Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2014., 17:23   #41
Tipično za balavicu, gladi si ego, a i previše je sigurna u tebe. Na tebi je da odlučiš što dalje.
Fee86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 02:18   #42
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ovo jest 21. stoljeće i blago rečeno je zaostalo misliti kako ne možeš biti siguran tko ti pravi djecu, čim si ženu ispustio iz vida, odnosno čim ona ima priliku. Tu bi logiku vas dvojica bili spremni automatski prenijeti i na muškarce, na sebe? Dakako da ne i ne mogu vjerovati da ne vidite koliko je to uvredljivo i šovinistički ?!?
Kako misliš zaostalo, samo pogledaj Bosnu tam su zabilježili da u svakom trećem braku otac nije pravi biološki otac djece. U Hrvatskoj se tek istina skriva ko zmija noge.

Da ti dragi švrlja okolo kako si sebi dopuštaš odmah bi dignula ruku na njega.


Autor teme bude tek nadrapao ako ju oženi, ovo još nije ništa. Ja da sam na njegovom mjestu odmah bi uslijedila noga pa nek ganja muške kako hoće i koliko hoće.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 12:03   #43
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Kako misliš zaostalo, samo pogledaj Bosnu tam su zabilježili da u svakom trećem braku otac nije pravi biološki otac djece. U Hrvatskoj se tek istina skriva ko zmija noge.

Da ti dragi švrlja okolo kako si sebi dopuštaš odmah bi dignula ruku na njega.


Autor teme bude tek nadrapao ako ju oženi, ovo još nije ništa. Ja da sam na njegovom mjestu odmah bi uslijedila noga pa nek ganja muške kako hoće i koliko hoće.
Ma daj, a kako su došli do tog podatka? Napravili svoj djeci u Bosni DNK analizu, ili gatanjem iz graha? Kako možeš povjerovati u takve podatke da ne uključiš zdrav razum?
Švrljati okolo nije niti u ludilu isto što i družiti se, biti radoznao mlad čovjek, gledati svijet širom raširenih očiju. Zašto vi muški imate dojam da je baš svaka ljudska djelatnost samo predigra za sex? To uopće nije točno!
Na koncu, sigurni možete biti samo da nas pritvorite pod nadzorom i s čeličnim pojasom neviniosti. Ako i tada. To ti se čini lijepa perspektiva? Ili je puno ljepše vjerovati nekome, veseliti se njegovom veselju i biti ponosan i sretan time što taj netko želi baš tebe? Makar i ne bilo jamstva za vječnost.
violeta1980 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 12:52   #44
tak nebitno sta mi mislimo o ponasanju tvoje cure, pardon zarucnice
bitno jel tebi njezino ponasanje smeta ili ne

sto me bode u oci- ovako se ne treba ponasati zarucena cura, blabla
imam filing da si joj ovo tolerirao dok ste bili "samo" cura i decko

meni osobno se tvoja cura ponasa kao da je solo i kao da sjedi sama u kaficu ili eventualno s nekom frendicom u nadi da ce veceras nesto zbariti

ne mozes mi reci da su ti tipovi iz cista mira gledali tvoju zarucnicu

po tvom opisu ona tebe ne postuje niti joj je vasa veza bitna
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 14:53   #45
sada vidim neke odgovore po kojima ispadne, da se klinke (recimo rane dvadesete na ovoj temi) tako ponasaju u vezi i da je premlada za zaruke
ok, i po mom misljenju je mlada za udaju, ali kakve to ima veze s njezinim flertovanjem pored njezinog decka

pa njezino ponasanje nema veze sa godinama, nego sa nepostovanjem
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 15:40   #46
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
sada vidim neke odgovore po kojima ispadne, da se klinke (recimo rane dvadesete na ovoj temi) tako ponasaju u vezi i da je premlada za zaruke
ok, i po mom misljenju je mlada za udaju, ali kakve to ima veze s njezinim flertovanjem pored njezinog decka

pa njezino ponasanje nema veze sa godinama, nego sa nepostovanjem
točno. godine nemaju nikakve veze nego koliko tko ozbiljno shvaća vezu. rane dvadesete nisu prerane godine ni za brak, a pogotovo za ozbiljnu vezu.


ovdje ih ima najviše koji dijele savjete kako si u dvadesetim premlad i preneozbiljan ali su uredno sami i u tridesetim. možda su i tridesete premlade godine za brak ili ozbiljnu vezu?



meni koji sam se oženio s 23 i već godinama smo u braku je to smiješno i za čitati.
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 16:03   #47
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ma daj, a kako su došli do tog podatka? Napravili svoj djeci u Bosni DNK analizu, ili gatanjem iz graha? Kako možeš povjerovati u takve podatke da ne uključiš zdrav razum?
Švrljati okolo nije niti u ludilu isto što i družiti se, biti radoznao mlad čovjek, gledati svijet širom raširenih očiju. Zašto vi muški imate dojam da je baš svaka ljudska djelatnost samo predigra za sex? To uopće nije točno!
Na koncu, sigurni možete biti samo da nas pritvorite pod nadzorom i s čeličnim pojasom neviniosti. Ako i tada. To ti se čini lijepa perspektiva? Ili je puno ljepše vjerovati nekome, veseliti se njegovom veselju i biti ponosan i sretan time što taj netko želi baš tebe? Makar i ne bilo jamstva za vječnost.
Mos odgonetnuti i prema krvnoj grupi, ako se da.
Npr. dijete ima AB, a oba roditelja B. Kako je dijete dobilo slovo A, kad moze biti u konacnici samo 0 ili B ?
To je jeftin trik kako da saznas dali je otac bioloski otac onako bez problema bez DNK analize.

Dali danas vrijedi ona prica dok nas smrt nerastavi ?
Nebih rekao, pa sto bi se onda uopce par opterecivao sa paradom proslave vjencanja kad se vec sutra budu rastali ?


Uglavnom danas nemos nikom vjerovati pa ti nis drugo nepreostaje nego da se unaprijed pomiris stime da je to tako.



Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 19:14   #48
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
jel to mladje generacije vole golden shower ili sto?
hahahahahahahhahaha
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 19:16   #49
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Brak u smislu tog nekog sakramenta nije garancija da će nešto trajati :cere k: To je (ne svima i ne uvijek!) predstava za mase. Mislim na pompozna vjenčanja itd :zvrk o: Po meni je bitno razlikovati ljubav u pravom smislu te riječi i situaciju kada si vjenčan i muka ti je od sveg, htio bi prekinuti, ALI vjenčali ste se prije tri mjeseca. Što će selo reći. Ah :zi jev:
ja bi rekla jedan dobar tulum ! :klap:
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 13:24   #50
tko još danas koristi ove izraze, zaručnik i zaručnica!??!?
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 13:25   #51
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Mos odgonetnuti i prema krvnoj grupi, ako se da.
Npr. dijete ima AB, a oba roditelja B. Kako je dijete dobilo slovo A, kad moze biti u konacnici samo 0 ili B ?
To je jeftin trik kako da saznas dali je otac bioloski otac onako bez problema bez DNK analize.

Dali danas vrijedi ona prica dok nas smrt nerastavi ?
Nebih rekao, pa sto bi se onda uopce par opterecivao sa paradom proslave vjencanja kad se vec sutra budu rastali ?


Uglavnom danas nemos nikom vjerovati pa ti nis drugo nepreostaje nego da se unaprijed pomiris stime da je to tako.



Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
Znam za to, ali nije baš široko upotrebljivo, vrlo malo ljudi ima AB i O, više od 60% bjelaca je B pa ne možeš znati.
Dok nas smrt ne rastavi više ne vrijedi jer su se socioekonmske okolnosti izmijenile, nitko više NE MORA zbog preživljavanja ostajati u vezi koja ga ne zadovoljava i čini nesretnim, ili još gore od toga.
Što je dobro, mislim. Nije li puno bolji osjećaj da je netko s nama jer baš to želi, nas želi, nego jer ga glad, stan, ili zakon na to tjeraju? Nema nikakve veze s povjerenjem činjenica da je objektivno mala šansa da recimo iz prvog pokušaja naiđeš na osobu s kojom ćeš najmanje zadovoljno provesti život.
A valjda ne bi želio da je netko s tobom iz principa, ili date riječi, a zapravo mu je ružno s tobom. Kao i obratno.
violeta1980 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 14:05   #52
Quote:
sebulba88 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.
Musko sam, (26) zarucen 5 mj., sveukupno u vezi 2god. Cura (21) i ja se volimo, ali se ne slazemo u dosta stvari. Ne odustajemo i nastojimo sve nesuglasice rijesit.

E sad, mene kod nje, muce me neke stvari. Ona je jako tvrdoglava, nikada nece priznat svoju pogresku i kad je ocito da je kriva. Ako ima neko svoje misljenje, opet misli da su svi drugi nemaju pravo, nego da je to kako ona misli.

Prvi primjer.
Izadjemo za vikend van, cugamo, zabavljamo se i super nam je. Odlazimo iz jednog kafica i dolazimo u drugi. Ja odlazim na sank po cugu, vracam se, ona plese sa nekim drugim muskarcem (kojeg ja ne poznam).
Kad je zavrsila, dolazi do mene, i kaze, to joj je prijatelj. Ja sam tu izgubio zivce, poceo sam prigovarat. Ona se naljutila i otisla doma.

Pokusavamo rijesit skupa i najmanju sitnicu.
Moje misljenje je, kako cura, koja je zarucena, nebi trebala plesat sa prvim muskarcem koji naide. Pogotovo na ovaj nacin, sto smo izasli skupa. Mene nije bilo minutu, a ona, meni iza ledja plese sa drugim.
Bilo bi pristojno, ako vec netko zeli plesat s njom, da pita mene, hocu li zamjerit.
Po meni, nije normalno, da zarucena cura plese sa drugim.

Njeno misljenje, da ovo nije vise 1950. godina, i da je to normalno sto plese sa drugima.

Nikako ne mozemo na zelenu granu. Jel to normalno ili ne?

Drugi primjer.
Neko drugo vrijeme, sjedimo u kaficu za stolom, razgovaramo. Sve super. Jedno tri puta skuzim da me uopce nije slusala i ja joj ponavljam pa se opet ukljucuje u razgovor, u jednom trenutku shvatim da joj lik iza mene pokazuje hoce sta popit (stariji, mogao bi joj biti tata) ona ga odbija, jedno 20 puta joj pokazao i smijeska mu se cijelo vrijeme. Nije uopce u nasem razgovoru.
Kad sam joj prigovorio, kazem kako mozes bit takva ako si izasla samnom. Niti me ne slusas. Ona se naljuti na mene. I govori kako sam ljubomoran.
Kad je lik mene pitao hocu sta popit, ja sam mu rekao da nas pusti na miru. Malo smo se porjeckali ali onda je otisao. I tu se ona gadno naljuti na mene. Kakav sam ja to da se idem s njime prepirat. A covjek je dobrano pijan!

Neki drugi put slicna situacija. Sjedimo u kaficu, razgovaramo, i vidim da joj pogled stalno negdje bjezi. Nekoliko puta me nije ni cula sto sam joj pricao. Pomislio sam kako gleda nekoga na sanku. Nista nisam spominjao. Onda me ona prekine i kaze kako ju neki decko za sankom nonstop gleda. Pa ja opet izgubio zivce, jer sam skuzio da i ona nonstop uzvraca taj pogled. Prigovorio sam, kako gledas drugoga i uopce mene ne slusas sta ti pricam. Ona opet govori kako sam ja ljubomoran i opet se ljuti na mene.

Nije upitno dali me ona voli. Znam da bez mene ne moze!
Jedino sto me muci, to njezino razmisljanje. Nacin na koji razmislja. Stvari koje su njoj sasvim normalne, meni nisu. Kako da se uskladimo?!

Jesam ja osoba koja je ljubomorna ili ona ne kuzi koje je to "normalno" ponasanje zarucene cure?!

Hvala!
Čestitam zaručio si se s notornom glupačom vrijednom tuđe pažnje. Odjebi to prije svadbe,još imaš vremena. I ne takvo ponašanje nije normalno niti kad si u vezi,a pogotovo kad ste zaručeni.

Ona odavno skače po tuđim kurcima,ali jbg. čovijek uči dok je živ,da s djecom popišan budiš. Odjebi to radi svojeg duševnog zdravlja
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 14:11   #53
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Pokušaj shvatiti svoju zaručnicu kao jedinstvenu osobu sa svim pripadajućim ljudskim pravima, uključujući prijatelje, flert, bilo kakvu komunikaciju s bilo kime. Koja je tebe odabrala za partnera i ljubavnika, ali ne i mentora i drugog oca. Slobodno i dok joj je s tobom lijepo i uzbudljivo. To bi ti trebao biti kompliment svaki božji dan iznova. A ne dostignuti cilj kojega samo treba braniti od napada izvana. Što je i posve nemoguće. Nije li ljepše imati osjećaj kako zbog tebe svaki puta ponovo izabere tebe i pored svih silnih muškaraca koji sline za njom???
Tvoje ponašanje mi je poput zahtjeva muža jedne moje prijateljice koji je zahtijevao, i mislio da je u redu, da nakon vjenčanja produži svoje suknje za pedalj....
Da, ljubomoran si! Da, svatko se ima pravo ponašati kako želi i misli da je ispravno! Ne, nemaš pravo ti određivati ponašanje ikome, niti ikoga svoditi na svoja pravila. Uzmi ili ostavi. Osim u slučaju malodobne djece.

Znaci tebe ne smeta da tvoj muskarac sve navedeno radi, s drugim zenama, ispred tebe?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 14:13   #54
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Pokušaj shvatiti svoju zaručnicu kao jedinstvenu osobu sa svim pripadajućim ljudskim pravima, uključujući prijatelje, flert, bilo kakvu komunikaciju s bilo kime. Koja je tebe odabrala za partnera i ljubavnika, ali ne i mentora i drugog oca. Slobodno i dok joj je s tobom lijepo i uzbudljivo. To bi ti trebao biti kompliment svaki božji dan iznova. A ne dostignuti cilj kojega samo treba braniti od napada izvana. Što je i posve nemoguće. Nije li ljepše imati osjećaj kako zbog tebe svaki puta ponovo izabere tebe i pored svih silnih muškaraca koji sline za njom???
Tvoje ponašanje mi je poput zahtjeva muža jedne moje prijateljice koji je zahtijevao, i mislio da je u redu, da nakon vjenčanja produži svoje suknje za pedalj....
Da, ljubomoran si! Da, svatko se ima pravo ponašati kako želi i misli da je ispravno! Ne, nemaš pravo ti određivati ponašanje ikome, niti ikoga svoditi na svoja pravila. Uzmi ili ostavi. Osim u slučaju malodobne djece.
Pokušaj svojeg sadašnjeg ili budućeg muža shvaititi kada te ošamari i kada te gurne niz stepenice. Također ga pokušaj shavatiti kada će se jebat okolo naokolo s balavicama samo zato jer ima posao i može platiti 3 koktela za redom,jer sve to čini osobu sa pripadajučim ljudskim pravima.
On je teba odabrao za ženu,boksačku vreču i jednu od ljubavnica ,ali ne mentoricu ili drugu majku. To bi ti sve trebao biti kompliment svaki božji dan iznova. Nije li ljepo znati da će ti muž kad se vrati iz kurvaluka doć u obiteljski krevet, i opalit ti šamarčinu zato što je on jedinstvena osoba kao svi mi?

Tvoj komentar je hrpetina neprobaljvih gluposti,dapače jedan od najglupljih komentara uopće na ovom forumu,(vjeruj konkurencija je ubitačna).

Jbt. do kud smo došli da počinjemo branit zaručene kurve i zapravo je on kriv što ga smeta,što ga kuja ne pošutje pol posto. Biće da si ista kao i ona pa si se našla ju branit.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 14:18   #55
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Znaci tebe ne smeta da tvoj muskarac sve navedeno radi, s drugim zenama, ispred tebe?
Ali koje SVE? Pa vi ste već došli do skakanja po kurcima. Zaplesala je s prijateljem dok njega nije bilo, razmijeni pogled s nekim zanimljivim, ljubazna je sa starim pijancem..... Što je tu tako strašno?
Pa nemoj me uvjeravati da moj dečko ne uoči svakog zgodnog komada u blizini, da se na poslu ne šali s kolegicama i na malo lascivnije načine, da ne flerta neobavezno. Ja doista ne želim da sam mu ja početak i kraj života, niti je on meni. A ova mala je još i jako mlada i radoznala, pa i neizbrušenog ponašanja. Ali ničim nije pokazala, bar od napisanog, da želi još koga, ili nekog drugog za ozbiljno.
violeta1980 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 14:21   #56
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Pokušaj svojeg sadašnjeg ili budućeg muža shvaititi kada te ošamari i kada te gurne niz stepenice. Također ga pokušaj shavatiti kada će se jebat okolo naokolo s balavicama samo zato jer ima posao i može platiti 3 koktela za redom,jer sve to čini osobu sa pripadajučim ljudskim pravima.
On je teba odabrao za ženu,boksačku vreču i jednu od ljubavnica ,ali ne mentoricu ili drugu majku. To bi ti sve trebao biti kompliment svaki božji dan iznova. Nije li ljepo znati da će ti muž kad se vrati iz kurvaluka doć u obiteljski krevet, i opalit ti šamarčinu zato što je on jedinstvena osoba kao svi mi?

Tvoj komentar je hrpetina neprobaljvih gluposti,dapače jedan od najglupljih komentara uopće na ovom forumu,(vjeruj konkurencija je ubitačna).

Jbt. do kud smo došli da počinjemo branit zaručene kurve i zapravo je on kriv što ga smeta,što ga kuja ne pošutje pol posto. Biće da si ista kao i ona pa si se našla ju branit.
Ima neka granica civilizirane diskusije i pristojnog ponašanja, znaš?!
Drugu majku??? Ha,ha,ha...sada je mnogo toga jasno.......
violeta1980 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 14:25   #57
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ali koje SVE? Pa vi ste već došli do skakanja po kurcima. Zaplesala je s prijateljem dok njega nije bilo, razmijeni pogled s nekim zanimljivim, ljubazna je sa starim pijancem..... Što je tu tako strašno?
Pa nemoj me uvjeravati da moj dečko ne uoči svakog zgodnog komada u blizini, da se na poslu ne šali s kolegicama i na malo lascivnije načine, da ne flerta neobavezno. Ja doista ne želim da sam mu ja početak i kraj života, niti je on meni. A ova mala je još i jako mlada i radoznala, pa i neizbrušenog ponašanja. Ali ničim nije pokazala, bar od napisanog, da želi još koga, ili nekog drugog za ozbiljno.

Da čitaš pažljivije pročitala bi da je on otišao njima po cugu na šank,kada se vratio ona je plesala sa nekim NEPOZNATIM likom,koji joj nije prijatelj. Nema ništa loše u razmjeni pogleda sa strancem,ali ima itekako loše ako tebi tvoj dečko nešto priča i ponavlja ti to isto 3 puta,a ti ko telac blejiš cijelo vrijeme u tog nekog nepoznatog lika,i ne čuješ što ti on priča,a kada ti progovori s pravom da ga ne slušaš onda se dotična uzjebe i naljuti.

Velika je razlika kada ja na poslu iz zajebancije "flertam" sa kolegicama,a velika je razlika kada bi to isto radio svojoj curi pred očima za stolom za koji sjedimo.


Ahaa,znači njeno droljasto ponašanje,hranjenje ega,flertanje sa random frajerima ,neki od njih imaju godina kao njen otac,blejanje u drugog lika kada ti tvoj dečko nešto priča ,hvatanje svake prilike kada nema dečka na pola minute da odeš plesta s nekim nepoznatim likom zasiguno nije pokazatelj da ona želi još nekoga usput ili za ozbiljno... :klap:
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 14:26   #58
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ima neka granica civilizirane diskusije i pristojnog ponašanja, znaš?!
Drugu majku??? Ha,ha,ha...sada je mnogo toga jasno.......
Boldano sam se referirao na tvoje upis gdje si napisala drugog oca..

Prvo,itekako sam pristojan,zasada.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 14:34   #59
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Da čitaš pažljivije pročitala bi da je on otišao njima po cugu na šank,kada se vratio ona je plesala sa nekim NEPOZNATIM likom,koji joj nije prijatelj. Nema ništa loše u razmjeni pogleda sa strancem,ali ima itekako loše ako tebi tvoj dečko nešto priča i ponavlja ti to isto 3 puta,a ti ko telac blejiš cijelo vrijeme u tog nekog nepoznatog lika,i ne čuješ što ti on priča,a kada ti progovori s pravom da ga ne slušaš onda se dotična uzjebe i naljuti.

Velika je razlika kada ja na poslu iz zajebancije "flertam" sa kolegicama,a velika je razlika kada bi to isto radio svojoj curi pred očima za stolom za koji sjedimo.


Ahaa,znači njeno droljasto ponašanje,hranjenje ega,flertanje sa random frajerima ,neki od njih imaju godina kao njen otac,blejanje u drugog lika kada ti tvoj dečko nešto priča ,hvatanje svake prilike kada nema dečka na pola minute da odeš plesta s nekim nepoznatim likom zasiguno nije pokazatelj da ona želi još nekoga usput ili za ozbiljno... :klap:
Stara Gebelsova metoda, izmijeni dio istine, pa navali na zajključke po želji!
Jasno je napisao da je plesala s prijateljem, da mu je rekla da joj je prijatelj!
Isto tako, zezanje s drugim curama je zezanje, bila ja u blizini ili ne.
Zamislim se i ja nekada dok sam sam s dečkom i ne čujem ga, a kuda pri tomr gledam nitko nema pojma. Ali ljubomorni klinac dakako "zna točno".
Na koncu, zašto bi uopće bila s njim, zaručila se, ako želi nekog drogog i drugačijeg?
A oko pristojnosti, pročitaj još jednom tekst na koji sam imala primjedbu, pa ponovi da si upotrebljavao pristojne termine i optužbe....
violeta1980 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 14:42   #60
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Stara Gebelsova metoda, izmijeni dio istine, pa navali na zajključke po želji!
Jasno je napisao da je plesala s prijateljem, da mu je rekla da joj je prijatelj!
Isto tako, zezanje s drugim curama je zezanje, bila ja u blizini ili ne.
Zamislim se i ja nekada dok sam sam s dečkom i ne čujem ga, a kuda pri tomr gledam nitko nema pojma. Ali ljubomorni klinac dakako "zna točno".
Na koncu, zašto bi uopće bila s njim, zaručila se, ako želi nekog drogog i drugačijeg?
A oko pristojnosti, pročitaj još jednom tekst na koji sam imala primjedbu, pa ponovi da si upotrebljavao pristojne termine i optužbe....
Od kraja prema početku. Znam što sam napisao,bio sam itekako pažljiv i proistojan prilikom pisanja,oni koji me ovdje znaju ti to mogu potvrditi.

Zašto bi bila s njim? Zato što joj godi na ego,treba joj pažnje,a dobila ju je još više od njega kada je on izrazio želju da se zaruče,a ona si je bila super kul pred frendicama i bila je najveća faca u društvu( s najvećim prstenom).

I ja se zamislim,ali opet da čitaš znala bi što je on napisao i nema razloga da mu ne vjerujem,pošto je ona sama rekla da je taj lik kojeg gleda zgodan. Meni dovoljno da dobije momentalnom nogom u dupe i da ju nikada više ne vidim.

Ako mi je netko prijatelj/prijateljica i znam da ga/ju moja cura ne poznaje prvo što ću napraviti je da ću ih upoznati i predstaviti jedan drugome,jer je to normalno i pristojno ponašanje. Nije normalno i omalovažavajuće je spram njega što je ona otišla plesati s nekim likom kojeg on ne poznaje i poslje tvrdit da joj je to frend. Sorry,ako je tako,a ona zna kako će on reagirati onda ga lijepo upoznaj s njime. Pošto to nije napravila nemam razloga vjerovati da joj je to prijatelj.

Zezanje s drugim curama da kada je i moja cura uključena u tu zezanciju. Kada sam ja iskljčen iz toga,a s njom sam došao,a ona se zeza s nekim nepoznatim likovima,onda ju lijepo ostavljam solo,pa neka se zeza koliko hoće,ali mene neće vidjeti,nikada više.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger