Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2014., 15:55   #1381
Malo slabija epizoda nego zadnje tri ali zadnjih 10 minuta su bili super. Ne znam šta rade sa Dara Doll, je li bio krtica cijelo vrijeme ili je tek sad postao, ili su ga Amerikanci poslali da bude dupli agent? Teško mi je vjerovati da bi Haqqani nasjeo na ovo zadnje ali vidjet ćemo.
whataboutyoual is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 15:57   #1382
Say what??

Baš dobar kraj
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 19:51   #1383
Koi mindfuck na kraju. Nije vrag da su u krevetu sa tim likom????
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 21:45   #1384
Quote:
whataboutyoual kaže: Pogledaj post
Ne znam šta rade sa Dara Doll, je li bio
Dara Doll

Dar Adal.

Inace, odlicna epizoda, kao i veci dio sezone u drugom dijelu. Drago mi je sto sam nastavio pratiti.

Twist na kraju je jeben iako i dalje zapravo ni u sto ne mozemo biti potpuno sigurni. Nadam se da finale nece razocarati, build-up je fantastican.

Suspense vjerojatno nece dostici onu razinu s Brodyjem u bunkeru s cijelim drzavnim vrhom, ali ista blizu toga bi bilo fenomenalno.
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 22:05   #1385
nisu normalni koliko god da su mi bili usrali s petljanjem carrie s onim malim, toliko su mi sad fantastični.
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 22:29   #1386
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
Dara Doll

Dar Adal.
Ovo Dara Doll je zajebancija, tako mu ljudi pišu ime jer kad kažeš Dar Adal zvuči ko Dara Doll
whataboutyoual is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 22:34   #1387
Baš sam se zapitao di je taj čelavac cijelu sezonu, kad ono ....suprise madafakers
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 00:08   #1388
Quote:
Trina Moe kaže: Pogledaj post
nisu normalni koliko god da su mi bili usrali s petljanjem carrie s onim malim, toliko su mi sad fantastični.
Ja sam im to oprostio, dapace, jer sad vidimo kako su fino uklopili sve u vecu pricu.
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 02:33   #1389
Jos jedna vrhunska epizoda. Kraj odlican!
Jedva cekam nove!!!
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 10:56   #1390
Ona scena na pisti kad Keri moli Soula da se digne da klinac samoubojica ne pogine jer "mi nismo takvi" (rečeno od žene koja nije imala problema sa bombardiranjem vjenčanja i civilnim žrtvama tamo ...) došlo mi je da prekinem gledat.

Ali zato kraj epizode iskupljuje tu glupost.

Promo za sljedeću epizodu:
https://www.youtube.com/watch?v=fiwHMANrvYg

Dar-Adall je meni dobar lik
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 11:07   #1391
Quote:
Leecher kaže: Pogledaj post
Ona scena na pisti kad Keri moli Soula da se digne da klinac samoubojica ne pogine jer "mi nismo takvi" (rečeno od žene koja nije imala problema sa bombardiranjem vjenčanja i civilnim žrtvama tamo ...) došlo mi je da prekinem gledat.

Ali zato kraj epizode iskupljuje tu glupost.
Uopće nije bilo tako. Keri nisu ništa skoro ni pitali, nit su znali da je to bilo vjenčanje. Upala je i pitala "što je sa civilnim žrtvama", rekli su joj "znali su da su sa teroristom".
Vjenčanje su im podmetnuli, Keri nije bila entuzijastična za bombardiranje jel je bilo puno nepoznanica.
Osim toga preko monitora je puno lakše ubiti, nego licem u lice.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 11:11   #1392
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Uopće nije bilo tako. Keri nisu ništa skoro ni pitali, nit su znali da je to bilo vjenčanje. Upala je i pitala "što je sa civilnim žrtvama", rekli su joj "znali su da su sa teroristom".
Vjenčanje su im podmetnuli, Keri nije bila entuzijastična za bombardiranje jel je bilo puno nepoznanica.
Osim toga preko monitora je puno lakše ubiti, nego licem u lice.
O onaj klinjo kojeg je ševila? On ne vrijedi niš? Niti kao kad je htjela ubit Soula?

Keri i Quin su bipolarni tijekom sezone izmnjenjuju uloge good guya - bad guya...
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 11:27   #1393
Quote:
Leecher kaže: Pogledaj post
O onaj klinjo kojeg je ševila? On ne vrijedi niš? Niti kao kad je htjela ubit Soula?

Keri i Quin su bipolarni tijekom sezone izmnjenjuju uloge good guya - bad guya...
Slažem se da su neurotični, ali to nisu bile ni slične situacije.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 16:49   #1394
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Koi mindfuck na kraju.
Nije vrag da su u krevetu sa tim likom????
Lik je ko lasica. Ima ga posvuda di ne bi trebao bit'.
Još će Haqqani nastradat na kraju jer mu je dirao u prijatelja.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 17:21   #1395
Davno prije sam ovdje vec pisao da sumnjam u Adala.

Naravno to je bilo u vezi s Nazirom tako da sam u boti fulao sve osim da je krtica
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 02:39   #1396
Ma treba je quinn sve dignit u zrak..samo mi nije jasno kako bi ga vojska otkrila kad bi to eksplodiralo...nastala bi strka, a on bi se lako izvukao..carrie sere kvake...

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 20:20   #1397
Predsjednik CIAe je u razgovoru sa Carrie rekao da National Security priprema nešto, ne zna ni on sta. Vjerovatno neki twist sa Dar Adalom koji je njihov džoker u Pakistanu.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030X using Tapatalk
grocky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 21:06   #1398
Quote:
grocky kaže: Pogledaj post
Predsjednik CIAe je u razgovoru sa Carrie rekao da National Security priprema nešto, ne zna ni on sta. Vjerovatno neki twist sa Dar Adalom koji je njihov džoker u Pakistanu.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030X using Tapatalk
Moj problem s tim kao što sam već napisao je da ne vjerujem da bi Haqqani nasjeo na to ili riskirao to. Ili mu je bilo previše primamljivo imati takvog inside čovjeka poput Dar Adala pa nije mogao odoljeti.
whataboutyoual is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 14:15   #1399
Quote:
grocky kaže: Pogledaj post
Predsjednik CIAe je u razgovoru sa Carrie rekao da National Security priprema nešto, ne zna ni on sta. Vjerovatno neki twist sa Dar Adalom koji je njihov džoker u Pakistanu.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030X using Tapatalk
Ja sam zaključila da su odlučili podržati Haqqanija u nastojanjima da preuzme regiju kako bi ga mogli bolje kontrolirati. Makar zvuči suludo da legneš u krevet s nekim koga si do jučer pokušavao ubiti, ali to je politika.
Ajvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 16:07   #1400
Majko moja, šta je ovo bilo? Izgledalo je kao prva epizoda u sezoni a ne zadnja. Kakvih dosadnih, potrošenih 50 minuta. Sve ono što su gradili u sezoni u ovoj epizodi su potpuno napustili. Finale sezone bi uvijek trebalo biti rasplitanje svega što se zapetljavalo do tada, a ovo je bilo 50 minuta baš ničega.
Ironično, veselim se petoj sezoni jer se sve to još treba rasplesti i s obzirom kako su dobre neke epizode bile ove sezone, vjerujem da će takve biti i iduće sezone. Naravno, ako se fokusiraju na špijunažu i teror a ne na ovu kamilicu koju smo gledali u zadnjoj epizodi.
whataboutyoual is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:12.