Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Europska unija

Europska unija Ujedinjeni u različitosti

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2016., 01:31   #421
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
ja sam se kladila da će izdržati 6 mjeseci. Mislim da mi ide dobro, njoj baš i ne:

http://www.jutarnji.hr/vijesti/svije...pasti/4717181/
Teško da može u Rimu biti gore nego što je sad. Hrvatska je puno ljepše i sigurnije mjesto za život a kad im potonu banke koje su u totalnom rasulu.. sva sreća pa ima žica na slovenskoj granici.
Hugh Mungus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 11:07   #422
Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
U tom pokretu Beppe Grilla sve neki redikuli. Italija uopće nije u stanju izbaciti na scenu nekoliko sposobnih političara. Otkako se Silvio pojavio, praktički je sve razrušio.
Doduše, Renzi je strašno ambiciozan i nastoji ostati upamćen. Samim time što je ostao premijer dulje od dvije godine, može se reći da je uspješan.
A i nekako je nametnuo Italiju kao ravnopravnog igrača Njemačkoj i Francuskoj, odnosno najjači je oponent Merkelici i njenoj politici. Iako, razloge tome više možemo potražiti u onom papku Hollandeu.
Inače, s ovih slika Mara Carfagna daleko najzgodnija.
Berlusconi je znao birati (ako i nisu iz njegove stranke, nema veze, očito se klonirao i po okolici ).
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 16:24   #423
U Italiji je 4. prosinca o.g. referendum:
http://www.deputatipd.it/blog/italia...R2Topic_SPAGNA

Zna li itko vise detalja o tom, osim onog sto pise sto traze i zele?
Kakva su predvidjanja?
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 23:40   #424
Kakva je situacija sa Rimom, vidim stalno se napada gradonačelnica pa me zanima jesu to napadi u stilu organizirani kakve sve češće viđamo do novinara ili stvarno radi gluposti na mjestu gradonačelnice?
Ima tko upoznat sa situacijom?
arizin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 01:40   #425
Podsjeti me sutra da pitam jednu nasu koja zivi u Rimu.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 13:27   #426
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
U Italiji je 4. prosinca o.g. referendum:
http://www.deputatipd.it/blog/italia...R2Topic_SPAGNA

Zna li itko vise detalja o tom, osim onog sto pise sto traze i zele?
Kakva su predvidjanja?
Mlada damo, ankete NISU predvidjanja...

Nego danas je i na Čizmi referendum, nema nikakvih upisa, ni nekih članaka po portalima...

Što li sada smišlja Mr Oliver Bešker u Vječnome gradu?
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 17:20   #427
Referendum neće sigurno proći. A to će biti kraj Renzijeve vlade. Neka komičar, Berlusconi i Lega Nord vladaju onda državom.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 19:11   #428
Gdje su ankete?
Buka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 19:14   #429
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Referendum neće sigurno proći. A to će biti kraj Renzijeve vlade. Neka komičar, Berlusconi i Lega Nord vladaju onda državom.
Misliš da će se oni udružiti u koaliciju?
Hugh Mungus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 22:01   #430
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Mlada damo, ankete NISU predvidjanja...

Nego danas je i na Čizmi referendum, nema nikakvih upisa, ni nekih članaka po portalima...

Što li sada smišlja Mr Oliver Bešker u Vječnome gradu?
Ja sam vec preki dva mjeseca izbombardirana s plakatima za referendum u Ita (da izadjem na ref) kad god posjetim neki od portala , pa sam zbog tog isla istrazivati kakav je ref, sto se mijenja ako to prodje. Mislim da nece proci, zadnjih dana po tal.medijima sam citala da se puno njih buni na mnoge stvari u ref.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 23:11   #431
Quote:
Hugh Mungus kaže: Pogledaj post
Misliš da će se oni udružiti u koaliciju?
Ne vjerujem, samo sam htio reći, da osim lijeve Demokratske partije ne postoji jedna normalna stranka u Italiji.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 23:20   #432
http://tg24.sky.it/?refresh_ce - SKY ITALIA

U 23.00 se zatvaraju birališta.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 23:24   #433
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem, samo sam htio reći, da osim lijeve Demokratske partije ne postoji jedna normalna stranka u Italiji.
A nemoj tako... dok je Italiju vodio Bunga Bunga bilo im je bolje nego sada. Tamo je ionako sve korumpirano do zla Boga i umreženo s mafijom tako da im ne treba još Renzijev socijalizam i otvorene granice prema Africi. Čak su komedijaš Beppo i Salvini bolji od ekipe koja se srami vlastite kulture i pokriva kipove kad im u posjet dolaze katarske umjerene glavosječe. O nezaposlenosti mladih koja je oko 40% neću ni govoriti.
Hugh Mungus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 23:58   #434
Prema izlaznim anketama , 55% je NE!
Poraz premijera Renzi-ja.
OceansAway is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 00:02   #435
SI 42%-46%
NO 54%-58%

http://www.rainews.it/dl/rainews/liv...7489d4ce9.html
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 00:03   #436
Izlazne ankete: 42-46% Si, 54-58% No
Old 05.12.2016., 00:05   #437
Propada EU? Odlicno.
Buka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 00:07   #438
Sada je veliko pitanje hoće li biti izvanredni izbori. Beppe Grillo (komičar) stoji vrlo dobro u anketama.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 00:14   #439
Quote:
OceansAway kaže: Pogledaj post
Prema izlaznim anketama , 55% je NE!
Poraz premijera Renzi-ja.
može mi netko reći koje pitanje je bilo u referendumu, i koji je stav jedne strane a koje druge..
što dobija vlada ili italija sa jednom ili drugom opcijom..
Old 05.12.2016., 00:15   #440
Da bude jasnije, ovo je bio referendum za Ustavne izmjene.
OceansAway is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.