Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2011., 19:38   #61
nakraće rečeno: gade mi se sponzoruše ( i muške i ženske!!!) i od njih Što je najbolje namirišim ih na kilometar.
Uopće mi nije jasno kako neko može biti s nekim radi materijalnih stvari

Ja svakoj dam doznanja da jedino čime se može "opomoći" kod mene je vožnja u 18 godina starom autu. Hvala Bogu dosad nijednoj to nije bilo važno nego sam joj bio važan ja!

Općenito govoreći NIKAD nisam išao nekud ako nisam imao para za cugu niti sam koga zvao na cugu ako nemam kune u džepu. Ako nemam para radije sam doma i subotom uvečer gledam telku nego da čekam da mi cura plati piće na izlasku jer mi je to neugodnjak. Možda je ovo malo konzervativno razmišljanje ali...
frekazoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 20:07   #62
Taj lik je BEZOBRAZAN !!! a ne sponzoruša, daleko je od toga....
__________________
......................................
foruMAŠ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 20:22   #63
Quote:
Gizela_ kaže: Pogledaj post
Da, vrlo jasno i konkretno.

Shvatite vi muški, da vas određuje i platežna moć i to poprilično.
Znam, život je okrutan, ali to je tako.
ajd, bolje to nego sise, snaga stezanja pizde (preporucujem kegelove ), frizure, torbice, cipelice, itd.



(podjebavam.... ali da odjebes nekog jer nema love mi se cini malo kuckasto)
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 21:39   #64
Quote:
Na5kos3jela kaže: Pogledaj post
Ja bih se osjećao kao kreten da me cura mora uzdržavati, kao valjda i većina muškaraca.
i ja bih se osjećala nesposobno da me muškarac mora uzdržavati, ali mislim da to nema veze sa tim jesi li muško ili žensko nego je to stvar odgoja. ne da su me učili nego su me doslovno natjerali da se brinem sama o sebi. a to kad jednom uspiješ (financijski sebe zbrinuti) valjda ti ne pada na pamet takvu moć ikad više pustiti pretpostavljam
ne mogu si čak zamisliti niti da živim pod krovom svojih roditelja, ili muževih roditelja - znam da mnogi moraju ali ja sam se uspjela odvojiti i nezamislivo mi je vraćati se pod brigu roditelja. muškarci se pak nikad nisu ni na koji način brinuli za mene a i inače teško podnosim ljude (i muške i ženske) koji su zdravi a za koje se "netko mora brinuti" (na bilo koji način).

nemam baš nikakav problem sa plaćanjem računa u birtijama i restoranima, svejedno mi je hoću li platiti ja ili neki tamo "on", ali mi je grozno to pola-pola meni je to totalni turn off.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 21:57   #65
kak onda plaćaš račune?
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 21:59   #66
Quote:
totallyconfused kaže: Pogledaj post
ja sam recimo tip cure koja sebi sve sama plaća i ne dopuštam da moj dio plati netko drugi (osim jednog dana muž ako cu ga imati )
i takva kakva sam izasla sam jednom na cugu sa deckom i kad je doslo vrijeme placanja ja sam platila. on je bio uzasnut cak se malo bio i naljutio, ali ipak smo se nasli poslije toga. cuge su zavrsavale tako da je on placao pa bi mu ja uvijek kasnije dala za svoj dio, no s vremenom se nekako desilo da sam ja platila u bircu a ne on i tako je to ostalo...on je jednostavno prestao vaditi novcanik sad jel to bila navika ili iskoristavanje kad je vidio da vec moze ili muska sponzorusa, ne bi znala...samo znam da sam ga odjebala nakon sto sam 20 puta za redom kavu platila ja, a on se za to vrijeme nijednom nije ni potrudio da plati svoj dio
Joj, napali ste curu, pa ću ja malo starija stati u njenu obranu jer se prepoznajem u ovome. Da objasnim: imala sam takvog. Isto je prvi put bio užasnut maltene što sam ja platila cugu. Iako, nije prvi vadio novčanik. Slijedeći put se nije ni trudio vaditi novčanik, a ja čekala onak, samo da vidim što će biti. A onda je počeo o tome kak sam ja dobila regres, a on nije...opet ja platila. Poslije toga već nofčanik nije sobom ni uzimao valjda, kao nije stigao na bankomat, bla, bal...dok meni nije dopizdilo pa sam ga odjebala, ko ova forumašica. Inače, oboje državni sklužbenici, radili smo isti posao, samo u drugim županijama. Dakle iste plaće, još su njegovi bili imućni, dok sam ja iz prosječne obitelji. Cugu nije plaćao, ali je nakon naše cuge, otišao si po 3 Big Mac-a u McDonalds.

I da, to je ciljano iskorištavanje. Naime, takva osoba ni prvi put nema namjeru platiti cugu, samo želi ostaviti dojam da će platiti, dok ustvari razmišlja na način: pa, ako hoće sa mnom na cugu, neka plaća. Čim se pobuniš, nema cuge više. Osim ako sama ne prekineš tu igru prije i otkantaš ga.

U moju obranu, to je bilo dok sam bila mlada, danas mi se slično ne bi ponovilo.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 22:00   #67
Pitanje za one koji to placaju pola/pola ili kasnije daju pare ovom drugom, sta ako netko od vas dvoje nema tocan iznos tj. tu polovicu?
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 22:02   #68
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
kak onda plaćaš račune?
mene pitaš?
koje račune?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 22:09   #69
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Joj, napali ste curu, pa ću ja malo starija stati u njenu obranu jer se prepoznajem u ovome. Da objasnim: imala sam takvog. Isto je prvi put bio užasnut maltene što ....
pa za takve ti nitko ništa i nije rekao da su takvli likovi normalni.
ivan13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 22:14   #70
Nije, ali su forumašicu koju sam ja citirala, ovako onda okarakterizirali:

Quote:
Gizela_ kaže: Pogledaj post
Isuse Kriste, pa ti si glupa ko kurac, modovi oprostite, ali ovo je bilo jače od racia i svih kultoroloških, obrazovnih i inih uvjetovanosti.

I što si time dokazala osim da nemaš principa, da lutaš i vrludaš, te bi, te ne bi.

Tako ti i treba, samo ti vadi novčanik i plaćaj majmunima cugu. Ja ne bih. I neću.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 22:19   #71
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
mene pitaš?
koje račune?
odemo ti i ja u restoran, kako to platimo. s obzirom da ti je pola pola dno dna, a navikla si sama plaćati svoje račune
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 22:20   #72
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Nije, ali su forumašicu koju sam ja citirala, ovako onda okarakterizirali:
a što imaš pametnog reć na taj post.
mislim da svi ovdje žele reći da ako dečko ima posao, da mu ne bi trebao biti problem platiti piće, a ako baš cura želi platiti pola, onda bi se radije dogovorio da plati piće idući puta jer dobijem još jedan spoj
mislim da ovdje nitko ne podržava to da sad dečko radi, a jedno piće ne može platiti curi
ivan13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 22:21   #73
Ovo sa pola-pola je, po mome, rješenje jedino ako se radi o srednjoškolcima. Za odraslu osobu je djetinjasto, u najmanju ruku. To se rješava tako da platiš svaku drugu cugu, dakle, jednom platiš ti, jednom on/ona i tako dalje...ionako to na kraju ispadne pola-pola, a nije nezgodno i zna se čiji je red slijedeći put.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 22:23   #74
Quote:
ivan13 kaže: Pogledaj post
a što imaš pametnog reć na taj post.
mislim da svi ovdje žele reći da ako dečko ima posao, da mu ne bi trebao biti problem platiti piće, a ako baš cura želi platiti pola, onda bi se radije dogovorio da plati piće idući puta jer dobijem još jedan spoj
mislim da ovdje nitko ne podržava to da sad dečko radi, a jedno piće ne može platiti curi
Tema je o muškim sponzorušama, jel je? E pa mislim da sam opisala jednu takvu, kao i forumašica citirana, i to je sasvim dovoljan komentar. Ili treba crtati još, tražiti dozvolu za post ili kaj?
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 22:23   #75
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Ovo sa pola-pola je, po mome, rješenje jedino ako se radi o srednjoškolcima. Za odraslu osobu je djetinjasto, u najmanju ruku. To se rješava tako da platiš svaku drugu cugu, dakle, jednom platiš ti, jednom on/ona i tako dalje...ionako to na kraju ispadne pola-pola, a nije nezgodno i zna se čiji je red slijedeći put.
pa ok. tu se i slažem s tobom. mada kako i sama veliš to svejedno dođe na isto. ali je bolje tako nego sad da svaki vadi novčanicu od 10 kn da plati svoje piće. stoga ako ste zajedno i meni je bolje da jednom plati dečko, drugi puta cura i problem riješen
ivan13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 22:24   #76
Ja ne bih sebi mogao dopustiti da ne platim račun, mislim ako sam već curu izveo i red je da ja snesem troškove...treba biti džentlmen. Ako se već nema para onda odloži dejt za drugi dan ili izvedi curu na neko orginalno mjesto gdje ne treba lova...jbg..
Mlad i nevin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 22:25   #77
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Tema je o muškim sponzorušama, jel je? E pa mislim da sam opisala jednu takvu, kao i forumašica citirana, i to je sasvim dovoljan komentar. Ili treba crtati još, tražiti dozvolu za post ili kaj?
jesi ti inače dobro
ivan13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 22:26   #78
Quote:
ivan13 kaže: Pogledaj post
jesi ti inače dobro
Kakvo pitanje, takav odgovor, Ivane.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 22:29   #79
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Kakvo pitanje, takav odgovor, Ivane.
onda te ne razumijem kad sam tamo napisao da bi bilo u redu kad čovjek već i radi da ti je i platio piće.
stoga ne razumijem tvoju reakciju
ivan13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 22:40   #80
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
odemo ti i ja u restoran, kako to platimo. s obzirom da ti je pola pola dno dna, a navikla si sama plaćati svoje račune
jesam li se stvarno tako loše izrazila ili se ti praviš blesav?
to što sam samostalna i znam se (i volim) brinuti za sebe ne znači da ne dopuštam da mi netko plati ručak ili da mi muž kupi cipele. to ti je nejasno?
da odemo ti i ja u restoran ja bih platila jer mi to omogućuje da te bez problema nikad više ne vidim
s prijateljima nemam taj problem - uopće ne razmišljam koliko puta je tko i što platio, ali sa nepoznatim ljudima sam opreznija - radije ja platim nego da pričaš okolo kak si mi platio ručak a ja ti više ni na pozive ne odgovaram. tako nekako

i ne bih rekla da mi je pola-pola "dno dna" nego da mi je ružno.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger