Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2014., 03:50   #1
Savjet, Pomoc

Prije svega pozdrav svima! Nadam se da sam odabrao pravo mjesto gdje cu iskazati svoje trenutno stanje, i pritom dobiti par korisnih informacija

Situacija u kojoj se nalazim je malo zakomplicirana i teska za objasnit.
Radi se o tome da zivim u maloj sredini, i da sam vec duze vrijeme gledao jednu djevojku, ne bih li skupio pa ne mogu reci snage, ali eto ono vremena da je dodam na FB, i javim joj se(jbg takav svijet, a tih dana nisam imao prilike da je vidim uzivo). . Naravno add sam, sacekao par dana i onda krenuo dopisivanje. Sve je to islo lagano..(Ali sada gledajuci sa ove situacije vidim koliko sam ustvari sjebao stvar jer nisam glumio mangupa, vec sam bio dobrica). .. Sa curom sam pisao svakog dana, iz njenog pisanja se dalo primijetit da joj prija sto joj pisem.. o meni da ne govorim, iza sebe je duga veza od 6 godina da sam bukvalno zaboravio kako se ''muva''.. ali mi je prijalo jako iz razloga sto je prvenstveno dobar covjek (po rijecima drugih, kasnije sam se i ja uvjerio), naravno fizicki je takodje pa ono bez greske, i sto je najbolje od svega, jednostavno je obicna...te ono bukvalno sam zacrtao nju i to je to, jer smatram i mislim da bi to bila neka kockica u mom zivotu koja fali.
Nakon nekog dopisivanja pomenem naravno izlazak, na sta ona pristane.. Bio je negdje utorak, dogovor pao za vikend..sve ide kao po loju.. Boom, budim se u petak ujutro nje nema, fb profil ugasnen, zovem (dala mi je br zaboravih da kazem), ne javlja se..pisem por, ne odg..Ne znam, neka je mozda je bilo nesto. Prosao dan,dva nema je..Mene to pocinje da izludjuje naravno jer kako se neko tako moze odjednom sakriti ili sta vec.. Pocinje da radi u meni onaj zivac gdje sve ono pada u vodu, da sam ja sjebao jer sam bio previse dobar, ili je ona zla kucka bla bla bla Naravno dobijem odgovor na poruku treci dan..kao, predobar si ti decko, ali ja imam problem zato sto sam malo labilna osoba, ne pronalazim se trenutno ni u jednoj vezi.. i mislim da mi to ne treba, te standardne price kako bi trebali ostati drugovi.. Hmm, sve su to fore tih nazovi riba.. ali..inace sam takav covjek, takva osoba da ja ne odustajem od dorbih stvari tako lako, pritom na to dodati da sam se mozda malo i zaljubio, zasto ne.. sve se to desilo prije jedno 7-8 dana, i od tada ne ''komuniciramo'', jer se desi tako da ja njoj pustim po neku poruku ne bi li otpoceo konverzaciju ili sta vec opet, na sta ona ili ne odgovori, ili odgovori sa jednom jedinom recenicom.
Nema potrebe da me smatrate nekim debilom, shvatite da sam ispao iz forme i da jednostavno nemam vise snage da glumim mangupa, pa mi mozda od vas treba neki savjet, neki cist postupak koji bi natjerao nju ili zaintrigirao opet nesto u njoj da pocne opet da komunicira na normalan nacin sa mnom, pa i da izadje vec jednom. (da je izasla onda, sigurno bi sad spavali zagrljeni, jer je uzivo, uzivo) .. posavjetovao sam se sa drugarima, kao idi dalje..nastavi, ima ih jos. IMA ljudi milion zena,znam ja to... ali meni treba savjet oko nje.. Kakav postupak da napravimo,recenica,roman . p.s Unaprijed zahvalan
ak991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 03:56   #2
vidi se da si novi forumas jer falio si pdf
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 04:03   #3
lol
__________________
"Al nije ker rođen da bude dingospo. Džaba im sve. Navukli odijela. Voze ih šoferi. A kad mu kažeš dobar dan, on zalaje."
DocSportello is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 04:13   #4
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
vidi se da si novi forumas jer falio si pdf
Pa sta sa tim?
ak991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 04:20   #5
Quote:
ak991 kaže: Pogledaj post
Pa sta sa tim?
pa ovde jedino mozes dobiti ozbiljne, filozofske, dubokoumne odgovore koji nikako ne odgovaraju ovoj teen temi
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 04:24   #6
a gdje mogu dobiti prave odgovore? I sta sad da radim?
ak991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 04:29   #7
Quote:
ak991 kaže: Pogledaj post
a gdje mogu dobiti prave odgovore? I sta sad da radim?
sigurna sam da ce te phiber tocno uputiti ne usudim se na njegovom terenu sefovati
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 04:33   #8
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
sigurna sam da ce te phiber tocno uputiti ne usudim se na njegovom terenu sefovati
Ne znam, ne da mi se pisati vise Ako moze tema da se prebaci gdje treba, onda super, ako ne.. sta sad..
ak991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 04:35   #9
Quote:
ak991 kaže: Pogledaj post
sta sad..
sad idemo spavati
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 04:36   #10
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
sad idemo spavati
yep, pa ujutro kad se probudimo citamo odgovore
ak991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 04:37   #11
Quote:
ak991 kaže: Pogledaj post
yep, pa ujutro kad se probudimo citamo odgovore
ima nade za tebe
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 16:21   #12
Autore, pa ne možeš ti tu curku na silu natjerati nekim magičnim trikovima da se ona opet krene dopisivati s tobom i da pristane na izlazak.
Zašto uopće želiš tako jako nekoga tko te "odbacio" i rekao ti iskreno šta je posrijedi?
Da si ti njen tip i da si joj se zaista svidio (po onom što te uspjela vidjet malo u živo i po onome preko poruka) pa nema te žene koja onda nebi pristala na izlazak.

Ne želim biti gruba, ali očito ju nisi dovoljno zainteresirao.
Daljnjim slanjem poruka možeš joj postati još samo više odbojan...

Nikoga ne možeš natjerati da mu se svidiš

Pusti, ima još cura! Naić ćeš na neku koja će pristat izać s tobom i onda dalje krene sve po planu...
A ne ovako... Možda si ju malo idealizirao u glavi, ona ne mora uopće biti takva kakvom si ju zamislio...
__________________
Kroz maglu treperi devet sveča na torti... Tad sam dobio par mandarina i malog belog zeca...
Kukalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 17:05   #13
Na zalost ne zanimas curu i jasno ti je to dala do znanja
markom1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 17:47   #14
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
vidi se da si novi forumas jer falio si pdf
i enter.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 17:48   #15
Cura ti lijepo kaže da je labilna i da ne traži vezu a ti ne slušaš.
Ti je zamišljaš bolju nego što je, jer da je ona toliko dobra ne bi to radila na takav način.
Kao prvo otići s nekim na kavu ne znači da si s njim u vezi , nego da se želiš upoznat.
Ružan je način na koji se nije javljala i izbjegavala te.
Nije ona tako dobra i tako super kako ti misliš.
Dobro ti govore prijatelji... ima još cura , trošenje energije negdje gdje se ne ispalti je bespotrebno prosipanje emocija i truda... kad ih uložiš na pravo mijesto , budeš sretan čovjek.

Nemoj joj se javljati
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger