Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2014., 19:06   #2561
Bok Moze vise malo o hpv-u?
rafaela29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 17:16   #2562
Quote:
rafaela29 kaže: Pogledaj post
Bok Moze vise malo o hpv-u?
eo na https://en.wikipedia.org/wiki/Human_papillomavirus
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 17:01   #2563
Kako da ne svrsis prerano? Vise vezbaj
JorgeLorenzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 11:40   #2564
Quote:
rafaela29 kaže: Pogledaj post
Bok Moze vise malo o hpv-u?
Imaš cijelu temu na Ženskom zdravlju.
Evo link
https://www.forum.hr/showthread.php?t=433278
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 03:34   #2565
Buduci da se o svemu pise ovdje ...je li istina da neke zene ne mogu postici orgazam? nisam nikada, a imala sam vise odnosa.
Samo sama.
inka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 12:18   #2566
Quote:
inka20 kaže: Pogledaj post
Buduci da se o svemu pise ovdje ...je li istina da neke zene ne mogu postici orgazam? nisam nikada, a imala sam vise odnosa.
Samo sama.
Šta nemožeš nekog naći da ti pomogne postići orgazam,a ne da se mučiš ručno,žena si, a one uvijek nađu nekog pobogu
zapaljivko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 15:16   #2567
Mislim da je cura rekla da sama sa sobom može postići orgazam, ali ne sa partnerom!
__________________
Neću se bojati. Strah pobjeđuje um. Suočit ću se sa svojim strahom. Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene.
I have a competition in me.
I drink your milkshake! I drink it up!
Niska rasta man is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 20:16   #2568
Pozdrav svima, nova sam ovdje.. Ne znam dal postoji negdje tema o tome. Mene zanima da li bi iko od vas muskaraca i da li je netko iskusio kad da svrsi po partnerici te je nakon toga lize?
cappuccinovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 14:12   #2569
Quote:
inka20 kaže: Pogledaj post
Buduci da se o svemu pise ovdje ...je li istina da neke zene ne mogu postici orgazam? nisam nikada, a imala sam vise odnosa.
Samo sama.
Ako masturbacijom svršiš, očito nisi među ženama koje ne mogu svršiti.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 23:13   #2570
stanje u državi je alarmantno..

Ljudi pomozite ako Boga znate :\
Eo ovako molio bi nekoga tko je stvarno siguran u svoj odgovor da mi kaze nesto. Imam problem sa prebrzim svrs... Pa pitanje glasi ovako.. Posto se vecinom seksamo bez kondoma dal ja smijem svrsiti na nju( i naravno obrisemo se i ja i ona) i dal ja smijem sad odmah nakon toga opet nastaviti?
leomessi1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 00:00   #2571
sve ti smiješ, ništa ne brini... natalitet nam je i tako u padu i izumrijet će nacija za par desetaka godina možda čak.. samo rokaj.
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 00:53   #2572
da, slažem se, stanje u državi uistinu jest jako alarmatno, samo nam povećaj natalitet što prije
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 23:56   #2573
A jesam mozda par puta tako al ne volim, nisam bas siguran u svog mališu, da se bar nekako mogu dogovorit s njim :/
leomessi1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 00:28   #2574
kondom bi jako pomogao u tom dogovoru, znaš
pogotovo ako zbilja ne želiš da ona ostane trudna
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 04:23   #2575
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
kondom bi jako pomogao u tom dogovoru, znaš
pogotovo ako zbilja ne želiš da ona ostane trudna
Pogotovo ako ONA ne želi ostati trudna
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 13:38   #2576
Quote:
leomessi1111 kaže: Pogledaj post
Ljudi pomozite ako Boga znate :\
Eo ovako molio bi nekoga tko je stvarno siguran u svoj odgovor da mi kaze nesto. Imam problem sa prebrzim svrs... Pa pitanje glasi ovako.. Posto se vecinom seksamo bez kondoma dal ja smijem svrsiti na nju( i naravno obrisemo se i ja i ona) i dal ja smijem sad odmah nakon toga opet nastaviti?
Ne smiješ. I nemojte se seksat na vadigavan, pogotovo jer tebi kontrola ejakulacije nije impresivna, neka cura ode po recept za pilule ako su vam kondomi mrski.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 14:17   #2577
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ako masturbacijom svršiš, očito nisi među ženama koje ne mogu svršiti.
Nezz, ali vise nemam zelju za sexom kada mi bude bezveze..jebaci nemojte mi se javljati jer "sa mnom bi bilo drugacije" sam cula puno puta i nije drugacije..
inka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 13:50   #2578
Quote:
inka20 kaže: Pogledaj post
Nezz, ali vise nemam zelju za sexom kada mi bude bezveze..jebaci nemojte mi se javljati jer "sa mnom bi bilo drugacije" sam cula puno puta i nije drugacije..
Fizički je stobom sve ok, ali imaš problem psihičke prirode. A vjeruj mi tu se zna nakotiti svašta.. Bitno je da prije sexa budeš jako uzbuđena, te da se prilikom odnosa opustiš i koncentriraš na ono što ti paše, na čistu ugodu i isključiš si mozak potpuno. Ukoliko osjećaš presing ili nekakav lagani sram koji nije jako izražen ali postoji bilo zbog toga kako izgledaš, stenješ i slično ne možeš doživjeti ni klitoralni..Na silu ne možeš doživjeti orgazam. Osim toga ako si tip osobnosti koji voli sebe kriviti i primati frustracije u sebe nećeš također moći doći do orgazma, jer podsvjesno sebi ne dopuštaš da uživaš...malo zajebano za prokužiti ali tako je...
Dakle isključivo igra da sex doživiš kao nešto lijepo, ne zamaraš se ničim, i potpuno se prepustiš užitku. Jako mnogo curi ima problema sa orgazmom i općenito uživanjem u odnosu, daj si vremena da poradiš na tome...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 03:58   #2579
Quote:
leomessi1111 kaže: Pogledaj post
Ljudi pomozite ako Boga znate :\
Eo ovako molio bi nekoga tko je stvarno siguran u svoj odgovor da mi kaze nesto. Imam problem sa prebrzim svrs... Pa pitanje glasi ovako.. Posto se vecinom seksamo bez kondoma dal ja smijem svrsiti na nju( i naravno obrisemo se i ja i ona) i dal ja smijem sad odmah nakon toga opet nastaviti?
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
sve ti smiješ, ništa ne brini... natalitet nam je i tako u padu i izumrijet će nacija za par desetaka godina možda čak.. samo rokaj.


Sad tek vidim ovo

Epic
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 18:44   #2580
zašto se nitko ne pita smije li se krv nakon puknuća himena samo oprati pod tušem odnosno što nakon prvog seksa?
ancica986 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger