Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2013., 14:20   #1
Nevjera i ljubav ili igra bogova

moja kraljice,
stvorena u raju,
skovana u paklu,
na ovom svijetu baš za mene.
(mojoj najvećoj ljubavi)

Ja sam odlučio kojim putem ići. Ovdje pišem u nadi da će ova priča možda pomoći nekom tko prolazi kroz slično iskustvo. Ovdje pišem mušku stranu jedne priče.

Da, dogodilo se ono čega se većina parova tiho boji. Da, to je najveća bol koju sam dosad osjetio. Eksplozija u kojoj su svi komadići mene nekim neprirodnim stanjem ostali povezani u jedno tijelo, a žele, moraju, izletiti van.
Ne znam koji je to nastrani bog smislio da se ljudi tako igraju jedni s drugima.
Došao je trenutak kada više nisam mogao ignorirati, pustiti, DOSTA!!!

Moj najveći strah i sumnje nisu bile niti blizu prave istine. Sloj po sloj otkrivala mi je ispod suza dubinu nevjere. Prestao sam postojati.
Nevjera je trajala dugo, više godina, više muškaraca, ....samo sex.....i na kraju moj prijatelj... Snaga i "moć" bili su njezini okidači, oni koji samo uzimaju bez pitanja i rade što hoće. To svakako nisam ja. Iako sam odrastao u zeznutom kvartu i imam grubu crtu koja nekada previše izađe, često ne namjerno moja slika samog sebe je čovjek mješavina renesanse i samuraja. Znam, muška spika, kako to spojiti, ne znam. Ali da umjetnost, filozofija i borilačke vještine su isprepletene kod mene.

Signali su bili tu, ali ili jednostavno ne želiš sam sebi priznati ili ignoriraš ili su nekad savršeno sakriveni. Misliš da je nešto drugo po srijedi. Na jedanput "male" situacije dobijaju značaj. Riječi koje sam propustio. Pogled koji sam ignorirao. Sve se pretvara u sumnju, gubim smjer, stvarnost. Što je pravo? Slomio sam sve barijere.
Odgovarala mi je na svako pitanje, a ja sam mazohistički ispitivao znajući da je svaki odgovor još jedan impuls boli koji ne znam hoću li preživjeti. Lutao sam, pio, izudarao jednog od njih ali na kraju, hvala bogu ili svemiru, imao sam prijatelja s kojim sam plakao.

Došao sam kući kao ljuska i držao lice kameno kako sin nebi osjetio da sa tatom nešto ne valja. Kakva glupost uopće pomisliti da to mogu sakriti. Noći bez spavanja, bez potrebe za hranom, i srcem koje tako lupa da mi gori koža. Ona sjedi kao lutka i odlazi u krevet. Dolazi mi SMS poruka, od nje. Oproštajno pismo...jurim u kuhinju otvaram koš za smeće i gledam u kutiju tableta. Njezino lice gotovo beživotno i blijedo više ne izgleda ljudsko.
Osjetio sam nevjerojatan strah da bi mogao ostati zauvijek na ovom svijetu bez nje.
Tada, u tom trenu, znao sam da ne mogu živjeti bez nje. Istovremeno kroz glavu prolaze mi misli kako je to moguće? Jesam li ja uopće muško? Zašto ju ne mogu mrziti? Do vraga, kako to boli! Kao da je netko iščupao dio mene. Jednostavno zabio prste u prsa i iščupao srce zajedno sa svim žilama skroz do dlanova. Ostala je užarena rupa koja peče tako duboko. Ali koji je to kurac sa mnom?!! Zar nemaš ponosa, bijesa, bilo što drugo osim te proklete ljubavi prema njoj! KAKO JE TO MOGUĆEEEEEEEEE!
....
Volim te, trebam te u svom životu, govorio sam joj klečeći na podu kraj nje. Nisam imao trunke snage više razmišljati. Jednostavno sam zažmirio i osjetio da je to ispravno. Kako je to moguće? Kako će itko na ovom svijetu to shvatiti? Ja još uvijek ne shvaćam ali više se ne borim protiv toga.

Toliko lijepog i dobrog je u našoj vezi. Pjesma na radiju i vidim njezin osmjeh i kosu, osjećam njezin miris i ona je tu. SEX, ah sex, TAKO DOBAR.... Iskreno nisam znao da može biti tako dobar i bolji iz godine u godinu. Dubina, snaga i trajanje koje nisam mogao misliti da muškarac može doživjeti. Možda je to dio problema jer smo otvarali vrata seksualnosti koja su bila jako uzbudljiva. Kada ste toliko dugo zajedno koliko smo nas dvoje (još od 17.-18. godine ako možete vjerovati) stvari idu gore i dole. Dobar recept iskusnih parova je, treba stvari malo začiniti. Ja sam njoj bio prvi ali ona meni nije. Kroz predivne godine moram reći da ja osjećam kao da je baš ona meni bila prva i jedina. Mislim da je to bio dio problema/iskustva koje je ona željela/trebala iskusiti (hvala prijatelju koji mi je skrenuo pažnju na to). Probati drugu ribu u vodi. Radoznalost je opaki igrač. Ali boli....

Dan po dan, čuješ to od ljudi koji su prošli razne teške situacije. I to radi. Treba samo preživjeti loš dan.
Još smo zajedno i idemo prema gore i DA volim ju i moje srce kuca za nju.
Siguran sam, ljubav je najveća sila u svemiru i nema granice niti vremena niti prostora. Jednom kada to osjetiš, znaš i jasno ti je.
Ali jebi me ako shvaćam kako je to moguće?!

Rays

Zadnje uređivanje Rays : 30.01.2013. at 14:35.
Rays is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:23   #2
Krasno.
Što bi bilo da nije popila tablete?
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:32   #3
Ok, deluješ mi poprilično psihički nestabilno, a uz to me i plašiš.
Jesus Christ, dajte naučiti da preseravanja pokupljena iz jeftine literature i sapunica nisu sexy, a još manje imaju veze s ljubavlju.
cvonjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:38   #4
Žena ti je očito psihički nestabilna osoba. Trebali bi se obratiti nekoj stručnoj osobi.

A kako je moguće? Pa moguće je,što ne bi bilo. Što ne znači da se nećeš s vremenom ohladiti..previše ćeš joj zamjerati i nikada biti siguran jel sad sretna. Porazgovarajte s nekim stručnim..nema tu sreće.
Trilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:52   #5
Quote:
Rays kaže: Pogledaj post
Treba samo preživjeti loš dan.
Sve dok tako razmisljas dobro je,probaj se cim manje osvrtati ako znas i osjecas da je to to u vezi nje.
Grijesila je ali nitko nije savrsen, mozda ce vas bas to zbliziti kao nikada. Za sad, jer tako osjecas,postupio si ispravno.
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:52   #6
Sviba, cvonjka, Trilla, space_xd...


... na ovu temu se ne ostavlja reply. Pusti čovjeka da to izbaci iz sebe i neka tema lagano zamre.
ThinkVision is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:58   #7
Quote:
Trilla kaže: Pogledaj post
Žena ti je očito psihički nestabilna osoba. Trebali bi se obratiti nekoj stručnoj osobi.

A kako je moguće? Pa moguće je,što ne bi bilo. Što ne znači da se nećeš s vremenom ohladiti..previše ćeš joj zamjerati i nikada biti siguran jel sad sretna. Porazgovarajte s nekim stručnim..nema tu sreće.
Trebao bi prvo ustanoviti jel on pravi otac malenom

Ne razgovor, nego odmah provjera stanja dječijih gena !

Ne bi se čudila da je žena mjesečarila podno tuđih penđera

Ko zna pred kim ona nije klecnula, a muž neka pada u nesvjest što ona ispija roza pilule
ženica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 15:00   #8
Quote:
ThinkVision kaže: Pogledaj post
Sviba, cvonjka, Trilla, space_xd...


... na ovu temu se ne ostavlja reply. Pusti čovjeka da to izbaci iz sebe i neka tema lagano zamre.
OK i to stoji što kažeš, ali svejedno čovjek očekuje reakciju ljudi kojima se obraća. Ja vjerujem da je situacija u kojoj se našao užasna, ali isto tako mogu objektivnije od njega možda prosuditi neke stvari.

Između redaka vrišti da su oboje poprilično nestabilne osobe i da se razumijemo, ne bih volio biti u njegovoj koži.

Vrlo vjerojatno su njegove impulzivne reakcije na prevaru utjecale i na njezinu odluku što je uzela tablete.

A njeno uzimanje tableta je njemu "otvorilo oči" gdje je shvatio da zapravo ne može bez nje?

Akcija, reakcija...
Emocije će se slegnuti, a govna će opet isplivati...
Jebeno stabilne, samosvjesne i staložene osobe mogu preći preko toga da ih je partner sustavno varao godinama. Izuzev onih kojima je to ionako stil života (otvorene veze).

Ali, suosjećam i stoga ću se suzdržati od daljnjeg komentiranja na ovoj temi.
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 15:07   #9
Quote:
Rays kaže: Pogledaj post
SEX, ah sex, TAKO DOBAR.... Iskreno nisam znao da može biti tako dobar i bolji iz godine u godinu.
Ne čudi me s obzirom da ti je draga šarala okolo, vjerovatno je od svakoga nešto primjenila na tebi.
Ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 16:27   #10
re

Je brutalno je. Kako će završiti, ne znam. Dali sam lud, vjerojatno.
Ali ipak osjećam da je OK. Nazovi to nestabilno, blentavo,.....Svaki dan ljudi čine najgluplje stvari na svijetu i nekako ipak uspije. Mudri kinez je rekao: Vidjet ćemo.

Hvala svima na vremenu i mislima.

Rays
Rays is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 17:12   #11
Ne znam koliko je anegodota prigodna ali kako mi je pala na pamet, reko zašto da je na napišem. Ima moja jedna prija mačku u dvorišti i ta stalno ima male i poludi prija neće više da ima male mačiće a ne da joj se da nosi mačku na sterilizaciju i odluci da njen tača da ogradi do kraja i da maca bude ograđena. Ali pogodi šta?

Jednog dana ima prija šta da vidi - svoju mačku kako se naguzila preko ograde i mačor s njom preko ograde merači i naravno mačka opet trudna.
Hoću da ti kažem neke stvari ne možeš da mijenjaš, znači ili da prihvatiš da je ona takva sklona da se sladi ili da potjeraš od sebe. Nikakve stručne pomoći ni ograde teško da će pobijediti njenu pravu prirodu.
ženica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 22:11   #12
U pauzama između cendranja, možda da malo razmisliš koliko si to duboko zanemarivao svoju ženu da nisi ni osjetio da je distancirana od tebe, a kamoli da godinama mijenja ljubavnike.

Samo nabacujem misao.

P.S. Nasilje i drama nisu rješenje. Ako imaš sina, ponašaj se kao otac, a ne kao Zorro osvetnik.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 22:29   #13
Quote:
Rays kaže: Pogledaj post
Ona sjedi kao lutka i odlazi u krevet. Dolazi mi SMS poruka, od nje. Oproštajno pismo...jurim u kuhinju otvaram koš za smeće i gledam u kutiju tableta. Njezino lice gotovo beživotno i blijedo više ne izgleda ljudsko.
Da rezimiramo: ona sjedi kao lutka, odlazi u krevet i odande ti - beživotna i debelo pod djelovajnem tableta - ni manje ni više nego tipka oproštajno pismo, a tvoja prva reakcija je - pregled sadržaja kante za smeće.

U sljedećoj sceni izjavljuješ ljubav klečeći na podu ženi koja se nagutala tableta - čovjek bi očekivao zvanje Hitne ili takvo što...
Quote:
Ali jebi me ako shvaćam kako je to moguće?!
Uze mi riječ s tipkovnice.
Quote:
Jesam li ja uopće muško?
Dobro pitanje.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 22:50   #14
Quote:
Rays kaže: Pogledaj post
Jesam li ja uopće muško?
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Dobro pitanje.
Elementary, my dear Byron. Trolls are of neutral gender.
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 22:56   #15
Quote:
Rays kaže: Pogledaj post
moja kraljice,
stvorena u raju,
skovana u paklu,
na ovom svijetu baš za mene.
(mojoj najvećoj ljubavi)

Ja sam odlučio kojim putem ići. Ovdje pišem u nadi da će ova priča možda pomoći nekom tko prolazi kroz slično iskustvo. Ovdje pišem mušku stranu jedne priče.

Da, dogodilo se ono čega se većina parova tiho boji. Da, to je najveća bol koju sam dosad osjetio. Eksplozija u kojoj su svi komadići mene nekim neprirodnim stanjem ostali povezani u jedno tijelo, a žele, moraju, izletiti van.
Ne znam koji je to nastrani bog smislio da se ljudi tako igraju jedni s drugima.
Došao je trenutak kada više nisam mogao ignorirati, pustiti, DOSTA!!!

Moj najveći strah i sumnje nisu bile niti blizu prave istine. Sloj po sloj otkrivala mi je ispod suza dubinu nevjere. Prestao sam postojati.
Nevjera je trajala dugo, više godina, više muškaraca, ....samo sex.....i na kraju moj prijatelj... Snaga i "moć" bili su njezini okidači, oni koji samo uzimaju bez pitanja i rade što hoće. To svakako nisam ja. Iako sam odrastao u zeznutom kvartu i imam grubu crtu koja nekada previše izađe, često ne namjerno moja slika samog sebe je čovjek mješavina renesanse i samuraja. Znam, muška spika, kako to spojiti, ne znam. Ali da umjetnost, filozofija i borilačke vještine su isprepletene kod mene.

Signali su bili tu, ali ili jednostavno ne želiš sam sebi priznati ili ignoriraš ili su nekad savršeno sakriveni. Misliš da je nešto drugo po srijedi. Na jedanput "male" situacije dobijaju značaj. Riječi koje sam propustio. Pogled koji sam ignorirao. Sve se pretvara u sumnju, gubim smjer, stvarnost. Što je pravo? Slomio sam sve barijere.
Odgovarala mi je na svako pitanje, a ja sam mazohistički ispitivao znajući da je svaki odgovor još jedan impuls boli koji ne znam hoću li preživjeti. Lutao sam, pio, izudarao jednog od njih ali na kraju, hvala bogu ili svemiru, imao sam prijatelja s kojim sam plakao.

Došao sam kući kao ljuska i držao lice kameno kako sin nebi osjetio da sa tatom nešto ne valja. Kakva glupost uopće pomisliti da to mogu sakriti. Noći bez spavanja, bez potrebe za hranom, i srcem koje tako lupa da mi gori koža. Ona sjedi kao lutka i odlazi u krevet. Dolazi mi SMS poruka, od nje. Oproštajno pismo...jurim u kuhinju otvaram koš za smeće i gledam u kutiju tableta. Njezino lice gotovo beživotno i blijedo više ne izgleda ljudsko.
Osjetio sam nevjerojatan strah da bi mogao ostati zauvijek na ovom svijetu bez nje.
Tada, u tom trenu, znao sam da ne mogu živjeti bez nje. Istovremeno kroz glavu prolaze mi misli kako je to moguće? Jesam li ja uopće muško? Zašto ju ne mogu mrziti? Do vraga, kako to boli! Kao da je netko iščupao dio mene. Jednostavno zabio prste u prsa i iščupao srce zajedno sa svim žilama skroz do dlanova. Ostala je užarena rupa koja peče tako duboko. Ali koji je to kurac sa mnom?!! Zar nemaš ponosa, bijesa, bilo što drugo osim te proklete ljubavi prema njoj! KAKO JE TO MOGUĆEEEEEEEEE!
....
Volim te, trebam te u svom životu, govorio sam joj klečeći na podu kraj nje. Nisam imao trunke snage više razmišljati. Jednostavno sam zažmirio i osjetio da je to ispravno. Kako je to moguće? Kako će itko na ovom svijetu to shvatiti? Ja još uvijek ne shvaćam ali više se ne borim protiv toga.

Toliko lijepog i dobrog je u našoj vezi. Pjesma na radiju i vidim njezin osmjeh i kosu, osjećam njezin miris i ona je tu. SEX, ah sex, TAKO DOBAR.... Iskreno nisam znao da može biti tako dobar i bolji iz godine u godinu. Dubina, snaga i trajanje koje nisam mogao misliti da muškarac može doživjeti. Možda je to dio problema jer smo otvarali vrata seksualnosti koja su bila jako uzbudljiva. Kada ste toliko dugo zajedno koliko smo nas dvoje (još od 17.-18. godine ako možete vjerovati) stvari idu gore i dole. Dobar recept iskusnih parova je, treba stvari malo začiniti. Ja sam njoj bio prvi ali ona meni nije. Kroz predivne godine moram reći da ja osjećam kao da je baš ona meni bila prva i jedina. Mislim da je to bio dio problema/iskustva koje je ona željela/trebala iskusiti (hvala prijatelju koji mi je skrenuo pažnju na to). Probati drugu ribu u vodi. Radoznalost je opaki igrač. Ali boli....

Dan po dan, čuješ to od ljudi koji su prošli razne teške situacije. I to radi. Treba samo preživjeti loš dan.
Još smo zajedno i idemo prema gore i DA volim ju i moje srce kuca za nju.
Siguran sam, ljubav je najveća sila u svemiru i nema granice niti vremena niti prostora. Jednom kada to osjetiš, znaš i jasno ti je.
Ali jebi me ako shvaćam kako je to moguće?!

Rays

Nevjeru nikada ne bih oprostio, držim se one neradi drugima ono što ne želiš da drugi rade tebi, jednostavno nemogu preko toga preći, neznam kako drugi mogu pa da je ta osoba neznam ko ni šta, jednostavno sva moja ljubav koju sam osjećo za tu osobu bi potpuno nestala i glupo mi je da se ljudi tako ponižavaju i praštaju takve stvari, to je moje mišljenje, Rays želim ti svu sreću i nadam se da nećeš opet morat kroz takvo šta prolazit, jer takvu bol nemogu ni zamislit, sretno...
Niko ii Nista is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 23:14   #16
Čekaj, šta ti želiš da ti mi kažemo.. čini se da si ti već odavno sve sam odlučio i da šta god bilo prelazit ćeš preko toga..
meni to više nije ljubav nego bolest, jer za voljeti nekoga moraš znati voljeti i cijeniti sebe također, a ti to ne znaš..
__________________
Samo rijetki nađu rijetke!
Taa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 00:18   #17
Čovjeku je teško i baš me je dirnula njegova tema....
i mogu razumjeti tu bol....a vi ga ponižavate komentarima.
Zašto ne bi bio muško ako oprosti?
Zašto ne bi pokušao?
Zašto ne postoji opcija da je voli baš takvu kakva jeste?

Pari da su svi ovdje bezgrešni,ma zamisli...

Meni se prije čini da su forumaši mahom presitničavi,prezahtjevni,preisključivi...i iz istih razloga,preusamljeni...

Ako on nju može voljeti nakon prevara....mislim da je to puno veća ljubav od vaših isključivih,koje u biti samo grade ego,a ne i dušu...
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 07:36   #18
hvala.
Rays is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 08:20   #19
Quote:
ženica kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko je anegodota prigodna ali kako mi je pala na pamet, reko zašto da je na napišem. Ima moja jedna prija mačku u dvorišti i ta stalno ima male i poludi prija neće više da ima male mačiće a ne da joj se da nosi mačku na sterilizaciju i odluci da njen tača da ogradi do kraja i da maca bude ograđena. Ali pogodi šta?

Jednog dana ima prija šta da vidi - svoju mačku kako se naguzila preko ograde i mačor s njom preko ograde merači i naravno mačka opet trudna.
Hoću da ti kažem neke stvari ne možeš da mijenjaš, znači ili da prihvatiš da je ona takva sklona da se sladi ili da potjeraš od sebe. Nikakve stručne pomoći ni ograde teško da će pobijediti njenu pravu prirodu.
tako je... ima samo jedan izbor, ili prihvatiti da je takva ili ne prihvatiti i prekinuti odnos...

u trenucima kajanja će ona možda obećati da neće više, ali se ne bih previše oslanjao na to...

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
U pauzama između cendranja, možda da malo razmisliš koliko si to duboko zanemarivao svoju ženu da nisi ni osjetio da je distancirana od tebe, a kamoli da godinama mijenja ljubavnike.

Samo nabacujem misao.
ništa ne može opravdat nevjeru... ako je bivanje u takvoj vezi/braku tako jadno da se traži dodir il srodna duša sastrane, onda je bolje prekinut taj jad nego uzeti izborni predmet...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 08:48   #20
Quote:
Trilla kaže: Pogledaj post
Žena ti je očito psihički nestabilna osoba. Trebali bi se obratiti nekoj stručnoj osobi.

A kako je moguće? Pa moguće je,što ne bi bilo. Što ne znači da se nećeš s vremenom ohladiti..previše ćeš joj zamjerati i nikada biti siguran jel sad sretna. Porazgovarajte s nekim stručnim..nema tu sreće.
Ovo, molim te, nemoj slusat!!

Autore, u potpunosti te razumijem! I tebe i nju i cijelu tu situaciju...
Razumijem te iz razloga jel se indenticna situacija odigrala u mojoj vezi, doduse, sa zamijenjenim ulogama. Ali skoro pa potpuno indenticna (izuzevsi gutanje tableta i sex sa njenim frendicama).
Ljubav je mocna stvar, koju nit sam mozak koji puta ne moze shvatiti i objasniti zasto radimo postupke koje radimo...radi nje radis stvari i gazis principe za koje bi prije ruku u vatru stavio da neces!

Dobro je sto si sve pitao! I sto ti je ona sve rekla. To je zdravo i potrebno napraviti kako bi se ta stvar, jednog dana, mogla potpuno zakopati!
Skupa ste odrasli i zajedno se formirali kao osobe. Bio si joj prvi.
Kako ste kao djeca krenuli, veza nije mogla biti potpuno iskrena. Tu su pocele sitne lazi, "djecacke"...radoznalost...zafrkavanja okolo.

Koliko god se lljudi nece ovdje sa mnom sloziti, ali po mom misljenju, gotovo da ne postoji situacija gdje se dvoje ljudi kao djeca upoznaju, zajedno odrastu i zavrse u braku, zajedno otkriju seksualnosti i budu si prvi - a da se prije ili kasnije ne desi izrazito jaka zelja eksperimentiranjem i razbijanjem seksualne rutine.
Nista, ali apsolutno nista nisi mogao napraviti da joj svojim postupcima i ponasanjem u vezi cijelo to vrijeme ti otklonis tu potrebu! Ona je jednostavno prirodna.
Glavni i generalni problem je bio nedostatak potpune iskrenosti gdje bi ona tebi rekla...sto zeli...da zeli uzbudenje...da zeli probati nesto drugo...da zeli seks sa drugim ljudima...
Doduse, kad je to otkrila, vec je bilo kasno...pekla ju je savjest...no ta ista savjest je s vremenom otupjela...stisala se...sa samim ponavljanjem tih istih cinova je nestala.
Javila se s vremena na vrijeme, i osjecala se tad tvoja partnerica kao zadnje smece te joj je vjerojatno doslo da ti sve prizna i da sve to zavrsi...no onda je dosao drugi dan...prespavalo se...i osjecaj za uzbudenjem je natjerao mozak i savjest da ta dijela opravda!

Medutim, taj sistem se prije ili kasnije mora srusiti! I srusio se! Samim time si se srusio ti, srusila se i ona.
SAD je vrijeme da ustanovite novi odnos koji se temelji na potpunoj i apsolutnoj iskrenosti!! Reci joj da nema toga sto ti ne moze reci, priznati, sva djela koja je napravila, ona koja nije, ona koja je htjela, i ona koja zeli!
Isto ti napravi...zacud ces se koliko cete pricati!

Protiv ljudske prirode se ne moze! Na vasem se primjeru vidi da ce ljubav (nadam se) uspjeti sve prevladati.
A kad ce postojati ljubav, potpuno i iskreno povjerenje i apsolutna iskrenost...kada si sve maknete sa duse i prode neko vrijeme...kad se vrati postovanje... e, onda cete vas dvoje, kao tim, moci krenuti zajednicki traziti uzbudenja koja su nedostajala.
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger