Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2007., 23:43   #81
Evo i moje karte http://i3.tinypic.com/2vltw00.gif Pa me zanima hoću li uskoro ući u kakvu novu ljubavnu vezu?
Hvala
dr.mrgood is offline  
Old 10.09.2007., 12:58   #82
Quote:
stela25 kaže: Pogledaj post
evo i mog http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=
i ukoliko sa linka "nestane" moja karta


1. i evo direkt pitanje dali i kada se mogu nadati djeci...
.........

i hvala svim "nasim" astrolozima
evo samo me za bebaca zanima please kad se mogu nadati....

10.02.1980. 13h (ne znam jel sam dobro vrijeme na kartu upisala )
a muz 27.03.1976.
stela25 is offline  
Old 10.09.2007., 17:31   #83
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Evo i moje karte http://i3.tinypic.com/2vltw00.gif Pa me zanima hoću li uskoro ući u kakvu novu ljubavnu vezu?
Hvala

Načelno iduća godina je dosta povoljna. Prati naročito drugu polovinu siječnja i prvu polovinu veljače te 8/9 mjesec, naročito tad su moguće promjene na ljubavnom planu. Mada su postojale mogućnosti i tijekom ove godine pogotovu u zadnjih cca mjesec dva. Ukoliko se nešto zbivalo po tom pitanju u tom periodu onda očekujem i u idućoj godini pogotovo.

Za neku ozbiljniju analizu potrebno je više vremena i povratnih informacija u smislu - da li si u vezi ili nisi, od kada do kada je trajala zadnja veza, nekad veza ostavi eventualne posljedice na osobu pa treba vremena da iz jedne veze uđe u drugu (Uzročno posljedični odnos),itd itd... to su sve parametri koje treba izanalizirati i izvući točan zaključak itd itd...

Iako, iduća godina će biti i nešto konfuzna jer ćeš imati puno planova, ali isto tako ćeš ih i mijenjati iz dana u dan. U svakom slučaju dobro vrijeme za planiranje ali ne i za realizaciju planova koja stiže cca krajem iduće godine.
sasa62 is offline  
Old 10.09.2007., 22:27   #84
Pa moglo bi se reć da se zbivalo. Jer mi se jako sviđa jedna cura a u mojoj vezi je došlo do zasićenja i jednostavno to nije više to. Pa bhtio znat da li ima šanse za nešto novo?
dr.mrgood is offline  
Old 11.09.2007., 18:15   #85
Fascinantno je pratiti zbivanja u životu kroz prizmu horoskopa...

Aktivacijom 5 kuće u zadnjem periodu cca 10 mjeseci tebi su da tako kažem porasli "apetiti", porasla su ti učekivanja u ljubavi, i sad što se onda zbiva? Pa onaj tko nije u vezi se zaljubi (nekad i imaginarno zaljubljivanje, ali je ipak zaljubljenost, nemora uvijek biti konkretna veza ) a ako je netko u vezi dolazi ili do "širenja" te veze, postaju bolji odnosi u vezi i sve je više nego dobro... ili kao u tvom slučaju kad partner nemože iz bilo kojeg razloga ispuniti tvoja očekivanja u ljubavnoj vezi, osoba sretne nekog i zaljubi se u drugu osobu jer "mora " ispuniti aspekt, mora ispuniti vlastita očekivanja na bilo koji način. Kako su već prošla tri aspekta a konkretan događaj je izostao ( bar prema ovome što pišeš ) to znači ili da si se samo zaljubio u tu osobu al bez "konkretne" veze ili je neće ni biti do neke iduće prilike, a to su oni periodi koje sam već naveo.

Što će biti s dosadašnjom vezom više bi otkrio datum nastanka te veze, a samim time i pojasnio buduća zbivanja... no o tome možda u nekoj drugoj priči...
sasa62 is offline  
Old 11.09.2007., 19:03   #86
Puno hvala sasa62!
dr.mrgood is offline  
Old 12.09.2007., 11:35   #87
Oprostite ako se namećem, a jel ima nade da će ove naše natalne karte bit pročitane il slično...

Mislim, ne žuri mi se nigdje, nego eto...pitam...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Old 12.09.2007., 11:42   #88
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Oprostite ako se namećem, a jel ima nade da će ove naše natalne karte bit pročitane il slično...

Mislim, ne žuri mi se nigdje, nego eto...pitam...

Cika Strile
Moja preporuka ti je da se ne nadaš. Danas ti ništa nije džabe.
__________________
x
Elektra is offline  
Old 12.09.2007., 11:54   #89
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Moja preporuka ti je da se ne nadaš. Danas ti ništa nije džabe.
Cijeli forum je baziran na volonterstvu. Prema tome...nije istina to što si napisala.


Istina je da ima puno forumaša koji ne razumiju da analiza natalne karte preko foruma nije moguća jer zahtjeva puno vremena i truda. A niti je domena ovakve komunikacije.
Fish 1968 is offline  
Old 12.09.2007., 12:26   #90
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Moja preporuka ti je da se ne nadaš. Danas ti ništa nije džabe.
Ovih 3,5 godine koliko si na ovom forumu ( koliko vidim iz datuma registracije i broja tvojih postova ) mogla si iskoristiti za učenje astrologije i za odgovaranje na pitanja, umjesto davanja ovakvih savjeta...
sasa62 is offline  
Old 12.09.2007., 12:27   #91
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post

Istina je da ima puno forumaša koji ne razumiju da analiza natalne karte preko foruma nije moguća jer zahtjeva puno vremena i truda. A niti je domena ovakve komunikacije.
sasa62 is offline  
Old 12.09.2007., 12:55   #92
ja cu zivim u nadi da cu docekat barem neku kratku analizu
stela25 is offline  
Old 12.09.2007., 13:49   #93
Quote:
stela25 kaže: Pogledaj post
ja cu zivim u nadi da cu docekat barem neku kratku analizu
Mada pitanje tvoga tipa naročito spada u ovu kategoriju koju je navela Fish

Za imalo suvisli odgovor na tvoje pitanje trebam prvo znati da li si radila ginekološke preglede i kakvi su rezultati istih, da li je nađen kakav problem poput recimo cisti ili možda začepljenost kanala ili eventualni hormonalni problemi???
Koliko vremena se "radi" na bebaču? Ako nisu rađena nikakva ispitivanja, prvo savjetujem posjet ginekologu ( obratiti pažnju na gore navedene eventualne probleme) pa tek onda možemo pogledati horoskop.

Načelno nevidim nikakve trajne prepreke za trudnoću, no često se ovakav horoskop nađe kod osoba koje dobiju dijete u kasnijoj dobi ( iza 28 godine života pa na dalje) Kakav je konkretno slučaj s tobom možda mi bude jasnije nakon odgovora na moja pitanja...
sasa62 is offline  
Old 12.09.2007., 14:03   #94
Samo da dodam trebalo bi napraviti i bakteriološke pretrage ako dosad nisu učinjene...zatim kompatibilnost istih s muževljevim nalazima, a dobro bi došla i njegova karta da se vidi kakvo je stanje kod njega...
sasa62 is offline  
Old 12.09.2007., 15:59   #95
sasa hvala na odgovoru
stela25 is offline  
Old 12.09.2007., 16:06   #96
Iskoristiti ću ovu priliku pa ukazati na još jednu važnu stvar za koju mi se čini da nije dovoljno naglašena. U tu svrhu ću i quotati dio jednog posta:
Quote:
ah ljudi ,jel stvarno može netko da mi preporuči kakakv posao?
ne tražim da mi cijelu kartu proučite već taj mali dio .plizzz
Ne postoji pitanje na koje se može dati smisleniji odgovor vezano uz konkretnu osobu, gledanjem izdvojenog "malog dijela" natalne karte. Također, često se prezentira mišljenje da je natalna karta nešto "izvan osobe" što nije istina. Ona predstavlja osobu u cijelosti, od glave do pete i svim, ama baš svim onim što je iznutra. Svako izdvajanje dijela bilo bi kao da čovjeka promatramo bez ruke, noge ili možda....mozga.

Dakle, svako pitanje traži analizu cijele karte. Razlika je samo u kutu promatranja, jer se svako pitanje promatra iz posve specifičnog kuta.
Fish 1968 is offline  
Old 12.09.2007., 17:14   #97
A posebno se to odnosi na pitanja tipa- Mo mi je u .... So mi je u .... a Ve mi je u ... i onda slijedi pitanje

Ista stvar je ko kad pokažeš nožni palac i tražiš od astrologa da ti iz nožnog palca gleda bračno stanje ili neznam, boju očiju ili broj djece
sasa62 is offline  
Old 13.09.2007., 11:46   #98
uh!
neželim analizu cijele karte ,jer se i sama 10ak godina bavim astrologijom i znam si kartu napamet.
no trenutno sam zbunjena i neznam što dalje pa molim za neku idewju.
znam je dobro kakve poslove donosi zentit u škorpionu,te kako djeluju kulminatni plutoj i merkur,ali uvijek rado čujem i tuđe mišljenje.
moria3 is offline  
Old 13.09.2007., 16:04   #99
Quote:
moria3 kaže: Pogledaj post
uh!
neželim analizu cijele karte ,jer se i sama 10ak godina bavim astrologijom i znam si kartu napamet.
no trenutno sam zbunjena i neznam što dalje pa molim za neku idewju.
znam je dobro kakve poslove donosi zentit u škorpionu,te kako djeluju kulminatni plutoj i merkur,ali uvijek rado čujem i tuđe mišljenje.
A baš uh.

Kažem zbog toga jer je post pun kontradiktornosti.


Možda ti znaš kako izgleda tvoja karta, ali onaj tko odgovara na tvoje pitanje ne zna jer je prvi put vidi i mora analizirati.

Nadalje, ako dobro poznaješ kartu i sebe onda ne vidim razlog zbog kojeg ne možeš za sebe pronaći zanimanje.

I još...imaš 20 godina što bi značilo da se astrologijom baviš od 10-te.

P.S. Iz tvoje karte se vidi da ti odgovaraju poslovi vezani uz marketing, uvoz/izvoz i sve vrste reklamiranja. Također i pravo (sudstvo, advokat). Pluton na MC-u pokazuje da osoba ima potrebu upravljanja drugima. Kako su u blizini MC-a Merkur i Pluton to ukazuje na promjene. Može se reći i potrebu za potpunom transformacijom na polju profesionalne karijere.
Fish 1968 is offline  
Old 13.09.2007., 19:29   #100
ok ,krivo se izrazih.
uglavnom od 9 odnosno 10te sam počela proučavat astrologiju i već sam tada dosta znala.
a u 10 godina se znanja nakupilon,no učiš dok si živ.
a ovo za pluton što kažeš-to i jest moj problem.
razni poslovi,promjene istih.
naprosto me niš ne zanima,a za godinu ,dve se moram odlučit.
moria3 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:06.