Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2008., 16:26   #21
ispričavam se.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 11:37   #22
I pobijedio je Lav.
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 12:55   #23
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
Istina, da nisam bio dovoljno jasan.

Ja također mislim da će pobijediti Obama, ali na nepravedan način.

Naime, McCain može dobiti više glasova a izgubiti opet izbore. Al Gore je izgubio 2000 - čini mi se (?) od Busha iako je imao 500 000 glasova više. Na Floridi je Bush dobio svega 500 glasova više i time osvojio sva 33 elektorska glasa Floride. Dakle ne iglene uši.
kao što vidiš, totalno si fulao.

obama je pobijedio premoćno i totalno čisto i jasno.
__________________
I have super powers, I just don't wanna show you
Rosary is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 12:57   #24
a koji si ti to padobranac daj mi reci ? kad si faca što nisi došla ranije ovamo i napisala svoj stav o američkim izborima.
Kažeš meni da sam ja totalno fulao a što kažeš onima koji vode ovaj forum koji se nisu ni udostojili napisati niti jednu riječ o tome.

Usput....

nisam totalno fulao ,

zato što jednostavno ne možemo uvijek znati pozadinu.

e pa da znao sam ja da će biti ovako.

to je meni bilo sasvim jasno. sad kad je sve gotovo svi smo puni znanja i kritika.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 13:02   #25
Suspirijume, mislim da nema potrebe da se lozis na komentare "padobranaca". Lijepo od tebe da si uopste prokomentarisao ove dvije karte.
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 13:08   #26
e hvala ti. pogledati ću i tebi nešto kad stignem.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 16:00   #27
Sada možemo samo čekati ispunjenje Stojanovićeve prognoze da "Amerika propada kada dobije crnog predsjednika".
A ja posebno čekam vidjeti reforme i sve changes koje provodi osoba sa zemljanim tirgonom mars-saturn.
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 16:30   #28
ma čudan mi je horoskop obama jeste da on ukazuje na velik položaj ali saturn u 12 , 120 mars koji je vladar mc-a nekako mi je to kako da kažem nedovoljno. ali lav ga je valjda izvukao.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 16:11   #29
Quote:
Rosary kaže: Pogledaj post
kao što vidiš, totalno si fulao.

obama je pobijedio premoćno i totalno čisto i jasno.
ma kako mu reko astroloske prognoze politickih dogadjaja su neuspjesnije od razumnih analiza, a to su vise manje navodno pokazala i sva (statisticka) istrazivanja strologije. Navodno neki kazu da je Jyotish i bolji za "pogadjanje buducnosti" (ne znam odakle mi to ) pa sam primjetio da najbolji indijski astrolozi nisu nista bolji.

Nije on totalno fulao, ali je jednostavno logicno za ocekivati da ce Obama pobjediti, da se covjek kladio samo na osnovu novisnkih clanaka kladio bi se na obamu. Analiticari su vjerojatno sumnjali da bi "prljavom igrom" Obama mogo izgubit, uglavnom se ocekivalo da ce imati vecinu glasova iako vjerojatno ne toliko. Ne znam bas da se moglo ocekivati obratno, da ce Mec imati vecinu, a Obama dobit prljavo buduci je na svim anketama vec neko vrijeme Obama dobivao.

Bzze
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 16:50   #30
bas sam mislila otvoriti topic o opoziciji saturna i urana koja je ovih dana bila egzaktna, znaci u vrijeme nasih ubojstava je kulminirala na snazi. jos ce se to vracati na egz. opoziciju narednih par godina u neko vrijeme.
ubojstva su zanimljiva zbog toga sto je u sve jako jako upletena politika a ne samo mafija, pitanje koje je od ta dva faktora u njima bilo presudjujuce, prema ovoj opoziciji rekla bih politika. mene ta opozicija asocira na nekakav politicki prevrat. e sad mozda se tako nesto i dogodilo, ne mozda nego je, samo je pitanje koliko je to ozbiljno. jer je ubojstvo ivane hodak iniciralo smjene u vladi tj. prepustanje dva bitna resora (sve vise jako bitna jer da li cemo se kao drzava uhvatiti u kostac s korupcijom i gospodarskim kriminalom o tome vise nego ikad ovisi nasa buducnost) u ruke mesicevih kadrova, a pitanje je ciji su oni zapravo kadrovi tj. koji gospodarski klan u hrv servisiraju, mislim prvenstveno na karamarka posto je on dosad imao tajne sluzbe (SOA) a sad je dobio i policiju koja u biti mora rascistiti ova dva ubojstva koja su slika i prilika naseg politickog stanja tj. rjesenje ko zapravo vlada hrvatskom.
uz ovu opoziciju jako je bitna faza retrogradnog merkura za vrijeme koje se to sve dogadjalo. nemam dalje vremena, bilo bi mi drago da se neko dublje nadoveze

e da, i bilo je u istom periodu jako puno samoubojstava cini mi se.
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 17:09   #31
Exclamation

Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
e da, i bilo je u istom periodu jako puno samoubojstava cini mi se.
Zaista sam se nadala da ce neko to pomenuti i na neki nacin prokomentarisati vezano za astrologiju. Prije 20tak dana se ubio jedan moj ucenik kome sam predavala par mjeseci u osnovnoj skoli. Imao je svega 16 godina.
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 16:05   #32
moram posebno pohvaliti sašu jer je u kratkom vremenu napravio extremno dobru rektifikaciju NK od Ive Pukanića. E sad ne znam da li je on imao insajderski podatak.

Nevjerojatno saša koliko si pomogao astrologiji da dokaže da je egzaltacija Urana na 11 Sco. Nemaš pojma koliko. Neptun kao vladar njegova ac-a je u polju 8. Osoba vlastitim aktivnostima ulazi u smrtnu opasnost. Neptun je na 11 Sco, na stupnj egzaltacije Urana, što znači da Pukanić umire od bombe ! Samo to naravno nije dovoljno no kada vidimo da je Merkur u 11, 90 Neptun , pa Merkur u vodenjaku jasno se vidi aktivirana bomba na daljinu.

Bravo saša ! E moj saša .....
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 16:58   #33
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
Merkur u vodenjaku jasno se vidi aktivirana bomba na daljinu.


jel se vidi i koji tip mopeda je u igri?

kako to da nitko nis ne vidi prije, nego se poslije odjednom sve vidi?
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 17:28   #34
Baš lijepo da si siguran u nešto što ni ja nisam siguran... tek bi trebalo provjeriti kroz život Pukanića da li zaista vrijedi ta karta...

nego našao sam da je prvi neuspio atentat bio 21 09 2003, a drugi 09 04 2008....

Intrigantno je da je prilikom prvog atentata 2003 Pl bio na 90 od njegove natalne Ve što potvrđuje značaj te planete u njegovu horoskopu ( kod zadnjeg , nažalost, uspješnog atentata tranzit Sa je bio okidač događaja, i također činjenica da je tad 2003 bio atentat, a upravo je ista Ve bila aktivirana ) ... dakle ovo bi mogla biti potvrda takvog horoskopa kao sam ga rektificirao, jer zbog ova dva zbivanja Ve mora biti bitna u horoskopu, a pošto nije dispozitor bitnih So i Mo , onda mora biti postavljena ili blizu asc ili kao vladar Asc ili dispozitor vladara Asc. Dakle postoje barem još dvije varijante izgleda horoskopa koje bi trebalo potvrditi ili demantirati... iz tog razloga nisam još uvijek siguran da li je to prava varijanta.

Pošto nema planeta u biku i vagi otpada varijanta da je Ve dispozitor vladara asc, ali još uvijek postoje dvije varijante i to Asc u biku ili Asc u vagi... Asc u vagi sam isključio iz razloga što u tom slučaju Mo nije više u ovnu i tada umanjuje značaj natalnom Ma, što je nemoguće iz razloga značaja prilikom 2 i 3 atentata, tako da preostaje "samo" Asc u biku kao mogućnost, ali dok god postoji mogućnost drugčijeg horoskopa ja nemogu biti siguran u postojeći...

Mada na ruku ovakvog horoskopa ide činjenica da je u svim slučajevima "glavni" Pl kao vl.8 ( ranjavanja, ozljede, lomovi...)

DA bi bilo potpuno točno moralo bi se provjeriti kroz život osobe ili pak bi mogao pomoći patološki nalaz uzroka smrti odnosno mjesta koja su na tijelu najviše oštećena , a to bi u ovako postavljenom horoskopu trebala biti glava, eventualno predio grudi, možda krvotok, koža... itd...
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 18:04   #35
Pa vidi tvoj horoskop ima smisla jer Pukanić je najviše proučavao mafiju i organizirani kriminal i to jako dobro odgovara AC Riba, Neptun u 8 u Škorpionu. Na stupnju egzaltacije Urana frapantna otkrića.

Dodajem ovome da je na Pukanića izvršeno 3 atentanta, ne samo 2. Dakle u Emisiji nedjeljom u 2 on je opisao pokušaj napada nožem a čini mi da se je ta emisija negdje iz 2004-ili 2005.

Što se tiče ozljeda jasno se na snimci koje se NOVA TV i RTL objavili da nema vidljivih oštećenja glave, dakle glava je u jednom komadu, nekako mi se čini da je to ipak najvjerojatnije bio predio toraksa gdje je je bio primarni udar.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 17.11.2008. at 00:29. Reason: off
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 18:02   #36
imam pitanje za tebe supspirium ....da li ono što piše u našem horoskopu se mora dogoditi ma koliko mi mislili da neće isto tako...i ono na javnom planu kao recimo ubijstvo hodakice ili treći svjetski dal se sve mora dogodit kak je zapisano pa čak i kad se nekome dogode nesreće, naime zanima me dal je istina ono da se sve dogadja s razlogom?
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 18:14   #37
reći ću ti ovako.

na net.hr forumu je netko postavio horarno pitanje "tko je ubio ivanu hodak". ja nisam imao vremena za komentirati to no iz te horarne karte se vidjelo da će za 20-25 dana nakon njene smrti se dogoditi još jedno.

taj post su mi obrisali ne znam zašto. i dogodilo se ubojstvo ive pukanića.

Ovo što mi pitaš je teško pitanje.

Ja neću biti toliko poetičan pa ću ti ovako reći: Neke stvari možemo promijeniti neke ne možemo. za neke postoji veća šansa da ih promijenimo, za neka manja , a za neke je ta mogućnost ravna apsolutnoj nuli.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 03.12.2008. at 19:50. Reason: troll
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 18:17   #38
znači neke dogajdaje u našem životu nikako ne možemo izbjeći...jer jednostavno pogotovo kod odredjenih ljudi koji su javne osobe ili jednostavno im je takva sudbina da im se horoskopi poklapaju sa takvim stanjem na nebu da su dio tih dogdjaja...ja bi rekla da mnoge stvari možemo mijenjati ali neke jednostavno se moraju dogoditi...
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 23:25   #39
prosvjedi diljem hrvatske

eto zanima me jel nebo ima kakvih komentara na ovaj dogadjaj i ako da.. kakve su prognoze?
eneron is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 02:35   #40
Bilo bi zanimljivo vidjeti chart indije na dan bombaškog napada.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.