Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2014., 15:53   #41
Quote:
julijana77 kaže: Pogledaj post
Hvala svima na savjetima...ne namjeravam ovdje kukati do besvijesti..samo sam željela olakšati teret koji me guši i pročitati mišljenja drugih ljudi koji su možda prošli nešto slično ili možda imaju koji savjet...znam da je na kraju na meni da odlučim i da se zbrojim i krenem dalje...koliko će to trajati ne znam i ne znam hoće li ovaj osjećaj iakda otupjeti, hoće li sa vremenom postati lakše, drugačije...vidjećemo...u svakom slučaju hvala svima
ak si 77godište ...i baš ti bude jakkkooo teško ...javi se
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 16:11   #42
Evo ti pjesma Skroz me asocira na tvoju situaciju http://youtu.be/tnpKvK2n52s

Zadnje uređivanje Depeche E. : 16.12.2014. at 16:17.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 22:42   #43
Zvao me ali se nisam željela javiti. ..traži da se vidimo. ..ne želim se opet slomiti, baš ne želim. .piše da me voli i da ne zna kako dalje bez mene...nisam odgovorila...imali smo takvih situacija i prije kad bi se opako posvađali pa bi se onda pomirili ali naravno nakon nekog vremena opet bi se sve ponovilo. .ne mogu više tako...ne znam da li da odgovorim ili ne..Šta da uopće kažem? Ne znam. ..baš me izbacilo iz ravnoteže (ako se tako uopće može nazvati moje stanje trenutno)...
julijana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 09:40   #44
ako odgovoriš, znaš šta te čeka.
sve opet isto.
biti će fino do određenog trenutka opet.
i opet sve isto.
posebno ako ne znate konstruktivno izgurati "svađu" do kraja.
pričam naravno iz iskustva. nažalost.
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 12:38   #45
julijana na dobrom si putu ali trebas ustrajati u svojoj odluci.Svaki naredni puta ucini isto,

cak nemoj ni citati sto pise,a pokusaj i mjenjati broj mobilnoga ako ti to

dozvoljavaju uslovi.

Otputuj nekuda,daj si neke nove valove da te odnesu bez da itko zna gdje si i sve ce tada biti puno boje,manje

ce te boljeti,lakse ces preboljeti.....
milionas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 14:32   #46
Quote:
julijana77 kaže: Pogledaj post
Zvao me ali se nisam željela javiti. ..traži da se vidimo. ..ne želim se opet slomiti, baš ne želim. .piše da me voli i da ne zna kako dalje bez mene...nisam odgovorila...imali smo takvih situacija i prije kad bi se opako posvađali pa bi se onda pomirili ali naravno nakon nekog vremena opet bi se sve ponovilo. .ne mogu više tako...ne znam da li da odgovorim ili ne..Šta da uopće kažem? Ne znam. ..baš me izbacilo iz ravnoteže (ako se tako uopće može nazvati moje stanje trenutno)...
Ovo što si napisala zove se ovako - zatvoreni krug. Što manje budeš komunicirala s njim, na bilo koji način, ići ćeš prema cilju, a to je oporavak. I sama se nalazim u sličnoj situaciji, isto sam prekinula dugogodišnju vezu koja je bila dijametralno suprotno od ovoga što si ti opisala pa mi je opet bilo jako teško.
Funny Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 17:37   #47
Učinila sam se nedostupnom, promijenila mail, broj mobitela, makla se iz okruženja u kojem bi ga mogla sresti i idem pokušati preboljeti. Volim ga,imam osjećaj da ga nikad necu prestati voljeti ali svjesna sam da jednostavno niti je naše vrijeme a možda i on jednostavno nije čovjek za mene.
julijana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 21:29   #48
garant on nije nikada bio za tebe ali tvoj izbor je to bio,zar ne!Odmakni se i nastavi s ignore,znas ti to kako se to


radi i proci ce te,sigurno neces gledati na zidu jednu tocku ili


padati u ocaj.Proci ce te brzo ako napravis odmak u vremenu i prostoru,a za to imas sanse....
milionas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 22:02   #49
Quote:
julijana77 kaže: Pogledaj post
Ma ta ljubomora i posesivnost nas je zapravo i dotukla, u početku je djelovao samouvjeren, stabilan, to me privuklo, slagali smo se stvarno u svemu što je bilo meni važno...sex je bio odličan, tu nikad nismo imali problema. Općenito ta seksualna privlačnost je bila jako naglašena...ali on je počeo zapitkivati, sumnjati u sve, iako mu nisam davala povoda i stvarno sam mu bila vjerna...ali sam se svaki dan morala za nešto pravdati, ne znam, isplivala je ta neka njegova loša strana, počeo je biti nesiguran,opterećen, počeo je sumnjati u sve.. na kraju je prebacio krivnju na mene, da sam ga ja takvim učinila..počeo je imati neki panični strah da će me izgubiti, kao ne može nam biti ovoliko dobro, mora biti nešto loše u svemu tome...i kao da je sve napravio samo da nam bude loše...uvijek bi našao neki razlog, nešto negativno i onda bi od toga napravio dramu a ja više nisam mogla šutjeti i opravdavati se za ništa...ma loše je na kraju sve to ispalo ali ja sad nisam sposobna za vratiti se u normalu...ne znam šta ću
imao je u prošlosti neku koja ga je prevarila i još se nije oporavio. na tebe projicira nju
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 23:16   #50
Quote:
julijana77 kaže: Pogledaj post
Učinila sam se nedostupnom, promijenila mail, broj mobitela, makla se iz okruženja u kojem bi ga mogla sresti i idem pokušati preboljeti. Volim ga,imam osjećaj da ga nikad necu prestati voljeti ali svjesna sam da jednostavno niti je naše vrijeme a možda i on jednostavno nije čovjek za mene.
Kao da će ti te promjene pomoći, samo kukavice bježe ili životno ugrožene osobe? Zbog čega bi mijenjala broj, mail ili sl, samo se trebaš sabrati u glavi..jer nisi napravila ništa loše..žao mi je, ali ovaj tvoj postupak mi je na razini pubertetlije

Zajedno ste 7 godina, ako sam dobro shvatila vas dvoje niste živjeli skupa..bili ste cura i dečko, i on je u zadnje dvije godine počeo raditi sranja...,
zamisli, kako bi se osjećala da ste 24 sata zajedno i da te je u te dvije godine ubijao u pojma, npr. zbog toga što si napredovala?
Gledaj boldano zanemari vrijeme, to ti je odgovor..., voliš ga, vjerujem ti..ali, to nije ljubav s njegove strane (onako kako si ti opisala da se ponaša), znam da te boli sad, ali vjeruj mi za dan, tjedan ili mjesec bit će lakše...samo ako izdržiš i suočiš se sa životom bez bježanja, ali imajući nekakav cilj u tome svemu...
ili ćeš u dogledno vrijeme završiti kao šupendara
Azzriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 23:18   #51
Čini se djetinjasto ovo sa mobitelom i mailom ali slaba sam na njega. .bojim se da ću doći u iskusenje, biti koma, falit ce mi i onda cu mu se javit itd. Ovako sama sebe tjeram da ako mi to i padne na pamet da odustanem. Cini se glupo ali meni je sad bitno bilo sto napraviti da se odlijepim, da dodem u fazu da mogu sa strane realno sagledati sve. Ovako sam jos kao neki slijepac koji svako toliko progleda ali kad mu se ne svidi to sto vidi ili mu ne odgovara sto vidi onda oslijepi ponovo. Borim se sad sa onim lijepim sto smo imali, kvragu, mozda sam odustala a trebalo je jos vremena. A onda mi zasvijetli prokleta lampica sa brojem 7 koja me sjeti da je bilo i suviše vremena. Eto unutarnja borba traje...kriza koju moram pregaziti
julijana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 11:39   #52
Quote:
julijana77 kaže: Pogledaj post
Čini se djetinjasto ovo sa mobitelom i mailom ali slaba sam na njega. .bojim se da ću doći u iskusenje, biti koma, falit ce mi i onda cu mu se javit itd. Ovako sama sebe tjeram da ako mi to i padne na pamet da odustanem. Cini se glupo ali meni je sad bitno bilo sto napraviti da se odlijepim, da dodem u fazu da mogu sa strane realno sagledati sve. Ovako sam jos kao neki slijepac koji svako toliko progleda ali kad mu se ne svidi to sto vidi ili mu ne odgovara sto vidi onda oslijepi ponovo. Borim se sad sa onim lijepim sto smo imali, kvragu, mozda sam odustala a trebalo je jos vremena. A onda mi zasvijetli prokleta lampica sa brojem 7 koja me sjeti da je bilo i suviše vremena. Eto unutarnja borba traje...kriza koju moram pregaziti
Nadam se da ćeš izdržati i nepokleknuti
Azzriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 12:04   #53
Djevojko, budi pametna i hrabra. Muškarci su takvi. Vole švrljati pa sa jednog kraja svijeta na drugi, sa jednog cvijeta na drugi u namjeri da ispadnu što veći frajeri. Iako to zapravo nisu, nego su luzeri. Vole se lažno predstavljati kao veliki zavodnici i playboji i da mogu svaku imati. Tako ćeš se i ti načekati dok će tvoj dragi malo reda radi švrljati okolo. Ti češ vjerno čekati i strpiti kraj telefona a on će si podizati ego.
On će ti se vratiti, zapamti to, kroz par mjeseci. No, tada moraš biti pametna i odjebati ga i to na najružniji način. Jer, eto tako nalažu pravila igre. Zašto bi moglo lijepo kad može ružno ili nikako. To je pokazatelj koliko mu je stalo do tebe, a očigledno mu nije stalo. Samo budi pametna i čekaj priliku i osveti se!
superbee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 13:45   #54
Quote:
superbee kaže: Pogledaj post
Djevojko, budi pametna i hrabra. Muškarci su takvi. Vole švrljati pa sa jednog kraja svijeta na drugi, sa jednog cvijeta na drugi u namjeri da ispadnu što veći frajeri. Iako to zapravo nisu, nego su luzeri. Vole se lažno predstavljati kao veliki zavodnici i playboji i da mogu svaku imati. Tako ćeš se i ti načekati dok će tvoj dragi malo reda radi švrljati okolo. Ti češ vjerno čekati i strpiti kraj telefona a on će si podizati ego.
On će ti se vratiti, zapamti to, kroz par mjeseci. No, tada moraš biti pametna i odjebati ga i to na najružniji način. Jer, eto tako nalažu pravila igre. Zašto bi moglo lijepo kad može ružno ili nikako. To je pokazatelj koliko mu je stalo do tebe, a očigledno mu nije stalo. Samo budi pametna i čekaj priliku i osveti se!
Tko je tebe iskompleksirao tako? lol
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 13:49   #55
Trebali bi se oboje počet ponašat u skladu s godinama i da vam prioritet postane saniranje tih vaših vlastitih unutarnjih emocionalnih ispada i eksplozivnih reakcija koje ćete prenijeti u svaku iduću vezu.

Oboje imate posla na vlastitim karakterima, a normalnu vezu ne možete i nećete ostvarit sve dok se ne naučite kontrolirat i smirit i postić mentalno-emocionalnu (kakvu-takvu) ravnotežu kao individualne osobe, a tek onda zajedno.

Ti si još u filmu kako da preboliš njega i kako ga vooooliš, a ne kako da središ sebe, svoj um i svoj život. Sve dok je tako, lijeka nema.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 23:45   #56
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
ak si 77godište ...i baš ti bude jakkkooo teško ...javi se
muško đ... zašto bi joj toliko bilo teško da tako nisko padne
ancica986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 09:58   #57
daj jebote ako ga toliko voliš onda budi s njim...
bond006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 21:33   #58
Užasni su mi ovi blagdanski dani...grozno mi fali..grozno...a opet nemam mu se zašto javiti...sta da se opet koljemo...jer ako dosad nismo uspjeli naci zajednicki jezik ili neko rješenje našeg odnosa onda ne znam kakvo bi se sad cudo trebalo dogoditi. ..izvodim sve i svašta a opet mi je on prvo na što pomislim kad otvorim oči i zadnje na sto pomislim kad legnem...plačem kao zadnja jadnica za nekim ko me uopće ne poštuje, baš sam spala na niske grane...
julijana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 22:16   #59
Quote:
julijana77 kaže: Pogledaj post
Užasni su mi ovi blagdanski dani...grozno mi fali..grozno...a opet nemam mu se zašto javiti...sta da se opet koljemo...jer ako dosad nismo uspjeli naci zajednicki jezik ili neko rješenje našeg odnosa onda ne znam kakvo bi se sad cudo trebalo dogoditi. ..izvodim sve i svašta a opet mi je on prvo na što pomislim kad otvorim oči i zadnje na sto pomislim kad legnem...plačem kao zadnja jadnica za nekim ko me uopće ne poštuje, baš sam spala na niske grane...
nema tu s strane utjehe,to moras preboljeti i zivjeti dalje normalno!


Prihvati se nekih drugih obaveza,hoby,putovanja,"zaboravljene" frendice se mogu

nazvati i telefonom i budi mi dalje sretno
milionas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 10:49   #60
Mene prica asocira na ovu pjesmu.

Savjet nemam.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger