Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2013., 14:41   #81
nick....obozavam grcku mitologiju,nimfu izabrala sa psiholoskog stajalista,zanimalo me kako ce utjecat na umove drugih(nisam nimfomanka)
avatar....ja,nakon sto sam otkrila temu na MK..i sklonost ka fotkanju
potpis....pa,sve govori
nimfa79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 11:24   #82
bijelatama

suprotnosti koje je dosta teško pomiriti u sebi, no volim ih i sebe takvu kakva jesam..stalno na putovanju, u usklađivanju ..a da ne kažem (ko vjeruje u to)imam vagu u četri planete.
valjda ću preživjeti do smrti
avatar..pa simpa je koalica..spretna i dobrodušna ko i ja. .
potpis..
pomalo od mojih uvida kad na sve mogu gledati sa distance..i ono što činim i mislim tek je privremeno..nestalno, promjenjivo.
__________________
to nisam ja
bijelatama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 22:04   #83
Quote:
bijelatama kaže: Pogledaj post
avatar..pa simpa je koalica..spretna i dobrodušna ko i ja. .
Toooo! nisam jedina životinja! Koale su zanimljiva bića.
Meni tigrovi koliko god da su krvoločni u divljini...imaju i osobine koje su vrijedne divljenja i ljepotu koja očarava. Oduvijek (uz delfine) među dražim životinjama!

http://www.znanje.org/i/i25/05iv03/05iv0303/index.htm ...evo što me je potaklo...
khari is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 16:09   #84
Quote:
cruce kaže: Pogledaj post
Cruce - latinski i talijanski, znaci kriz, valjda zato sto sam u ovo dvadesetak godina zivota prosla krizeva i krizeva kakve mnogi ne prodju (Bogu hvala!) ni za citav zivot... Avatar - fotkica lavica na stablu - u zivotu sam uvijek bila fighterica, borac po svaku cijenu... odatle lavic A potpis - zato sto doista mislim to sto mi pise u potpisu
khari is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:37   #85
Zapravo sam slučajno odabrao ovaj nick, tj promijenio ga iz dr. diego.
Ajmo pretpostaviti da sam samo Diego. U vrijeme dok sam se registrirao na forum, zanimao me vjerojatno najpoznajiti Diego od svih- Maradona. Nogometni genijalac uprljan ovisnošću o drogama.
Kasnije sam promjenio avatar, tj. maknuo njegovu sliku, a nedavno sam i promjenio nick. Nije mi se više sviđalo biti samoprozvani doktor. Kako novi nick mora biti sličan starome, odlučio sam se za ovog Diega. On je opet umjetnički genijalac, mirnije naravi od 'izvornog' Diega. Na avataru imam jednu od njegovih slika-The alarm clock, naslikanu godine kad je počeo prvi svjetski rat.
Zapravo, moj nick i avatar, ali i potpis govore o tome da sam sklon biti pomalo opsjednut nekim specifičnim, poznatim ličnostima, po nečemu genijalnima, ali često i kontroverznim po nekim stvarima. Osim ovoga, imam još 3 nicka, svi su dobili permaban pretkraj prošle godine
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:54   #86
Maggiee kao Maggie Fitzgerald, fiktivni lik iz mog omiljenog filma, Million Dollar baby. Avatar sam izabrala jer nekako dočarava moju osobnost kao nježnu osobu i neumornog sanjara i nekoga tko je borac u životu
Maggiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:10   #87
Quote:
Maggiee kaže: Pogledaj post
Maggiee kao Maggie Fitzgerald, fiktivni lik iz mog omiljenog filma, Million Dollar baby. Avatar sam izabrala jer nekako dočarava moju osobnost kao nježnu osobu i neumornog sanjara i nekoga tko je borac u životu
Odličan film i dobar izbor za nick i avatar
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 12:18   #88
Što se tiče nadimka: od djetinjstva mi je SF jedan od omiljenih žanrova i voljela bih da postoje izvanzemaljci, ne moraju nužno biti Marsovci.
A i ovako se uvijek mogu pozvati na to da sam "pala s Marsa".

Što se tiče avatara: volim dugu i šarenilo, a svidjela mi se i šaljiva poruka. Nema nikakve veze s LGBTom.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 12:35   #89
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Što se tiče nadimka: od djetinjstva mi je SF jedan od omiljenih žanrova i voljela bih da postoje izvanzemaljci, ne moraju nužno biti Marsovci.
A i ovako se uvijek mogu pozvati na to da sam "pala s Marsa".

Što se tiče avatara: volim dugu i šarenilo, a svidjela mi se i šaljiva poruka. Nema nikakve veze s LGBTom.
A kakva poruka pise na avataru, ne vidi se jer je sitno?
khari is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 12:36   #90
nick - dugi je moj stvarni nadimak još iz osnovne škole,nisam si ga sam dao,dali su mi ga zbog visine a dugii sa dva i, samo zato što je prilikom registraciije već bio jedan dugi registriran
avatar - Chuck Berry otac rock and rolla znači da sam stari rocker koji obožava izvorni stari rock
potpis - niš posebno,samo izraz koja naglašava individualnost
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 12:36   #91
Quote:
khari kaže: Pogledaj post
A kakva poruka pise na avataru, ne vidi se jer je sitno?
Piše "taste the rainbow, eat crayons".
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:05   #92
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
Odličan film i dobar izbor za nick i avatar
Drago mi je da se još nekome sviđa film i hvala
Maggiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:26   #93
Najprije mi je nadimak bio Čampa.
Onda su okolnosti promijenile nadimak u Lee.
Pa da nekome nebu krivo.....Lee Champa!
Još tražim odgovarajuću slikicu.
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 14:05   #94
Sad ću napisat cijelu štoriju o nečemu ovako jednostavno, ali dobro .

Prvo sam bila dawn990 što je kombinacija imena koje mi se sviđa (a ajmo reć da je mrrrrvicu slično mojem pravom imenu) i godine rođenja. Prije nekoliko godina sam ga odlučila rpmjenit, pa sam izabrala dire Dawn jer je to (za mene) zanimljiva igra riječi:
dire dawn bi bila strašna zora; u kontekstu dana kojeg se bojiš i onda je svanulo i znaš da je taj dan i službeno započeo.
dire Dawn bi bila strašna Zora; u kontekstu strašne osobe tog imena.

Avatara sam promjenila gro u ovih nekoliko godina, a ovaj trenutni ne govori ništa posebno. Samo smajlić kojem je pun kurac svega .

Potpis je točka jer eto.
Neda mi se imat normalan potpis, a ne želim ne imat potpis uopće
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 14:53   #95
Real life nadimak, a avatar ni ne znam koji mi je...

Powered by LG G6
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 18:00   #96
nick ne govori ništa osim da sam neposredno prije registracije gledao DS9 i da mi se po glavi motao najsporedniji mogući lik. avatar govori da sam ljubitelj Kurosawinih filmova.
seskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 18:21   #97
moj nick ne govori baš ništa o meni.. Osim možda kaj sam iz Zga..
LutkicaZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 00:24   #98
Zato što je Alex bilo zauzeto logično. Kao i Alexis, pa sam si dodala još jedno s.
U to vrijeme sam obožavala nogometašicu Alex Morgan, pa je nick eto nastao zbog nje. Bila mi je baš lijepa i oku ugodna.
Na forumu me prozvali Lexi, jer ima previše Alex, pa dobro.

A avatar? Eto, tako mi došlo pun k svega pa napravila avatar na kojem piše "SMILEY" jer zbog puno toga, a ironije u životu mi ne nedostaje. Promijenila sam ga nedavno nakon što sam par godina imala isti.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 11:23   #99
crna duša, pušit joj se hoće. pored ekrana dane gubi...

nickname - bilo bi Azz da nije zauzeto
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 11:57   #100

nickname i avatare odabirem spontano, možda bi drugi više znali od mene...
__________________
La familia es todo para mì ...
Andreasas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.