Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2014., 15:26   #361
pošto mi se na tv-u ulaz za scart malo razdrmao, spojila sam stb i tv preko hdmi kabla pa sad kad nešto prebacim ili poglasnim/utišam, jako sporo reagira. stisnem i odmah se pojave brojkice ili ona crta za glasnoću ali tek za sekundu dvije se utiša ili prebaci. zanima me da li se može odaziv nekako ubrzati.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 16:18   #362
ne mogu obrisati gornji post, pa samo da napišem da sam uspjela
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 19:37   #363
Pa skroz sam zadovoljna s Iskonom! Nakon prvih tjedan dana malih problema, sve radi super
U zadnje vrijeme, telka se ne prekida, internet mi je brz i nismo zasada imali problema s resetiranjem i gubljenjem veze. Za preporuku!
gotchocolate is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 15:25   #364
universal chanel nema titlove više pa mi stara šizi. da li je to privremeno ili se mogu nekako uključiti
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 13:19   #365
odi na žutu tipku na daljinskom, desna strelica i onda označi scc (uključeno ti je bez podnasl) i onda ok i pojavit će se.
zvali smo tehničku podršku.

doduše, sad vidim da je prijevod srpski

Zadnje uređivanje crvenkapica33 : 14.02.2015. at 13:31.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 13:35   #366
thanx
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 17:47   #367
Pitanje za iskusnije, da li je u programima u osnovnom paketu IskonTv-a uključena HDCP zaštita?
marapop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 18:06   #368
Kaj je s Eurosportom?
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 18:19   #369
EUROSPORT:
Sa žaljenjem objavljujemo da od 4. svibnja pretplatnici MAXtv-a i Iskon.TV-a više neće moći pratiti ekskluzivne prijenose najvećih sportskih događaja na Eurosportu, jer je Hrvatski Telekom odlučio ne produžiti ugovor o distribuciji kanala, unatoč činjenici da Eurosport nije mijenjao postojeće komercijalne uvjete. Shodno tome, Eurosport 1, Eurosport 1 HD, Eurosport 2, Eurosport 2 HD i Eurosportnews će biti uklonjeni s navedenih platformi. Ispričavamo se na ovoj neugodnoj situaciji za gledatelje te ih uvjeravamo kako Eurosport ostaje posvećen hrvatskom tržištu i svojim brojnim vjernim poklonicima koji nas ovdje prate već 15 godina. Poduzeli smo sve u cilju postizanja dogovora na obostrano zadovoljstvo s Hrvatskim Telekomom i Iskonom, kako ljubitelji sporta ne bi propustili visokokvalitetni program i prijenose sportskih događaja u kojima sudjeluju najbolji hrvatski sportaši i sportašice uključujući Bundesligu, Roland Garros, US Open, Tour de France i mnoge druge.
Eurosport kanali će i dalje biti dostupni kod drugih pay-TV operatera u Hrvatskoj te će se moći gledati na Evo TV-u, B.net-u, Vip TV-u, H1 TV-u, Amis TV-u, te preko Eurosport Playera, www.eurosportplayer.com, Eurosportove premium digitalne usluge na zahtjev.
__________________
Lijevo mi je desno, desno mi je lijevo
golfHRinfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 19:08   #370
neki dan sam se žalio što mi u HD paketu više nema eurosport HD signala
a sad su mi osim eurosporta u HD paket dodali i SK1, SK2 i SK3

hvala, Iskon
__________________
if you fall i'll be there...
- floor -
Euklid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 21:10   #371
To su dodali, a eurosport ce maknut.
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 11:12   #372
A koji su novi programi umjesto eurosporta?
Bezveze1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 11:31   #373
Quote:
Bezveze1 kaže: Pogledaj post
A koji su novi programi umjesto eurosporta?
Ovo su mi odgovorili:
Kanali Sport Klub 1, 2 i 3 otprije su dio Osnovnog paketa bez ikakvog dodatnog plaćanja. U Osnovni smo paket uvrstili i informativni N1 kanal, koji je ekskluzivni partner CNN-a. Iskonov Prošireni paket je obogaćen novim sportskim kanalima: Sport Klub 4, 5 i 6. i dječji kanali OrlandoKids i OK Bambino, te regionalni kanal Grand TV.

Otkazat ću im pretplatu
__________________
Lijevo mi je desno, desno mi je lijevo
golfHRinfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 14:02   #374
Hvala na odgovoru...Haha koje su to budalaštine. Zamisli sport klub 1,2,3 su u osnovnom paketu bez dodatnog plaćanja...Prošireni paket su proširili...Pa šta nas briga šta su oni proširili prošireni paket ako ga nemamo...Ako su izbacili nešto iz osnovnog onda su trebali nešto i staviti u osnovni bez obzira šta se tamo već nalazi sport klub....Kakve to veze ima sa izbacivanjem eurosporta...uffff....ostat će oni bez puno više preplatnika...bezobrazluk...izbacivati nešto šta ti je zajamćeno ugovorom...sramota....
Bezveze1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 15:39   #375
Gdje je to ugovorom zajamceno?

Svatko od providera ima onu ku*vinsku stavku da je usluga podlozna promjenama.

Ogradili se oni od raskidanja bez penala.
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 19:24   #376
A nigje nije zajamćeno samo eto u frustraciji čovijek svašta napiše...
Bezveze1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 19:39   #377
Definitivno katastrofalan fejl i definitivno otkazujem pretplatu. Svi osim Iskona i MAXTV-a imaju Eurosport, a bliži se Olimpijada za koju Eurosport ima prava i uvijek je ima 24 sata dnevno.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 20:09   #378
HT nije htio produzit ugovor s Eurosportom.
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 19:12   #379
Iskon-Eurosport

Quote:
J. Knoxville kaže: Pogledaj post
HT nije htio produzit ugovor s Eurosportom.
Moram pod hitno vidjeti što mi piše u ugovoru. Ovo je previše balkanski da bi se toleriralo.
dankobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 22:44   #380
Angry Adio Iskon

Eurosport ima eskluzivno pravo na World snooker i bez Eurosporta nema se to gdje gledat. Najviše me snervalo što od mene rade debila, morao sam slušat dvoje njihovih operatera 10-tak minuta kako će mi dat druge programe, ja ponavljam oću Eurosport (snooker) ona kaže dobit ćete dječji program, ja kažem ne zanima me, ona kaže imat će te SK4 ili nešto slično, ja kažem gasim Iskon, palim nešto drugo? Prijedlog 3paket, flat, brzina nije bitna, Zadar, grad, svi imaju infrastrukturu.
__________________
Bog je stvorio čovika, a Zadar košarku.
zadarmorski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:05.