Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2011., 18:58   #1
Wink Zašto se forumaši zasebno politički ne organiziramo?

da zaista... zašto se forumaši ne angažiraju na političkom planu??
Moje je mišljenje da je ovdje, kao i na nekim drugim forumima veeeeliki broj pošteno promišljajućih Hrvata koji itekako imaju što reći....
Molio bih vaše mišljenje!
Ilova Blues is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 19:24   #2
Quote:
Ilova Blues kaže: Pogledaj post
da zaista... zašto se forumaši ne angažiraju na političkom planu??
Moje je mišljenje da je ovdje, kao i na nekim drugim forumima veeeeliki broj pošteno promišljajućih Hrvata koji itekako imaju što reći....
Molio bih vaše mišljenje!
Već zamišljam kako bi to izgledalo. Tactum bi bio predsjednik, a Adler njegov zamjenik.
Robert Warren is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 19:59   #3
Osnovat ćemo vladu nacionalnog spasa
Dakle Adler,on bio bio predsjednik,Željko Ri premijer,a Pištolj Doktor ministar obrane.
Ja bih prihvatio neko ministarstvo da zavaram desničare da misle da sudjelujemo u vlasti
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 20:01   #4
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Osnovat ćemo vladu nacionalnog spasa
Dakle Adler,on bio bio predsjednik,Željko Ri premijer,a Pištolj Doktor ministar obrane.
Ja bih prihvatio neko ministarstvo da zavaram desničare da misle da sudjelujemo u vlasti
Ovo je još bolje. Točno si opisao našu situaciju.
Robert Warren is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 20:35   #5
Teško da bi se ja osobno aktivira s ljudima koji su u 3 dana aktivirali jedno 10 tema o Thompsonu (što otvorili što dignuli iz zaborava), ka da nam je on najveći problem u državi. Jedan pjevač
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 21:36   #6
Evo nešto za vas, možda vam je zanimljivo:
Izaberite sami svoga predstavnika u sabor! Traži se zastupnik za sabor na www.sabor.biz

Zadnje uređivanje VrhPolitike : 22.01.2011. at 21:37. Reason: krivi link
 
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 21:45   #7
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Osnovat ćemo vladu nacionalnog spasa
Dakle Adler,on bio bio predsjednik,Željko Ri premijer,aPištolj Doktor ministar obrane.
Ja bih prihvatio neko ministarstvo da zavaram desničare da misle da sudjelujemo u vlasti
Užas! Gdje si baš njih našao. (iako moram priznati da teško mogu biti gori od ovih sada)

A sad ozbiljno da navedem ljude koji zaista vole Hrvatsku i koji bi sigurno mogli puno toga dobrog učiniti:
Tactum, Orlovac, DEFENSE, Marasovac, Fulcrum, casio, falkon, ord mantel, Modern Gent, Von Grunt, Martian7, lea*, pukovnikz, ekompf, WeM, snowleopard, Humphrey, dr.laki, No surrender, Leoben Conoy, rama, sweet/bitter...

Ima ih sigurno barem još ovoliko, ali se ne mogu sad sjetiti svih imena. Slabije pamtim one koji su bez avatara.

Zadnje uređivanje Ovcoder : 22.01.2011. at 22:25.
Ovcoder is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 21:59   #8
I ovdje ne bi bila ništa bolja politička klima nego što nam je u državi.
Vrlo brzo bismo vidjeli tko je tko i kako Musa dere jarca.
Omaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 22:05   #9
Okupljanje oko ideje

Quote:
Omaha kaže: Pogledaj post
I ovdje ne bi bila ništa bolja politička klima nego što nam je u državi.
Vrlo brzo bismo vidjeli tko je tko i kako Musa dere jarca.
Mislim da si u krivu. Treba se skupiti oko ideje, a ne komentirati kakav je tko na forumu.
 
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 22:14   #10
Quote:
Ovcoder kaže: Pogledaj post
Užas! Gdje si baš njih našao. (iako moram priznati da teško mogu biti gori od ovih sada)

A sad ozbiljno da navedem ljude koji zaista vole Hrvatsku i koji bi sigurno mogli puno toga dobrog učiniti:
Tactum, Orlovac, DEFENSE, Marasovac, Fulcrum, casio, falkon, ord mantel, Modern Gent, Von Grunt, Martian7, lea*, pukovnicz, ekompf, WeM, snowleopard, Humphrey, dr.laki, No surrender, Leoben Conoy, rama...

Ima ih sigurno barem još ovoliko, ali se ne mogu sad sjetiti svih imena. Slabije pamtim one koji su bez avatara.
Hvala na komplimentu, ali mislin da si uvrstija samo nas iz "svog" ili "našeg" dijela političkog spektra. Ima ode i ljevije orjentiranih ljudi koji ne žele ništa manje dobro Hrvatskoj. Prepoznat će se

Ima i Jugofila, Srbofila i takvih, ali ima i lijevih domoljuba. Samo im retorika nije oštra ka naša, ali srce im je čisto
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 22:44   #11
Vjerojatno se ne bi slozili oko nicega.
Ali volio bi vidjeti clouseaua, somieda, tulia, e88e92, begemoticu na nekim pozicijama gdje bi mogli utjecati na nesto.
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 23:05   #12
Quote:
Robert Warren kaže: Pogledaj post
Već zamišljam kako bi to izgledalo. Tactum bi bio predsjednik, a Adler njegov zamjenik.
A valjda imam pravo birati zamjenika?

Ili ako sam osuden na recenog, dajem neopozivu ostavku.
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 23:52   #13
Quote:
F10EXX kaže: Pogledaj post
Vjerojatno se ne bi slozili oko nicega.
Ali volio bi vidjeti clouseaua, somieda, tulia, e88e92, begemoticu na nekim pozicijama gdje bi mogli utjecati na nesto.
Nije istina da se ne bi složili oko ničega. Ja bih se itekako dobro složio s ljudima tipa ovih što sam nabrojao, ali bi npr. jedan Adler, Miško Piško ili Pištolj Doktor bili dovoljni da dođe do svađe širih razmjera.
Jer ja ne mogu pričati o politici s ljudima koji mrze Hrvatsku. Ljubav prema svojoj Domovini mora biti preduvjet da bi se mogao riješiti neki problem.
E sad, netko može imati lijeva, a netko desna gospodarska rješenja i o tome se da raspravljati.
Ovcoder is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 00:05   #14
Quote:
Ovcoder kaže: Pogledaj post

A sad ozbiljno da navedem ljude koji zaista vole Hrvatsku i koji bi sigurno mogli puno toga dobrog učiniti:
Tactum, Orlovac, DEFENSE, Marasovac, Fulcrum, casio, falkon, ord mantel, Modern Gent, Von Grunt, Martian7, lea*, pukovnikz, ekompf, WeM, snowleopard, Humphrey, dr.laki, No surrender, Leoben Conoy, rama, sweet/bitter...
Zanimljivo ! Vole li gore navedena gospoda cijelu Hrvatsku, skupa s nama ljevičarima, s HDZ-om ili samo dio koji se transparentno izjašnjava kao domoljubno-državotvoran ?
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 00:19   #15
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Zanimljivo ! Vole li gore navedena gospoda cijelu Hrvatsku, skupa s nama ljevičarima, s HDZ-om ili samo dio koji se transparentno izjašnjava kao domoljubno-državotvoran ?
Ja, a pretpostavljam i ostali sigurno vole i ljevičare, ali ne one koji su protiv Hrvatske. Nije se bitno samo izjašnjavati, nego imati to u sebi. Što će meni HDZ u kojem se mnogi izjašnjavaju kao domoljubi, a u praksi uvijek čine protiv Hrvatske.
Čini mi se da sam zaboravio gore nadodati da bi i jedan Mc Ozy također bio dovoljan da potakne svađu širokih razmjera.
Ovcoder is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 00:21   #16
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Zanimljivo ! Vole li gore navedena gospoda cijelu Hrvatsku, skupa s nama ljevičarima, s HDZ-om ili samo dio koji se transparentno izjašnjava kao domoljubno-državotvoran ?
Ja volim sve ljude kojima je HRVATSKA U SRCU.

Poznam jednog Jordanca koji zivi tu i obozava HR. On ima HR u srcu, meni je on drag i ravan bilo kojem drugom gradaninu.

Ostale koji su anti HR ne volim, a one koji rade protiv HR bi sudio i osudio za izdaju.
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 00:26   #17
Quote:
Tactum kaže: Pogledaj post
A valjda imam pravo birati zamjenika?

Samo nemoj Adlera, on kao šef sdp-a nema ga...nemaaa, a onda se pojavi, isprosipa pa opet nestane. ( vjerovatno smišljajuci protiv koga bi mogao sada.....)
Amona M is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 00:26   #18
Quote:
Ovcoder kaže: Pogledaj post
Nije istina da se ne bi složili oko ničega. Ja bih se itekako dobro složio s ljudima tipa ovih što sam nabrojao, ali bi npr. jedan Adler, Miško Piško ili Pištolj Doktor bili dovoljni da dođe do svađe širih razmjera.
Jer ja ne mogu pričati o politici s ljudima koji mrze Hrvatsku. Ljubav prema svojoj Domovini mora biti preduvjet da bi se mogao riješiti neki problem.
E sad, netko može imati lijeva, a netko desna gospodarska rješenja i o tome se da raspravljati.
To su gospodarska. Pusti sad to. Meni nikad nece biti jasno zasto je vama mrznja hrvatske sve sto se ne slaze s vasim misljenjem.
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 00:28   #19
Bilo bi nemoguće osnovati stranku sa toliko ljudi koji svi redom imaju različite ideale u čijim okvirima vide Hrvatsku.
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 00:37   #20
Ja znam jednu stvar oko koje bismo se svi mogli sloziti.

Iznos plaće!
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.