Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2014., 12:52   #1
Kingdom (2014-2017)


Quote:
DirecTV confirmed today, their new original one-hour drama series from creator Byron Balasco ("Detroit 1-8-7") and Endemol Studios ("Hell on Wheels," "Low Winter Sun," "Red Widow") will be called "Kingdom" and will make its debut Wednesday, October 8 at 9p.m. on Audience Network. The one-hour drama, which was based on a spec script titled "Navy St.," was sold by Endemol Studios to DirecTV as a straight-to-series order (10 episodes).

"Kingdom" is a story about family, loyalty, ambition, glory, lust, betrayal and the raw-nerve needs and desires that inspire people to greatness or drive them to unthinkable treachery.
Alvey Kulina (Frank Grillo) owns and runs a mixed martial arts gym called Navy St. Gym in Venice, California, with his girlfriend, Lisa (Kiele Sanchez). He helps people workout and trains fighters along with his sons, Nate (Nick Jonas) and Jay (Jonathan Tucker). Jay has a drug and alcohol problem, but puts it aside to start fighting again. Ryan Wheeler (Matt Lauria) used to be a great fighter until he was sent to prison after a few mistakes in his life. After Ryan's release, Alvey wants him to fight again and use Alvey as a trainer as it would be good publicity for the gym. Lisa is opposed to this, as she and Ryan used to be engaged, but eventually goes along for the sake of the gym. Alvey's estranged wife, Christina, goes in and out of his and their son's lives due to being a drug addicted prostitute.
The series takes place in Venice, California and is set against the backdrop of Mixed Martial Arts (MMA).

The "Kingdom" cast is led by Frank Grillo (Captain America: The Winter Soldier, Homefront, Warrior), who returns to the ring to play Alvey "King" Kulina. Kiele Sanchez ("The Glades," "Lost") plays Lisa Prince, his long-time girlfriend. Matt Lauria ("Friday Night Lights") plays Ryan Revis, the intelligent, good looking world-class athlete who had it all, including Lisa Prince, who shows up at Alvey's gym after doing time in prison, which was precipitated by a spiraling drug addiction. Jonathan Tucker ("Parenthood") plays Jay, Alvey's eldest son, once a promising fighter, who is struggling with addiction. Nick Jonas plays Nate, Alvey's youngest son and the prized fighter at the gym. Joanna Going ("House of Cards," "Mad Men") plays Christina, Alvey's estranged wife and mother to Jay and Nate.

"Kingdom" will air Wednesdays at 9 p.m. ET/PT.
IMDB
DIRECTV



Nova serija na Direct TV-u od 8.10. Izgleda dobro, dobar cast.

Zadnje uređivanje lie : 10.08.2015. at 19:10. Reason: apdejt
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 17:38   #2
Ovo se sigurno gleda.
Jackles is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 23:20   #3
Ovo će se sigurno gledati
FelicitySmoak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 11:45   #4
Solidan pilot. Fora mi je gledat Ryana iz PH i Callie iz Glades u drugačijim ulogama.
Ryan mi je za sad najzanimljiviji, a bit će tu svega još s Lisom, ne sumnjam

Vidjet ćemo kak će se stvari razvijat, al ima ovo potencijala postat skroz dobra drama, samo nek smanje s nepotrebnim scenama seksa koje su ubačene čisto da se zadovolji kvota.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 01:32   #5
Da slažem se, serija ima veliki potencijal, i meni se isto ne sviđa nepotreban broj tolikih sex scena.

Mali Jonas me iznenadio dobrom izvedbom,

SPOILER ALERT!

navodno će njegov lik biti gay u seriji, ali nisam sigurna jesu li to samo glasine ili je istina
FelicitySmoak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 00:05   #6
gledate li?
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 15:23   #7
Quote:
osoba_a kaže: Pogledaj post
gledate li?
Ja gledam

Ufuravaju se totalno i serija počinje dobivati jasne konture.

Ima mi dosta sličnosti po pitanju likova s Sons Of Anarchy, po pitanju sjebanosti jelte
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 22:53   #8
Sjebana, a dobra prva sezona.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 23:54   #9
Odgledah u par dana, odlično bome.

Vidim da su obnovljeni za još 2 sezone, fino.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 11:50   #10
@dee ko ti je najbolji? tko te najviše živcira?

jes jes super je to ispalo, i dalje mi se najviše sviđa kako su svi sjebani

dobili su još dvije sezone dok je serija tek krenula s emitiranjem, bold move i must say :klap:

šteta kaj više ljudi ne gleda ovo, valjda jer nije razvikano
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 13:09   #11
Jay mi je najdraži. Micica mala. Unatoč groznim tetovažama.

Ryan me živcira i još gori mi je s Lisom, ali u biti su mi svi dragi tako sjebani. Shameless style.

Možda nije razvikano jer je većina ljudi kao i ja isprve izbjegavala gledanje zbog Nick Jonasa. Koji je unatoč mojim predrasudama skroz ok odradio ulogu.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 19:12   #12
Kingdom season 2 gets a premiere date to return in October

Quote:
The mixed martial arts-themed series will return for a second outing on the DirecTV Audience Network on October 14

Kingdom Season 4 Renewal Eyed At DirecTV


Quote:
Kingdom might have a second and third season renewal under its championship belt, but DirecTV already has plans for a potential fourth season
sve bolje od boljeg za one koji prate, afskroz
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 20:07   #13
Fino su krenuli u drugu sezonu.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 17:18   #14
Odlična serija
Ne razumin zašto je više ljudi ne gleda, radnja odlična gluma (pogotovo Jay ) jedino u ovoj drugoj sezoni tribaju nać neko riješenje za mater da je manje teret a više podrška sinu/ovima ovako je pretužno

Trailer za drugu sezonu
prva ima mislin samo 6 epizoda
Kingdom Season 2 promo

Zadnje uređivanje miss busy bee : 08.12.2015. at 17:31.
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 20:09   #15
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Odlična serija
Ne razumin zašto je više ljudi ne gleda, radnja odlična gluma (pogotovo Jay ) jedino u ovoj drugoj sezoni tribaju nać neko riješenje za mater da je manje teret a više podrška sinu/ovima ovako je pretužno

Trailer za drugu sezonu
prva ima mislin samo 6 epizoda
Kingdom Season 2 promo
Klimava je cijela radnja oko stare u drugoj, opet se gubi a ne traži podršku, lako se pretvarati da je sve ok.

Prva sezona ima deset epizoda.
AnnaKarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 20:34   #16
Quote:
AnnaKarina kaže: Pogledaj post
Klimava je cijela radnja oko stare u drugoj, opet se gubi a ne traži podršku, lako se pretvarati da je sve ok.

Prva sezona ima deset epizoda.
Onda san vjer.gledala neku britansku uz nju pa pomišala i mislila da je 6 znan da nije bilo puno
Ma da bilo mi ju je ža al grozno je sve oko nje.. Jay je njoj mama a ne obrnuto mlađeg jedva doživljava a kuži da je gay i da ima problema, vraća se svodniku od kojeg je sin jedva izvuka..a ovo u zadnjoj s drogom mi je pregrozno

Al super da se 3.-a i 4.-a sezona sigurno snimaju, ostali likovi su mi svi dobri, ćaća je malo preintenzivan
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 22:53   #17
Sredina sezone je bila poprilično dosadna, ali je kraj opet ok.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 10:52   #18
To je kao Warrior dakle, samo u obliku serije, čudi me da nije ranije se pojavilo
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 21:41   #19
Krenuo drugi dio druge sezone.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 19:11   #20
Jonathan Tucker mora dobit nekakvu glumačku nagradu za ulogu Jaya naj lik u seriji
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.