Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2014., 22:04   #1261
Dobra epizoda sa još boljim krajem. Jedva čekam novu!
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 22:42   #1262
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
pa šumski rakun bi zbrojio 1+1+1
pa umroh na ovo :klap:


Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Meni je tak super kako je Carrie spremna raznjeti svog ljubavnika a onda u sljedecem trenutku ima toliko vwliku zelju za osvetom da zeli raznjeti svog dudogodisnjeg mentora i prijatelja. Apsolutno besmisleno cak i ako uzmemo u obzir njene poremecaje ponasanja.
ummm... ne. smisleno je upravo baš zbog njene bipolarnosti. [koja se opet spominje i postaje važna]. mislim, svatko tko gleda može vidjet da Carrie i nije baš zdrava još od početka sezone. no čisto sumnjam da ljudi uopće mogu raditi takve poslove i biti posve psihički zdravi.

Quote:
eek kaže: Pogledaj post
Meni bi bilo recimo skroz logično da raznesu teroriste i Saula u tom trenutku. da je on trenutni direktor CIA, možda bi i razmislio dva puta, ali ovako više nije bitan uopće a imaš šansu ubiti jednog od najtraženijih terorista na planeti, naravno da ćeš to učiniti gdje je uopće garancija da neće ubiti Saula (neće jer je glavni lik u seriji) kad se odvezu do svog skrovišta?
Jedino ga je spasilo što ljudi u toj sobi imaju neku povezanost s njim, da je netko drugi bio u sobi bio bi raznesen odma na stranu to što Carrie popizdi i ne razmišlja racionalno u tom trenutku...
pffff... DA. Bome bi i meni bilo logično. Ako je netko bivši nešto, bivši je. I kaj sad. Carrie je to izrekla u hipu, no mislim da si dugoročno to nikad ne bi oprostila, i da tamo nije bio netko priseban i objektivan, to bi se vjerojatno i dogodilo. Saul nije glavni lik. On je jedan od glavnih likova, i mislim da je podložan šokantnom ubojstvu. No ako počnu takve stvari radit, tko će im onda i gledat seriju.
...

Nego, neka meni netko objasni WHO THE F... je ovaj j... Quinn?
Al ozbiljno.
Dakle, - Halo Quinn, de dođi mi pomoć, ja ne mogu ovo bez tebe... tako nešto je bilo da bi on došao. No ovdje po ovoj epizodi on ispada kao njen zamjenik i glavni i odgovorni urednik cijele priče, kojeg se bespogovorno sluša, i kojem ljudi podnose izvještaje, te koji ima ovlasti bijesniti na ljude kad zabrljaju i ne prijave nešto istog trena. Kad se to dogodilo? Pa zar je on glavni kad Carrie nema?

I evo, rekao sam da će Quinna koštati života, no ipak je prije klinca koštala života. Žao mi ga je, al jbg. bilo je za očekivati. Ovoj seriji fali ono što su izveli u 2. ili 3. sezoni - a to je misterij i preokret.
Recimo, da nisu pokazali uopće što se dogodilo sa Saulom na aerodromu, nego da su samo prikazali kako se sreće oči u oči sa onim operativcem, i prekinuli, bio bi to veći šok za gledatelje, nego ovo, kada je to šok bio samo njima, a ne i nama.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 08:44   #1263
Quote:
inflame kaže: Pogledaj post

I evo, rekao sam da će Quinna koštati života, no ipak je prije klinca koštala života.
Nije ga ona koštala života, nego profesor, muž Ambasadorice. On ga je izdao i razotktrio studentovu povezanost s Carrie.
mward2205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 11:51   #1264
Nisu mu i bez toga bile neke šanse za preživljavanje. U najboljem slučaju proveo bi slijedećih 20 godina u nekoj rupi na kraju svijeta...
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 13:39   #1265
Pa bas je dobra serija...cak i bolja po meni kad nije brody vise u njoj...odlican kraj...malo mi je zao momka, ali ovo je dobro jer bi onda rastegnuli sa romantikom među njima

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 18:18   #1266
Kriste premili, kako je ovo loše, toliko loše da zaslužuje nekoliko esova


Samo još kad bih razumjela zašto još uvijek skidam/gledam ovo besmisleno smeće
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 22:14   #1267
Izvrsna, izvrsna epizoda. Napeto od početka do kraja. Žao mi je Aayana ali takve se stvari moraju događati. Riječ je o teroristima. Također mislim da bi Saula Ameri ubili u stvarnosti jer nema neko značenje danas. Javnosti mogu prikazati to kako hoće. Meta im je bila na nišanu. Claire Danes rastura svojom glumom.

Kad se sve zbroji i oduzme Homeland je puno bolja serija od Walking deada. Ovdje imamo kvalitetnu radnju koja kontinuirano ide dalje i likove koji dolaze i odlaze, nema sapunjastih elemenata, iako ima seksa.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 00:49   #1268
U odnosu na prethodne sezone mrvicu dosadnija i manje napeta jer nije na teritoriju SAD-a, bombice, ljudi, žrtve, lov. Inače nije loše za sad.
__________________
Been that way since one monkey looked at the sun and told the other monkey, "He said for you to give me your fucking share." People...
CidadeDeDeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 09:09   #1269
Ima napetih i zanimljivih trenutaka, ali nije to to u usporedbi sa prijašnjim sezonama...
Žao mi je malog, Carrie ga je skroz sjebala, on ju je stvarno zavolio i vjerovao joj, a ona njemu ovako vraća.
Također, i meni bi bilo draže da su zadržali neku misteriju oko Saula, te da su izostavili tu scenu na aerodromu pa da se još više iznenadimo na kraju. I još me nešto zanima. Kad su upucali malog, zašto nisu preko snimke vidjeli u koje vozilo ulazi taj terorist i onda da ga prate kad se već raširili na tri strane. Pomalo neprofesionalno od njih, ali hajde.
__________________
Kontaktiraj me u inbox ako gledaš jednu od navedenik serija :D
Doctor Who, Walking Dead, Breaking Bad, Continuum, Homeland, Teen Wolf, Castle, Sleepy Hollow, The Simpsons, Family Guy, Archer, Futurama, The Flash, The 100, Uvod u anatomiju, Agents of SHIELD, X Files, Under the Dome, Once Upon a Time, The Strain, Gotham, Selfie, Gracepoint, How to Get Away With Murder, American Horror Story, Constantine...
Serial Watcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 03:23   #1270
Dok su bili zaklonjeni stablima izmješala su se vozila.
__________________
Been that way since one monkey looked at the sun and told the other monkey, "He said for you to give me your fucking share." People...
CidadeDeDeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 06:42   #1271
WTF moment u zadnjoj epizodi!!
antet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 13:59   #1272
Brody si back..haha
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 17:11   #1273
Prva polovica epizode je bio dobri, stari dosadni Homeland, pogotovo je grozno bilo kad Saul kaže da je Židov, ali ova sekvenca s Carrie je bila dosta dojmljiva.
whataboutyoual is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 17:12   #1274
ajde ako ništa fino je bilo vidjeti Brodya opet...
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 17:31   #1275
Od pocetka cetvrte sezone sam bio uvjeren da ce se Brody negdje i nekako pojaviti. Ova zadnja scena, , kontam evo ga... ali.... ko zna ima jos vremena da ga stvarno vrate :klap: Ipak je od njega sve pocelo.
grocky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 19:01   #1276
Ma Carrie je pukla ko kokica
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 22:53   #1277
Obnovljeno i za petu sezonu http://insidetv.ew.com/2014/11/10/sh...meland-affair/

Što je to bilo s Brodyjem?
passionfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 23:02   #1278
Ma nista. Ima halucinacije pa vidi Brodya. Svi smo ocekivali tako nesto jos i prije prikazivanja sezone.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 23:10   #1279
ovo s tabletama je ravno sapunicama. samo je falilo da je pozovu na večeru, ubace nešto u piće i tako zamantaju. nekako su mi prevelike igrice za ovakve igrače, ali tko zna, možda ima i toga
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 23:16   #1280
Super epka. I lijepo je bilo vidjeti Brodyja...
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:51.