Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2010., 11:45   #81
2x12 je bila dosta dobra
opet nam došla Sass, doduše nisam skužila jel je htjela Dysona na kraju sjebat zato da Bo bude succubus kak treba ili šta joj bi

i dalje imam filing ko da sam propustila jednu ključnu epku u kojoj Bo i Dyson postaju "par" jer sad izgledaju ko da su zajedno ful dugo

i bilo mi je super kad napokon Dyson kaže Tricku da neka više kaže istinu Bo ili će on - baš me zanima kako će to sve ispast na kraju

Kenzi je bila genijalna

Nije bilo Lauren :klap: eto da se može i bez nje, jeeee, samo nek tako nastave
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 11:16   #82
Ako netko još prati, jučer je počela druga sezona
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 17:42   #83
Nova sezona je počela ok. Za sad ništa novo, nastavljaju gdje su stali s prethodnom. Dobro za pogledati i potrošit vrijeme.
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 13:29   #84
Napokon su se vratili :klap:
Ajde da su već na početku sezone postavili arc-story za ovu sezonu. Tko je ovaj put bacio oko na Bo?

Kenzi je fantastična.



A Bo kad opali Dysona je bilo odlično, nema s njom zafrkancije



Dobar su duo Hale i Dyson, čak je i Lauren nekako podnošljiva mi postala. Imala je par dobrih ispada.

__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 13:32   #85
Bo & Dyson.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 14:07   #86
ma ja vjerujem da će se do polovice sezone to nekako srediti, možda mu Trick svojim trikovima i kao blood prince nekako pomogne da povrati ono šta je osjećao za Bo
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 13:50   #87
I ja se prijavljujem da sma počela gledati ovu seriju
Znam da nije nešto extra super serija ali ja volim takve tematike i totalni sam "sakr" za to
Došla sma tek do sedmog nastavka prve sezone ali za vikend "riješim" i ostale
Utisci za sada... Kenzi mi je pregenijalna
Dyson... Ahhhh... Tog glumca u Tudorima nisam ni skužila ali kad ga vidim ovako sa Bo mi je
Za ulogu Bo bi vjerojatno rađe neku ljepšu glumicu ali kaj sada
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 19:50   #88
ma super je serija, ajd barem nisu vampiri/vukodlaci i ovaj fae svijet je fora
Kenzi svi volimo a šta se tiče izbora glumice za Bo, meni je Anna baš ljepa, ful mi je prirodna i "obična"
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 21:08   #89
Šta nitko ne gleda? Ili samo ne komentira? Meni je serija odlična, baš mi se sviđa

Bit će zanimljivo sad do kraja, baš me zanima kako će se odvijati stvari. Pitam se jel Nadia možda garuda, jer je skroz čudna, ne samo kao 'bila-sam-u-komi-5-godina-ne-znam-koja-je-godina' čudna

Naravno Kenzi je kraljica, koje izjave jedna od dražih likova mi na tv-u
Dysona ne mogu podnijeti, koji kreten, užasno me živcira i njegovo ponašanje mi je baš očajno
Definitivno sam team Lauren i naravno želim vidjeti nju i Bo, Doccubus ftw
Samo da se rješi psychoNadie i wolfboya i sve super
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken (x)
LadyDragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 21:13   #90
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
ma super je serija, ajd barem nisu vampiri/vukodlaci i ovaj fae svijet je fora
Kenzi svi volimo a šta se tiče izbora glumice za Bo, meni je Anna baš ljepa, ful mi je prirodna i "obična"
Ja sam mislila da ne postoji ova tema.

Kenzi je kraljica. Ona me razveseli svaku epizodu. Provale su joj nevjerojatne. I navijam da ona i Hale nesto ispetljaju. ^^
Lauren mi ide zesce na zivce, sve mi je nekako... nit' smrdi, ali bome ne mirisi. A ona njena cura, ona mi smrdi.

I da slazem se, glumica za Bo mi je bas odlicna.
__________________
Maybe the dingo ate your baby!
Dimster is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 02:42   #91
Awwww a gle ima ekipe šta gleda LG
Ja sam pogledala samo mislim da prve dvije epke 2. sezone, al spremam se u narednih par tjedana to dovest u red pa ću se aktivirati
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 03:11   #92
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
Awwww a gle ima ekipe šta gleda LG
Ja sam pogledala samo mislim da prve dvije epke 2. sezone, al spremam se u narednih par tjedana to dovest u red pa ću se aktivirati
Go go go.
Dogodilo se pun kurac.

Pratim redovno od valjda pete epizode prve sezone. I svidja mi se svasta, sto su fae nekako spešl, svi imaju neke svoje moci, Kenzie koja je tako spaljena i da ovaj sto se seksaju puno. I to seksaju puno imaju threesome.
__________________
Maybe the dingo ate your baby!
Dimster is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 09:29   #93
Ajde konačno da se i na ovoj temi počelo pisati Pratim,nisam pogledala zadnju jednu,možda dvije,ali sve ću to nadoknaditi ovaj vikend...
Druga mi se sezona sviđa možda i više nego prva,samo bi da se konačno sazna još nešto malo više o Bo...i drago mi je da se konačno pojavio netko novi za Bo i to dark fae.Priželjkujem Kenzi&Hale,bilo mi je super ono kad se konačno nešto počelo(kad je skidao majicu,pa su se poljubili ono kad su zamijenili tijela,iako su to zapravo bili Dyson i ona njegova),ali čini mi se da su odustali od toga
Kenzi mi je naj ,ali volim i Dysona...Lauren mi se jednostavno ne sviđa još od prve sezone.A Nadia garuda,pa moglo bi biti,ionako je čudno to da je netko na običnog humana bacio fae kletvu
__________________
< Sometimes you will never know the true value of a MOMENT,until it becomes a MEMORY >
Blond MoonLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 15:37   #94
Quote:
Blond MoonLight kaže: Pogledaj post
Ajde konačno da se i na ovoj temi počelo pisati Pratim,nisam pogledala zadnju jednu,možda dvije,ali sve ću to nadoknaditi ovaj vikend...
Druga mi se sezona sviđa možda i više nego prva,samo bi da se konačno sazna još nešto malo više o Bo...i drago mi je da se konačno pojavio netko novi za Bo i to dark fae.Priželjkujem Kenzi&Hale,bilo mi je super ono kad se konačno nešto počelo(kad je skidao majicu,pa su se poljubili ono kad su zamijenili tijela,iako su to zapravo bili Dyson i ona njegova),ali čini mi se da su odustali od toga
Kenzi mi je naj ,ali volim i Dysona...Lauren mi se jednostavno ne sviđa još od prve sezone.A Nadia garuda,pa moglo bi biti,ionako je čudno to da je netko na običnog humana bacio fae kletvu
Tko ce ga znati sto je Nadia i kakve su njene nestašne misli. Samo znam da nece na dobro. Onak kopa joj tamo po nozevima, i navecer se ide rezati. Idi pa se leči.

Ali ja i dalje navijam za Dysona i Bo, makar se Dyson trenutno ponasa kao da je usa u pubertet/krizu srednjih godina/vucje ludilo. Ona plavusica... Kako se zove. Chiara? E ona mi je opasno isla na zivce. Drago mi je da je nema vise (trenutno barem).
__________________
Maybe the dingo ate your baby!
Dimster is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 18:56   #95
Konačno sam pogledala ove dvije epizode zaostatka i dojmovi su mi,ne znam onako,ok...
Kenzi & Hale nadam se da će konačno tu nečeg biti,čekam ih od prve epizode...a možda je Nate garuda,ma znam da nije...samo nek ga maknu više.živcira me
Dyson sa tim svojim no feelings mi već polako ide na živce.Bio mi jedan od najdražih likova uz Kenzi,sad mi je bezveze.Čak mi je bi bolji dok je bio s Chiarom,ili kako joj je već ime.I ne znam,nekako mi on i Bo više nejdu zajedno
Bo mi je i dalje odlična,ali onaj njezin dark fae Ryan mi nije baš.Ja sam sad za Bo&Ash...iako sumnjam da će biti išta od toga,ali on mi se nekako čini baš kao muškarac za Bo
Lauren mi jednostavno ne sjeda od početka i čini mi se da se to ni neće promijeniti,antipatična mi je s tom facom...a Nadia,garuda ili ne,nije baš normalna.
Jedva čekam da se ta garuda konačno pojavi,nadam se da će ju dobro prikazati...da na kraju najstrašnije zlo cijelog fae svijeta ne bude neka glupost koju Bo&Team riješe u jednom epizodi...
I,da za kraj,nekako mi fali Trick,premalo ga je bilo u ove zadnje 2 epke.
__________________
< Sometimes you will never know the true value of a MOMENT,until it becomes a MEMORY >
Blond MoonLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 19:01   #96




Najdraži trenutak epizode
Kenzi,Hale`s bitchin girlfriend,from clan hay now,of family whats up
__________________
< Sometimes you will never know the true value of a MOMENT,until it becomes a MEMORY >

Zadnje uređivanje Blond MoonLight : 24.02.2012. at 19:07.
Blond MoonLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 19:14   #97
Quote:
Blond MoonLight kaže: Pogledaj post
Najdraži trenutak epizode
Kenzi,Hale`s bitchin girlfriend,from clan hay now,of family whats up
Daaaaa!
I prekrasna mi je bila, bas zgodnicka s tom frizurom i haljinicom.
Pogotovo kad ju je ovaj najavio.
__________________
Maybe the dingo ate your baby!
Dimster is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 02:15   #98
ok kraj sezone.....bas me zanima sto ce biti sa Kenzi...e da i nadam se da ce Lauren poslusati Dysonov savijet i napokon vise
eowin38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 22:37   #99
Ja sam odgledao drugu epizodu i moram priznati da nisam očekivao da će tak brzo završiti skupa.

Ach, Kenzi je fora.
__________________
Intouchables
#BaZiNGa! is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 23:39   #100
Onaj ples na početku treće epizode
i onda onaj secret handshake

ona scena s Bo i onom dekanicom

Kenzi u svom onom ružičastom raspoloženju

a on je vukodlak
ja sam bio uvjeren da je vampir

jedino baš ne razumijem zašto u svim tim serijama inzistiraju da je vukodlak običan vuk

wolf junk

i da, mogao sam očekivati ovakav kraj, zašt bi bili zajedno na početku, nema smisla

pa i nije ovo tako loše kao što mislio, nekak mi onaj opis serije nije zvučao najbolje xD

btw. ova epizoda me potpuno podsjetila na onu jednu epizodu kod Buffy, isto je tak slično nešto bilo s nekim čudovištem u tunelima ispod kampusa ili gdje već
dobro jedino je priča malo promijenjena

gledamo dalje, ne?! xD
__________________
Intouchables
#BaZiNGa! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:33.