Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2014., 11:23   #121
Quote:
Stella893 kaže: Pogledaj post
evo ja sam pričala sa svojim dečkom. Rekla sam mu da mi fali bliskosti s njim, s obzirom da mi pruža minimum pažnje i da mislim da će me netko drugi više usrećiti. Ugl. da skratim priču i ne pišem romane, rekao je da mu se neda baš više samnom ljubiti, maziti i voditi ljubav i ostale sitnice.
eto i šta drugo reći? ništa. Što god bude od Johnnya ili sa Johnnyem evo jedina stvari je ta da mi je neka treća osoba pomogla da malo bolje sagledam i pogledam svoju vezu u kojoj sam bila nesretna a očito bio je i on. Jbga nakon dvije godine bi i pepeljaru zavolio da si non stop s njom. Izgubila se ta neka žar iako smo imali sasvim super i normalni odnos.

sapunica se nastavlja..televisa presenta...haha!
Koja si ti...
Pa to se ne radi tako.
Kad nekog ostavljaš onda koristiš ono... Nije do tebe, do mene je , zaslužuješ bolje, više... nekoga tko ćete usrećiti!
Amaterka!
Divna usporedba dečka i pepeljare ... nadam se da taj dio nisi uvrstila u razgovor kad si ga ostavljala.

Ali ajde ... makar si dečku muke skratila ako ništa.

Quote:
Stella893 kaže: Pogledaj post
ja sam johnnyu nes u zajebanciji rekla kao da ce cekat mjesecima da se puknemo na što je on meni rekao da će on eksplodirat dok me dočeka hahahahahaaha ali neka šta, pustiti ću sve da bude kako bude. Nek sve ide lagano svojim tokom.
I dalje tvrdim da je Džoni loš jebač i zavodnik, čim ti već nisi otišla po porciju



Quote:
MrOizo kaže: Pogledaj post
niko, samo malo serem uokolo
Kad nađem Niku, znaš da ću ga istući.
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 16:26   #122
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Divna usporedba dečka i pepeljare ... nadam se da taj dio nisi uvrstila u razgovor kad si ga ostavljala.
Mene je podsjetila na curu iz srednje koja mi je objašnjavala da me voli ali da nije više zaljubljena u mene uz metaforu "i psa zavoliš nakon dugo vremena"
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 02:02   #123
kada se u vezi pojavi netko drugi

izaziva treceg
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 13:16   #124
čim se ti premišljaš, meni je tu sve jasno
__________________
Good decisions come from experience. And experience is often a result of bad choices :)
anica766 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 13:22   #125
Jaiim da ti jako zelis da te johny pojebe.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 13:24   #126
ili još gore. da ona pojebe Johnnyja :klap:
__________________
Good decisions come from experience. And experience is often a result of bad choices :)
anica766 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 20:20   #127
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post

Kad nađem Niku, znaš da ću ga istući.

nitko neće tući niku
MrOizo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 00:33   #128
Ne mozes sjediti na dvije stolice
__________________
Mislim na dobru osobu.
KADALORA33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 00:39   #129
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Koja si ti...
Pa to se ne radi tako.
Kad nekog ostavljaš onda koristiš ono... Nije do tebe, do mene je , zaslužuješ bolje, više... nekoga tko ćete usrećiti!
Amaterka!
Riga mi se na takva "profesionalna" ostavljanja, cijenim iskrene riječi, makar neugodne bile. Ako išta, možeš cijeniti osobu koja stoji iza njih.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 14:18   #130
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
Depp nije baš pametan, zar ne?
a opet.. postoji i onaj quote : ne ostavljaj osobu koju volis zbog osobe koja ti se svidja.
tuonella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 22:42   #131
nemogu vjerovati da sam se nakon ovoliko vremena opet javila na ovom forumu!! opet mi se događa ista stvar s istim jebenim tipom. Nisam ostavila dečka, prestala sam se čut s Johnnyem i evo odkada je ikad vrijeme prošlo. U zadnje vrijeme sam mislila na njega i opet se dogodilo to da se on meni sam od sebe javio, i opet ista priča, samo sad odgovara na poruke i vidjeli smos e ali nista nije bilo izmedju nas. Ja zaista nemogu vjerovati da me muče ovakvi problemi u životu. Nisam hrabra poduzeti nikakav korak, teško mi je gledati dečka, teško mi je gledati ovog, rastrojena sam sa svih strana i koliko god jednostavno bi rješenje moglo biti ja niti jedno nemogu izrealizirati jer neznam što sama želim a vjerujte mi već par godina razmišljam o rješenjima.
Stella893 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 23:15   #132
Quote:
Stella893 kaže: Pogledaj post
nemogu vjerovati da sam se nakon ovoliko vremena opet javila na ovom forumu!! opet mi se događa ista stvar s istim jebenim tipom. Nisam ostavila dečka, prestala sam se čut s Johnnyem i evo odkada je ikad vrijeme prošlo. U zadnje vrijeme sam mislila na njega i opet se dogodilo to da se on meni sam od sebe javio, i opet ista priča, samo sad odgovara na poruke i vidjeli smos e ali nista nije bilo izmedju nas. Ja zaista nemogu vjerovati da me muče ovakvi problemi u životu. Nisam hrabra poduzeti nikakav korak, teško mi je gledati dečka, teško mi je gledati ovog, rastrojena sam sa svih strana i koliko god jednostavno bi rješenje moglo biti ja niti jedno nemogu izrealizirati jer neznam što sama želim a vjerujte mi već par godina razmišljam o rješenjima.
Ako nemaš stomak za sve to, zašto se mučiš?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 00:37   #133
Quote:
Stella893 kaže: Pogledaj post
nemogu vjerovati da sam se nakon ovoliko vremena opet javila na ovom forumu!! opet mi se događa ista stvar s istim jebenim tipom. Nisam ostavila dečka, prestala sam se čut s Johnnyem i evo odkada je ikad vrijeme prošlo. U zadnje vrijeme sam mislila na njega i opet se dogodilo to da se on meni sam od sebe javio, i opet ista priča, samo sad odgovara na poruke i vidjeli smos e ali nista nije bilo izmedju nas. Ja zaista nemogu vjerovati da me muče ovakvi problemi u životu. Nisam hrabra poduzeti nikakav korak, teško mi je gledati dečka, teško mi je gledati ovog, rastrojena sam sa svih strana i koliko god jednostavno bi rješenje moglo biti ja niti jedno nemogu izrealizirati jer neznam što sama želim a vjerujte mi već par godina razmišljam o rješenjima.
izvedi to tehnički, ostavi sadašanjeg, kresni se više sa tim johnnijem ili će biti kao u mašti ili će biti razočravajuće i dovoljno loše da se vratim starom dečku, ako bude vrhunski onda je johnny broj jedan, starfucker i dobro si odabrala, a tehnički nisi varala u bilo kojem slučaju, a sad što je šupački......ili tebe očito pali ta mogućnost da ti se "omakne" hazarderstvo i mazohizam u seksu su jako napeti
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 09:53   #134
Mda, pojave se valjda svakoj takvi muškarci u životu, na njegovu rubu, koji draškaju znatiželju i pokreću neki topao osjećaj u utrobi, a da zapravo uopće nije jasno, a pogotovo logično, da se to dešava.
Nekako, ja vidim dva dobra razloga da mu daš šansu. Prvo, naš mudar narod nije uzalud smislio onu staru da nas u životu više muče stvari koje nismo učinili, nego one koje smo učinili pogrešno. A drugo, tako živo ne misliš o niti jednom muškarcu dok si sasvim zadovoljna onim pri ruci, zar ne?!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 10:23   #135
bollje je žaliti za nečim što si učinila nego za nečiom što nisai

a možda ne bi ni žalila

zašto se toliko mučiš?
kušnje su oko nas i ako imam čvrsto uporište nećeš odliliti

ako ti ne da mira i želiš ju realizirati realiziraj
__________________
"Kada muškarac ustane da govori, ljudi ga obično prvo slušaju pa tek onda gledaju. Kod žena je drugačije. Njih prvo ljudi pogledaju, pa ako im se svidi to što vide, tek onda slušaju."
Ibsenova Nora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 10:24   #136
bollje je žaliti za nečim što si učinila nego za nečiom što nisi

a možda ne bi ni žalila

zašto se toliko mučiš?
kušnje su oko nas i ako imaš čvrsto uporište nećeš odliliti

ako ti ne da mira i želiš ju realizirati realiziraj
__________________
"Kada muškarac ustane da govori, ljudi ga obično prvo slušaju pa tek onda gledaju. Kod žena je drugačije. Njih prvo ljudi pogledaju, pa ako im se svidi to što vide, tek onda slušaju."
Ibsenova Nora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 14:46   #137
I ja se slažem. Žaljenje za propuštenim prilikama je puno veće nego za učinjenim pogreškama.

Taj tip će te mučiti dokle god se ne uvjeriš što to ima između vas.

I savjet: okani se priča dežurnih moralista, svi su oni fini i sveti , moš si mislit - na papiru, naravno...
Mislim, možeš i ti biti fina, obzirna prema dečku i sve to, ali taj frajer će i dalje opsjedati tvoje misli i maštu, jer to je očito jače od tebe...
orah-pita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 16:52   #138
Zamisli da tvoj dečko na forumu traži svjet treba li izjebati Johannu, ili ne.

Vjerujem da bi se osjećala poniženo...

Kakvih vas ima, grozno.
Zagrebačkiplavi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger