Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2014., 22:12   #101
Nije loše, ali je moglo biti i bolje. Previše toga u jednoj epizodi pa djeluje nabacano.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 22:19   #102
Kao i obično vrhunski Nažalost, znajući britansku praksu bojim se da bi Christmas special mogao biti i posljednje što ćemo ikad dobiti od Black mirrora

Ali jako se nadam da se varam.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 14:32   #103
Ja jučer pogledala. Dobra epizoda, rastužila me. Bilo mi je boljih unutar same serije - i onih nakon kojih sam bjesomučno diskutirala s ljudima o pogledanome, i tijekom kojih sam preispitivala neke vlastite postupke i razmišljanja. Ova nije takva, jednostavno vidimo to što vidimo, utjecati se na to ne može, i to je to.

Epizodu sam shvatila i kao upozorenje na rastući vladin nadzor nad životom/osobnim prostorom pojedinca. U ovom slučaju tu su policijske metode u fokusu, no ona žena s početka, psihopatkinja s kojom se spetljao Harry, pričala mu je o glasovima u glavi, o ljudima koji je promatraju, sad - pitanje je je li to doista posljedica njenog mentalnog stanja i umišljanja, ili su i njoj totalno sjebali mozak nekom sličnom metodom.

Hammov lik koncipiran je tako da se na sredini epizode moglo otprilike prokužiti o čemu se radi, da nema tu nikakvog posla, tj. da je on na zadatku, samo mi nije palo na pamet povezati priču o cookiejima s time, naravno.
I uzgred - zašto je on uopće morao pričati Joeu cijelu priču o svom bivšem poslu i cookiejima? Mogao mu je i lagati (tj. ispričati samo prvi dio, o Harryju i smrti, jer ga policija sluša), ovaj ne bi znao. Koje je scenarističko opravdanje za ubacivanje te priče u razgovor s Joeom? Kužim da smo mi kao gledatelji morali biti upućeni u objašnjenje cookieja i cijele metode da bismo povezali kraj, ali oe to nije morao znati, a sumnjam i da policija ima koristi od dijeljenja te informacije s njim.
Inconnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 13:05   #104
Odlična Božićna. Zanimljive ideje, lijepo ukomponirane, fino zaokružene. Možda bi se mogla postaviti neka pitanja da li bi IRL zbilja bilo tako, ali su zapravo potpuno nevažna za priču u kojoj su pravila postavljena jasno i dosljedno.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 15:49   #105
Aufff, fantastična epizoda. Jedino što me malo scimalo je taj koncept prava u toj epizodi.Kako je žena onog jadnika samo tako blokirala i on joj sudski više nije smio prići hahahaha.Smiješno, tužno i čudno. A i na kraju kada odlučuju o sudbini onoj jadnika u jajetu kao da su na kavi. Ali na kraju krajeva skroz je nebitno to. Do sada me serija nije uspjela razočarati. Za kada se planira 3ća sezona ? Hoće li biti uopće treće sezone?
__________________
''....na kraju kad je kao "popizdio" iz nekog razloga, skoro je eskaliralo, reko je "pipni me još jednom i gotov si", ja sam mu reko "kaj buš ti bogec", reko mu da se gubi iz stana, i onda je u hodniku strgo ruku udarajući u zid...'' - Peter Mutt
fuzija manevra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 23:06   #106
A najavljivali su je...pa se onda naglo zašutilo i uletio je Christmas Special...

Bilo je već slučajeva u Britaniji da to znači kraj. Nadam se da nije jer je serija zbilja vrhunska.

Ali treća sezona je bila najavljena još u siječnju pa ništa.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 00:24   #107
Pogledao sve epizode u jednom danu...i nakon pogledanog samo mi je još više drago što nikad nisam imao Facebook, Twitter ili profil na bilo kakvoj društvenoj mreži...i ovaj forum je previše
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 20:30   #108
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Pogledao sve epizode u jednom danu...i nakon pogledanog samo mi je još više drago što nikad nisam imao Facebook, Twitter ili profil na bilo kakvoj društvenoj mreži...i ovaj forum je previše
Svaka čast!! Jesi i zabrtvio prozore? Nikad ne znaš tko može ćirnuti

Meni je božićna bila čisto ok, u duhu Black Mirrora, jeziv kraj, ali sve skupa ništa specijalno.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 21:16   #109
Uvijek imaju tu crnu notu koja me i realno privlaci toj seriji. Meni nije bila ko prethodne, valjda me Hamm zbunio bila je ok, ali prethodne su mi bile bolje. Ili sam se ja malo promijenila, ili je mozda nesto falilo. Recimo ona zenskica i njen kod mi je bio nejasan i previse.

Blokiranje je stvarno strasni postupak u oba slucaja bio.

Ali u njihovom stilu, i serija koju zelim dalje gledati
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 21:58   #110
Jako dobra epizoda, ali ipak ne izvrsna. Kako je netko već primijetio, mislim da bi sve skupa bolje funkcioniralo kao sezona, umjesto kao jedna epizoda. Sve ideje u epizodi su bile uobičajeno sjajne, ali povezivanje njih u cjelinu je bilo nešto manje sjajno. Vidjeli su se, čini mi se, šavovi. A razmazio me Black Mirror, pa sad frkćem nosom na štošta.
klodet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 10:51   #111
https://nerdist.com/black-mirror-net...iginal-return/
BigBasterd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 16:32   #112
Nestrpljivo se čekaju nove epizode..
mariaanamaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 19:38   #113
Kada kreću nove epizode? Čujem da 2016. kreću i US adaptacija, baš me zanima kako će to ispasti.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 04:09   #114
Pred koji dan sam pogledao ovu zadnju epizodu s kraja prošle godine, pa kad onaj lik pogađa s čim se bavi Jon Hamm i prvo ispali - marketing
__________________
"And the birds are in misery. I don't think they sing, they just screech in pain." Werner Herzog
david_1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 11:01   #115
Nešto novega o omiljenoj nam seriji

http://www.theatlantic.com/entertain...tm_source=SFFB
__________________
o_O
Cahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 13:06   #116
Super vijest! Glavno da bude jos epizoda.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 15:59   #117
tek prvu ep pogledala lajkam, obećava
FiorellaTerenzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 16:23   #118
Blago tebi. ceka te pet jos boljih


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 16:42   #119
Quote:
FiorellaTerenzi kaže: Pogledaj post
tek prvu ep pogledala lajkam, obećava
Ta prva je trenutno jako aktualna.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 10:05   #120
Pogledao sam svih 7 ep jučer u komadu i dok sam gledao božićni specijal primjetio sam da se pojavljuju neki detalji iz prethodnih epizoda:
1. U sceni kad Joe vidi na televiziji da mu je žena umrla, taman prije toga se pojavljuje ona supertalent emisija iz 1.2
2. Kamere u očima, daljinski, blokiranje iz 1.3
3. Test za trudnoću iz 2.1

Easter eggovi ili dokaz da se sve dešava u istom svijetu?
__________________
Some are born to sweet delight / Some are born to the endless night
lavando is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:11.