Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2007., 20:54   #21
Quote:
Shipyard kaže:
hrvatska će se ponašati kao i kod crne gore...zapravo skoro da nas nije briga za njih jer ne graničimo..samo da se srbi ne zarate..pa da se odrazi na regiju i tjurizam
Mi nekada smo brinuli za vas (pomisli samo jednom imena Çeku,Ademi........)
Honesty is offline  
Old 13.01.2007., 20:56   #22
Quote:
Honesty kaže:
Mi nekada smo brinuli za vas (pomisli samo jednom imena Çeku,Ademi........)
Hrvati su na vasoj strani Honesty, nemoj se zabrinjavati sa ovim srbijanderima koji se prave da su Hrvati.
Ovdje dolaze ovi koji placu svaku noc prije spavanja sto nema smrdoslavije, bolesni jadni ljudi, treba ih ignorirati.


Zelim ti sve najbolje i hvala vam na velikoj pomoci tokom DR.
W&S is offline  
Old 13.01.2007., 20:56   #23
Quote:
Shipyard kaže:
hrvatska će se ponašati kao i kod crne gore...zapravo skoro da nas nije briga za njih jer ne graničimo..samo da se srbi ne zarate..pa da se odrazi na regiju i tjurizam
Ja mislim ni to nije isključeno ako radikali dođu na vlast,nisu ratovali 8 godina red je vise
Dal3 is offline  
Old 13.01.2007., 21:14   #24
Quote:
W&S kaže:
Hrvati su na vasoj strani Honesty, nemoj se zabrinjavati sa ovim srbijanderima koji se prave da su Hrvati.
Ovdje dolaze ovi koji placu svaku noc prije spavanja sto nema smrdoslavije, bolesni jadni ljudi, treba ih ignorirati.


Zelim ti sve najbolje i hvala vam na velikoj pomoci tokom DR.
Hvala vam puno za tvoju podrsku ali ne zaboravi da i mi smo svama ,jer izgleda da imamo jos malo posla ,jer izgleda da cetnici dolaze na vlast u nasem i vasem komsiluku
Honesty is offline  
Old 13.01.2007., 21:28   #25
Samo, da odgovorim na pitanje iz naslova.

Svaka.

Znači, Slovenija, Hrvatska, Crna Gora, Makedonija.

Na kraju i Srbija.

BIH ne računam kao državu, jer to i nije, nego je međunarodni protektorat.
PatriotSLO is offline  
Old 13.01.2007., 21:37   #26
Quote:
Honesty kaže:
Hvala vam puno za tvoju podrsku ali ne zaboravi da i mi smo svama ,jer izgleda da imamo jos malo posla ,jer izgleda da cetnici dolaze na vlast u nasem i vasem komsiluku
Četnici su stalno na vlast u Srbiji, a samo o cijeni žileta za brijanje ovisi njihov anface, ali to je tako, mi smo navikli, a morati ćete i vi.
__________________
Kada se stvori kritična masa meni sličnih, obrazovanih, pametnih i lijepih, takva će Hrvatska i biti.Dokle god imamo ružne glupe, i ljigave glasače, dotle imamo ružnu, glupu i ljigavu hrvatski politiku
Ložač is offline  
Old 13.01.2007., 21:53   #27
Quote:
Honesty kaže:
Rezultat tog velikosrbskog nacionalizma je 3% srba na Kosovu ,mnogo manje u Hrvatskoj mnogo nove drzave u Ex-YU a Srbija sve uska i uska ,pa ako tako nastavite samo bog zna sta ce biti svama.
Nevjerovatno kako izvrces stvari. Albanci u Srbiji nisu maltretirani, nitko ih ne progoni, nitko ih ne napada u coporu(zna se tko to radi), i sada se ti ponosis sto Srba ima manje od 3%.
matematicar is offline  
Old 13.01.2007., 21:56   #28
Quote:
Ložač kaže:
Četnici su stalno na vlast u Srbiji, a samo o cijeni žileta za brijanje ovisi njihov anface, ali to je tako, mi smo navikli, a morati ćete i vi.
Mozda je problem u tvojim naocalama? Trebao bi skinuti naljepnice cetnika koje ti je neko naljepio prije nekoliko godina.
matematicar is offline  
Old 14.01.2007., 02:57   #29
Quote:
KulinBan kaže:
da li bi to mogla biti Hrvatska ili Bosna?

ima li hrvatska razloga da prva prizna Kosovo kao novu nezavisnu drzavu.
Nema potrebe da je ne priznaju i Hrvatska i Bosna. I Srbija će jednog dana kad ode onaj kriminalni šljam s vlasti.
100% is offline  
Old 14.01.2007., 13:33   #30
odgovor na pitanje iz naslova:

svaka, a prva će bit srbija!
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Old 14.01.2007., 14:17   #31
Quote:
Dunj@ kaže:
odgovor na pitanje iz naslova:

svaka, a prva će bit srbija!
Mislim da nije u interesu Hrvatske priznati nezavisno Kosovo
jesenina is offline  
Old 14.01.2007., 16:45   #32
Quote:
PatriotSLO kaže:
BIH ne računam kao državu, jer to i nije, nego je međunarodni protektorat.
Eto nek je Slovenija država, ko prkno. Jebi je, pogotovo kad se iz nje javljaju Srbi.
Quote:
jesenina kaže:
Mislim da nije u interesu Hrvatske priznati nezavisno Kosovo
Ako Kosovo zvanično dobije nezavisnost nema potrebe za tako glupa razmišljanja.

I nama su trebala priznanja i cijenili smo ih, pa zašto misliti da su oni dole drugačiji ili da zaslužuju drugačije? I oni su trpili srpsko siledžijstvo kao i mi. Čak nisu ni tražili nezavisnost ali su ih ovi natjerali da se organizuju bolje. Neka im je sa srećom od mene, mada nemam nikakvih emocija prema njima. Mislim da su zaslužili slobodu, a ne da budu vječno pod nogom Beograda koji je svima nanio zla. Volio bih i da se Vojvodina oslobodi jer je gore narod dosta pitomiji i ne treba da trpi četnikluk iz bg-pašaluka.
100% is offline  
Old 15.01.2007., 08:33   #33
Quote:
PatriotSLO kaže:
Samo, da odgovorim na pitanje iz naslova.

Svaka.

Znači, Slovenija, Hrvatska, Crna Gora, Makedonija.

Na kraju i Srbija.

BIH ne računam kao državu, jer to i nije, nego je međunarodni protektorat.
Kosovo moze da prizna samo drzava koja je politicki dalekovida ko krtica!!!
Milojko is offline  
Old 15.01.2007., 08:34   #34
Quote:
jesenina kaže:
Mislim da nije u interesu Hrvatske priznati nezavisno Kosovo
Hvala bogu, ovde ima i ljudi koji ukljucuju mozak...
Milojko is offline  
Old 15.01.2007., 10:14   #35
Quote:
jesenina kaže:
Mislim da nije u interesu Hrvatske priznati nezavisno Kosovo
Manje je vazno dali Hr i BiH priznati neovisno Kosova.Vazno je da Kosova bude priznata(Sigurno bice)od oni koji vladaju svijetom,t.j.Albanija,Usa,Eu(Europska Unija),Turska,Arapski svijet ....itd,dakle nase prijatelske zemjle!
Albanian is offline  
Old 15.01.2007., 12:24   #36
Ako LDP dodje na Vlast Srbija ce prva priznati Kosovo :-)
vladar is offline  
Old 15.01.2007., 12:41   #37
Kosovo ce se jos nacekati na zatavu u UN.
Srbija mu nikad nece priznati drzavu.
Prvo su lagali Albance da ce bolje zivjeti cim se oslobode Srba.
Kako je bijeda ostala, sad im serviraju da ce im biti bolje cim dobiju drzavu.
A istina je da je bila, i jeste najbjednija i najnekulturnija oblast u koju pametni ljudi nikad nebi krocili.. Raj na one koji vole sverc, drogu i kriminal.
bobparker is offline  
Old 15.01.2007., 12:42   #38
Quote:
bobparker kaže:
Kosovo ce se jos nacekati na zatavu u UN.
Srbija mu nikad nece priznati drzavu.
Prvo su lagali Albance da ce bolje zivjeti cim se oslobode Srba.
Kako je bijeda ostala, sad im serviraju da ce im biti bolje cim dobiju drzavu.
A istina je da je bila, i jeste najbjednija i najnekulturnija oblast u koju pametni ljudi nikad nebi krocili.. Raj na one koji vole sverc, drogu i kriminal.
I to kaze srbin?
W&S is offline  
Old 15.01.2007., 12:59   #39
Quote:
W&S kaže:
I to kaze srbin?
To kaze Umnik: "Kosovo zivi od sverca i kriminal je nerjesiv problem"
bobparker is offline  
Old 15.01.2007., 13:30   #40
Quote:
bobparker kaže:
To kaze Umnik: "Kosovo zivi od sverca i kriminal je nerjesiv problem"

Quote:
bobparker kaže:
To kaze Umnik: "Kosovo zivi od sverca i kriminal je nerjesiv problem"

Procitaj samo deo tog napisa pa ces razumijeti ko sverca drogom

Ekstradicioni pritvor zbog kokaina
14. januar 2007. | 13:27 -> 17:32 | Izvor: B92
Beograd -- Vlasnica firme Makfut Stanislava Čočorovski-Poletan nalazi se u ekstradicionom pritvoru.

Ona je osumnjičena za šverc skoro pola tone kokaina, nalazi se a informaciju o pritvoru potvrdio je za B92 njen advokat Svetozar Pavlović. .

Pavlović tvrdi da Stanislava Čočorovski-Poletan nije državljanka Srbije, kako je prethodno govorio, već da ima jedino makedonski pasoš.

Stanislava Čočorosvki-Poletan je dovođena u vezu s neimenovanim makedonskim političarima i biznismenima i sa Željkom Ražnatovićem i Markom Miloševićem, u švercu nafte i cigareta. Njen advokat je potvrdio da je devedesetih sarađivala s Ražnatovićem na uvozu cigareta i nafte, ali da su ti poslovi bili legalni.
Honesty is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:50.