Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2011., 22:37   #61
a gle, počni ispočetka, jer budeš se, kad se navučeš i tak vratila

uglavnom, (i) danas sam se raspadala od smijeha. imala sam tako usrani tjedan, fakat su mi super sjeli.
"The Time Travelers Optometrist"
ron i april, isuse koji tandem
ma sve, SVE štima!
harukimurakami is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 01:05   #62
trebalo bi isprobati ronov savjet s krivim imenom
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 08:31   #63
dadada, totalno, ali ja mislim da bi prije krepala od smijeha nego zadržala tu njegovu facu.
super mi je kak mu brčine u ovoj epizodi nisu još u punom sjaju
harukimurakami is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 13:26   #64
Leslie Knope, author, immigrant.

Leslie Knope, "author", liar.



Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 15:09   #65
obožavam ih
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 12:40   #66
Ma ja cu vas ubit!

Zasto nitko ne gleda ovo? "Pawnee Rangers" mi je bila jedna od najboljih epizoda do sada. Najdraži citati :

April : “I drew something on my arm. It’s a pioneer girl watching her mother getting trampled by a buffalo.”

Leslie : “A puppet show about the bill of rights set to ‘Party in the USA’ by Miley Cyrus.”

Chris : “Google those rat tumors!” i “And, full disclosure, she did spend the night at my house. Have a great day Jerry!”

Darren : “It’s cold and dirty out here. And you guys have candy. I want the candy.”

Ann : “I feels pretty good to have a bunch of boys be super in to me. That came out wrong.”

trenutno najbolja komedija.
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 13:24   #67
Presmešni su. I jako dragi. Leslie mi je idol i to ozbiljno. Sam kraj kada Batman popravi internet mi je bio odličan.
__________________
What would Wilfred do?
Rozmeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 15:53   #68
je li iko gleda ovo i dalje?
meni su odlični, jednostavno ih obožavam
a ben i leslie su mi predobri zajedno
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 16:34   #69
aaaaaaaaa, zakaj nebreju biti skupaaa totalno su super par, tak su ko u nekom svojem svijetu, totalno se kuže, vole iste stvari, i tak su obadva dobrice sjećam se kad se leslie išla infiltrirat u onaj tzv. boys club, pa je otvorila poklonjeno vino i sir pa je samu sebe prijavila da su sad još skupa i da usporedno vodi kandidaturu ja mislim da bi svako malo pucala u javnosti. al i to bi bilo zabavno gledati
inače, andy i april me totalno iznenađuju, super funkcioniraju, i baš su to super napravili, bolje nego da su išli na nekakve nesuglasice.
harukimurakami is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 17:44   #70
Quote:
harukimurakami kaže: Pogledaj post
aaaaaaaaa, zakaj nebreju biti skupaaa totalno su super par, tak su ko u nekom svojem svijetu, totalno se kuže, vole iste stvari, i tak su obadva dobrice sjećam se kad se leslie išla infiltrirat u onaj tzv. boys club, pa je otvorila poklonjeno vino i sir pa je samu sebe prijavila da su sad još skupa i da usporedno vodi kandidaturu ja mislim da bi svako malo pucala u javnosti. al i to bi bilo zabavno gledati
inače, andy i april me totalno iznenađuju, super funkcioniraju, i baš su to super napravili, bolje nego da su išli na nekakve nesuglasice.
ma serija je totalna pozitiva, ja doslovno ne mogu dočekat svaku sljedeću epku
ali žao mi je što je ne prati puno ljudi, barem ne ovdje...
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 23:30   #71
Quote:
harukimurakami kaže: Pogledaj post
inače, andy i april me totalno iznenađuju, super funkcioniraju, i baš su to super napravili, bolje nego da su išli na nekakve nesuglasice.
Da! I meni je to super! Divni su

Inače, izašle su 4 webisode sa njima prošle nedelje, ali na netu mogu da nađem samo video fajlove koji su pod okvirom NBC-ja, što ja iz Srbije ne mpgu da gledam. Ako je neko našao neki drugi način da gleda ove webisode, molim da mi prosledi link.
__________________
What would Wilfred do?
Rozmeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 10:22   #72
I ja pobožno gledam Parks & Rec i moram reći da im je ovo najbolja sezona. Treat Yo Self, Pawnee Rangers, Leslie iz Eagletona, Ron Swanson i Tammys.........Svaka epizoda je predobra. Ann se malko izgubila, kao da joj ne mogu dati pošten storyline, a Jerry je od potrčkala ispao prava faca
__________________
promijenila riba more, rob čuvara, zvjerka gore, kožu zmija, duga boje, a ti samo tjeraš svoje....
cekačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 12:20   #73
Quote:
cekačica kaže: Pogledaj post
I ja pobožno gledam Parks & Rec i moram reći da im je ovo najbolja sezona. Treat Yo Self, Pawnee Rangers, Leslie iz Eagletona, Ron Swanson i Tammys.........Svaka epizoda je predobra. Ann se malko izgubila, kao da joj ne mogu dati pošten storyline, a Jerry je od potrčkala ispao prava faca
da, ann nema baš neku svoju priču već neko vrijeme, a valjda će i njoj dat nešto zanimljivo.. ali su mi zato svi ostali
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 13:39   #74
ja baš s dečkom gledam sve ispočetka, mislim da mi je jedna od najboljih epizoda "flu season", rikavali smo od smijeha!
amy poehler mi je briljantna kad glumi bolest ili pijanost, ja još uvijek ne mogu vjerovati da nije dobila emmy. blasfemija!
harukimurakami is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 01:50   #75
Predobri su
Denmark&Peru
http://i1206.photobucket.com/albums/...troysall-1.png

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 14.11.2011. at 13:00.
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 15:09   #76
leslie & ben
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 11:57   #77
napokooon!
baš me zanima kaj bude sad dalje, dal budu složili neki skandal jer ih je neko videl da se žnjaraju u ovom "parkiću" ili budu išli sve priznat chrisu. isuseee, jedva čekaaam!
harukimurakami is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 01:13   #78
Meni je ova ekipa iz P&P baš fora...
Glavna žena me podsjeća na M. Scotta iz Office-a.
__________________
"Don't be yourself - be someone a little nicer."
hyperactive_anki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 01:33   #79
meni je ovo najjaca scena u seriji do sad.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 00:43   #80
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
meni je ovo najjaca scena u seriji do sad.
premoćno!
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:04.