Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Pogledaj rezultate ankete: Smije li država cenzurirati natpise na nadgrobnim spomenicima!?
Da-država treba voditi računa i o tome 36 45.00%
NE 44 55.00%
Glasovatelji: 80. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2009., 13:38   #261
Quote:
Nikola Duspara kaže: Pogledaj post
U proslom javljanju sam napisao da moramo najprije pojmovno definirati ono o cemu raspravljamo.
Jesmo li to rascistili????? Nismo!!!!! Ono sto je za Tebe ustasa, za mene nije i obratno.
Problem je u totalnom nepoznavanju povijesti i inzistiranju na jugo-komunističkim podvalama kao ispravnom obrascu povijesti.
Ili ignoriranju povijesnih istina - a tu onda nema razgovora.
__________________
Ne dopusti da te zmija ugrize dvaput iz istog grma!
Domoljublje prozvali fašizam-tako brane njihov komunizam
zagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 17:55   #262
Odgovor na pitanje ankete bi mogao bit i da i ne. U glavnom ako ne onda ne, a ako da onda sve ili nista.
Hoof Hearted is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 18:58   #263
Činjenica je da je momak bio domoljub, ako je ustaški sin istovremeno i domoljub ne vidim u čemu je problem.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 14:50   #264
Quote:
Nikola Duspara kaže: Pogledaj post
Opet pricas sam sa sobom.
U proslom javljanju sam napisao da moramo najprije pojmovno definirati ono o cemu raspravljamo.
Jesmo li to rascistili????? Nismo!!!!! Ono sto je za Tebe ustasa, za mene nije i obratno.

Da smo to rascistili ne bi Sabor uhljebio u svojim redovima, i cuvao kao zjenicu oka svog, one koji likuju nad padom Vukovara i proglasavaju Vukovarsku bolnicu "posljednjim USTASKIM bastionom".
Gdeje je logika da se progone Vukovarski Branitelji bez obzira kako ih vi zvali?????!!!!!

Mnogim "ustasama" cete se morati ispricati!

Pozdrav
Nikola Duspara
Pa dobro, čovječe, zar su tebe vukovarski branitelji - ustaše?
Ne vidim kojom si ih logikom povezao s nakaradnom spomen pločom koja ima uvredljiv i zakonom zabranjen sadržaj.
Mislim da je svakom normalnom jasno da branitelji nisu ustaše, a da četnici nisu antifašisti.
Kaj te jebe?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 22:53   #265
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Pa dobro, čovječe, zar su tebe vukovarski branitelji - ustaše?
Ne vidim kojom si ih logikom povezao s nakaradnom spomen pločom koja ima uvredljiv i zakonom zabranjen sadržaj.
Mislim da je svakom normalnom jasno da branitelji nisu ustaše, a da četnici nisu antifašisti.
Kaj te jebe?
Dragi moj "Huso" (iz vica o logici)!

Pojam ustasa nije definiran, jer se pod tim pojmom podrazumijeva svasta. Tvoj Vozd u "hrvatskom" saboru je Hrvatske Branitelje u Vukovaru nazvao ustasama, a kako su ga prigrlili ostali zastupnici ni Sabor nije rascistio tko je ustasa, jer ni Njemu logika ne ide glatko.
Eheeej, cetnici su najveci antifasisti - kaze Skupstina Srbije!

Nemoj se ljutiti ako nemas akvarij!
Nabavit ces - a mozda dodje i logika.

Pozdrav
Nikola Duspara
Nikola Duspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 23:33   #266
Quote:
Nikola Duspara kaže: Pogledaj post
Dragi moj "Huso" (iz vica o logici)!

Pojam ustasa nije definiran, jer se pod tim pojmom podrazumijeva svasta. Tvoj Vozd u "hrvatskom" saboru je Hrvatske Branitelje u Vukovaru nazvao ustasama, a kako su ga prigrlili ostali zastupnici ni Sabor nije rascistio tko je ustasa, jer ni Njemu logika ne ide glatko.
Eheeej, cetnici su najveci antifasisti - kaze Skupstina Srbije!

Nemoj se ljutiti ako nemas akvarij!
Nabavit ces - a mozda dodje i logika.

Pozdrav
Nikola Duspara
Pojam ustaša je itekako definiran, kao i pojam psihički bolesnik.
Moj vožd u "hrvatskom" saboru? Možeš li ti objasniti što ovo znači ili treba pitati tvog liječnika?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 00:16   #267
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Pojam ustaša je itekako definiran, kao i pojam psihički bolesnik.
Moj vožd u "hrvatskom" saboru? Možeš li ti objasniti što ovo znači ili treba pitati tvog liječnika?
Umislio psihicki bolesnik da je zrno kukuruza pa je bjezao od kokosa, jer bi ga mogle pojesti.
Lijecio ga psihijatar, lijecio... lijecio i kad je mislio da je doslo do poboljsanja, pita ga:
- Eto, znas li sada da nisi zrno kukuruza?
- Znam ja, a da li to znaju kokosi?

Lijecnik kaze da o ustasama najvise znaju kokosi - one su definirale taj pojam!

Pozdrav
Nikola Duspara
Nikola Duspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 09:24   #268
Komunisti su preoravali hrvatske grobove i groblja!

Što sve nisu radili ne bi li nas zatrli.
Ovo je samo isječak iz izvrsnog i poučnog teksta kojeg bi svima preporučio pročitati u cjelosti, pogotovo "humanistiima" i "liberalima" a pogotovo zagovarateljima teorije jugoslavenskog "komunizma sa ljudskim licem":

"Poštena inteligencija"(a znalo se pisat i "humanistička inteligencija"), nakon što nas je izbavila, počinje sustavno cenzurirati, relativizirati i sakrivati od očiju javnosti sve što je vezano uz borbu za hrvatsku državu. Na Mirogoju je preorano, i zatim šumom zasađeno, oko 8.000 grobova hrvatskih vojnika poginulih u Drugom svjetskom ratu."

Cijeli članak:


http://hakave.org/index.php?option=c...njar&Itemid=52

Da vas sad čujem, "antifašisti"?
mike67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 11:12   #269
kakve ovo ima veze s ičim?
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 11:36   #270
Quote:
mike67 kaže: Pogledaj post
Što sve nisu radili ne bi li nas zatrli.
Ovo je samo isječak iz izvrsnog i poučnog teksta kojeg bi svima preporučio pročitati u cjelosti, pogotovo "humanistiima" i "liberalima" a pogotovo zagovarateljima teorije jugoslavenskog "komunizma sa ljudskim licem":

"Poštena inteligencija"(a znalo se pisat i "humanistička inteligencija"), nakon što nas je izbavila, počinje sustavno cenzurirati, relativizirati i sakrivati od očiju javnosti sve što je vezano uz borbu za hrvatsku državu. Na Mirogoju je preorano, i zatim šumom zasađeno, oko 8.000 grobova hrvatskih vojnika poginulih u Drugom svjetskom ratu."

Cijeli članak:


http://hakave.org/index.php?option=c...njar&Itemid=52

Da vas sad čujem, "antifašisti"?
Dobar ti je izvor informacija - HAKAVE...
Vjerodostojni su i pouzdani ko Vidoviti Milan!
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 12:15   #271
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
kakve ovo ima veze s ičim?
Oni prije su preoravali grobove hrvatskih vojnika, vi današnji bi zabranili spominjanje njihova imena (da možete ponovno bi orali, zar ne?).

Anđelinovići, isti 1918., 1945., i 2009.!
Metode su vam danas drugačije, skrivate se iza tobožnjeg "liberalizma"!
mike67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 12:20   #272
Quote:
mike67 kaže: Pogledaj post
Oni prije su preoravali grobove hrvatskih vojnika, vi današnji bi zabranili spominjanje njihova imena (da možete ponovno bi orali, zar ne?).

Anđelinovići, isti 1918., 1945., i 2009.!
Metode su vam danas drugačije, skrivate se iza tobožnjeg "liberalizma"!
trol...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 12:51   #273
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
trol...
Uostalom, kaj ti uopće radiš na HR domeni, idi se igraj u svoje dvorište.

"Pramen vatre i kap vode
♥Milan Basta"
mike67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 12:52   #274
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
trol...
Uostalom, kaj ti uopće radiš na HR domeni, idi se igraj u svoje dvorište.

"Pramen vatre i kap vode
♥Milan Basta" iz Kumrovca
mike67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 13:25   #275
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Dobar ti je izvor informacija - HAKAVE...
Vjerodostojni su i pouzdani ko Vidoviti Milan!
Znam da jesu, a ti idi rađe još par puta pogledati snimku red carpeta, vjerujem da imaš sve epizode i "sezone".
Od čitanja će ti se osušiti mozak, Judo.
mike67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 14:47   #276
Quote:
mike67 kaže: Pogledaj post
Znam da jesu, a ti idi rađe još par puta pogledati snimku red carpeta, vjerujem da imaš sve epizode i "sezone".


Quote:
mike67 kaže: Pogledaj post
Od čitanja će ti se osušiti mozak, Judo.
Ako se to dogodi, moći ću uživati u sadomazohističkim stranicama hakavea...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 14:55   #277
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
trol...
A usto mi i pomalo vuče na klona nekog ojađenog ustašoljupca koji inače pazi da ne zvuči pristrano i pravi se da podjednako mrzi i crvene i crne.
Sad si, valjda, daje oduška....
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 15:05   #278
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
A usto mi i pomalo vuče na klona nekog ojađenog ustašoljupca koji inače pazi da ne zvuči pristrano i pravi se da podjednako mrzi i crvene i crne.
Sad si, valjda, daje oduška....
Daj objasni dvije stvari, prvo kaj ne stoji od navedenog u reportaži i drugo,
ko su to crni?
mike67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 14:40   #279
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
drage bih volje ostavio sve to povijesno sranje za sobom, ali uvijek se netko nađe tko ili podržava ustaštvo ili neznalački govori o partizanskom pokretu...
Mislim da je danas veći problem vraćanje dogme o partizanima,nego ustaše,jer se oni ne mogu vratiti,imamo državu,a manje više smo i etnički čisti, čak i da posotji određena grupa ljudi koji bi bili za ustaše,koji bi bio smisao njihova postojanja?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 14:57   #280
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Mislim da je danas veći problem vraćanje dogme o partizanima,nego ustaše,jer se oni ne mogu vratiti,imamo državu,a manje više smo i etnički čisti, čak i da posotji određena grupa ljudi koji bi bili za ustaše,koji bi bio smisao njihova postojanja?

Dobro pitanje, zato i nema ustaša danas jer je njihov cilj ispunjen, a to je HR država. Ipak, ima nešto malo ljudi što tvrde da je BH do Drine HR zemlja, oni bi bili najbliže onome što su zaista htjeli ustaše, ali su malobrojni i marginalni.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.