Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2014., 10:49   #561
Quote:
missundaztood kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći koji autobus vozi do nove Branimirove blizu Iris moda outleta? Vidim na google mapsu da ima autobusna stanica kad se skrene s Avenije Dubrava na Branimirovu, ali ne znam koji je broj autobusa, a još manje s koje autobusne stanice iz grada uopće kreće bus prema tamo. Ako netko zna, please do tell
please javi ako/kad budeš išla kako doći i kakva je situacija
collete is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 10:52   #562
Quote:
collete kaže: Pogledaj post
please javi ako/kad budeš išla kako doći i kakva je situacija
Hoću!
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 12:58   #563
missundaztood, jesi otkrila možda gdje je točno taj outlet? tipa adresu i to?
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 14:36   #564
Quote:
~*Aurora*~ kaže: Pogledaj post
missundaztood, jesi otkrila možda gdje je točno taj outlet? tipa adresu i to?
Branimirova 24 ili 28 ja mislim da je to, to. Ali na Google mapsu pokazuje krivo, to se inače nalazi na samom početku nove Branimirove (put Sesveta), nekih 500 metara prema Sesvetama od okretišta tramvaja Dubec (ako se ne varam, to je ime okretišta) ne znam uopće taj dio grada, ali sam vidjela da nekoliko metara, sa skretanja s Avenije Dubrava u Branimirovu ima autobusna stanica ali ne znam koji broj tu staje i to me zanima. A, taj Outlet se nalazi iza zgrade od Boscha koja se vidi s cesta tj. s Branimirove.
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 07:57   #565
Tu ti staje bus koji vozi za Sesv.Kraljevec s Borongaja! ;-)
I obrnuto. Samo neznam broj busa pa provjeri.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
__________________
Laa laa la la
Thinkerbell1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 10:33   #566
To je onaj outlet na kraju Branimorove kad se spaja na onu cestu do Sesveta? Preko puta interspara? Pretpostavljam da da , bas sam bila nekidan. Ima par parfemčića tipa roze Lole od Marc Jacobsa koja je cca 200 kn i crne koja je nešto skuplja, još tu i tamo koji ženski i muški parfem ( muških se sjećam Ck Eternity i Shock), ima dosta kremica mislim da Lancasterovih. Ima nešto i torbi koje mi baš nisu po ukusu te dosta cipela iz Alda ali zapravo ništa spektakularno Ima oke sandalica i balerinki. Odjeće također ima nešto ali ništa što bi mi se svidjelo,možda za nekog ozbiljnijeg. Od Accesorizea ima nakita vrlo malo,mogu se naći naušnice male i slično, 5-6 torbi i tako. Dolje je sOliver koji nisam gledala pa ne znam da li uopće je snižena roba ili ne. Sve u svemu, s obzirom da mi je usput ponekad,stala bi i uzela parfem frendicama za ročkas , to je sve
lesse is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 11:34   #567
Quote:
Thinkerbell1 kaže: Pogledaj post
Tu ti staje bus koji vozi za Sesv.Kraljevec s Borongaja! ;-)
I obrnuto. Samo neznam broj busa pa provjeri.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Hvala!
EDIT: Našla, BUS br. 269 vozi u tom pravcu.

Quote:
lesse kaže: Pogledaj post
To je onaj outlet na kraju Branimorove kad se spaja na onu cestu do Sesveta? Preko puta interspara? Pretpostavljam da da , bas sam bila nekidan. Ima par parfemčića tipa roze Lole od Marc Jacobsa koja je cca 200 kn i crne koja je nešto skuplja, još tu i tamo koji ženski i muški parfem ( muških se sjećam Ck Eternity i Shock), ima dosta kremica mislim da Lancasterovih. Ima nešto i torbi koje mi baš nisu po ukusu te dosta cipela iz Alda ali zapravo ništa spektakularno Ima oke sandalica i balerinki. Odjeće također ima nešto ali ništa što bi mi se svidjelo,možda za nekog ozbiljnijeg. Od Accesorizea ima nakita vrlo malo,mogu se naći naušnice male i slično, 5-6 torbi i tako. Dolje je sOliver koji nisam gledala pa ne znam da li uopće je snižena roba ili ne. Sve u svemu, s obzirom da mi je usput ponekad,stala bi i uzela parfem frendicama za ročkas , to je sve
Super! Hvala za info!
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 16:21   #568
Jel cuo netko mozda za jedan dan u 8mj. kad je u Austriji u svim outletima sve jos dodatno snizeno? Cuo sam prosle godine da je netko nesto prico o tome, ali na netu ne mogu nista naci. Znam samo da su cijene smijesne taj dan.
baraba1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 21:48   #569
Zna netko gdje u ZG-u ima dobar outlet u kojem se mogu naći kaputi?
Myster D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 08:57   #570
kraj 11. mjeseca? jel to oni idu točno vikend prije glavnih sniženja tako da se još kupuje po višim cijenama?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 20:32   #571
zna netko jel ima Benettonovog outleta igdje?
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 10:46   #572
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
zna netko jel ima Benettonovog outleta igdje?
znam da ima u roses centru. samo cujem da je los izbor
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 14:46   #573
jučer sam bila u rosesu. ima kaputa u benettonu. ali se po toj cijeni mogu naći i na normalnom sniženju u bilo kojem benettonu. tipa.kaput sa 650kn došao na 500-550kn
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 16:59   #574
Je li radi onaj Adidas outlet u Buzinu? Isplati li se otići?
law_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 20:13   #575
Kako se zove onaj outlet kod hrvatskog leskovca?
kaji is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 20:17   #576
Ima Wulf Sport kod Mercatonea, ali je to Donji Stupnik.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 20:42   #577
jel zna netko radno vrijeme wulf sporta?
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 04:15   #578
Ima u Dugopolju Nike Outlet... Zna netko kakve su im cijene?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 15:01   #579
ZnA LI ITKo dali u sred sezone u CALZEDONIA otuletu (dugopolje) ima išta badića? tj jel mi se isplati otici tamo kad dođem u split.. i ako ovdje ima netko tko je iz splita - kako najjednsotavnije doci do tamo iz centra splita :/
__________________
<3
individualka10 is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 13:05   #580
Malo podizem temu iz mrtvila - moze preporuka outleta za casual musku odjecu i tenisice opcenito, moze i sportlike ducan ? Pun mi je kufer tenisica s bijelim obrubom i zarko zelim naci nesto drugacije, al tesko je :-/
Legion90 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:19.