Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2012., 16:46   #1
VW Tiguan - za i protiv?

Može li mi netko tko ima vlastitog iskustva sa Tiguanom ukratko reći što su mu mane, a što prednosti?

Naime, imam povoljnu priliku da ga kupim, ali me zanima da li je preskup za održavanje, da li je na njemu bilo nekih posebnih tvorničkih nedostataka i slično?

Koliko troši (benzin)?

Trenutno imam Golfa IV, starog 11 godina i vrijeme je da ga se riješim. Mislim da to neće biti neki problem, već imam i kupca, ali pitanje je što onda kupiti. Ja volim VW vozila. Nisam ranije razmišljala o Tiguanu dok nisam dobila ovu ponudu.

Bila bih jako zahvalna ako možete sa mnom podijeliti neka svoja iskustva.
Paradisaea is offline  
Old 14.07.2012., 17:00   #2
koliko je dobra ponuda, koliko je presao, koji je model i motor, kako vozis - grad, cesta, etc, etc, etc, etc.
sper is offline  
Old 14.07.2012., 17:36   #3
Nisam ga još vidjela, preko prijatelja sam čula da ga prodaje neki njegov prijatelj. Cijena je 100000 kn, star je 3 godine, benzinac 1.4, pretežno vozim po gradu, izvan grada jedino idem na more u prosjeku dva puta godišnje.

Ne znam je li ovo dovoljno informacija za bilo kakav savjet? Meni je cijena zazvučala primamljivo, a moram priznati i da mi se sviđa kako izlgleda. Nakon golfa on mi se čini kao svemirski brod.
Paradisaea is offline  
Old 14.07.2012., 17:45   #4
tiguan ti je pravi gradski auto,svugdje ga možeš parkirati jer je malen i okretan je ...a vjerojatno i malo troši s obzirom da ima tonu i pol
Mahun is offline  
Old 14.07.2012., 18:15   #5
Quote:
Paradisaea kaže: Pogledaj post
Nisam ga još vidjela, preko prijatelja sam čula da ga prodaje neki njegov prijatelj. Cijena je 100000 kn, star je 3 godine, benzinac 1.4, pretežno vozim po gradu, izvan grada jedino idem na more u prosjeku dva puta godišnje.

Ne znam je li ovo dovoljno informacija za bilo kakav savjet? Meni je cijena zazvučala primamljivo, a moram priznati i da mi se sviđa kako izlgleda. Nakon golfa on mi se čini kao svemirski brod.
koliko kilometara predjes, koliko je auto preslo?

benzinac ce ti sigurno dosta trositi po gradu, iako taj model kao manje trosi ali grad je grad... samo ako ne prelazis puno, onda to nije ni vazno toliko.

auto inace samo po sebi je dobro.. nek ti kolege koje prate VW kazu jel ima taj 1.4TSI problema ili ne.
sper is offline  
Old 14.07.2012., 18:19   #6
malo sam bacio oko na strane forume. 1.4 TSI 90 kw (122 KS) se na više modela palila engine check lampica. kako su još bili novi išlo je pod garanciju, pisalo je da su morali mjenjati pumpe goriva. Osim toga spomenuli su da ga guši klima, i da se ne ponekim modelima javio problem sa lancem.

Quote:
Mila kaže:
We bought a 1.4 TSI new last September and your right great power for a small engine,however we have now sold it due to problems. we had a misfire so took the car to our dealer who after keeping the car for one week changed all 4 injectors 4 new spark plugs and lastly the coil packs, All done under warranty and just as well the dealer said it would come to £5000 pounds the injectors are £650 each.
While chatting to the service guy i told him that i had read about problems with the TSI Engine to which he said i can't say to much but he showed us a Golf which in 2 years was on it's 3rd engine it was a 1.4 TSI they also had a sciroco which on it's 2nd engine
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Old 14.07.2012., 18:24   #7
malo sam pogledao na njuskalo i dosta je jeftinije od ovog sto ostali nude... jesi sigurna da je sve ok sa auticem? Za svaki slucaj obavezno otidji sa njim u VW servis da ti ga pregledaju. Mali SUVovi jako sporo gube cijenu, pa iako je benzinac, prejeftino je... a poklonjenom konju jako dobro treba pregledati zubice.
sper is offline  
Old 14.07.2012., 18:33   #8
kad je VW počeo sa 4 godišnjom garancijom? Da nije od onih vozila što su bila na kraćoj garanciji, a možda zeza po malo
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Old 14.07.2012., 19:08   #9
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
koliko kilometara predjes, koliko je auto preslo?

benzinac ce ti sigurno dosta trositi po gradu, iako taj model kao manje trosi ali grad je grad... samo ako ne prelazis puno, onda to nije ni vazno toliko.

auto inace samo po sebi je dobro.. nek ti kolege koje prate VW kazu jel ima taj 1.4TSI problema ili ne.
Mjesečno pređem maksimalno 1000 km. Ja mislim da sa tom kilometražom i nije tolika ušteda dizel vs benzin. Sad kad se sjetim koliko sam skuplje platila golfa 1.9TDI prije 5 godina, te kad uzmem u obzir koliko su cijene u međuvremenu pale - da sam sve to znala kupila bih tad benzinca i čini mi se da bih manje izgubila. Zato se sad mislim, nemam previše iskustva sa benzincima mada sam relativno kratko vrijeme prije ovoga vozila jednog seata 1.2 benzinca, ali bio je loš pa sam ga brzo prodala.
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
malo sam bacio oko na strane forume. 1.4 TSI 90 kw (122 KS) se na više modela palila engine check lampica. kako su još bili novi išlo je pod garanciju, pisalo je da su morali mjenjati pumpe goriva. Osim toga spomenuli su da ga guši klima, i da se ne ponekim modelima javio problem sa lancem.
Ovo što čitam je zaista pre, preskupo!!! Znači, obratiti pažnju na pumpe goriva.
Hvala ti.

Oprosti, ali ne shvatam ovaj dio sa lancem - koji lanac? Ipak sam žena, ne razumijem se baš.
Paradisaea is offline  
Old 14.07.2012., 19:13   #10
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
malo sam pogledao na njuskalo i dosta je jeftinije od ovog sto ostali nude... jesi sigurna da je sve ok sa auticem? Za svaki slucaj obavezno otidji sa njim u VW servis da ti ga pregledaju. Mali SUVovi jako sporo gube cijenu, pa iako je benzinac, prejeftino je... a poklonjenom konju jako dobro treba pregledati zubice.
Pa i meni se čini da je jako povoljno. Svakako ću ga provjeriti u VW servisu. Ali prijatelj koji mi ga je preporučio radi za VW pa zbog toga mislim da me on ne bi prevario i da bi najlakše bilo saznati da li mu zaista nešto ozbiljno nedostaje.

Ovo što sam boldala mi je upravo on govorio kao jednu od najvažnijih preporuka zbog čega kupiti baš Tiguana.
Paradisaea is offline  
Old 14.07.2012., 19:34   #11
Quote:
Paradisaea kaže: Pogledaj post
Pa i meni se čini da je jako povoljno. Svakako ću ga provjeriti u VW servisu. Ali prijatelj koji mi ga je preporučio radi za VW pa zbog toga mislim da me on ne bi prevario i da bi najlakše bilo saznati da li mu zaista nešto ozbiljno nedostaje.

Ovo što sam boldala mi je upravo on govorio kao jednu od najvažnijih preporuka zbog čega kupiti baš Tiguana.
da, al je taj izgubio jako puno u 3 godine :-)... Mislim da za 100tkn dobiti 3 godine starog SUVa u toj klasi, nema sanse... mozda 6 godina, al ne 3.

E sad, ak je sve super, sto ga ne prodaje za 120tkn sto je vjerovatno realna cijena za koju se proda dok kazes keks. TDI vec 140-150.

Ne prelazis puno kilometara pa mozes i TSI... inace sto je auto teze, dizeli su puno bolji... koliko dugo ga mislis zadrzati?
sper is offline  
Old 14.07.2012., 19:51   #12
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
Ne prelazis puno kilometara pa mozes i TSI... inace sto je auto teze, dizeli su puno bolji... koliko dugo ga mislis zadrzati?
Ako zaključim da mi nije enormno skup za održavanje zadržala bih ga bez namjere da ga brzo prodajem. Nekih 5 godina do sada su se pokazale kao prosjek.
Paradisaea is offline  
Old 14.07.2012., 19:54   #13
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
tiguan ti je pravi gradski auto,svugdje ga možeš parkirati jer je malen i okretan je ...a vjerojatno i malo troši s obzirom da ima tonu i pol

reci da se salis
ivica_0123 is offline  
Old 14.07.2012., 20:00   #14
Za potrosnju si racunaj barem 2-3 litre u gradu vise u odnosu na taj 1.9 tdi kojeg imas.

Napravi testnu voznju da vidis kako ti auto lezi i dal ti je ok ubrzanje i međuubrzanje. Neki kupe auto bez testne voznje, pa kasnije kukaju kak je auto slab, kak neide i te spike.

Inace auto ko auto nis posebno. Ak ti se svida taj tip vozila, kako neki vole reci wannabe terenac, onda si ga uzmi. Ja osobno nebi, pogotovo ne za 90% gradsku vožnju
ivica_0123 is offline  
Old 14.07.2012., 20:06   #15
Quote:
ivica_0123 kaže: Pogledaj post
Za potrosnju si racunaj barem 2-3 litre u gradu vise u odnosu na taj 1.9 tdi kojeg imas.
Super, to mi je korisno, hvala.

Quote:
Napravi testnu voznju da vidis kako ti auto lezi i dal ti je ok ubrzanje i međuubrzanje. Neki kupe auto bez testne voznje, pa kasnije kukaju kak je auto slab, kak neide i te spike.
Naravno da bih ga odmah i sa zadovoljstvom isprobala!
Pa ne kupim ni cipele da ih ne isprobam, a ne takav (relativno) skup automobil.
Quote:
Inace auto ko auto nis posebno. Ak ti se svida taj tip vozila, kako neki vole reci wannabe terenac, onda si ga uzmi. Ja osobno nebi, pogotovo ne za 90% gradsku vožnju
Da, vjerojatno si u pravu, ali priznaj da je lijep.
Paradisaea is offline  
Old 14.07.2012., 20:25   #16
Prijatelj i jedan što sa mnom rade imaju 1.4 TSI Tiguana, nikakvi problemi.

Vjerojatno da su neki motori imali problema s lancima, ovisi o kodu motora, ne bih znao napamet reči. Vjerojatno je isti motor kao i kod Golfa, tj. možda samo različiti kod.

100t kn mi se čini jako jeftino, prepazio bi na to da je sve u redu na tom autu.
Koliko kilometara?

Benzinac je najbolja opcija s obzirom na kilometre koje godišnje radiš.

Tiguan za gradsku vožnju? NE. Prevelik za grad i veća potrošnja od neke obične limuzine.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Old 14.07.2012., 20:27   #17
Samo da napomenem da je to DI motor kod kojega je malo kompliciranija ugradnja plina, pa to moraš uzeti u obzir(ako sam ja dobro razumio, nema puno sustava koji mogu na direct injection motore, a i nisu svi majstori dovoljno dobri za takvo što)
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 14.07.2012., 20:31   #18
FSI (dirketno ubrizgavanje goriva u cilindar) motori postoje već od zadnjih modela Golfa IV, dakle najmanje 8 godina. Mislim da već znaju polako kako ugraditi plin.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Old 14.07.2012., 20:31   #19
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
100t kn mi se čini jako jeftino, prepazio bi na to da je sve u redu na tom autu.
Koliko kilometara?
Ne znam, ali ne mislim da je previše, prodavac je prvi vlasnik i mislim da ga je također vozio pretežno po gradu.
Edit: a i da nije - čini mi se da je sve do 150t km prihvatljivo - je li?

Quote:
Tiguan za gradsku vožnju? NE. Prevelik za grad i veća potrošnja od neke obične limuzine.
E to jeste dilema.
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Samo da napomenem da je to DI motor kod kojega je malo kompliciranija ugradnja plina, pa to moraš uzeti u obzir(ako sam ja dobro razumio, nema puno sustava koji mogu na direct injection motore, a i nisu svi majstori dovoljno dobri za takvo što)
Nemam želju za plinom, tako da mi to nije problem.
Paradisaea is offline  
Old 14.07.2012., 20:39   #20
Nema tu neke dileme. Ako auto toliko košta, ako nema puno kilometara i ako je sve u redu onda je je stvarno jeftin. Ali ipak taj auto nije za gradsku vožnju, barem ne za mene. Ako voliš VW kupi Golfa 6 ili Polo, odlični auti za gradsku vožnju što se veličine i manje potrošnje tiče. Također imaš 1.4 TSI motore. Osim toga, Tiguan je sigurno skuplji za održavanje od Pola ili Golfa. Mislim motor je motor, nema tu neke razlike, ali Tiguan ima veče kočnice, veče gume, više troši, sve to ide na đep.
Jedino što mi je kod Tiguana bolje nego kod Golfa ili Pola da ima elektromehaničku ručnu i najvjerovatnije AutoHold funkciju što je odlično baš za gradsku vožnju.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.