Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2014., 23:13   #8261
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ah, i ovdje i krećemo s tim ženomrzačkim spikama. Izmorila me ona zgašena tema na Blisko politici. Više se na to ne vraćam.
Odoh ja. Pa, pa!
Tema je "dečki ne prilaze" (uzmi u obzir samo naslov teme, što ne govori podsvjesno da su dečki krivi?) tako da će se javiti oni koji će reći zašto ne prilaze. A ti nađi u mojim postovima na ovoj temi gdje ja to spominjem da mrzim žene? Pozz ako se ne vraćaš više
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 21.12.2014., 23:14   #8262
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje za forumašice, ja sam neke trikove za prilaženje naučio od ove u ovom video: https://www.youtube.com/watch?v=Awx5hgamHrU pa me zanima mišljenje vas cijenjenih forumašica ?
o bože
zašto...
wingmani, pua....neeeeeeee



Brogan is offline  
Old 21.12.2014., 23:21   #8263
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
posebice u Japanu, gdje stanovništvo odumire jer masa mladih muškaraca je nezainteresirana za ž rod zbog tehnologije i gorenavedenih stvari. Ja za ovo stanje krivim feminizam, koji je počeo kao dobra stvar, ali je sada postao licemjerje kakvo još nije zabilježeno u povijesti.
ovo mi je zanimljivo.

kako se čini, feminizam (i njegovi protivnici) će biti ugušeni modernim teorijama o jednakosti spolova

Zadnje uređivanje Notfunny : 21.12.2014. at 23:31.
Notfunny is offline  
Old 21.12.2014., 23:26   #8264
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
o bože
zašto...
wingmani, pua....neeeeeeee



Čekaj druže Putine ima ih više, niti ova nije loša: https://www.youtube.com/watch?v=dFlPL6iRE7k
Corvus27 is offline  
Old 21.12.2014., 23:31   #8265
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
ovo mi je zanimljivo.

kako se čini, feminizam (i njeigov protivnici) će biti "ugušeni" modernim teorijama o "jednakosti" spolova
Ja mislim da će se morati dogoditi da se dovoljan broj muškaraca isključi iz igre, prije nego što žene počnu mjenjati koncept u glavi. To je već počelo, otud i ova tema Ali za radikalan zaokret(čitaj: nikad neće do toga doć) trebala bi se svijest muškaraca promjenit do te mjere da im seks više nije na listi prioriteta. Onda bi se brzo dogodila obrnuta situacija u kojoj muški zaprimi 20 poruka na online stranici dok žena zaprimi jednu. To bi bilo vrijedno gledanja
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 21.12.2014., 23:34   #8266
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Ja mislim da će se morati dogoditi da se dovoljan broj muškaraca isključi iz igre, prije nego što žene počnu mjenjati koncept u glavi. To je već počelo, otud i ova tema Ali za radikalan zaokret(čitaj: nikad neće do toga doć) trebala bi se svijest muškaraca promjenit do te mjere da im seks više nije na listi prioriteta. Onda bi se brzo dogodila obrnuta situacija u kojoj muški zaprimi 20 poruka na online stranici dok žena zaprimi jednu. To bi bilo vrijedno gledanja
Tu bi potpuno ignoriranje cura moglo pomoći, u stilu možemo i bez vas.
Corvus27 is offline  
Old 21.12.2014., 23:36   #8267
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
prije nego što žene počnu mjenjati koncept u glavi.
o kojem točno konceptu pričaš?
Publici nije jasno na što konkretno misliš.
Što su to žene točno krive?

Ja mislim da većina žena sasvim ok funkcionira.
Barem ove koje žive u područjima i briju na područja gdje ima struje..
Brogan is offline  
Old 21.12.2014., 23:38   #8268
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
o kojem točno konceptu pričaš?
Publici nije jasno na što konkretno misliš.
Što su to žene točno krive?
Vjerojatno misli na žensko razmišljanje da dečki moraju ludovati za curama, a one će samo čekati, a što ako mi dečki to više ne želimo, što će onda ?
Corvus27 is offline  
Old 21.12.2014., 23:42   #8269
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
o kojem točno konceptu pričaš?
Publici nije jasno na što konkretno misliš.
Što su to žene točno krive?

Ja mislim da većina žena sasvim ok funkcionira.
Barem ove koje žive u područjima i briju na područja gdje ima struje..
O konceptu : ja sam žena, oko mene se moraš truditi, tepati mi, podilaziti mi, skakati kad ja kažem hop, a ja nemoram ništa jer si lagano zamjenjiv i u mom životu nepotreban, a ja sam tvoja nagrada
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 21.12.2014., 23:45   #8270
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
O konceptu : ja sam žena, oko mene se moraš truditi, tepati mi, podilaziti mi, skakati kad ja kažem hop, a ja nemoram ništa jer si lagano zamjenjiv i u mom životu nepotreban, a ja sam tvoja nagrada
A to je čisto poslijedica tržišta.

Nije li isto ko današnja kriza? Ovo šta si sad reko, može poslodavac reć radniku; ti ima da se ubiješ za mene, a ako ti se ne sviđa, lako si zamjenjiv hrpom drugih budala i nemaš izbora - ako misliš živit, moraš radit, a ako misliš radit, prihvaćat ćeš moje uvjete, jer ako ti nećeš, ima tko oće.

And that just about sums up the entire situation
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 21.12.2014., 23:46   #8271
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
O konceptu : ja sam žena, oko mene se moraš truditi, tepati mi, podilaziti mi, skakati kad ja kažem hop, a ja nemoram ništa jer si lagano zamjenjiv i u mom životu nepotreban, a ja sam tvoja nagrada
Znači da se muški onda moramo "povući iz tržišta" da prestanemo biti lako dostupni i dati to ženama do znanja.
Corvus27 is offline  
Old 21.12.2014., 23:50   #8272
Prebacite se u pedere i ostavite posao nama muškarcima da to odradimo.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 21.12.2014., 23:50   #8273
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
A to je čisto poslijedica tržišta.

Nije li isto ko današnja kriza? Ovo šta si sad reko, može poslodavac reć radniku; ti ima da se ubiješ za mene, a ako ti se ne sviđa, lako si zamjenjiv hrpom drugih budala i nemaš izbora - ako misliš živit, moraš radit, a ako misliš radit, prihvaćat ćeš moje uvjete, jer ako ti nećeš, ima tko oće.

And that just about sums up the entire situation
da.. ista stvar. Ali neću offtopičarit
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 21.12.2014., 23:51   #8274
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post

Jer ako počnem stvarno pričat o nečemu većina je uvijek posramljena i ljuta na mene i čudno me gledaju i bleje..
Misliš li da te samo žene čudno gledaju ili takodjer muško društvo općenito?
Pa vjerojatno se prepoznaju u tvojim kritikama ili ništa ne razumiju,jedno je od toga dvoje pa zato i bleje?
Krenem i ja koji put ali uglavnom onda slijede odgovori tipa "nemoj sada o tome preozbiljan si,dosadne su takve teme", ili "ma daj pretjeruješ ima li kakva lakša i ne baš zahtjevna tema za opustiti glavu".itd.
Total40 is offline  
Old 21.12.2014., 23:52   #8275
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Prebacite se u pedere i ostavite posao nama muškarcima da to odradimo.
E kad bi bar orijentacija bila stvar izbora... Ali ne, samo se ti guštaj s tim, mi ti nećemo smetat. Have fun. Ja neću u pedere, al ti prepuštam posao zavođenja, ionako me ne plaćaju za njega
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 21.12.2014., 23:53   #8276
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
O konceptu : ja sam žena, oko mene se moraš truditi, tepati mi, podilaziti mi, skakati kad ja kažem hop, a ja nemoram ništa jer si lagano zamjenjiv i u mom životu nepotreban, a ja sam tvoja nagrada
Pa naravno jer jedino što trebas je skakutati oko njihovih guzica i glumatati klauna.
Total40 is offline  
Old 21.12.2014., 23:53   #8277
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Prebacite se u pedere i ostavite posao nama muškarcima da to odradimo.
Evo ga alfa mužjak . Care, ne bih ti se htjeo zamjerat :klap: Široko ti polje pa karaj i budi dominantan
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 21.12.2014., 23:56   #8278
Gle, futur je nepotreban.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 21.12.2014., 23:57   #8279
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Prebacite se u pedere i ostavite posao nama muškarcima da to odradimo.
Dovoljno bi bilo pod hitno početi otvarati lanac kvalitetnih bordela sa top kurabama po Hrvatskoj po uzoru na Njemačku,vjerujem da bi većini muškaraca zasjao osmijeh na licima a besramna i nepotrebna manipulacija ženskim guzicama svela bi se na minimum.
Total40 is offline  
Old 22.12.2014., 00:00   #8280
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Dovoljno bi bilo pod hitno početi otvarati lanac kvalitetnih bordela sa top kurabama po Hrvatskoj po uzoru na Njemačku,vjerujem da bi većini muškaraca zasjao osmijeh na licima a besramna i nepotrebna manipulacija ženskim guzicama svela bi se na minimum.
Al to se želi samo jebat. Još moraš i platit. Jebeš to.

Odnosno... Ne jebeš

Trebali bi uvest uslugu emocionalne prostitucije, a protuusluga klijentova emocionalna investicija. I'd sign up for that
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger