Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2010., 15:43   #1
Šamponi

Stara tema Šamponi i regeneratori razdvaja se na dvije - ovu o šamponima i drugu o regeneratorima .
Dakle, odsad ovdje možete pisati o šamponima za kosu .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 20:24   #2
Je li netko probao L'orealov Elvital Nutrition Highlights šampon? Danas mi je nekako privukao pozornost u Mülleru, pa ajde da probam, ne očekujem čuda, ali bi bilo lijepo bar malo više njegovati ovu pramenovima maltretiranu kosu.
maestranza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 19:42   #3
ne, ali općenito sve njihovo je jako dobro pa vjerujem da je i to. Meni je super onaj l'orealov sa matičnom mliječi
yria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 12:51   #4
Tražim dobar šampon za kosu..Kosa mi se masti,pa je svaki drugi dan perem,a tjeme mi je osjetiljivo pa me svrbi od šampona...
Preporuka ako može??
leptirica020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 18:20   #5
jesi probala toni&guy daily sampon?

meni je sasvim ok, a imam osjetljivo vlasiste
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 21:08   #6
Rougj pjena za čišćenje vlasišta (60-ak kunića, prodaje se u ljekarnama i dosta je blaga) plus neki laganiji šampon, možda od čička ili Keune za svakodnevno pranje kose s narančom (20-ak kn, dm, Kozmo).
deya is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 00:27   #7
mogla bi taj Kene,nadam se da je dobro
leptirica020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 16:25   #8
Danas planiram kupiti Loreal elseve total repair 5.. Nadam se da je dobar i da će mi kosica biti boljeeeee

Zadnje uređivanje leptirica020 : 08.03.2010. at 16:32.
leptirica020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 16:26   #9
elseve i elvital od loreala i gliss šamponi
ostali
__________________
ne postoje ružne žene, samo su neke lijene...
ljubimica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 23:35   #10
onda mi neće biti žao ako kupim šampon i regenerator else reper 5??
leptirica020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 22:00   #11
Ja bih ti savjetovala da se okaniš tih ''čuda čine'' šampona i gledaš da uzmeš što, ajmo reći jednostavniji i bez silikona...što ovi svi imaju.

Ne znam, meni ti se dosta masti kosa i mogu ti reći da mi je jako dobar šampon i regenerator od Schaume 7 trava. To ti je za normalnu do masnu kosu. A da vidiš regenerator...odlična tekstura i kosa mi je baš lepršava i lagana.

I zaboga, zašto su šamponi i regeneratori odvojene teme, to mi je baš nefunkcionalno!
mišica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 22:08   #12
ja tražim neki shampoo koji je ok... a ovaj sam htjela probati..
ma svi imaju silikona to znam...
leptirica020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 23:39   #13
Quote:
mišica27 kaže: Pogledaj post
Ja bih ti savjetovala da se okaniš tih ''čuda čine'' šampona i gledaš da uzmeš što, ajmo reći jednostavniji i bez silikona...što ovi svi imaju.

Ne znam, meni ti se dosta masti kosa i mogu ti reći da mi je jako dobar šampon i regenerator od Schaume 7 trava. To ti je za normalnu do masnu kosu. A da vidiš regenerator...odlična tekstura i kosa mi je baš lepršava i lagana.

I zaboga, zašto su šamponi i regeneratori odvojene teme, to mi je baš nefunkcionalno!

Ma i to sa silikonima mi se čini da je postala malo prevelika fama, i da zapravo većini cura neće napraviti baš neku razliku koriste li šampon sa silikonima ili ne... Mislim, netko će se možda preporoditi, ali nekome će vjerojatno više odgovarat silikoni, pa sve to dođe tu negdje.

Ja sam isto imala taj sa 7 trava, i bio mi je skroz ok (jedino nisam baš bila luda za mirisom), i inače se slažem s time da ne treba previše vjerovati svim tim čudima, ali me nekad recimo razveseli bar nakratko da isprobam neki novi šampon koji obećava nešto novo, pa makar ta iluzija trajala do prvog pranja. (A ionako uglavnom kupujem te neke jeftinije šampone, pa nije prevelika šteta ni ako ne valja. )
maestranza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 12:53   #14
Ma znam, kužim što govoriš. Ne znam, vjerojatno meni ovaj paše, pa mi je zato i dobar. I vidiš, meni se miris sviđa jer mi nekako vuče na one strae šampone.

Ali opet je to sve kako kome paše. Meni recimo loreal šamponi uopće ne pašu, prejaki su mi i kosa mi je od njih strahovito naelektrizirana da je ne mogu obuzdat. A inače sam alergična kad nešto obećava previše, primjerice...ekstrakti bisera...kog vraga, pa šampon je tu da ti spere masnoću glave. A i dobro se zna šta koža ili u ovom slučaju vlasište, može prihvatiti. Još malo i u te šampone će kakti ugrađivat ekstrakt devine dlake!

A evo primjerice alverde šamponi nemaju silikona ali meni su užasni s onim alkoholom koji se osjeti na kilometar.
mišica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 14:25   #15
Cure, da li je koja od vas probala nove Garnierove šampone? Ne mislim na one klasične u zelenoj boci, Fructis, već sasvim nove (nove makar u DM-u), nešto Naturals...?? Ima raznoraznih, ja sam kupila onaj od lipe za masnu i normalnu kosu. Koliko me još pamćenje služi, ima i šampon od aloe vera, ljuske jajeta , manga,...ma svakakvih
__________________
20
tina88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 20:00   #16
Oronazol šampon

jedini medicinski šampon za masnu kosu i protiv peruti (tako piše na netu )

ima li netko iskustva?

kolika je cijena?
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 15:36   #17
Da li je netko probao OLIVAL ŠAMPONE??
leptirica020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 21:22   #18
Sve pohvale L'oreal šamponima ^^ mojoj kosi zbilja pašu
Katastrofa su mi bili Niveini šamponi :/ ko da sam samo s vodom oprala kosu
Anna xD is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 02:33   #19
Quote:
tina88 kaže: Pogledaj post
Cure, da li je koja od vas probala nove Garnierove šampone? Ne mislim na one klasične u zelenoj boci, Fructis, već sasvim nove (nove makar u DM-u), nešto Naturals...?? Ima raznoraznih, ja sam kupila onaj od lipe za masnu i normalnu kosu. Koliko me još pamćenje služi, ima i šampon od aloe vera, ljuske jajeta , manga,...ma svakakvih
Blond mi je super, a mango tako-tako, malo mi ulijepi kosu, a miriše predivno...
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 10:23   #20
Evo ako nekog zanima moje osobno iskustvo i dugogodisnja potraga za dobrim šamponom. Probala sve, ali SVE! Dok nedavno nisam u mülleru na trgu na nekoj donjoj polici ugledala neki čudan šampon u kutiji koji se zove aloedermal. Malo je pricey, oko 56 kn, no uzela sam i never looked back. Prvo je koja 3-4 pranja malo trajalo dok taj šampon nije isprao sve otrove prijašnjih šampona i onda preporod. Dovoljno mi je prati jednom tjedno što je prije bilo nezamislivo i kosa mi izgleda shiny&pretty. Svi me pitaju da li sam to dala kod frizera nešto raditi.
Ovako of the top of the head šampon ima ph5,5, prirodne sastojke..nikakve sulfate, alkohole i whatnot, uspostavlja hidrolipidni sloj kože i td.itd. Pa eto, ako netko ima novaca i volje, ja ga preporučam.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.