Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2011., 22:57   #21
aj, dat ću joj još jednu šansu
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 04:22   #22
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Meni je ok druga epizoda, dobar slučaj, i njih dvoje su mi zanimljivi ima kemije među njima… Jedino mi se ne sviđa uvodna špica, a i nekako bi mogli smanjiti taj Stevan (sve bum ih spasil) Segal doživljaj, jer bi moglo postati monotono i naivno..
Potpisujem sve.... njih dvoje su smiješni, ali kako je Ben (kak se uopće zove Herold? neka bude Ben ) korak ispred Caviezel i genijalno je kako lik posjeduje firmu, a tamo radi u malom boxu

A ovaj S.Segal doživljaj je najgori dio serije... ok, serija je sama po sebi nerealna, jer mislim ako imaju tu listu "nevažnih" brojeva zar nije to uber način za smanjenje stope kriminaliteta?
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 13:20   #23
Quote:
Daxo kaže: Pogledaj post
A ovaj S.Segal doživljaj je najgori dio serije... ok, serija je sama po sebi nerealna, jer mislim ako imaju tu listu "nevažnih" brojeva zar nije to uber način za smanjenje stope kriminaliteta?
Je istina, ali ovaj lik Harold Finch što je napravio taj stroj, upravlja njime tajno jer vladu ne zanima riješavanje pojedinačnih slučajeva već samo borba protiv terorizma.. I to je ubiti razlog zašto Harold to sve i radi...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 16:21   #24
Meni su odlični iako se slažem za Segal osjećaj. Svakako nastavljam gledati
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 01:50   #25
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Je istina, ali ovaj lik Harold Finch što je napravio taj stroj, upravlja njime tajno jer vladu ne zanima riješavanje pojedinačnih slučajeva već samo borba protiv terorizma.. I to je ubiti razlog zašto Harold to sve i radi...
Da, to stoji... ali realno gledajući da tako što postoji (ne isključujem mogućnost da postoji ) mislim da bi njegova upotreba bila zaista vrlo diskutabilna, kao povrede privatnosti i ostale spike (kao da uz sve ove forume, socijalne mreže i kamere imamo još uvijek privatnost )... ali zašto to vlada ne upotrebljava dovoljno govori što im je bitno, ako već krše privatnost i stotinu zakona i konvecija zašto onda ne iskorištavaju punu moć... doduše onda ne bi bilo serije

Kako god... čeka se nova, nakon mlakog pilota, druga mi je bila bolja
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 09:51   #26
Slažem se, iako ako se ne varam da je Harold u prvoj epizodi spomenuo da je on ubacio neki svoj code u stroj pa se on restarta svakih 24h pa nema prikupljanja podataka tak neš`

ps. He he meni je pilot bio bolji od druge
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 14:22   #27
Odlična druga epizoda, pogotovo jer smo saznali još nešto o Finchevoj prošlosti. S druge strane, Reese postaje nekakav hibrid Jacka Bauera i Horatia Cainea.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 11:51   #28
Definitivno serija dobija prolaznu ocijenu kod mene... sam taj program/stroj koji je Finch napravio izgleda bolesno i jako realno. Odabir glumaca odlican.
BioNQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 21:51   #29
I meni se za sad sviđa, zanimljivo je to sa tim strojem. Znači, Finch ga je usavršavao nekoliko godina.

Ok, dalje, rekao je da samo osmero ljudi zna njega, a ako je taj stroj napravljen za vladu za borbu protiv terorizma, što onda nebi trebalo više ljudi raditi na tome.
I jel' tih osmero ljudi trebalo raditi u vladi u borbi protiv terorizma ili šta??? Možda su svi ubijeni. Mislim kad je Finch spomenuo u prvoj epizodi da misle da je mrtav. I onaj njegov frend je mrtav. Gdje su ostali (od tih osam)?

Onaj lik kaj je bio sa Finchem je očito neki njegov frend kojeg je ovaj izgubio.

Jack Bauer se bori protiv onih na listi za nacionalnu prijetnju, a Reese za ovu nebitnu.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 11:58   #30
Baš mi je zanimljiva ova serija, sigurno nastavljam sa gledanjem
Jedva čekam da se radnja malo razvije
Adriana1011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 15:48   #31
Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post
I meni se za sad sviđa, zanimljivo je to sa tim strojem. Znači, Finch ga je usavršavao nekoliko godina.

Ok, dalje, rekao je da samo osmero ljudi zna njega, a ako je taj stroj napravljen za vladu za borbu protiv terorizma, što onda nebi trebalo više ljudi raditi na tome.
I jel' tih osmero ljudi trebalo raditi u vladi u borbi protiv terorizma ili šta??? Možda su svi ubijeni. Mislim kad je Finch spomenuo u prvoj epizodi da misle da je mrtav. I onaj njegov frend je mrtav. Gdje su ostali (od tih osam)?

Onaj lik kaj je bio sa Finchem je očito neki njegov frend kojeg je ovaj izgubio.

Jack Bauer se bori protiv onih na listi za nacionalnu prijetnju, a Reese za ovu nebitnu.

Upravo to, 8 ljudi je znalo za to..
I Harold je sam zapravo proglasio te podatke nevažnima dok se nešto nije dogodilo..

Lako je moguće da je stroj predvidio smrt njih par, ali su ti podaci proglašeni nevažnima..
Harold je preživio..
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 01:52   #32
Solidna epizoda (3), ne tako atraktivna kao prve dvije ali ok… Moram biti picajzla i reći da mi se nije svidio onaj kadar kada je zaštitar pokušao dohvatiti pištolj, totalno nerealno za tu situaciju ali ajde…

I dalje je dobro što se njih dvoje međusobno podjebavaju, točnije kada John zajebava Harolda „traži mu novi posao“… Bilo bi dobro da ubace neki ženski lik, ili da malo više prikazuju onu detektivu… A recimo ne bi bilo loše da njih dvoje nastave komunicirati preko one radio stanice…
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 21:55   #33
Dobra epizoda (4), nekako mi se učinila više osobnija od prethodnih… He malo je i jezivo ono na kraju u kući, i naravno da nismo saznali što je odlučio
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 00:22   #34
Samo da smanje malo one Rambo situacije i serija bi bila perfektna.
__________________
I don’t suffer from insanity, I enjoy every minute of it
Chapter_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 11:53   #35
Ajde, u zadnjoj ih nije bilo tako puno. Ali je zato razbio cijelu ekipu dilera
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 21:17   #36
Dobra epizoda (5) i napokon je popio metak, joj joj to se Stevanu nikada ne bi dogodilo
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 22:33   #37
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Ajde, u zadnjoj ih nije bilo tako puno. Ali je zato razbio cijelu ekipu dilera
kako ne i to dva puta
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Dobra epizoda (5) i napokon je popio metak, joj joj to se Stevanu nikada ne bi dogodilo
Ma to ga okrznulo malo.
Meni glupo kako mu je sudac tako lako povjeraovao. mislim nije imao izbora.

Zanimljivo mi kako je sad onaj policajac počeo raditi tam kod Crterice, pa im sad informacije daje
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 21:26   #38
Zanimljiv (6) slučaj i možda jedina serija koja ovaj tjedan nije ubacila Halloween…. Hmm ima kemije između Johna i Zoe, tko zna možda je češće vidimo
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 12:35   #39
Pogledao 1x05 i 1x06. Serija je sve bolja i bolja, a mislim kako ćemo u idućim epizodama napokon dobiti klimaks kad je u pitanju onaj lik što u jednoj od prethodnih epizoda poslao one pljačkaše da ukradu dokumentaciju iz policijskog skladišta, da bi u 1x06 ubio starog policijskog inspektora kojeg glumi legendarni Dan Hedaya.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 15:25   #40
Super serija, pogledala 1x06 i cini mi se da je sve bolja i bolja, jedva cekam iduci nastavak!
greeneyez21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:17.