Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2012., 09:55   #41
Koliko znam, niti na cliu III ne piše nigdje. Kada curi pumpam gume, uvijek škicnem u manual. Glupo što su to izostavili...
__________________
Ma se je trijeba s bremenom akomodavat; trijeba je bit vjertuozu tko hoće renjat na svijetu. Kralj je čovjek od ljudi, kad se umije vladat.
el oso is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 09:57   #42
SPALIT jebene bean countere i njihovu opsesivno-kompulzivnu potrebu za štednjom na svakoj sitnici.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 10:05   #43
Još jedan od vidova štednje na Cliu je taj što on ima iza dva svjetla za maglu u svakom zadnjem faru po jedno. Normalno, najprije su ugrađivali po jednu žarulju u svako od tih svjetala.
Onda su se sjetili da se i tu može uštediti pa je auto dolazio samo sa jednom žaruljom (lijevi far) iako je u drugom faru instalacija i sve što treba sprovedeno.
cincilator is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 20:14   #44
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Nekako nisam baš uvjeren, kako bi Mercedes davao tako paušalne i (pre)općenite naputke-drage volje čekam tvoj demantij. Oni bar znaju što to točno znači "topla", odnosno "hladna" guma. I put do "prve benzinske" može biti 3km u Zg pri 3st.C , a može biti 18km ako cugam sokić u DonjemMuću u biritiji Ćuk i odem u Sinj na Lukoil tankat pri temp.zraka od 34stC(a ceste 48st.C)-uvjeravam te kako ja tamo u tim okolnostima neću drukat gume na tvornički+0.3bara. A, ako sad odem na 6stC na benz. udaljenu 12km i planiram na dulji put nadrukat ću gume tvornički+0.2 (a ako vozim veći teret, možda i +0.3bara).
Nije mi jasna tvoja opaska "lagano izdušena" guma u kontekstu mog posta-gdje sam ja točno spomenuo tu opciju? To je sasvim druga tema i usporedba.
U pravilu često gume pumpam na nešto više od tvornički preporučenog (ovisno o autu,gumama, godišnjem dobu, teretu koji se prevozi, cesti-grad, ili autocesta etc.). Preporuka svakako ima smisla, ali ju ipak treba prilagoditi vozilu,uvjetima na cesti,gumama etc.
To sto ti oces ili neces , boli mene briga. Najiskrenije sam dao savjet a ti ga nemoj poslusat. U prospektu za Mercedes ljepo pise da se gume pumpaju 2.0 a kad je opterecen straznje na 2.5 a kad se pumpaju na hladno da se pumpaju na + 0.3
Ne mislim da sam pametniji od Mercedesovih experata. Ako si ti pametniji onda je to tvoja stvar.
Uostalom na netu imas cjeli niz ADAC-ovih vjestacenja o katastrofalnim posljedicama voznje auta na nepravilno napumpanim (odnosno blago izdusenim) gumama.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 03:09   #45
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
To sto ti oces ili neces , boli mene briga. Najiskrenije sam dao savjet a ti ga nemoj poslusat. U prospektu za Mercedes ljepo pise da se gume pumpaju 2.0 a kad je opterecen straznje na 2.5 a kad se pumpaju na hladno da se pumpaju na + 0.3
Ne mislim da sam pametniji od Mercedesovih experata. Ako si ti pametniji onda je to tvoja stvar.
Uostalom na netu imas cjeli niz ADAC-ovih vjestacenja o katastrofalnim posljedicama voznje auta na nepravilno napumpanim (odnosno blago izdusenim) gumama.
Ajde me citiraj, gdje ja to spominjem, a nedajbože i preporučujem vožnju sa "blago izdušenim gumama"? Čitaš li ti štogod?
Onaj dio o razlikama u temp.zraka, ceste,udaljenosti "od prve pumpe" nismo baš upratili? Ili ono što ne razumijem, to ne postoji? Ajd,pročitaj još koji put,nije tako teško za razumjeti,samo polako...
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 10:37   #46
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Ajde me citiraj, gdje ja to spominjem, a nedajbože i preporučujem vožnju sa "blago izdušenim gumama"? Čitaš li ti štogod?
Onaj dio o razlikama u temp.zraka, ceste,udaljenosti "od prve pumpe" nismo baš upratili? Ili ono što ne razumijem, to ne postoji? Ajd,pročitaj još koji put,nije tako teško za razumjeti,samo polako...
Ajd , oprosti mi. Ja mislio da komuniciram sa intiligentnom osobom. A sad vidim da ti zapravo nenamjerno dajes krive savjete. A ja mislio da si provokator koji namjerno ljudima dajes krive savjete. A kad ono ni ti nisi svjestan sto pises !!!

E, pa evo za tebe i sve ostale koji citaju ovu temu jedan mali prijedlog iliti test koji Vas cjenjene nece nista kostati a sami ce te se uvjeriti u tocnost napisanog.

Blago izdusene gume su jako opasno stanje Vasih pneumatika. Osim sto se gume vise griju neravnomjerno se i trose. Vanjski rubovi nagaznog sloja se brze trose. Morat ce te prije mjenjati gume a ako ih vozite tako istrosene riskirate zanosenje u zavojima pogotovo na brzim i skliskim dionicama. Sam auto se na izdusenim gumama tjestasto ponasa odnosno lezanje auto je najbolje usporediti sa tjestom koje se mjesi.

Test je vrlo jednostavan. Napumpajte svoje gume po tvornickoj preporuci danas poslije podne. A onda sutra ujutro provjerite koliki je tlak u vasim gumama. I molim Vas napisite vase iskustvo i procitane vrijednosti ovdje na temi.

Zato dobar savjet je kontrolirati tlak u gumama svaki tjedan. Na vruce. Znaci auto neko vrijeme voziti a onda na benzinsku. U tom primjeru tvornicki preporuceni tlak uvjek povecati za 0,3 atm. To je dobar savjet, ne bi ga davao Mercedes da nije.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 23:04   #47
Jebote koji ste vi intelektualci. Od pumpanja guma napravili disertaciju preko 3 stranice. Svaka čast. Još ćekam da netko otvori topic o pravilnom ulijevanju goriva u rezervar i to je to.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 14:32   #48
Samo se ti zajebavaj, kad te opizdi kazna za ljetni zrak u gumama drugačije ćeš pjevat ...
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 14:56   #49
Quote:
cincilator kaže: Pogledaj post
Još jedan od vidova štednje na Cliu je taj što on ima iza dva svjetla za maglu u svakom zadnjem faru po jedno. Normalno, najprije su ugrađivali po jednu žarulju u svako od tih svjetala.
Onda su se sjetili da se i tu može uštediti pa je auto dolazio samo sa jednom žaruljom (lijevi far) iako je u drugom faru instalacija i sve što treba sprovedeno.
si siguran da je tak ? pun k...c vozila ima mjesto za žarulju i u desnoj maglenki ali u konektoru nema žice koja će napajat tu žarulju .
maglenka dolazi na lijevoj strani a to kaj imaš mjesto i u desnoj lampi je navodno povezano sa onom kombinacijom desnog volana pa da imaji i tam di ugurat žarulju
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2012., 00:06   #50
1. Na većini Renaulta nema nigdje naljepnice za tlak guma, jedino ako je netko naknadno stavio (glupo, naravno)
2. Ako u prometnoj knjižici piše zemlja porijekla Francuska to nikako ne znači da je Clio baš tu i proizveden. To se vidi iz iz slovne oznake iz proizvodnog broja. Na tehničkom uvijek upisuju Francuska u knjižicu što je uglavnom pogrešno
3. Jedna žarulja za maglu je kod većine automobila pa tako i na Cliu, a na kojoj strani će biti ugrađena ovisi na kojoj strani je ugrađen volan. Naravno nitko ti ne smeta potrošiti 5 kn i ugraditi i drugu žarulju. Na 100.000 auta po pet kuna manje troška nije zanemarivo
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2012., 10:14   #51
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
Blago izdusene gume su jako opasno stanje Vasih pneumatika. Osim sto se gume vise griju neravnomjerno se i trose. Vanjski rubovi nagaznog sloja se brze trose. Morat ce te prije mjenjati gume a ako ih vozite tako istrosene riskirate zanosenje u zavojima pogotovo na brzim i skliskim dionicama. Sam auto se na izdusenim gumama tjestasto ponasa odnosno lezanje auto je najbolje usporediti sa tjestom koje se mjesi.
Prijevod na rvacki molim, da se ne izdušim.
mack1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2012., 12:03   #52
renault thalia 2003 godina piše a clio III 2007 ne piše...
__________________
Kršćanstvo nikada nesmije doći ispred Hrvatstva- Ante Starčević
Bajica 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2012., 14:59   #53
Na Thalii piše zato jer je iz Turske
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 04:25   #54
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
Blago izdusene gume su jako opasno stanje Vasih pneumatika. Osim sto se gume vise griju neravnomjerno se i trose. Vanjski rubovi nagaznog sloja se brze trose. Morat ce te prije mjenjati gume a ako ih vozite tako istrosene riskirate zanosenje u zavojima pogotovo na brzim i skliskim dionicama. Sam auto se na izdusenim gumama tjestasto ponasa odnosno lezanje auto je najbolje usporediti sa tjestom koje se mjesi.
a sta je s prenapumpanom gumom?
Azrael20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 10:20   #55
Tvrda, neudobna, prenosi udare na ovjes, troši se u sredini, manje troši goriva, slabije drži,bla-bla, uglavnom osjeti se
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 10:53   #56
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Tvrda, neudobna, prenosi udare na ovjes, troši se u sredini, manje troši goriva, slabije drži,bla-bla, uglavnom osjeti se
Quote:
Azrael20 kaže: Pogledaj post
a sta je s prenapumpanom gumom?
Kako glasi definicija prepuhane gume ? 0,5 bara više od preporuke ?
Pa nove gume drže 4-5 bara ko od šale ... samo ne znam koliko dugo.
Smiješno ili ne, preporuka ADAC (čitao u Auto Bildu) je da se gume pumpaju 0.2 bara više od tvorničkih postavki.
Osobno mislim da je bolje 0.2 više, nego 0.2 manje ...
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 13:50   #57
to je OK, prenapumpana je guma kojoj je propisano npr. 2,5 a ti ju šikneš na 3,5
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2012., 01:12   #58
0,2 bara više sa zimskim gumama ili dužeg puta po autocesti.

Inače tvornička preporuka za prazan ili pun auto.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2012., 14:39   #59
http://www.youtube.com/watch?v=n10tXGnfZW4
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 21:56   #60
Pozdrav, imam jedno pitanje. Na autu su mi trenutno zimske gume Dunlop winter 175/65 R14 dimenzije na čeličnim felgama i primjetio sam da mi prednja lijeva malo izgleda izdušeno i otišao sam na pumpu i vidio da je tlak 1,5 bara, a neki preporučeni je 2 bara, dok su ostale gume okej. Napušem gumu i danas nakon 10ak dana opet odem da provjerim tlak i vidim da je ta ista guma opet pala na 1,5 bara, a ostale su dobre. E sad mi nije jasno, ako je negdje probušena zar se ne bi izdušila do kraja sama od sebe, šta bi tome mogao biti uzrok? Znam da zimi pada tlak u gumama, ali u ovim ostalim padne za 0,1 bar možda, dok ova dođe sa 2 bara na 1,5...
realistični is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.