Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2010., 23:55   #41
ok skidam,ako toliko hvalite mora bit dobra
x files agent is offline  
Old 02.11.2010., 00:04   #42
preeedobra serija... što reći... super, napeto, zastrašujuće dobro, odlično...
vox is offline  
Old 02.11.2010., 00:13   #43
Upravo pogledah, odlična epizoda.
Scena pod tenkom je bila predobra. Meni se sviđa kako radnja ide, ne mogu sad sve u 1.epizodi ni otkrit, a seriju radi amc tako da mislim da će postat samo bolja
anabella is offline  
Old 02.11.2010., 01:41   #44
vauuuuuuuuu odlična je serija,nastavljam definitivno gledat

Samo slažem se da nevidim kako bi ovo moglo trajat par sezona.Al ajd vidjet ćemo
x files agent is offline  
Old 02.11.2010., 02:20   #45
pa već je napisan strip po kojem je i snimljena serija a jedna sezona ima samo šest ep. tako da koliko san čuja imaju materijala za naredne tri sezone...
e da i zamisli tri sezone po šest epki... pa to nije niti jedna sezona na nacionalnim mrežama (22 epizode)
vox is offline  
Old 02.11.2010., 07:01   #46
Jeste videli ratingse?

'The Walking Dead' eats all your favorite shows for breakfast, highest rated premiere in AMC history

http://community.livejournal.com/ohn.../52773018.html
Kevin Fisher is offline  
Old 02.11.2010., 11:10   #47
Q&A Andrew Lincoln (Rick Grimes)

Blade

Episode-1-online-extras

btw.odlicna im je stranica... neki zombiji se pojavljuju
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”

Zadnje uređivanje NorthGirl : 02.11.2010. at 11:16.
NorthGirl is offline  
Old 02.11.2010., 11:14   #48
inace ne volim horrore (citaj: strah me )
ali ova serija ima 9.5 na imdbu i ja idem sad gledati dok je jos dan
mozda se navucem i skrati mi vrijeme dok cekam breaking bad i true blood, iako samo 6 epizoda, to je taman do kraja godine...i onda cu zujat do proljeca i ljeta
__________________
this baby got a temper, you'll never tame her
Poluplave okice is offline  
Old 02.11.2010., 11:20   #49
Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post
Serija mi se sviđa, ali nažalost ne vidim kako bi mogla imati više od jedne sezone. Što bi uopće mogli izmisliti za radnju osim bježanja od zombija, nalaženja utočišta, pa srcedrapajućeg ponovnog spajanja Ricka, njegove žene i sina, pokušaja nalaženja nekog antvirusa itd., a da to traje duže od jedne sezone. Više mi je radnja za neku miniseriju ili film. Možda se varam..
vidjet ćemo.
pročitaj strip. malo je repetitivan, sad su na hmm trećem ili četvrtom ponavljanju rutine bježi od zombija-nađi ljude-nađi sklonište-udomaći se-sukobi se sa drugom grupom ljudi koji hoće tvoje sklonište-izgubi od njih-bježi od ljudi-bježi od zombija.
po tom receptu mogu sezona i sezona naštancat.
innuit is offline  
Old 02.11.2010., 11:22   #50
ma možda je bolje da serija ima tako malo epki bit će možda kvalitetnija

najbolja scena mi je bila sa onom ženom od crnca kad dode pa gleda u vrata.Neznam dal se zombiji sjećaju svoje prošlosti????????

ma ajd konačno neš kvalitetno na tv-u
x files agent is offline  
Old 02.11.2010., 11:24   #51
a sad se sjetila od kud mi glavni glumac poznat http://www.youtube.com/watch?v=Is9xHR11E3A
x files agent is offline  
Old 02.11.2010., 12:34   #52
dugo nisam gledala neku us seriju i davno sam već pikirala da ću ovu morati pogledati, između ostalog zbog andrewa .. očekivanja visoka kao i mogućnost da se razočaram zbog toga, ali po prvoj epki jedva čekam nastavak
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Old 02.11.2010., 12:35   #53
Odusevljen. Speechless. Da ne palamudim (jos uvijek pod silnim dojmovima), potpis na osvrt s HorrorHR-a:

Quote:
Da skratimo, potpuno se slažem sa svim kritikama koje sam pročitao na netu – The Walking Dead, bar nakon pilot epizode, obećava TV spektakl. Serija je za sada genijalna, nemam doslovno niti jednu zamjerku. Ok, kad cjepidlačim, smeta mi malo CGI krv, ali sve drugo je reklo bi se preko bare top notch. Inicijalna ideja možda ne djeluje toliko originalna (infestacija zombija uz buđenje iz bolnice u kvazi “pale sam na svijetu” manirama), ali poštujemo stripovski izvornik i već se krajem prve epizode vidi da se, što se kvalitete tiče, radnja ide po uzlaznoj putanji.

Ono što me najviše fascinira je to da serija izgleda kao film, tj. žanrovsko ostvarenje nekakve big budget produkcije. Nije sve samo u vizualnom izgledu iza kojeg stoji iskusni Frank Darabont (inače i redatelj ovog pilota), već ne možeš vjerovati da se na TV-u može naći ovakva količina hodajućih mrtvaca, te brutalnih načina ubijanja istih. Darabont i ekipa koji stoje iza serije napravili su odličan posao, a komotno se već nakon dvije minute metkom u čelu ubija zombie curica. Znate i sami za nepisano pravilo da se djeca ne ubijaju na ekranu, ali ovdje odmah kreću direkt u glavu. To je samo naznaka onoga što imamo kasnije, salve raspadnutih zombija i čestog propucavanja njihovih “lustera”. Za efekte je zaslužan stari mačak Greg Nicotero, kapa dole, dugo nisam vidio ovako dobar zombie makeup. Uf, tko će sada čekati drugu epizodu, ova završava tako napeto… PREPORUKA za gledanje!
Dosta ljudi mislilo je da ce The Walking Dead koketirati s trashom, bas naprotiv - Frank Darabont jedan je od najboljih scenarista u hwoodu (o redateljskom umijecu i ljepoti Darabontovih scena da i ne govorim). Od samog otvaranja pilota (krsenja tog nepisanog pravila da se djeca ne ubijaju na ekranu/metak u celo zombie curice), maestralnog docaravanja atmosfere u gradu (meni taj sporiji ritam ovdje savrseno funkcionira), pa sve do spektakularne zavrsnice s tenkom (postepeno dizanje kamere praceno jebackim soundtrackom/Space Junk). Savrsenstvo, jebeno savrsenstvo.

Jedna od najboljih (ako ne i najbolja) pilot epizoda koje vidjeh u zivotu.

La Familia is offline  
Old 02.11.2010., 12:37   #54
Quote:
Poluplave okice kaže: Pogledaj post
ja idem sad gledati dok je jos dan
Arwey is offline  
Old 02.11.2010., 12:44   #55
mislim da je meni serija odlicna izmedju ostalog i zato sto nisam crkla od straha a ja se na SPN oduzmem
jedino sto nije za svaciji zeludac
i sto nema zivotinja zombija
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Old 02.11.2010., 12:50   #56
Zaboravih spomenuti... Druga (vec odobrena) sezona imat ce 13 nastavaka.
La Familia is offline  
Old 02.11.2010., 13:01   #57
Quote:
arwen. kaže: Pogledaj post
skoro sam odustala nakon prve scene sa curicom
a sad sam na 42.min, ponosna sam na sebe, iako prekrijem rukom kad vidim da se sprema neka scena
jbg, nikad nisam mogla gledati horrore al sam zantizeljna hahah

edit: odgledano, svidja mi se, nastavljam pratiti
__________________
this baby got a temper, you'll never tame her

Zadnje uređivanje Poluplave okice : 02.11.2010. at 13:12.
Poluplave okice is offline  
Old 02.11.2010., 14:05   #58
valja
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Old 02.11.2010., 14:11   #59
Uf, sviđa mi se pilot! Zombies
Scena s tenkom je bila prenapeta, iako je meni osobno najstrašniji dio dok lik ide po mračnom stubištu bolnice i pali šibice jednu za drugom.. cilo sam vrime čekala da ga nešto zaskoči iz mraka
sally_1211 is offline  
Old 02.11.2010., 14:11   #60
uopće nije strašna serija.

drago mi je da nisu posegnuli za jeftinim trikovima, očekivala sam zombija na skalama bolnice u mraku, drago mi je da ga nije bilo.
deedeedee is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:13.