Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2014., 15:15   #41
Quote:
Stella893 kaže: Pogledaj post
ja mislim da je on meni suđen. hahahahaha malo sada netko može misliti da pretjerujem ali on se već tri godine nekako provlači kroz moj život. uvijek je TU..ma postoji neka kemija sigurna sam. ali isto tako mislim da je drugačiji u dopisivanju u stilu da mi je prije više pozornosti obraćao. kada smo se prestali dopisivati prvi put..i onda se opet čuli kasnije za pol godine rekao mi je baš onako iskreno da sam mu dosadila bila što sam ga stalno odbijala..sada neznam zaista što će biti..jer kolike su šanse da neki bzvzni flert se proširi na ono tri godine? :O
Quote:
Stella893 kaže: Pogledaj post
istina da. stvar je u tome da je nebi nikad prekinula sa dečkom da nema tog dečka. Toliko mi se dečki i kroz cijelu vezu javljalo i sve i uvijek sve odjebem jer mi nitko nije bitniji..ali evo taj tip šta se vuče tri godine mi je očito bitniji. :/ ma čekam da vidim ako će me proć ali sve se bojim da ništa od toga..
Većina mlađih djevojaka ima neku vrst Ana Karenjina sindrom gdje uslijed prve naznake monotonije i disproporcije između željenog i ostvarenog započne u svojoj glavi, bolje rečeno mašti, konstruirat zaključke poput ovakvih. Konkretno da je Johhny tebi suđen, da su se zvijezde poklopile i da vas sudbina gura na mjesto i točku u vremenu kada ćete vi biti zajedno i to će biti početak jedne svemirske ljubavi. On je već tri godine tu oko tebe, samo misli o tebi kako će te osvojit, ali spletom nesretnih okolnosti to se do sada nije dogodilo. Daj se umij hladnom vodom.
Seascape is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 15:24   #42
Quote:
Stella893 kaže: Pogledaj post
Ali neda mi se razjebat vezu ako on se ponaša tako kako sada..kao javi se pa se ne javlja i ignorira me. pa onda kad mu pukne se javi....neznam što se promjenilo i zašto nije kao prije?
Pa možda mu je dopizdilo nakon kaj si ga po 85. put odjebala. Uzgojio je jajca napokon.

A dečko ti se fakat usrećio.
ysera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 15:29   #43
Quote:
Seascape kaže: Pogledaj post
Većina mlađih djevojaka ima neku vrst Ana Karenjina sindrom gdje uslijed prve naznake monotonije i disproporcije između željenog i ostvarenog započne u svojoj glavi, bolje rečeno mašti, konstruirat zaključke poput ovakvih. Konkretno da je Johhny tebi suđen, da su se zvijezde poklopile i da vas sudbina gura na mjesto i točku u vremenu kada ćete vi biti zajedno i to će biti početak jedne svemirske ljubavi. On je već tri godine tu oko tebe, samo misli o tebi kako će te osvojit, ali spletom nesretnih okolnosti to se do sada nije dogodilo. Daj se umij hladnom vodom.
hahahaah dobar komentar može bit da je i ovo...

Quote:
ysera kaže: Pogledaj post
Pa možda mu je dopizdilo nakon kaj si ga po 85. put odjebala. Uzgojio je jajca napokon.

A dečko ti se fakat usrećio.

da i sad se igra samnom jer eto može....
Stella893 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 16:12   #44
I ti si se baš sad počela ozbiljnije vlažit, kad te frajer počeo odjebavat. Neočekivano.
ysera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 17:56   #45
Kako je ovo napeto . Jedva cekam sto ce biti sa Johnny-em.

http://www.youtube.com/watch?v=ZFo8-JqzSCM

oh yeah
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 18:14   #46
Quote:
Stella893 kaže: Pogledaj post
hvala vam dragi ljudi..upravo ovo što sve pišete je istina..i sigurnoj sam i stabilnojj vezi i neželim sada to sjebat iako mi je ovaj čežnja te tri godine...zato sam i očekivala da će se više javljati sada, neznam možda sad kad je skužio da sam malo zagrijanija nego prošli put, sad se pravi glup i namjerno me tako ignorira...iskreno, da se tip baš trudi oko mene kao što je bio ful ranije vjerojatno bi sada razmišljala o tome da prekinem vezu i započnem nešto novo..Ali neda mi se razjebat vezu ako on se ponaša tako kako sada..kao javi se pa se ne javlja i ignorira me. pa onda kad mu pukne se javi....neznam što se promjenilo i zašto nije kao prije? mislim da ću ga zasada ignorirati...jednom ako ikada uspijem se nać s njim popričati o svemu i onda odlučiti.
Joj, da mi je biti Johny na jedan dan, ma šta dan, sat...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 21:04   #47
Quote:
ijbb kaže: Pogledaj post
Kako je ovo napeto . Jedva cekam sto ce biti sa Johnny-em.

http://www.youtube.com/watch?v=ZFo8-JqzSCM

oh yeah
hahahahaha sve ću vas vjerno obavještavati!

Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Joj, da mi je biti Johny na jedan dan, ma šta dan, sat...

hahaha danas se nije javio, ne trza riba danas hahaha
Stella893 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 23:31   #48
Quote:
Stella893 kaže: Pogledaj post
hahahaah dobar komentar može bit da je i ovo...




da i sad se igra samnom jer eto može....
Quote:
Stella893 kaže: Pogledaj post
hahahahaha sve ću vas vjerno obavještavati!




hahaha danas se nije javio, ne trza riba danas hahaha

Ti zvucis totalno i nabrijano...

A mozda je frajeru dopizdilo jer ga navlacis za nos i zavlacis, eto...simple as that!

Drzi se ti svog decka kojeg ne volis pretjerano, ipak ti je to ziheraski. Jer si od onih cura koje se "tjese da ignore znaci- on me voli i namjerno igra igrice"
Da, kreteni to rade.
Decko koji ti kupuje cokoladu i hoce te samo zagriliti, to ne radi. Bio je direktan sa svojim djelima, ti ga zavlacis.
Ne javljaj mu se, ako ti se javi reci mu sto zelis i sretno.
Electrolitika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 19:00   #49
nisam imala internet ovih dana pa evo za sve radoznale....čujemo se i dalje..javio mi se..vidjeli smo se nesto popricali ma uglavnom i dalje se nezna tko pije tko plaća. haha
Stella893 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 19:06   #50
Johnny, tu n'es pas un ange
Ne crois pas que ca m'derange
Jour et nuit je pense a toi
Toi tu te souviens de moi


ti bila bez interenata a ja mislio ti ošla ma medanjake sa đonijem
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 19:26   #51
hahaha nismo još...jebeš mi sve sad mi se jedu medenjaci ;(
Stella893 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 19:29   #52
Ljudi vole idealizirat ono sto nisu probali. Sve ti je to isti vrag nakon nekog vremena.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 19:38   #53
Glasam za Johnny boya.

Budi sa Đonijem.

Inače, preporučam masturbacijski indikator. Ako si više puta dok se seksaš s dečkom ili masturbiraš razmišljala o Đoniju i ako stalno misliš na Đonija, a dečko ti je onako, tu, ali, ono, blah, ostavi dečka, istraži Đonija.

Ozbiljno.

Ionako ćeš prekinut s ovim, previše si se udubila u misli o drugom. Mlada si, veze se prekidaju.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 19:56   #54
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Glasam za Johnny boya.

Budi sa Đonijem.

Inače, preporučam masturbacijski indikator. Ako si više puta dok se seksaš s dečkom ili masturbiraš razmišljala o Đoniju i ako stalno misliš na Đonija, a dečko ti je onako, tu, ali, ono, blah, ostavi dečka, istraži Đonija.

Ozbiljno.

Ionako ćeš prekinut s ovim, previše si se udubila u misli o drugom. Mlada si, veze se prekidaju.


tako sam i ja nekako razmišljala...ali na kraju mi se čini da ću ostati sama..Nisam sigurna da li se Đoni drži distancirano malo jer sam u vezi ili di je problem? Čudna je nekako atmosfera..
Stella893 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 20:05   #55
Quote:
Stella893 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

evo opet očajna moram nešto napisati na ovom forumu i zatražiti pomoć.

Imam dečka već dvije godine (23 godine imam). I stvarno nam je super, lijepo nam je, zabavljamo se, imamo oboje svoju slobodu, ne opterećujemo se glupostima, skoro nikad ne svađamo. Sve je predivno s njim. Iako smo već pomalo zapali u tu neku stalnu i istu rutinu. Naravno sve je super ali postoji taj jedan dečko nazovimo ga Johnny. Naime kad sam bila u vezi prije ove , isto sam hodala sa tipom 2 godine, također sam razmisljala o tom Johnnyu koji je tada imao curu s kojom je bio 4 godine u vezi. Vidjeli smo se par puta vani i znali smo tko smo ali se nikad nismo dopisivali. Nakon što je on raskinuo sa curom a ja prohodala s novim dečkom još na početku, neznam uopće na koju foru počeli smo pričati. Ja naravno sam jako odana u vezi i nebi nikada dečka prevarila, niti letim iz veze u vezu jer mi takve veze nemaju smisla. Rekla sam mu da smo očito se sreli u krivo vrijeme i da jednog dana će nam se potrefiti ako budemo suđeni. Nakon toga se nismo čuli godinu dana, i evo sada nedavno opet ja s tim Johnnyem pričam. Izađem jednom van i vidim ga vani, onda smo dugo pričali rekao mi je samo nešto u stilu da kada shvatim da će mi biti kasno i zagrilo me. Dugo smo pričali o svakakvim stvarima, čak je i bio ljut malo na mene i rekao pa ako ti je tako dobro ajmo završit tu priču bit ćemo samo prijatelji. Ipak nakon što je to izgovorio odmah me pitao ako ću još ostati s njim da još se malo družimo. I stvarno se dosta puta čujemo ali počelo se događati to, da mu se ja javim i onda on ne odgovara na poruke. I samo odjednom nakon tri sata mi odgovori. (inaće na početku je on meni tako znao slat da se viidmo i nadjemo a ja sam ga uredno znala odjebavati iako sam ga htjela vidjeti, ali nisam mogla jer sam u vezi i osjećala bi preveliku grižnju savjest). I evo i sada čekam njegovu poruku nakon što sam ga pitala ako ćemo se vidjeti? ma joj neznam sto da radim. i tako sam blesavo sastavila ovaj post. nadam se da ćete shvatiti bit ! -.-


Ovo nikada neću shvatiti. Zašto bi on morao odgovoriti iste sekunde na tvoju poruku? Što ti znaš dali je zauzet ili nije?
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 20:13   #56
Quote:
Stella893 kaže: Pogledaj post
tako sam i ja nekako razmišljala...ali na kraju mi se čini da ću ostati sama..Nisam sigurna da li se Đoni drži distancirano malo jer sam u vezi ili di je problem? Čudna je nekako atmosfera..
A slušaj, u vezi si, čovjeka pere to što si u vezi i distancira se da se ne bi odveć zagrijao za žensku koja je s drugim.

Nisi u provaliji pa da visiš na jednoj lijani i moraš zgrabit drugu da bi došla do stijene spasa, pa da ne smiješ ostat s dvije slobodne ruke u zraku.

Možeš nać prvo rješenje sa sadašnjim dečkom, duguješ mu ozbiljan razgovor nakon dvije godine, vidjet, ukoliko ga više ne voliš, da prekinete i onda ić dalje. Za to ti ne treba puno vremena.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 20:17   #57
Quote:
Latiosa kaže: Pogledaj post
[/B]

Ovo nikada neću shvatiti. Zašto bi on morao odgovoriti iste sekunde na tvoju poruku? Što ti znaš dali je zauzet ili nije?
pa ne mora odgovoriti iste sekunde. nit ja ljudima odgovaram. ali kada već prodje par dana ispadne jako glupo :S

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
A slušaj, u vezi si, čovjeka pere to što si u vezi i distancira se da se ne bi odveć zagrijao za žensku koja je s drugim.

Nisi u provaliji pa da visiš na jednoj lijani i moraš zgrabit drugu da bi došla do stijene spasa, pa da ne smiješ ostat s dvije slobodne ruke u zraku.

Možeš nać prvo rješenje sa sadašnjim dečkom, duguješ mu ozbiljan razgovor nakon dvije godine, vidjet, ukoliko ga više ne voliš, da prekinete i onda ić dalje. Za to ti ne treba puno vremena.
istina, već sam počela ozbiljno pričati o nama. nisam mu još rekla što je točno u pitanju ali hoću, jer neželim nikog povlačiti za nos.
Stella893 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 20:28   #58
Ako su problemi u vašoj vezi nastali prije ikakvog đonija, zašto bi ga dodatno povrijedila činjenicom da ima netko drugi? Prvenstveno jer s tim drugim nisi ništa napravila.

Sačuvaj tog dečka teže srcobolje i prekinite zbog pravih razloga, ako ćete već prekidat. A to bi bio zamor odnosa.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 20:49   #59
Quote:
Stella893 kaže: Pogledaj post
čovjek me doslovno do ludila dovodi. Ali nebi ja mogla ništa s njim mene pere grižnja savjest.

i mene je prvi puta pekla grižnja savjesti kada sam umočio udanoj ženi, a i ja bio u vezi.....drugi puta me već manje peklo...treći puta mi je već bio kao melen na opeklinu...


ajde, ajde....nemoj samu sebe farbati.....kresni se sa njim pa ako te i dalje bude pekla savjest, zaboravi to kao da se nikada nije dogodilo, ali onda i nauči nešto iz toga...a ne onda opet za godinu dvije ponoviti dileme....
MrOizo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 20:36   #60
Quote:
MrOizo kaže: Pogledaj post
i mene je prvi puta pekla grižnja savjesti kada sam umočio udanoj ženi, a i ja bio u vezi.....drugi puta me već manje peklo...treći puta mi je već bio kao melen na opeklinu...


ajde, ajde....nemoj samu sebe farbati.....kresni se sa njim pa ako te i dalje bude pekla savjest, zaboravi to kao da se nikada nije dogodilo, ali onda i nauči nešto iz toga...a ne onda opet za godinu dvije ponoviti dileme....


HAHAHAHAH KRALJUUU!
Stella893 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger