48
Sve je to povijest srca.....

samo sam to htjela reći.
Sorry.
__________________
'...u masi smrdi, ali je toplo.' drevna krležijanska
carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 13:51   #49
Mislila si se izvuc?
Quote:
Kaj sam ja tak glupa da ne znam pisati, il me ne vi ne kuzite?
Kak te ne bi skuzili?
Neki tip je prije tri godine parkirao rucnik kraj tebe i zapamtio sta si nosila, onda idu neka bukova drva, i na kraju ste prekinuli.

Quote:
Kaj sad, popusila sam... ni prvi, a ni zadnji puta... i ljuta sam zbog toga (s pravom), nisam u bedu i ne kukam...
Nije nitko ni pomislio, a kamoli napisao da si ti u bedu. Ti si atlantis, ti ne mozes bit u bedu.

Quote:
Neki od nas svaku vezu pocinju izljevima ljubavi, zatelebanosti, lebdenjem... neki od nas radije svoje osjecaje drze pod kontrolom i paze da im se tlo pod nogama ne izmakne...
Svrha zaljubljenosti je da izgubis tlo pod nogama. Nekima.
Quote:
Nekima su svi na prvu loptu divni, krasni, prekrasni savrseni princevi na bijelom konju... neki, pak, cekaju da se covjek na zivotinji pretvori u princa na bijelom konju...
Neki ovo, neki ono...
Quote:
Ne osudjujmo ni jedne, ni druge...
Zasto dodjavola ne?

Quote:
Volim uspone i padove koji nam zivot donosi... al da ga jebesh, ne volim krvava koljena (ostavljaju oziljke)... pa, od dvije varijante, biram onu drugu... sigurniju... i tvrdim da sam na zemlji, jer postoje i takvi ljudi...
Control freak, to ne trebas naglasavati.

Quote:
Samo sam zbog jednog muskarca plakala... nikad vishe i ni za kim vishe (ovo nije patetika, ovo je cisti zivotni izbor, jer to vrijeme plakanja mogu iskoristiti za sebe ili za nekog )...
Samo zbog jednog? Pih. Chicken....

Quote:
Hvala na paznji...
Jos kad bi ti u glavu uslo... Ajajaj, gdje bi ti kraj bio...

Tri zene na ovom forumu seru na tvoj nacin, mozda bi bilo dobro da se upoznate. Duda, Calista (ona je cini mi se pobjegla u Afriku, ona je kraljica bjezanja od sebe, nju je nemoguce nadmasiti) i ti.
Najvisi organ koji osjeca na vasem tijelu je picka. Izvini na komentaru, ali seks sa tobom jamacno je kvalitetan.
Jamacno se osjeti malo, slabasno, preplaseno srce kako pulsira u vagini.... Ohhhhh mammaaaaaaaa

wicked
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 14:07   #50
Quote:
lebowski kaže:
Zasto dodjavola ne?
Zato sto postujuci druge, postujemo i njihove odluke koje donose u zivotu, kao i nacin na koji zive... vrlo jednostavno...

Zato sto ne osudjujem tvoje 'preseravanje' o velikom faci i fakeru tu na forumu, jer je tvoj izbor da se tako predstavljas... ali isto tako zelim da se i moji stavovi prihvate kao takvi, a ne osudjuju...

Zato sto smatram da je moj ponos i pogled mojih ociju u ogledalu bitniji od bacanja na koljena i izjavljivanju ljubavi pred svakim muskarcem koji se udostoji pogleda na mene ili (da budem gruba) moju picku...

I kaj te sad tu jebe?

To kaj nisam jedna od onih koja vjeruje u bezvremensku ljubav na prvi pogled i sretnu vezu nakon jedne noci, jer tak zene ne razmisljaju... samo muskarci to smiju? Mi, zene, moramo patiti nakon toga, nazivati vas, slati 'slucajne' smsove, jadati se svim frendicama u beskonacnim telefonskim razgovorima... jer mi smo ZENE... one se tak ponasaju...
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 14:33   #51
Quote:
atlantis kaže:
Zato sto ne osudjujem tvoje 'preseravanje' o velikom faci i fakeru tu na forumu, jer je tvoj izbor da se tako predstavljas... ali isto tako zelim da se i moji stavovi prihvate kao takvi, a ne osudjuju...
To su moji fanovi napravili od mene. Ja sam ostao skromni bosanski bilogorac. Moja slava nije moj osobni izbor, naime, ja sam uvijek tezio skromnom i povucenom zivotu, sa zenom i kravicama i mirom. Otkad sam na forumu, svi dolaze u moju klijet, i to ne da pomuzu moje kravice nego da mi se dive.
Ti ne znas kako je to kad moras maskirati avatar kad ides u virtualnu birtiju samo da izbjegnes dosadna pitanja tipa: Da li si ti stvarno Bog?
Ali, skroman kakav jesam, uvijek sam imao vremena za moje fanove, dati im kakav savjet ili toplu rijec.
Hvala, molio bih moderatoricu da mi posalje ovaj post na autorizaciju, jer u zadnje vrijeme svasta citam o sebi.
I to mi, da budem iskren, pomalo smeta.
Quote:
Zato sto smatram da je moj ponos i pogled mojih ociju u ogledalu bitniji od bacanja na koljena i izjavljivanju ljubavi pred svakim muskarcem koji se udostoji pogleda na mene ili (da budem gruba) moju picku...
Ponos... Donio mi je puno drkice u zivotu.
Quote:
I kaj te sad tu jebe?
Ja tebe pokusavam eto vec na dvije stranice, ali ne das se skoro pa nimalo.
Quote:
To kaj nisam jedna od onih koja vjeruje u bezvremensku ljubav na prvi pogled i sretnu vezu nakon jedne noci, jer tak zene ne razmisljaju... samo muskarci to smiju? Mi, zene, moramo patiti nakon toga, nazivati vas, slati 'slucajne' smsove, jadati se svim frendicama u beskonacnim telefonskim razgovorima... jer mi smo ZENE... one se tak ponasaju... [/B]
Zena je u ovom slucaju stanje uma. I sam sam bio zena jedno mjesec dana prije nego sto sam osvojio svoju djevojku, nakon cega sam ponovo povremeno, cak i cesce od nje, zena koja salje glupe pateticne sms-ove tipa volim te.
I nakon sto sam popusio puno zenskih kurceva, ostao sam pusac, srecom nadajuc se da ce doci onaj pravi. I kad sam ju prepoznao, borio sam se za nju. Ko zadnji papak sam se borio.
Moras bejbi riskirat sve, pjesastvo, konjadiju, topove, tenkove, papke, ugled u macho drustvu, sve moras riskirat mace moje ljubice pigvincicu
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 16:40   #52
Quote:
lebowski kaže:
Ponos... Donio mi je puno drkice u zivotu.
bolje drkica neg hranjenje vlastitim drekom, a sve zbog veleuvazenog pojma 'ljubavi' koji nam netko, posto-poto zeli uvaliti...


Quote:
lebowski kaže:
Žena je u ovom slucaju stanje uma. I sam sam bio zena jedno mjesec dana prije nego sto sam osvojio svoju djevojku, nakon cega sam ponovo povremeno, cak i cesce od nje, zena koja salje glupe pateticne sms-ove tipa volim te.
hani, ak je tebi stalo do nekog toliko nakon ONS-a... shalji takve smsove... nitko ti ne brani...
i ne smatram ih glupim, niti pateticnim... smatram ih nepotrebnim i ponizavajucim ako osoba s druge strane ne misli ili ne osjeca isto...
isto kao sto ti, na dvije stranice, pokusavam objasniti da nisam protiv osjecaja, niti sam protiv iskazivanja istih... samo ne zelim ih pokazati niti dati nekome tko ih nije vrijedan i samo se stoga ne otvaram na prvu loptu...
dogadjaj je pokazao.... OPET... da sam bila u pravu zadnjih tri godine koje sam zivjela po tom principu...

Tak! Tak ah lak!
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 16:46   #53
A zast si mu odma dala?

Moram sad promijenit plocu :-p

U krajnjem slucaju, pa sta ako si nekom poslala poruku da ga volis (ili slicno) nakon ONS-a? Pa nije to ne znam sta. Uostalom, ni ja ne tvrdim da se mozes zaljubiti nakon ONS-a. Moze ti se netko svidjeti, moze bit kemije, ali nije to ljubav.
Jebiga, kad ti pricas o bukvama i ocekujes da te ljudi shvate.
Pokusaj procitati sto si napisala, ali ne kao atlantis, nego kao promatrac. Pa zar ti nije cudno sto su te bas svi ovdje krivo shvatili?

Quote:
Tak! Tak ah lak!
Sta ti sad to znaci?!
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 16:47   #54
Quote:
atlantis kaže:
nisam protiv osjecaja, niti sam protiv iskazivanja istih... samo ne zelim ih pokazati niti dati nekome tko ih nije vrijedan
Da nisi negdje u bankovnoj struci?
Te trazis sigurnost, te racunas na kamate...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 16:55   #55
Quote:
lebowski kaže:
A zast si mu odma dala?
nisam mu dala...

nista vishe od poljupca i zagrljaja i dobrog iskrenog dijela dushe...

i tu sam se zajebala!!!!!

(o tome pricam cijelo vrijeme)

usla sam u to s 'feelingom' ne s pohotom...

kad ides s pohotom ne ocekujes nista vise od pukog zadovoljavanja iste...

kad idesh sa srcem... pokazujesh da ti je stalo... i onda se ogolish... i najebesh (tad ego pati)

i bilo bi glupo da nekome shaljem nakon ONS-a takve smsove, kao sto bi bilo glupo da sam i njemu slala to nakon jedne noci 'njeznosti'...

voljeti je osjecaj koji se gradi svakim danom bliskosti, ne dolazi nakon jedne kave, jedne noci, jednog poljupca... i voljeti znaci dati sebe u potpunosti ali i primiti nekoga k sebi u potpunosti...

______

pesica... nisam...

al jebat ga... ako nekome dajem sebe onda ocekujem da je istom takodjer stalo do toga sto dajem...
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 23:56   #56
Talking

Ja bum to malo krace: Seres kvake. A bogami, to i znas.

PS A sad prestani pisati bedastoce i idi lizati rane
Juraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 08:56   #57
atlantis, jesi ti autisticna ili sta?
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 10:08   #58
joooooooooooooooj. ajmo opet.
vidi, nitko ne prica o zanesenosti, slucajnim smsovima itd. mislim, kad ti neke stvari pises, ja se pitam zivim li ja u nekom paralelnom svemiru jer to kaj ti pricas su zene koje su kajjaznam, gen vise od kokosi. a to kazem kad sam dobre volje

meni je inace super ta ljudska potreba za garancijama i jamstvima. ono, ak mi netko zagarantira da mi srce nece biti slomljeno i da necu patiti - e onda cu ja uletit sa 100 posto filinga, punim srcem i bez kalkulacija. ono - fuj. mislim, ti trazis alibi za odustajanje. ono, bio je tu jedan frend za kojeg ti se ucinilo da bi mogao zatrzat na tebe, nije, ajmo se sad vratit u svoju cahuru i pricat kak si sad zaokupljena poslom. mislim, jesi, al sugavo ti je to opravdanje. po toj logici bi svaka zena od karijere trebala bit solo. ono - helou?! jap, trazis alibi za odustajanje. al sori, ono, ne dam. mos ti pricat sto hoces, al ja mislim da je tebe iskreno frka da te netko ne potegne za jezik, ono da ti uleti tip i veli - dare! i kaj bus onda, ovak lajava i nakrivo nasadjena, di bus onda zbrisala? ovo je lako, ti vodis igru, ti biras, ti dajes sanse, a kaj kad postanes lovina i frajer se ne splasi kad ti velis BU! ono, ne ode, neg ti veli BU! i tebi kokos jedna, kaj si mislila da bus me tak sterala pa ti postanes kucka, a on ostane. pa se ti svadis s njim, a on kul. kaj bus s takvim? mozes si uopce zamisliti kraj sebe nekog normalnog? nekog tko te voli bas ovako zajebanu? ja mislim da te toga frka za popizdit, a za donijet taj zakljucak se sluzim samo tvojim postovima - nista iz RL, kunem se.

znas kaj atlantis, ja mislim da si ti stvarno super koka. i divim se na tvojim mudima kaj se mnogih stvari tice. i ne, ne osudjujem tvoje izbore, mislim jebote zeno, ja ne osudjujem nicije izbore - nije moja furka. al jebeno mislim da je covjek koji se odrekne ljubavi negdje po putu ostavio samog sebe a rijetki mogu zivjeti znajuci da su se izdali.
a glede onih garancija i jamstava koja su me raspigala kod tebe - jebes to! najbolja stvar na svijetu je zagrist u nekaj i znat da mozes polomit sve zube, al i znat da ces, ako samo jos malo izdrzis, slomit tu kamencugu i bit jebeni frajer. a bome i sretna zena.

plavva hez spouken.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 10:17   #59
Eto, plavva je na dugacko objasnila sto sam ja mislila primjedbom o bankarstvu.
A kad do toga dodju jedna koja te pozna i jedna koja ne + lebowski , onda bi se trebala zamisliti nad sobom.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 11:00   #60
Quote:
kaj bus s takvim? mozes si uopce zamisliti kraj sebe nekog normalnog? nekog tko te voli bas ovako zajebanu? ja mislim da te toga frka za popizdit
atlantis pimpla na ovom topicu, skace si u usta, vuce neku svoju poeziju o drvecu, kenja kvake, brije da je Houdini...
Tebi treba atlantis, covjek koji ima profinjen osjecaj za batinu i mrkvu, da ti govori kako je okej da stojis cvrsto na zemlji, koji prezire ljubav a opet ce uciniti sve za tebe, strpljiv covjek sposoban za psihicku torturu, koji ce znati razluciti sto je prava atlantis, a sto je povrijedjena i plasljiva atlantis...
Sve dok se jednog dana ne probudis levitirajuci u ljubavi pola metra iznad kreveta, i kad ti se srceko vrati nazad iz pizde u koju se sakrilo.
Nisi ti tako slozena kao sto se cijelo vrijeme ubijedjujes.
Ti si jedan preplaseni biznisvumen.
Eskivator.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:24.