Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2015., 19:49   #521
meni moringa nije dobar miris nikako. ulje ono univrzalno za tijelo/kosu/lice da, ali butter mi nikako nije sjeo.
od novih mi je mak odličan
predobar miris, poseban baš.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 20:04   #522
Eto vidiš, a cure su pisale da im taj od maka miriši kao jeftini after shave. Zato je najbolje da si svatko sam proba tester jer je to stvarno individualno.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 20:06   #523
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
meni moringa nije dobar miris nikako. ulje ono univrzalno za tijelo/kosu/lice da, ali butter mi nikako nije sjeo.
od novih mi je mak odličan
predobar miris, poseban baš.
Nekim forumašicama se mak ne sviđa. Meni je dobar, jako me podsjeća na YSL parfem Opium, ne black, već original, koji je moja mama koristila 80-ih godina.
crvenokosa112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 23:39   #524
ma naravno,miris je pogotovo individualan za svakoga. meni moringa butter baš nikako nije sjeo. što mi je neobično bilo jer kažem, ono beautifyng ulje koristim i ono mi super miriše
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 15:30   #525
Imam iz Body shopa trenutno Tea tree skin foaming cleanser, tak tak mi je:

Malo mi isusi kozu, mislim da je namjenjen nekom s masnijom kozom od mene, moja je mjesovita. Dosta ljudi s masnom kozom je odusevljeno ovim.

Takodjer bas neki dan sam potrosila Born Lippy lip balm
Nije los lip balm, da se mrvicu brze upija bio bi bolji.

Koristim SOFT FACIAL CLEANSING SPONGE:


Vrlo dobra spuzvica, ja bih da je malo veca jos, ali ne smeta.


http://www.thebodyshop-usa.com/shop-...-massager.aspx
Praktican massager, ali massager ko massager,sumnjam da bi jeftiniji bio drugaciji, kvalitetna guma/plastika, zgodan je, kupila ga jer nisam to jos imala.


Najdraza mi je ova spuzva: http://www.thebodyshop.com.au/bath-a...e#.V_-K-zyKSM8

Meeekano i predivno za tijelo i lice, nije exfoliating, nego bas nekako wellness nijezna.


Uglavnom, ovo bi bili moji dojmovi, par puta godisnje ostavim previse para u body shopu kad naletim negdje vani na njega. Imaju mi tako predivne prodavaonice pa tesko odolim. Sljedece idem na neki body butter, po tome su, cini mi se, najpoznatiji.
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 22:04   #526
ni moj muz nije s pjenom bio odusevljen kaze nista posebno, nece kupiti opet. ima mjesovitu kozu, ljeti zna biti masna, zimi suha.
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 14:09   #527
Moze preporuka za neku umivalicu/piling za lice i za kremu za masnu kozu 25+ ?

Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2018., 13:34   #528
TBS je stigao u Ljubljanu. Tek sam jučer negdje pročitala, nisam pojma imala. Gledala sam cijene na netu, gelovi su oko 6 € (250 ml), losjoni 10 €.
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2018., 21:39   #529
Ooo, da barem onda i kod nas dođe
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 18:39   #530
Ali oni su koliko mi se čini imali dugo webshop (šalju samo u Slo) pa su na kraju otvorili i fizičku trgovinu. A mi ni webshop nemamo.

Bilo bi lijepo da dođu.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 20:29   #531
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Ali oni su koliko mi se čini imali dugo webshop (šalju samo u Slo) pa su na kraju otvorili i fizičku trgovinu. A mi ni webshop nemamo.

Bilo bi lijepo da dođu.
Bilo bi diiivno
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2019., 13:10   #532
Kako naručiti u HR ove proizvode da li zna netko i koliko je dostava?
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2019., 21:28   #533
Jel netko kupovao Body Shop proizvode po Travel Free shopovima kojih ima po granicama koliko sam skužio
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2019., 22:57   #534
Šetam se danas po Arena centru i dole u prizemlju kod Lusha preuređuje se trgovački prostor koji je zagrađen i na njemu piše Uskoro "The Body Shop"
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2019., 12:35   #535
Quote:
Trebor01 kaže: Pogledaj post
Šetam se danas po Arena centru i dole u prizemlju kod Lusha preuređuje se trgovački prostor koji je zagrađen i na njemu piše Uskoro "The Body Shop"
ajme, to bi bilo sjajno...ali mi nije jasno, ništa na netu ne pronalazim vezano uz njihov dolazak, ni na stranici od Arene, tak da sam još uvijek skeptična
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2019., 17:00   #536
Ne bi badava samo tako stavili naziv trgovine Svaka firma ima neka svoja pravila i kada bude vrijeme, onda se bude i najavilo otvaranje. Samo se nadam da to uskoro zaista i bude uskoro
Pa cijela EU, od zapada do istoka je pokrivena njihovim trgovinama i samo je bilo pitanje vremena kad će otvoriti kod nas. Uskoro će godina dana od kako su otvorili svoj prvi shop u Ljubljani, pa je ovo neki prirodni slijed širenja.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2019., 21:41   #537
Trebor01, bio si u pravu!
Dolazeee
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2019., 09:20   #538
Baš me zanima kakve će biti cijene kod nas. Ja volim neke njihove gelove (maslina) iako se troši kao lud, to su gelovi koje uvjerljivo najbrže trošim.
I volim Kukui i Japanese Camellia Cream buttere za tijelo...

Čemu se vi veselite?
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2019., 16:09   #539
Jedva cekam probat body jogurte

Zna netko kad se otvaraju?
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2019., 17:12   #540
Obožavam njihove šampone za kosu, trenutno mi je jagoda vrhunska i mmm

Inače koristim i njihove body buttere, pilinge za tijelo, maske za kosu, maske za lice, a navodno su dobre i njihove stvari za čišćenje lica od kamilice (to još nisam probala).
Ugl. imaju podosta proizvoda koji meni odgovaraju i drago mi je što su napokon i nama laše dostupni

Nadam se da će samo cijene biti ok i da ih neće "napumpat" kao i ostali brandovi...
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:34.