Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2014., 03:07   #81
Quote:
Rijedak kaže: Pogledaj post
Sigurno se radi o nekoj neobdarenoj spodobi, znam po sebi .
Ovo mi se čini kao najrealniji odgovor.
spectrumix is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 13:01   #82
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Treba tebe jebat. To snimit, a njemu pustit da gleda preko neta pa nek sajbera
slažem se
love88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 13:01   #83
Quote:
hikikomori kaže: Pogledaj post
Možda nemože svršit na normalni način sa ženskom tjekom seksa nego samo pomoću vlastite desnice šakić pa prakticira samo cyberseks, ima takvih. Ili je možda jedan od onih modernih sa OCDom na sve "prljavo" i bakterije i na razmjenu tekućina sa ostalim ljudskim bićima na zemaljskoj kugli pa neće prakticirati normalan seks. U ostalom, cybersex is safe sex.

@lavore, eh pa valjda ako prakticira cyberseks kroz webkameru vidi bar otprilike koliko tip ima godina.

HAHAHAHAH. Mislim da je ovo jedino true objašnjenje.
love88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 06:32   #84

jel ima kakvih novosti??

aaaa autorka?

jel mu mali?
jel to samo fetish?
nema neke flashy mantile doma ?
ima kraste ?
nema kraste ?

jel tvoj decko ima decka ?

update pliz
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 16:23   #85
Pokazala sam mu ovaj forum i privatne poruke u kojima je zaključeno da ima dečka. Poruku od djevojke koja ima isti problem i htjela je znati jel to on. Nakon toga smo imali razgovor u kojem mi je priznao da mu je stalo do mene ali ne želi vezu sa mnom jer voli drugu,a sexa nema jer ne želi sa mnom čisti fizički odnos.Prijateljstvo ne želim s njim jer me prijatelj ne bi zavlačio i radio od mene budalu toliko dugo.
dijana87d is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 16:29   #86
Quote:
dijana87d kaže: Pogledaj post
Pokazala sam mu ovaj forum i privatne poruke u kojima je zaključeno da ima dečka. Poruku od djevojke koja ima isti problem i htjela je znati jel to on. Nakon toga smo imali razgovor u kojem mi je priznao da mu je stalo do mene ali ne želi vezu sa mnom jer voli drugu,a sexa nema jer ne želi sa mnom čisti fizički odnos.Prijateljstvo ne želim s njim jer me prijatelj ne bi zavlačio i radio od mene budalu toliko dugo.


razocaravajuci razlog
nemogu sebi da dodjem od shoka
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 00:25   #87
totalno neočekivano
SonJi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 16:59   #88
Quote:
SonJi kaže: Pogledaj post
totalno neočekivano
Vidis koja ironija sada u cijeloj prici ?
Toliko nervoze i destrukcije -zakaj ?
Gotovo ..presmijesno...skoro da bi bez toga bilo dosadno
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 09:33   #89
Pozdrav. Ni ja ne razumijem svoju situaciju pa molim mišljenje/savjet. Prevarila sam dečka nekoliko puta sa drugim dečkom. Molim vas nemojte me osuđivati... Zanima me da li se sviđam tom drugom dečku, jer je meni to zbunjujuća situacija. Dopisujemo se po cijele dane, zezamo, bude super, neki dan je došao kod mene, donio vino i čokoladu, koju sam spomenula da volim, hvatali smo se i bilo je super. u gradu kad se sretnemo, on me pozdravi i cijelu večer bude sa svojima i onda se na fajruntu javi meni , pričamo i odemo negdje... jednom sam mu poslala sliku kolača kojeg sam pravila i rekao je da super izgleda, i ja mu kažem, kad ga opet budem pravila, sačuvati ću mu komad...rekao je da mi to ne treba biti prioritet....drugom prilikom smo o nećemu pričali, intimnijem i neš kažem i požalim pa sam htjela objasniti, a on meni kaže da mu se ne moram opravdavati... Pitala sam ga jednom poslije grada što misli o meni, rekao je da ima bitnijh stvari o kojima mogu razmišljati a ne o tome što on misli o meni... Tu istu večer, nakon sto smo se večer prije "družili" dođe meni i kaže kako bi bilo dobro da pozovemo i moju frendicu kod mene na druženje....

Meni je to sve zbunjujuće. Čudno mi da se dopisujemo po cijele dane, ako mu se ne sviđam... kupi vino i čokoladu i satima se družimo...a onda s druge strane, ne želi reći što misli o meni, da mu ostavim komad kolača ne mora biti prioritet, ne trebam otkazivati planove da bih se našla s njim... Svjestan je činjenice da imam dečka...a dečka sam prevarila jer emocionalno nisam dobivala dovoljno.
Trudila sam se biti kratka i jasna. Što mislite....Sviđam mu se ili ne?
summer69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 09:43   #90
Quote:
summer69 kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Ni ja ne razumijem svoju situaciju pa molim mišljenje/savjet. Prevarila sam dečka nekoliko puta sa drugim dečkom. Molim vas nemojte me osuđivati... Zanima me da li se sviđam tom drugom dečku, jer je meni to zbunjujuća situacija. Dopisujemo se po cijele dane, zezamo, bude super, neki dan je došao kod mene, donio vino i čokoladu, koju sam spomenula da volim, hvatali smo se i bilo je super. u gradu kad se sretnemo, on me pozdravi i cijelu večer bude sa svojima i onda se na fajruntu javi meni , pričamo i odemo negdje... jednom sam mu poslala sliku kolača kojeg sam pravila i rekao je da super izgleda, i ja mu kažem, kad ga opet budem pravila, sačuvati ću mu komad...rekao je da mi to ne treba biti prioritet....drugom prilikom smo o nećemu pričali, intimnijem i neš kažem i požalim pa sam htjela objasniti, a on meni kaže da mu se ne moram opravdavati... Pitala sam ga jednom poslije grada što misli o meni, rekao je da ima bitnijh stvari o kojima mogu razmišljati a ne o tome što on misli o meni... Tu istu večer, nakon sto smo se večer prije "družili" dođe meni i kaže kako bi bilo dobro da pozovemo i moju frendicu kod mene na druženje....

Meni je to sve zbunjujuće. Čudno mi da se dopisujemo po cijele dane, ako mu se ne sviđam... kupi vino i čokoladu i satima se družimo...a onda s druge strane, ne želi reći što misli o meni, da mu ostavim komad kolača ne mora biti prioritet, ne trebam otkazivati planove da bih se našla s njim... Svjestan je činjenice da imam dečka...a dečka sam prevarila jer emocionalno nisam dobivala dovoljno.
Trudila sam se biti kratka i jasna. Što mislite....Sviđam mu se ili ne?


Brijem da u druzenju sa tobom pronalazi fragmente onoga sta mu fali
i ciju glad ispunjava u bivstvovanju s tobom
Emocionalno je blokiran i ne zeli bliskost onakvu kakvu bi ti htjela
Ne pokusavaj mjenjat ga -jer ti to nemozes

Ne lupaj glavom o zid jer jedino sta mozes je povrijedit samu sebe...
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 10:00   #91
Quote:
iz vedra neba kaže: Pogledaj post
Brijem da u druzenju sa tobom pronalazi fragmente onoga sta mu fali
i ciju glad ispunjava u bivstvovanju s tobom
Emocionalno je blokiran i ne zeli bliskost onakvu kakvu bi ti htjela
Ne pokusavaj mjenjat ga -jer ti to nemozes

Ne lupaj glavom o zid jer jedino sta mozes je povrijedit samu sebe...
Hvala na odgovoru. Ne pokušavam ga mjenjati...niti želim, jer ipak imam dečka, iako mi je do ovog drugog isto stalo, čak i više nego bih htjela. Kad ga pitam onda bi barem trebao reći kako je, sviđam mu se ili ne, bilo bi poštenije prema meni... Rekao mi je da su muški jednostavni, ali njegovo ponašanje je sve samo ne jednostavno....

Znači misliš da mu se nimalo ne sviđam?
summer69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 10:12   #92
Quote:
summer69 kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru. Ne pokušavam ga mjenjati...niti želim, jer ipak imam dečka, iako mi je do ovog drugog isto stalo, čak i više nego bih htjela. Kad ga pitam onda bi barem trebao reći kako je, sviđam mu se ili ne, bilo bi poštenije prema meni... Rekao mi je da su muški jednostavni, ali njegovo ponašanje je sve samo ne jednostavno....

Znači misliš da mu se nimalo ne sviđam?
I zenske su jednostavne ,pusti generalizaciju ...
Pa ne bi provodio vrijeme s tobom da mu se ne svidjas no
postavlja se pitanje ...
zasto ti samu sebe varas ?
Budi postena prema sebi a i prema svom decku

Ne osjecas se zadovoljno pored decka ?
Pa sta radis snjim ?
Dokle god nisi iskrena sama sa sobom ,neces bit ni sa drugima
stoga jedini zakljucak stvari jeste
da neces ni u drugima pronalazit zadovoljstvo dokle god ga ne pronadjes u sebi !
Niti ces imat ispunjavajuci odnos sa nekim drugim ..
Poradi sama na sebi pa ti nece trebat decko ni wanna be ljubavnik sa strane
za smisleni odnos naravno...za sexualne uzitke ti netreba decko ...
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 11:08   #93
Quote:
iz vedra neba kaže: Pogledaj post
I zenske su jednostavne ,pusti generalizaciju ...
Pa ne bi provodio vrijeme s tobom da mu se ne svidjas no
postavlja se pitanje ...
zasto ti samu sebe varas ?
Budi postena prema sebi a i prema svom decku

Ne osjecas se zadovoljno pored decka ?
Pa sta radis snjim ?
Dokle god nisi iskrena sama sa sobom ,neces bit ni sa drugima
stoga jedini zakljucak stvari jeste
da neces ni u drugima pronalazit zadovoljstvo dokle god ga ne pronadjes u sebi !
Niti ces imat ispunjavajuci odnos sa nekim drugim ..
Poradi sama na sebi pa ti nece trebat decko ni wanna be ljubavnik sa strane
za smisleni odnos naravno...za sexualne uzitke ti netreba decko ...
Sve što si rekao/rekla stoji. Istina...
S dečkom sam jer ga volim (manje nego prije, ali da), dobar je čovjek i voli me...
A ovaj je uletio k'o kec na desetku...
Samo što se neće izjasniti...Ako već dobije direkt pitanje, onda se očekuje i direkt odgovor.
summer69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 11:20   #94
Quote:
summer69 kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Ni ja ne razumijem svoju situaciju pa molim mišljenje/savjet. Prevarila sam dečka nekoliko puta sa drugim dečkom. Molim vas nemojte me osuđivati... Zanima me da li se sviđam tom drugom dečku, jer je meni to zbunjujuća situacija.
si sigurna? meni se cini da razumijes ali ti se ne svidja odnosno nekaj ti tu bas ne stima .. no to je samo moje misljenje

Quote:
Tu istu večer, nakon sto smo se večer prije "družili" dođe meni i kaže kako bi bilo dobro da pozovemo i moju frendicu kod mene na druženje....
meni se cini da je razumijes .. iznosis sve realno ..

Quote:
Meni je to sve zbunjujuće.
neznam kako nebi bilo .. pa pogledaj malo bolje svoju situaciju .. neznam ima li smisla predloziti ti da pogledas situaciju ostalih oko tebe ..

Quote:
Svjestan je činjenice da imam dečka...a dečka sam prevarila jer emocionalno nisam dobivala dovoljno.
... a kaj sad dobivas!? .. tu si definitivno licemjerna . to nije osuda to je cinjenica

Quote:
Trudila sam se biti kratka i jasna.
stea da tak nisi sa svojim deckom .. no sve je to za ljude

Quote:
Što mislite....Sviđam mu se ili ne?
mislim da mu se svidjas .. a jos vise bi mu se svidjala sa svojom frendicom

.. no to je samo moje misljenje
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 11:28   #95
zensko sam stoga ...znam sta pricam

a pricam na osnovu znanja od iskustva

a i brat FAQ ti lijepo reko
direktno si u bolja sa jos jednom zenkom u kombinaciji ...

nazovi se -pricuvnom opcijom za pod medjunozje
sad but true ...
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 11:37   #96
Quote:
summer69 kaže: Pogledaj post
Sve što si rekao/rekla stoji. Istina...
S dečkom sam jer ga volim (manje nego prije, ali da), dobar je čovjek i voli me...
A ovaj je uletio k'o kec na desetku...
Samo što se neće izjasniti...Ako već dobije direkt pitanje, onda se očekuje i direkt odgovor.
Blago tvom dečku.

Da ga voliš, dala bi mu nogu i spasila od sebe.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 12:09   #97
Ljudi, hvaala na odgovorima. Svi ste rekli ono što sam potajno znala, ali odbijala prihvatiti...
summer69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 13:25   #98
Quote:
summer69 kaže: Pogledaj post
Ljudi, hvaala na odgovorima. Svi ste rekli ono što sam potajno znala, ali odbijala prihvatiti...
lako ce ti drugi oprostiti .. tezi dio je da sebi oprostis .. iskreno

ne beri brigu da si prokleta i griznja savjest ce te samo kociti u zivotu .. malo se ljudi pogleda u ogledalo a jos manje ih se vidi

.. cuvaj se i pametno dalje
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger