Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2017., 07:53   #541
Quote:
Zvrksa-is-back kaže: Pogledaj post
E a da ne čitam sve ispočetka - ima netko iskustva sa Step by step markom? Čula sam da su te jako dobre, ali niti znam koji točno model niti išta drugo osim da su se pokazale boljima od Herlitz-a
jedino kaj znam je da su naramenice moju malu jako grebale. i da su najjeftinije u hami
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 10:18   #542
Quote:
Duga111 kaže: Pogledaj post
http://m.decathlon.hr/p/8315948_navl...ct_description
Da li je to taj

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Ne, ovo: http://www.decathlon.hr/p/8303438_po...ak-20-30l.html
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 10:21   #543
Super..puno hvala.
Jos kad bi mogla znati da li paše na stari midi...
Ako tko kupi za stari model neka javi

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:18   #544
Odi s torbom i isprobaj, bar to u Decathlonu nije problem
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:27   #545
Nije mi bas blizu
Mislila sam naruciti preko weba

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 21:14   #546
Malom su se raspali šlicevi na torbi jer je jako nježan i tražimo novu torbu

2. je razred pa računam da možda iduća pokuša izdržati i 3.
Kakvu torbu mu uzeti?
Jesu ove anatomske kockaste predjetinjaste za trećaše?

I ima li negdje neko super sniženje? xD
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction

Zadnje uređivanje BlackLotus : 15.11.2017. at 21:31.
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 22:04   #547
Moj ide u 3i r i ima kockastu i nije ništa predjetinjasta, plava i ima meki vatrogasni kamion. Po onome šta vidim dosta klinaca u trećem razredu imaju te kockaste torbe. Moj ima Herlitzovu. Za 4i r ćemo kupiti novi. Ne znam da li ima kakvih sniženja.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 10:06   #548
Kockasta, Herlitz, drži treću godinu. na proljeće ćemo uzeti nešto drugo, obećala sam maloj (ona čezne za nekom na kotačima, a to kaj ima pol naselja za prijeći ako će ići sama i vući torbu po svakojakim terenima nije joj baš bitno).
Ok, moja je pažljiva prema torbi, ali nekak mi se čini da te Herlitz mogu dugo izdržati. Ja sam mislila da bi kod njih naramenice mogle biti problem (onaj spoj s torbom, da će puknut od navlačenja na ramena, pa nošenja na jednom (kad je tata pokupi on natovari torbu samo na jedno rame pa nosi),ali zasad se drže.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 10:16   #549
ja polako gledam ruksake, mala je pocela kampanju "uvjeri mamu da mi treba torba za odrasle bez da to direktno kazes"

znam da o onim target pricaju da su dobri, ima jos netko nekkakav savjet? sad bi na rasprodajama oko bacila
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 13:15   #550
Moja sad u trecem nosi neki crni laptop ruksak koji nam je otela. Nije htjela vise nista "djetinjasto"
Ka bu tek nosila u teen godinama???
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 13:26   #551
i ja se pitam
ali slatka je, drzi se dogovora da nema nove torbe do 4. razreda. nist ona ne kaze direktno, ocu novu torbu. samo baca hintove
znas mama, bas mi je slatka ovako bebasta torba kakvi imam
e, mama, xy je danas dosla s novom torbom, strgala joj se stara sad ima jednu bas lijepu, odraslu torbu

a ja se pravim glupa
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 17:21   #552
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
znas mama, bas mi je slatka ovako bebasta torba kakvi imam
e, mama, xy je danas dosla s novom torbom, strgala joj se stara sad ima jednu bas lijepu, odraslu torbu

a ja se pravim glupa

Da, samo je mene moja dobila na spiku već na pola 2.razreda Nije se siroče nikako mogla pomiriti s kockastom torbom+leptirići+roza... A kad je mama govorila prije 1. razreda da trebamo razmišljati dugoročno, skoro je umrla od tuge jer je ta torba bila sve što želi... Ah, što ću s njom I tako je target ruksak završio doma. No sad je bila zapiz... za one sa šiljcima (nemam pojma kako se zovu), ali za to sam rekla: nema šanse! Em koštaju oko 600kn , em što ćemo?! svaku godinu kupovati novu torbu? Ali brzo je odustala
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 17:32   #553
e ti sa siljcima su meni prefora!
vidjela bum sad na rasprodajama, ako uleti neki ruksak kupili bumo joj, stas s njom
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:41   #554
Ja sam babaroga po tom pitanju, ako joj knjige ne počnu ispadati iz ove koju ima, neće prije proljeća dobiti novu . Tim više što joj nije na dnevnoj bazi opsesija (njoj je zapravo sasvim svejedno u čemu nosi knjige, pili nas radi drugih stvari ), tak da će torba odraditi ovu zimu.

Samo ne znam što bih joj na proljeće uzela, gledam tu djecu koja tegle hrpetine knjiga i ruksaci pucaju po šavovima i pitam se koji ruksak uopće može izdržati tu količinu koju vidim da klinci nose
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:22   #555
Mogu ja bit babaroga da joj necu kupiti - ali kad i nismo nista kupili, iskoristila je nesto sto ne koristimo... lukavica
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 12:36   #556
Kolko vidim po komentarima to "bebasto" više dira cure nego dečke
OK, hvala žemske
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 12:08   #557
Dogovor je bio da u četvrtom razredu dobiva ruksak, i eto , držimo ga se. Ima Lego pravokutnu, nije kockasta, i pernicu istu i sve je super.
Pitala je da bi ona za treći novu torbu tj. ruksak jer su neki već u drugom nosili nove, rekla sam samo da šta je bio dogovor i da će za četvrti razred dobiti ono šta želi. I više ne pita
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 18:04   #558
cure, jel itko pisao o iskustvima sa Scooli onim laganim torbama od 1kg?
ili ima netko sada tu torbu i friška iskustva?
Zvrksa-is-back is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 08:29   #559
NN od danas imaju popust i to dooobaaar! Tako da ako netko trazi torbu, nije lose iskoristiti. Hertliz midi (novi) je 332 kn (umjesto 515), set s takvom torbom + 2 pernice + vrecica za tjelesni je 389 kn umjesto 605 (a u Mulleru se takav prodavao za preko 700 kn recimo proslo proljece).
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 08:35   #560
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
NN od danas imaju popust i to dooobaaar! Tako da ako netko trazi torbu, nije lose iskoristiti. Hertliz midi (novi) je 332 kn (umjesto 515), set s takvom torbom + 2 pernice + vrecica za tjelesni je 389 kn umjesto 605 (a u Mulleru se takav prodavao za preko 700 kn recimo proslo proljece).
Super. Hvala na dojavi
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.