Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2012., 23:16   #81
Quote:
Plavi GumBitch kaže: Pogledaj post
dobro,priznajem da sam lijena i da mi se cesto neda citat kilometarske postove,ali stvarno nisam nigdje primjetila da ona spominje svoju želju za ljubavnom vezom s tim covjekom
ali sve i da je tako.......
p
Naslov teme je "60+ muškarci i ljubav/sex"

Ako govorimo o ljubavi, ne vjerujem da će neka mlada djevojka razviti strastvenu ljubav prema čovjeku koji bi joj po godinama mogao biti djed. A isto tako ne vjerujem da joj takav može biti sexualno privlačan.
Lady Šokira is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 23:25   #82
Quote:
Lady Šokira kaže: Pogledaj post
Naslov teme je "60+ muškarci i ljubav/sex"

Ako govorimo o ljubavi, ne vjerujem da će neka mlada djevojka razviti strastvenu ljubav prema čovjeku koji bi joj po godinama mogao biti djed. A isto tako ne vjerujem da joj takav može biti sexualno privlačan.
pa zgodno bi ponekad bilo procitat i više od naslova,pa onda komentirat
to što ti pricaš i nema baš neke veze s temom,no hajde....
GumBitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 23:30   #83
Quote:
Walll-E kaže: Pogledaj post
Pitam se da li muskarci preko 60 godina i dalje imaju seksualnu zelju? Da li zena (recimo, dosta mladja devojka/zena) moze da ih privuce (a da ta privlacnost ne mora biti cisto fizicka) do te mere da se zaljube i/ili pozele seks?

Zapravo sustina je - da li su muskarci 60+ fizicki/psiholoski u stanju da se
-zaljube (gaje romanticna osecanja prema dosta mladjoj zeni)
-pozele i izvedu seks

Da, i prema nekoj literaturi čak pojačana prema mlađim ženama.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 23:36   #84
Quote:
Walll-E kaže: Pogledaj post
Ovo nije sigurno, jer je pokazivao naklonost i pre nego sto je imao priliku sve to da vidi
A ta naklonost nije imala erotske konotacije nego samo divljenje tvojoj posebnosti?
Da li ste se vas dvoje uopce upoznali uzivo ili se sve odvija preko prouka?

Quote:
Mi smo se "nasli" na neki cudan nacin, na emotivnom nivou, s tim sto je kod mene to iskljucivo s prijateljskom namerom, ali s svescu da s njim mogu da izgradim odnos kakav nisam ni sa kim, i zelim to, medjutim eto, malo me strah da on zapravo ima drugacije namere, to bi nekako pokvarilo sve
Ne vjerujem da ce te silovat ili te seksualno snubit , njemu ce biti dovoljno i da se kroz samo vase druzenje preko pisama i poruka osjeca ta erotika i emocionalana povezanost. Ali povezanost muskarca i zene, ne tate i kceri sto bi, zapravo, trebali biti u stvarnosti.
No, cini mi se da ni tebi nije mrzak takav pogled na vase druzenje tako da ...keep going.
Quote:
Neobican je mnogo, salje mi poruke koje nekad imam problem da protumacim, sav je romantican, nekako poetski, pominje vecere na mestima koje voli, putovanja vozom, setnje pustim ulicama i razgovor, razgovor, razgovor... U s
Nije toliko neobican koliko se ti nisi nikad susrela s necim takvim pa ti se cini wooow
Ovo je maltene rutinska procedura malo boljeg zavodnika, covjek ima godina pa je valjda imao i vremena nauciti sto pali kod zenskog roda , jos ako je veliki obozavatelj i postovatelj opcenito zena a onda medju svima njima tebe posebno cijeni...uzivaj u onome sto dobijas jer nece trajati znanavjeka. Vjerojatno cak ni dugo.

Uostalom, ima li on kakvu zenu, djecu, familiju?
Ili o tome ne pricate nego je to vas poseban odnos izoliran od ostatka svijeta? U kojem samo vas dvoje putujete vlakom u kupeu sa navucenim zavjesama?


Quote:
. Inace nismo se videli 3 godine (niti bili u kontaktu u medjuvremenu) a ove poruke su od pre par dana, na cudan nacin smo stupili u kontakt, nije ni vazno, ali jos tad pre 3 godine je on izrazavao naklonost prema meni, iako sve u svemu nismo razmenili vise od 10ak recenica tad...
Pred tri godine ste izmjenili desetak recenica i sad se on iz cista mira javio?
Pa jel kaze sto ga je na to nagnalo nakon tri godine pauze?


Quote:
Ne znam da li mi sada te romanticne poruke salje zato sto je zaista tako neobican i drugaciji, a prema meni oseca neku neznost i bliskost koje ne moraju da budu iskljucivo s zadnjim namerama, ili koristi samo old school strategiju zavodjenja Mada kazem, mi se nismo ni videli 3 godine, i zelela bih da verujem da je ovo prvo u pitanju, da i on oseca kao i ja tu prijateljsku bliskost, ali opet toliko nisam naviknuta na takve stvari i takav odnos u danasnje vreme da me malo malo pa gricka crvic sumnje
Romanticne poruke definitivno ne znace prijateljstvo ali ne ni seksualne eskapade izmedju vas dvoje.
Njeznost, bliskost, emocinalana povezanost je ono sto oboje zelite, seks tu nije toliko bitan koliko ljubavni osjecaj medjusobnog otvaranja.
Samo sto je on tu puno iskusniji od tebe i zna kako to otprilike ide, ali gledaj na to kao na jedno drugacije iskustvo u zivotu.

Quote:
Ne znam sta da mislim,
Nemas ti sto puno mislit, ionako on vodi igru. Tvoje je da slijedis i ne srljas....nego polako
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 23:39   #85
60 godina? Ah, kako vrijeme leti - sjećam se kao da je bilo jučer...

Nemaj straha ni za želju ni za realizaciju.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 00:15   #86
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
60 godina? Ah, kako vrijeme leti - sjećam se kao da je bilo jučer...

Nemaj straha ni za želju ni za realizaciju.
to nemaju nit ovi od 20 kako izgleda
covjek bi rekoa losa ekononimja puno seksa. a kod nas obrnuto
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 01:22   #87
Quote:
Ti si ga prikazala kao neku drugu biološku vrstu
Pa, ja nisam do sad imala prilike takve da upoznam, tako da za mene skoro pa dodje kao druga vrsta

Hocu samo da bude jasno da ja ne mastam ni o kakvoj ljubavnoj vezi sa njim koja bi imala bilo kakve seksualne konotacije,, ali mi se dopada kako nas odnos tece u tom nekom romanticnom smislu, sta znam, privlaci me skroz ta ideja da imam nekog pred kim mogu da budem 100% ja, a da me taj neko i dalje prihvata i ceni. Ima tu sigurno i mog nedostatka samopouzdanja, ne kazem, ali eto, da mi paznja prija, prija mi, da pogadja zicu - pogadja. Romantik sam i ja, sta cu, bas smo se nasli :P Samo se nadam da na tome moze i da ostane, da tako kazem platonski.

Quote:
Kolika je šansa da neku curu od 20-ak godina fizički privuče 60-godišnjak? On je njoj sexy, privlačan, odmah poludi čim ga vidi - možeš si mislit. Nađi mi jednog prosječnog muškarca te dobi, koji je pred penzijicom ili već je u penziji od koje jedva preživljava, pa da uz sebe ima mladu ljepoticu.
Ne znam, ne volim da budem iskljuciva, i meni deluje neverovatno, ali s druge strane da li mozda emotivno moze da nadvlada fizicki izgled i razliku u godinama? Ono sto on meni pruza samo ovako, preko poruka, je vise nego sto sam imala u vecini veza sa mnogo mladjim mukarcima. Polazeci od toga, ne deluje mi toliko nemoguce da neke devojke naprosto zazmure na manifestacije starosti na telu takvog muskarca. Doduse, ja mislim da ne bih mogla, suvise sam vizuelni tip, ali mogu da poverujem da ima onih koje bi to stavile u drugi plan. Jer na kraju polazim od sebe - emotivna povezanost s nekim mi je izuzetno vazna, a nisam ni znala da moze da bude ovakva... Nekima je to mozda dovoljno da pobudi seksualno interesovanje, sta znam...

Quote:
A ta naklonost nije imala erotske konotacije nego samo divljenje tvojoj posebnosti?
Da li ste se vas dvoje uopce upoznali uzivo ili se sve odvija preko prouka?
Uh, ne volim sto moram da otkrivam pokoji detalj, al znam da cu jedino tako razjasniti nejasnoce. On mi je bio profesor. Iskreno, ni meni nije jasno zasto bas ja, al s druge strane i pre nego sam shvatila da me primetio, je on meni bio simptaican, volela sam njegova predavanja, prosto mi je bio drugaciji... I mislim da nije bilo erotske konotacije jer tad kad je on poceo da ispoljava naklonost ja sam bila natrontana u sred zime, i prozborila s njim samo nekoliko recenica o nekakvom seminarskom radu. Sve ostalo sto me vidjao, vidjao me s 20 metara medju morem drugih studenata, on za katedrom, ja za stolom, sedim, ma nije mogao nikako da oceni fizicke kvalitete jer su njegova predavanja bila u amfiteatru gde nas je bilo po 200-300. I na svakom predavanju je imao nesto da me pita, obicno u vezi seminarskog. Samo mene, zbog cega sam svaki put bezala u poslednje redove jer mi je bilo neprijatno, ali avaj, uvek je uspevao da me uoci

Quote:
njemu ce biti dovoljno i da se kroz samo vase druzenje preko pisama i poruka osjeca ta erotika i emocionalana povezanost. Ali povezanost muskarca i zene, ne tate i kceri sto bi, zapravo, trebali biti u stvarnosti.
No, cini mi se da ni tebi nije mrzak takav pogled na vase druzenje tako da ...keep going.
Hmmm, sta znam, malo sam pogubljena u tome. S jedne strane ne zelim seksualnu konotaciju a s druge se pitam jel moze romantika da ima veze samo s prijateljstvom Kazem, njegov nacin izrazavanja, sklapanje recenica je toliko neobicno da mi treba nekoliko citanja da shvatim sta je hteo da kaze, a nekad i ne shvatim pa se mislim da je prosto takav romantik i da mu je normalno da to manifestuje i u prijateljskom odnosu, mislite da ne?

Quote:
Nije toliko neobican koliko se ti nisi nikad susrela s necim takvim pa ti se cini wooow
To je sasvim moguce.

Quote:
Ovo je maltene rutinska procedura malo boljeg zavodnika, covjek ima godina pa je valjda imao i vremena nauciti sto pali kod zenskog roda , jos ako je veliki obozavatelj i postovatelj opcenito zena a onda medju svima njima tebe posebno cijeni...uzivaj u onome sto dobijas jer nece trajati znanavjeka. Vjerojatno cak ni dugo.
Zasto mislis da nece trajati dugo?

Quote:
Uostalom, ima li on kakvu zenu, djecu, familiju?
Ili o tome ne pricate nego je to vas poseban odnos izoliran od ostatka svijeta? U kojem samo vas dvoje putujete vlakom u kupeu sa navucenim zavjesama?
Ih kako me zezas :P Al nema veze, oprosticu ti posto si ostatkom posta pronikao u sustinu Ne znam jel ozenjen, znam da je imao jednu porodicnu tragediju, izgubio je dete...

Quote:
Pa jel kaze sto ga je na to nagnalo nakon tri godine pauze?
Zvala sam ja njega. Rekao mi je jednom prilikom da ako nekad budem imala neki problem da mu se javim. I ja sam se javila :P

Quote:
Njeznost, bliskost, emocinalana povezanost je ono sto oboje zelite, seks tu nije toliko bitan koliko ljubavni osjecaj medjusobnog otvaranja.
Savrseno jasno i tacno Ali da li je normalno da neko od 65 godina to zeli sa devojkom od 25? Meni je sve to sada divno, on je toliko nezan i topao, mudar, ali moze li to da bude iskreno sa njegove strane uopste, sta pa on u tim godinama dobija u tom odnosu sto ne moze od nekog starijeg? Meni se dopada da verujem da smo se "pronasli" i da je to nesto posebno u emotivnom smislu, ali ostavljam i tu mogucnost da je to cista iluzija i da on to radi s nekim drugim namerama Mislim, mozda prosto treba da se prepustim i da uzivam u onome sto mi ocigledno prija, al hiljadu pitanja me muci
Walll-E is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 04:01   #88
Quote:
Lady Šokira kaže: Pogledaj post
A isto tako ne vjerujem da joj takav može biti sexualno privlačan.
Ja čak vjerujem. Meni osobno ne bi bio, prvenstveno zbog toga što mislim da je mentalna barijera malo prevelika između mozgova koji su 30-40 godina razlike. Ali da ima šarmantnih i dobrodržećih starijih ljudi (i muških i ženskih) ima.
Tko voli nek izvoli.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 09:22   #89
Quote:
Walll-E kaže: Pogledaj post

Zapravo sustina je - da li su muskarci 60+ fizicki/psiholoski u stanju da se
-zaljube (gaje romanticna osecanja prema dosta mladjoj zeni)
-pozele i izvedu seks

Evo sinoć sam se čula sa prijateljicom iz djetinstva "pohvali" mi se da joj se otac
zaljubio...on ima 70god. a žena 59god...majka joj je umrla proljetos i on je ostao sam...ona je ugodno iznenađena a sestra neugodno nikako to ne može da prihvati...uglavnom on je sav sretan,euforičan,raspoložen i što je najglavnije kaže moja prijateljica ništa ga više ne boli...

znači ljubav ne pita za godine...uh odmah mi je lakše...
eelli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 09:23   #90
ma naravno curo, stari konj u mladom mesu vidi istaknutog sugovornika i srodnu dusu. u tebi je pronasao poetsku ljepotu koja nema veze sa seksualnom privlacnoscu i odlucio podijeliti tu svoju fascinaciju s tobom, jer mu odlicno pariras na intelektualnom nivou. bemti sto su zene nekad glupe.

al neka, to mi daje nadu da cu i ja sa svojih 60 i kusur moci na racun profinjenosti povaliti nesto mlado. veliki gospodin, stara skola, intelekt na visokom nivou, ugladjen, ovo ono, nisam nikad sreo tako mladu osobu s tako zrelim razmisljanjem, tko bi rekao da ti razumijes te stvari, iako si mlada ti si posebna, a i tako si prekrasna mlada zena, oprosti mi sto to tako otvoreno kazem, ali jednostavno sam iznenadjen tvojom inteligencijom, posebnoscu i zenstvenom ljepotom... jos jednom se ispricavam ako ti moja otvorenost smeta, dopusti da ti otvorim vrata, pridrzim kaput, odmaknem stolicu...

Zadnje uređivanje tjuner : 17.11.2012. at 09:32.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 10:45   #91
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
ma naravno curo, stari konj u mladom mesu vidi istaknutog sugovornika i srodnu dusu. u tebi je pronasao poetsku ljepotu koja nema veze sa seksualnom privlacnoscu i odlucio podijeliti tu svoju fascinaciju s tobom, jer mu odlicno pariras na intelektualnom nivou. bemti sto su zene nekad glupe.

al neka, to mi daje nadu da cu i ja sa svojih 60 i kusur moci na racun profinjenosti povaliti nesto mlado. veliki gospodin, stara skola, intelekt na visokom nivou, ugladjen, ovo ono, nisam nikad sreo tako mladu osobu s tako zrelim razmisljanjem, tko bi rekao da ti razumijes te stvari, iako si mlada ti si posebna, a i tako si prekrasna mlada zena, oprosti mi sto to tako otvoreno kazem, ali jednostavno sam iznenadjen tvojom inteligencijom, posebnoscu i zenstvenom ljepotom... jos jednom se ispricavam ako ti moja otvorenost smeta, dopusti da ti otvorim vrata, pridrzim kaput, odmaknem stolicu...
to je to
drzimo vam fige
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 15:28   #92
A starije žene mlađe muškarce? Koliko je to uspješno, izvedivo
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 16:17   #93
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
A starije žene mlađe muškarce? Koliko je to uspješno, izvedivo
bio je topik kako se love mladi
pa vi zene stvarno trebate muske upute
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 20:09   #94
ljubav ne pita za gdine, ali stvarni život u vezi pita. a sad kako to uskladiti?

ja ne bi htjela frajera 40 godina starijeg jer vjerojatno rijeđe želi seks nego ja i vjerojatno će prije umrijeti. a to mi se ne sviđa.
i ne želim biti nečiji labuđi pjev, to nije ljubav.
idealno mi je nekako raspon -10 do +10 godina oko mojeg godišta.
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 20:15   #95
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
ljubav ne pita za gdine, ali stvarni život u vezi pita. a sad kako to uskladiti?

ja ne bi htjela frajera 40 godina starijeg jer vjerojatno rijeđe želi seks nego ja i vjerojatno će prije umrijeti. a to mi se ne sviđa.
i ne želim biti nečiji labuđi pjev, to nije ljubav.
idealno mi je nekako raspon -10 do +10 godina oko mojeg godišta.
mislim da smo mi muski fleksibilniji sa ovim minus brojem sto smo stariji
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 22:52   #96
Quote:
Walll-E kaže: Pogledaj post

Hocu samo da bude jasno da ja ne mastam ni o kakvoj ljubavnoj vezi sa njim koja bi imala bilo kakve seksualne konotacije,, ali mi se dopada kako nas odnos tece u tom nekom romanticnom smislu, sta znam, privlaci me skroz ta ideja da imam nekog pred kim mogu da budem 100% ja, a da me taj neko i dalje prihvata i ceni. Ima tu sigurno i mog nedostatka samopouzdanja, ne kazem, ali eto, da mi paznja prija, prija mi, da pogadja zicu - pogadja. Romantik sam i ja, sta cu, bas smo se nasli :P Samo se nadam da na tome moze i da ostane, da tako kazem platonski.
Ma ti mastas o najnormalnijoj ljubavnoj vezi osim sto se ne bi sevila s njim jer je star i vjerojatno ti je fizicki neatraktivan. Za sada.

malo pricekaj sa zakljuccima o potpunom prihvacanju, pa ni ne poznajete se posteno. Imate vas svijet romantike, putovanja, poezije, povjeravanja osjecaja i nicega sto bi vas povezivalo s realom.

Da se ti, recimo, zaljubis u nekog decka, da mu pocnes pricati kako ti je super, kako si ushicena kad si s njim, kako te cini sretnom i lebdecom, mislis li da bi tvoj profa i dalje bio tako odusevljen tobom?
A zna da si mlada cura za koju je nesto takvo normalno i za ocekivati.

On u tebi ima ogledalo u kojem se on ogleda, u tvojim je ocima on divan, krasan, pametan, nenadmasan, nesto sto te dize u visine....pa tko ne bi bio zaljubljen u svoj takav odraz? I prihvacao 100% onu koja mu to omogucava?

Ali ako se desi nesto pa ga pocnes gledati kao realnog covjeka, pametnog i nacitanog doduse, ali bez obozavanja koje sad imas, nisam sigurna da ce njegovo prihvacanje tebe biti nepromijenjeno.
Quote:
Ne znam, ne volim da budem iskljuciva, i meni deluje neverovatno, ali s druge strane da li mozda emotivno moze da nadvlada fizicki izgled i razliku u godinama
?
Naravno da moze.
Imas i pricu...Ljepotica i zvijer gdje je zvjerski izgled nadvladan dobrotom srca.
A di onda ne bi moglo biti 40 tak godina razlike. I jos ste oboje ljudskog lika.

Ako nista drugo, radoznalost ce te povuci u to...naravno, ako se stvari nastave.

Quote:
Iskreno, ni meni nije jasno zasto bas ja, al s druge strane i pre nego sam shvatila da me primetio, je on meni bio simptaican, volela sam njegova predavanja, prosto mi je bio drugaciji..
.

Nanjusio te.
Vido da si ocarana njime, kvragu...covjek ima dosta iskustva rada sa studenticama. Jos ako je malo empaticniji od prosjeka, malo psiholoski dobar "citac", nije trebalo biti Holmes da shvati kako si ti nesto posebno.

Dobar materijal za razmjenu emocija.

Quote:
. I na svakom predavanju je imao nesto da me pita, obicno u vezi seminarskog. Samo mene, zbog cega sam svaki put bezala u poslednje redove jer mi je bilo neprijatno, ali avaj, uvek je uspevao da me uoci :rolleyes :
on je citao tvoje radove, skuzio je nacin izrazavanja koji mu se svidja. Ne moras otkriti ako te strah, ali ja tipujem da se radi o nekom tko se bavi knjizevnosti, pisanjem, nesto u vezi sa slovima a ne brojkama.
Tvoje bjezanje mu je samo potvrdilo da nisi ravnodusna prema njemu, da si zbunjena situacijom i da ga neces odbiti ako ti pokaze naklonost iznad uobicajene.

Quote:
:rofl : pa se mislim da je prosto takav romantik i da mu je normalno da to manifestuje i u prijateljskom odnosu, mislite da ne?
a ne bi mu to mogao biti stil izrazavanja?
Istreniran na zenama prije tebe?
Ne mislis valjda da si prva i jedina koja mu je tako posebna?
Imao je kad izvjezbati komunikaciju, kad si se rodila, bio je stariji nego sto si ti sada, dok si odrastala do ove dobi, on je....zivio zivotom muskarca.

Quote:
Zasto mislis da nece trajati dugo? : (
Za tvoje dobro se nadam da nece.
Da se ne bi desilo da godinama zaglavis u emocionalno ispunjavajucem odnosu ali koji nema veze s realnim svijetom. Ti si mlada zena koja treba pronalaziti partnere za suzivot u dvoje, koji ce te ispunjavati i emocionalno i tjelesno.

Pazi da ti se ne dogodi da zanemaris decke svoje dobi jer se lako moze desiti da ni jedan nece biti tako pametan i nacitan i ono nesto kao profa.
Ako provedes desetak godina emocinalno zatvorena za druge jer si ispunjena njime, onda se mozes naci u prilicno zajebanoj situaciji....deset godina starija a svijet te nije cekao dok si ti stajala na mjestu.

Quote:
Ih kako me zezas :P Al nema veze, oprosticu ti posto si ostatkom posta pronikao u sustinu Ne znam jel ozenjen, znam da je imao jednu porodicnu tragediju, izgubio je dete...
Nisam se ni najmanje zezala.

Bitno je da li je ozenjen, ima li djecu, mozda i unuke, aktivan drustveni zivot u kojem je respektirani clan drustva a ti mu dodjes kao slatki komadic coklolade koji drzi skriven od svijeta i uziva u njemu kad ga nitko ne vidi.

Netko voli pornice, a ima i onih koji se pale na prave osjecaje koje dobijaju s druge strane poruke.

Pa ti si njemu sut adrenalina koji ne mozes ni zamisliti, on je +60 togodisnjak koji se ne moze nadati bogznakakvoj velikoj ljubavi u ostatku zivota i sad ima pred sobom tvoju mladost, polet, entuzjazam i srce na dlanu a sve to garnirano divljenjem njegovoj osobi. Tome je tesko odoljeti i kad si mlad, a kamoli ne u njegovoj dobi.

Sto ne bi trebalo znaciti nista lose po tebe osim ako ne zaglavis u limbu i pustas da vrijeme prolazi mimo tebe, realno vrijeme i realni decki koji mozda nisu tako rjeciti kao on ali su misicavi i snazni i mogu te zagrliti i poljubiti na vruci nacin.

Quote:
sta pa on u tim godinama dobija u tom odnosu sto ne moze od nekog starijeg?
Pa treba naci pogodan medij za ono sto on zeli. A to je vjerojatno ljubav i uzviseni osjecaji dok je seks tu manje bitan. Ti se bojis da bi te on mogao iskoristiti seksualno i onda odbaciti kao staru krpu, ali moze ti se desiti da te iskoristi emocionalno i onda te odbaci ko krpu.
Nisam sigurna da ovo drugo nije gora mogucnost od prve opcije.

Ima ljudi koji se hrane emocijama drugih, nadam se da on nije od takve vrste, ali eto...malo opreza ne skodi.

Quote:
] Mislim, mozda prosto treba da se prepustim i da uzivam u onome sto mi ocigledno prija, al hiljadu pitanja me muci
Rekoh da on vodi igru, ti si tako zaglibila da se ni ne mozes neprepustiti sve i da zelis.

Ajde, pamet u glavu i uzivaj ali istovremeno ne zanemaruj svijet oko sebe. Pogotovo ne pristale momke.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 23:56   #97
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
ljubav ne pita za gdine, ali stvarni život u vezi pita. a sad kako to uskladiti?

ja ne bi htjela frajera 40 godina starijeg jer vjerojatno rijeđe želi seks nego ja i vjerojatno će prije umrijeti. a to mi se ne sviđa.
i ne želim biti nečiji labuđi pjev, to nije ljubav.
idealno mi je nekako raspon -10 do +10 godina oko mojeg godišta.
a kol imas godina.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2012., 00:13   #98
imam ženu u zgradi, ona 36, on 71..
on bio faca u svoje vrijeme, iako u mirovini, i dalje je aktivan, ne miruje..
ona izuzetno školovana..lijepa, jako cijenjena u svome poslu..
uzeli se prije par tjedana..bilo vjenčanje..
moram priznati da sam ostala iznenađena njegovim izgledom..čovjek djeluje mlađe 15tak godina..
nevjerovatan je..hebo me pas, ali bolje 'zgleda od prosjeka pedestogodišnjaka..
ona se zaljubila, ne u njegov novčanik..
sve je moguće, život piše romane..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2012., 01:30   #99
Dovraga, taj Emericzy, a meni je rekao, ma šta meni, cijelom forumu, da mu mlađe od trideset nisu zanimljive.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2012., 02:07   #100
Gdje je taj Emericzy?
ogranicena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger