Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2014., 18:58   #41
eh moj cijanind :-), pazi da ne prođeš kao i ja. Ostavi decka ti udjes u vezu s njom, a ona tog decka ne preboli i onda se njemu opet vrati a ti ostanes sam sa osjecajima prema njoj.
Sony81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 10:22   #42
Sony, frende! Ne tuguj! ima još (takvih) djevojaka koje ti odgovaraju. Ova je meni od svih najbolja, al jeb'ga nemožeš imati sve u životu.
__________________
Earth? Terrible name for a planet. Might as well call it Dirt.- Planet Dirt.
Cyanide Inc. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 15:29   #43
Pa i ova je meni bila najbolja al jbg kao što kažeš. Al dobro sad nakon par dana rijesio emocije(bar se nadam). Par dana nakon konacnog prekida.
Sony81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 15:56   #44
J...te mogu se staviti u njenu piziciju

Volim svog decka, ali prekidamo svako malo. Dode neki novi kojeg iskoristavam da mi upotpunuje vezu kao emocionalna praznina tamo di je moj decko zakazao.

Idem na kavu sa tim frendom i dopisujem se sa njim jer mi fali paznje.

Ako to traje po par mjeseci, cura te zavlaci.

Osim toga ona se j...be sa deckom u meduvremenu, pricati o njemu...mislin da joj postajes BFF.

Jel ona zna da si svaler i imas FF? Ako zna, onda ti njoj nisi materijal za vezu jer si neozbiljan. Ne bi nit ja takvog za vezu, vec bi bila sa deckom koji mi je sigurniji i ne j...be se uokolo.

A zasto ti se ona svida? Mozda je samo nedostupna, mozda jer se svi pale na nju, pa je zato i zelis!
Electrolitika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 17:03   #45
Quote:
Electrolitika kaže: Pogledaj post
J...te mogu se staviti u njenu piziciju

Volim svog decka, ali prekidamo svako malo. Dode neki novi kojeg iskoristavam da mi upotpunuje vezu kao emocionalna praznina tamo di je moj decko zakazao.

Idem na kavu sa tim frendom i dopisujem se sa njim jer mi fali paznje.

. . .

Jel ona zna da si svaler i imas FF? Ako zna, onda ti njoj nisi materijal za vezu jer si neozbiljan. Ne bi nit ja takvog za vezu, vec bi bila sa deckom koji mi je sigurniji i ne j...be se uokolo.
Hahaha...rugala se sova sjenici
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 18:20   #46
Ak imam FF ne znaci da sam švaler. A meni je upravo to sumnjivo kad imaš dečka a uvijek ste u prekidima i on zakazuje pa mu traziš zamjenu. To je prevara.
__________________
Earth? Terrible name for a planet. Might as well call it Dirt.- Planet Dirt.
Cyanide Inc. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 18:21   #47
Quote:
Cyanide Inc. kaže: Pogledaj post
Ak imam FF ne znaci da sam švaler. A meni je upravo to sumnjivo kad imaš dečka a uvijek ste u prekidima i on zakazuje pa mu traziš zamjenu. To je prevara.
Nije prevara, ako se ff angažira u periodu prekida.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 18:54   #48
Quote:
Cyanide Inc. kaže: Pogledaj post
Ak imam FF ne znaci da sam švaler. A meni je upravo to sumnjivo kad imaš dečka a uvijek ste u prekidima i on zakazuje pa mu traziš zamjenu. To je prevara.
Nije nista lose sto imas FF. Ali ako mutis sa curom koja ti se svida, ako je ona u losoj vezi. Nadam se da si pametan i da joj to tajis.

Inace ispadas nevjerodostojan. Ja ne bih ostavila svog shitty decka za jednog koji se vida samnom na kavama i hvali se kak j...be neku bezobveza sastrane. Ne bi mi bio materijal za vezu i razlog da ostavim decka jer bi mi bio neozbiljan. To je moja percepcija.

Sluzio bi mi kao frend koji mi je drag za emocionalnu potporu ako mi je decko idiot. Stavila bi te u friendzone I jadala bi ti se nakon nekog vremena.
Electrolitika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:16   #49
Ne kužim onda zašto pristajete na shitty dečke? Čemu to stalno prekidanje, jadanje, turbulencija od emocija? Ja sam njoj jednom rekao - ok, ne valja ti dečko, ni ja ti ne pašem, ostavi ovog pa nađi trećeg, ili budi sama...... shupendara issues?
__________________
Earth? Terrible name for a planet. Might as well call it Dirt.- Planet Dirt.
Cyanide Inc. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:22   #50
On joj je ocito bolji od tebe iz nekog razloga jer je sa njime, sa tobom nije.

Ne mozes curi koja te zanima glumiti frendicu, niti pricati sa njom o njezinoj vezi, jos joj i dajes direktno savjete.

Pitala sam te jesi joj rekao da imas FF? Ako jesi i to si onda sj....

U cemu je problem? Pitao si je koga i sto hoce, ona je jos uvijek u vezi? Cemu se nadas?

Uostalom kaj se druzis sa njom...nadji si jos drugu FF i novu zanimaciju nju baci na ignore, pa mozda pocne trcat za tobom.
Zavlaci te, inace ne bi ovo pisao tu...odj...je! Ako joj je stalo trcat ce ti u zagrljaj.

Ljudi su sa shitty deckima iz svojih razloga, ali da netko ostavi tog shitty decka treba drugi biti bolji decko i cura treba osjetiti sigurnost. A ne decko koji ima FF-icu... to je moja percepcija! Kompliciras...bezveze...
Electrolitika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:22   #51
zapravo nakon nje, i kad sam krenuo u FF odnos, (a ima toga više mjeseci) shvatio sam da mi ona - znači.
__________________
Earth? Terrible name for a planet. Might as well call it Dirt.- Planet Dirt.
Cyanide Inc. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:26   #52
odjeb je lansiran
__________________
Earth? Terrible name for a planet. Might as well call it Dirt.- Planet Dirt.
Cyanide Inc. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:27   #53
a daj ti meni odgovori za shitty dečke.
__________________
Earth? Terrible name for a planet. Might as well call it Dirt.- Planet Dirt.
Cyanide Inc. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:29   #54
Quote:
Cyanide Inc. kaže: Pogledaj post
zapravo nakon nje, i kad sam krenuo u FF odnos, (a ima toga više mjeseci) shvatio sam da mi ona - znači.
Nakon svega? Onda si joj trebao reci da si u vezi ak je pitala.... i muljat...da pocinjes nedto sa nekime. Pa bi mozda ona isto shvatila!

Pa vidjet ces sve....samo je pusti sad, nek trci. Ona ima decka vi ste frendovi...to joj i nabijaj na nos stalno ako imas prilike, tj situacije...pa da vidis...
Electrolitika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:30   #55
kompliciram? ajd objasni ovo - s shitty dečkom se pomiri, i otiđu zajedno na koncert. Koncert gotov u dva sata, u pola tri mi ona zvoni na vrata...

naravno, sama.
__________________
Earth? Terrible name for a planet. Might as well call it Dirt.- Planet Dirt.
Cyanide Inc. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:34   #56
Quote:
Cyanide Inc. kaže: Pogledaj post
a daj ti meni odgovori za shitty dečke.
Nisam ja u shitty vezi. Ili sam u dobroj vezi ili u nikakvoj. Ono su bili primjeri da se nadem jednom u takvoj situaciji i zasto bi bila u takvoj vezi.

Iz navike je..eto, nije nasla boljeg....mozda i je, pa se uvjerila da to nije to, pa mu se vratila. Prevrtljiva je i ne zna kaj zeli u zivotu. Mislim da nije bitno zasto je ona prevrtljiva vec jel bi ti bio u vezi sa nekime tko ne zna sto zeli u zivotu? Tko je u vezi koja ga neispunjava i to trpi? Ako kaze za svog decka da je idiot, a ipak je sa njime....to ti puno govori o osobi.
Prica gadosti o nekome iza ledja, nekome koga kakti voli? Meni su te osobe grozne...
Electrolitika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:36   #57
Quote:
Cyanide Inc. kaže: Pogledaj post
kompliciram? ajd objasni ovo - s shitty dečkom se pomiri, i otiđu zajedno na koncert. Koncert gotov u dva sata, u pola tri mi ona zvoni na vrata...

naravno, sama.
Stari moj kompliciras si zivot sa osobom koja te ne zasluzuje....
Electrolitika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:39   #58
bravo za tebe ako nisi u shitty vezi. Ovo što je meni tako pripisujem trenutnim okolnostima, pa se hvatam za slamke dobrih vremena.... netko mi je rekao tu da ohladim, i da stvarno kad makneš emocionalni naboj, pravo govoriš. Nezna šta želi, a meni netreba takva osoba. I da, ne pišemo se od petka....
__________________
Earth? Terrible name for a planet. Might as well call it Dirt.- Planet Dirt.
Cyanide Inc. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:40   #59
Ta cura ti je vrlo vjerojatno napeta jer je imas, pa je nemas. Jer igra igrice sa tobom. Psihologija je sj....stvar...

Zasto ti se svidja osoba koja te vrti oko malog prsta, koja prica gadosti o svojem decku kojeg kao voli itd itd....cemi? Meni ta mala zvuci kao nemoralna razmazrna kujica sorry ali gade mi se ljudi koji pljuju po svima, pa im se vracaju...
Electrolitika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:42   #60
Daj razmisli....ak ona sere tebi tako o svom decki, kaj sere o tebi nekom drugome? Ona ne zna kaj bi...

To je ko da ja svoje roditelje nazivam idiotima i budalama i nemam postovanja prema njima. Kaj bi mislio o takvoj osobi koja tako prica o drugima i traca ih, a sa njima je. Kaj?
Electrolitika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger