Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2014., 16:27   #81
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Znaš koliko ima žena koje okidaju na hladnoću i nedostupnost? To ih napaljuje. Ja sam izuzetak koji pada na nasmijane šarmere, nemoj da te to bedira

Ovih zadnjih par postova smo svi skoro isto napisali.
Ma zajebavam se i glumim placipicku.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 16:31   #82
podebljas si bankovni racun pa budes vidio kako ce se stvari okrenuti, tada nece biti problem sto si lijep a nisi njihov tip, ma nece biti problem da postanes naglo i ruzan ili da postanes glup, ako imas para onda si, nece reci imas para, vec kako se to danas kaze, kako znas sto zelis u zivotu
Jakov86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 16:44   #83
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Mene je jedan dečko jako odbijao svojom govornom manom Još uvijek me malo sram toga jer stvarno nisam netko tko ljude smatra manje vrijednima zbog bilo kakvih defekata, osobito onih za koje nisu sami krivi, ali ovo mi je bilo tako antinapaljujuće da sam jednostavno odlučila uopće mu ne davat nadu - nije to zaslužio.
Morcego, ali možda je bio u nekoj aktivnosti vrlo vješt ? Kao što si prije napisala. Možda je u krevetu bio orgazam mađioničar
nećeš me jahati is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 16:53   #84
znaš ono : Bog na jednj strani da ..na drugoj uzme ..niko ne dobi paket komplet ..
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 16:59   #85
Quote:
Vicente kaže: Pogledaj post
Zašto lijepi tipovi ne prolaze tako dobro kod žena obzirom koliko bi mogli sa svojim izgledom? Hrpu puta sam čuo već 'prelijep je, šta će mi takav', 'lijep no nimalo seksi', 'lijepi obično nisu zanimljivi' itd itd. Sam dobivam oduvijek pohvale glede izgleda, kažu žene da sam prelijep no nije mi nešto puno pomoglo kod osvajanja Već se nekoliko cura ful zagrijalo za mene no obično bi dobio košaricu već na prvom spoju, uvijek bi rekle 'sori nisi moj tip' Ne shvaćam logiku, ako ti je netko privlačan na prvu, kako tako brzo više ta osoba nije tvoj tip? Oduvijek me ženski svijet nahvaljuje lijep, dobar, pametan no uspjeha sam imao relativno malo do sada. Zar trebam bit ružan, seljačina, glup? U čemu griješim, kako preokrenuti stvari? Da li onda fizički izgled baš nikakvu ulogu ne igra u cijelom tom osvajanju?
Kao što si sam to lijepo rekao. Fizički izgled igra veliku ulogu u kontaktu ali poslije slijedi druga faza. Faza u kojoj se vjerovatno ne snalaziš jer u njoj nisi prirodno obdaren a računaš na fizički izgled koji će riješiti sve.
Druga faza nije ni stvar pameti nego ono stvarno što jesi jer taj utisak je presudan u dojmu druge strane.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 17:06   #86
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Problem je sto svi ovaj boldani dio povezujete sa osobnoscu i ostalim pizdarijama, a istina moze biti i da je netko lijep, ali vas jednostavno ne privlaci. Cisto na temelju izgleda.

Ja ti na cesti bez problema samo na temelju izgleda mogu pokazati nekoliko prelijepih cura koje me svojom ljepotom uopce ne privlace. Nisu mi napete, jel'.

Vec sam jednom rekao da je ljepota objektivna, a privlacnost subjektivna.
Ne nužno,ima ljudi o kojima ne znam ništa a ipak imaju u sebi nešto što me privlači
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 17:25   #87
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Ne nužno,ima ljudi o kojima ne znam ništa a ipak imaju u sebi nešto što me privlači
Upravo o tome i pricam. Jebozovni su ti.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 17:27   #88
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post


Ja bi da te vidim takvog koji pazi na sve te pizdarije dok samnom razgovara rekla da se vidimo ako uspiješ kirurški odstraniti metlu iz guzice...
Versilov i Gefutko su već izrekli mišljenja o tim tvojim radikalnim savjetima, stog nemam što nadodati.
Quote:
satc kaže: Pogledaj post
ja bi isto izludila kad bi o svemu tome mislila...
pa tko to može ?!??!
pa ajde i da može, kako može onda biti opušten...

Kako netko može biti tuntlav, hodati spuštene glave, gledati u pod?
Stvar navike i doživljaja sebe kroz godine života.. podigni si glavu i ispravi držanje tijela odmah ćeš se osjećati bolje.. hodaj čvrsto samopouzdano i tako ćeš se i osjećati.. jedno vrijeme ćeš obraćati pažnju na svoje držanje, kasnije obrazac usvojiš i ide samo do sebe, o tome ne razmišljaš... kako radiš na sebi također raste samopouzdanje imaš dva plusa..
Kad sjediš na piću sa partnericom, u automobilu, na klupi.. korisno je čitati govor tijela.. isto kao što na osobi nesvjesno pročitate kad vam netko laže.. ovo dignete na svjesnu razinu, čitate osobu, njene osjećaje, namjere..
Svi to imamo u sebi i nesvjesno radimo.. zbog čega bi to bilo loše..?
Loše je samo kada je ODGLUMLJENO i to se vidi iz aviona i to stvara kontra efekt, rekao sam da je teško odglumiti...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 17:32   #89
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
St je moj rodni grad, i ne čudi me šta je lik s ovakvim mentalnim sklopom izaša otamo, taj grad nabija komplekse Ivaniševiću i Kukoču a di neće malim Hrvatima...
Kužim te ja, proklet grad pun prelijepih žena ograničenog mozga i nevjerojatnog mentalnog sklopa , što čovjek dole sve mora odigrat da jebe u tom nekom svom mikrosvijetu, najbolje bit redikul, takvi jebu dole najviše...

Eh da je samo ovo tvoje uzdizanje ramena i diskretno spuštanje brade, bilo bi dobro

Sad možeš na kućicama uzdizat milimetarski ramena, to je jedan veliki holivudski actor studio...
SPLIĆOOOOO! Smiri doživljaj..
Ajde neka si se ti spasio pa sad jebeš... ružne žene...
Zezam se.. ima mnogo istine u ovom što si rekao za Split..
Ali nema potrebe da vrijeđaš na osnovu svojih kompleksa.. govor tijela je bar 80% komunikacije..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 18:01   #90
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
SPLIĆOOOOO! Smiri doživljaj..
Ajde neka si se ti spasio pa sad jebeš... ružne žene...
Zezam se.. ima mnogo istine u ovom što si rekao za Split..
Ali nema potrebe da vrijeđaš na osnovu svojih kompleksa.. govor tijela je bar 80% komunikacije..
Hahaha... pa svak može imat govor tijela kao sin Gerard Butlera i Naomi Campbell kad vidi da se ženskoj sviđa... Svi imamo 100 lica i uloga, jedan dan da me uhvatiš rekao bi kakav frajer, kakav šarm, čudo... drugi dan bi rekao kakav anksiozni psihopat haha.

Šta će ti govor tijela, ako ti se ne sviđa, ili se ti njoj ne sviđaš, ta tvoja teorija je omogućila da se to self help štivo za muškarce prodaje na ludo, imam nekog lika koji mi spama na mail kako zavesti ženu, neku knjigu prodaje. Slažem se da govor tijela, boja glasa, držanje, igraju kartu kod prvog dojma, ali kad tad će isplivat ono unutra, skriveno, pa nije li bolje da odmah vidi ta nesretnica to šta jesi, radikalna promjena koja prodaje alfa ideologiju po LJES-u hahahah.

Ja respektiram svakog ko ima neku pripremljenu šprancu, obrazac kojim osvaja žene i ide mu, i znam to jer sam bio u tom, ali tu nema sreće, osim privremene zadovoljštine šta si ljubio/jebao nekog, čak je i dosadno. Ja više volim džunglu, improvizaciju, nesigurne uvjete, spontanost. Svak ima svoj put.

Kako možeš reć da su žene ružne....u 30ima shvatiš da za sjajan sex s nekim i ne treba baš toliko svemirske kemije

Zadnje uređivanje versilov : 17.12.2014. at 18:06.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 18:33   #91
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Benicio Del Toro je objektivno ružan čovjek.
Ono,ružan je jebiga. Nije bio lijepo dijete sigurno. Ima facu ko neandertalac, ne smije se skoro uopće, nema kapke i ima čelo ko lučki radnik.






Poderala bih ga ko Mozart kajdanku
meni nije ružan nisam homoseksualac ali baš je čovjek privlačan meni se bar čini


http://static.comicvine.com/uploads/...1158-Benic.jpg
http://imstars.aufeminin.com/stars/f...222-215688.jpg


uglavnom svatko ima drukčije ukuse i tema je u najmanju ruku glupa, neke žene vole luđe muškarce, neke ljepše, neke mirnije neke totalne luđake koji gledaju da žive na rubu itd. i tako je ista stvar orbnuto, neki muškarci vole nekakve klasične ljepotice poput jessica alba,kate beckinsale itd. Neki naspram njih preferiraju plastične bimbo fufice sa silikonima i cipelama od 10 metara, nekima se sviđa nicki minaj nekima iggy azaela, neki pak imaju onaj poremećaj da vole mlađe cure koje su ravne ko daske bez ikakvih oblina glupo je sad tu raspravljati jer vidim da svatko nameće neku svoju teoriju na zadnjih par stranica i onda kad sam sve pročitao razmislim, hm...kakva je ovo debilna rasprava sve što se u ovoj temi događa jest to da dođe osoba quota neku drugu i komentira kakav ona ima svoj osobni ukus i kako je on drukčiji od ove druge osobe, ovo nema kraja
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 19:10   #92
Nemoj žrtvovati svoj integritet radi žene i više manje miran si. U razgovoru probaj saznati koji je njen sustav vrijednosti i testirati da li to što prića stvarno i misli.

Ako se sviđaš curi, napraviti će sve za tebe i neće vagati u odnosu. Kad postane sebična ili iznosi takve stavove bježi glavom bez obzira.

Mislim da dobro izgledam 190, 95 kg 3+ godine teretane, široka ramena, uski struk, gusta brada, dobra faca (nije da se hvalim). Samo sam se jednom opekao kod žene tj. bio "frend", emocionalni tampon, trošio bespotrebno resurse, dizao im ego i tome sl. Moraš barem jednom napraviti glupost
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 19:13   #93
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
uglavnom svatko ima drukčije ukuse i tema je u najmanju ruku glupa, neke žene vole luđe muškarce, neke ljepše, neke mirnije neke totalne luđake koji gledaju da žive na rubu itd. i tako je ista stvar orbnuto, neki muškarci vole nekakve klasične ljepotice poput jessica alba,kate beckinsale itd. Neki naspram njih preferiraju plastične bimbo fufice sa silikonima i cipelama od 10 metara, nekima se sviđa nicki minaj nekima iggy azaela, neki pak imaju onaj poremećaj da vole mlađe cure koje su ravne ko daske bez ikakvih oblina glupo je sad tu raspravljati jer vidim da svatko nameće neku svoju teoriju na zadnjih par stranica i onda kad sam sve pročitao razmislim, hm...kakva je ovo debilna rasprava sve što se u ovoj temi događa jest to da dođe osoba quota neku drugu i komentira kakav ona ima svoj osobni ukus i kako je on drukčiji od ove druge osobe, ovo nema kraja
the end
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 19:20   #94
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Benicio Del Toro je objektivno ružan čovjek.
Ono,ružan je jebiga. Nije bio lijepo dijete sigurno. Ima facu ko neandertalac, ne smije se skoro uopće, nema kapke i ima čelo ko lučki radnik.

Poderala bih ga ko Mozart kajdanku



ah...
i Enrique Iglesias je ljepotaner samo takav
no ja ga ne bi ni motkom dirala....



no

ocito je Dragi autore topica
da psiholoski gledano ljudi podsvjesno traze slabije od sebe ...
(u smislu da je zelja za dominacijom pri cinju parenja ne bi li se ostavio jaci dnk)
ko ti kriv sto imas *dobre *gene


Bit ces lijep i taman kad sazris ,kao staro vino: )
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 20:00   #95
Quote:
Vicente kaže: Pogledaj post
Zašto lijepi tipovi ne prolaze tako dobro kod žena obzirom koliko bi mogli sa svojim izgledom? Hrpu puta sam čuo već 'prelijep je, šta će mi takav', 'lijep no nimalo seksi', 'lijepi obično nisu zanimljivi' itd itd. Sam dobivam oduvijek pohvale glede izgleda, kažu žene da sam prelijep no nije mi nešto puno pomoglo kod osvajanja Već se nekoliko cura ful zagrijalo za mene no obično bi dobio košaricu već na prvom spoju, uvijek bi rekle 'sori nisi moj tip' Ne shvaćam logiku, ako ti je netko privlačan na prvu, kako tako brzo više ta osoba nije tvoj tip? Oduvijek me ženski svijet nahvaljuje lijep, dobar, pametan no uspjeha sam imao relativno malo do sada. Zar trebam bit ružan, seljačina, glup? U čemu griješim, kako preokrenuti stvari? Da li onda fizički izgled baš nikakvu ulogu ne igra u cijelom tom osvajanju?

što je lijepo?

istina, o ukusima je smiješno raspravljati, kao što neki navode, no mislim da je suludo da se uopće mora precizirati da je ljepota pojam koji se odnosi na širu sliku osobnosti pojedinca i da je privlačnost većinom povezana s osobnim magnetizmom i energijom kojom pojedinac zrači.

nemamo naravno svi iste receptore (utemeljene na nekom našem sustavu vrijednosti), pa se tako i dojmovi razlikuju, no ono što je po meni sigurno je da silne strategije predstavljanja sebe/prilaženja/osvajanja ili šta ti ja znam što se sve ne smišlja da bi se jebalo/ušlo u vezu, ne mogu prekriti ono što jesmo u svojoj srži, ako s druge strane stoji oko pametnog i senzibilnog promatrača.

čitaj; fizička ljepota može biti presudan element odabira nekoga samo za iznimno površne i isprazne ljude koji sebe isto doživljavanju isključivo fizički. ima ih naravno, al ' treba znati ciljati taj target onda, ako je to ono što želiš.

ako nije, onda moraš poraditi na svojoj osobnosti, neovisno o drugima, jer možda je tu problem.
ne kažem da to znači da je biti miran i dobar loša stvar i da na to ovdje ciljam. ali vjerujem da je čovjek nevjerojatan resurs koji kroz život, učenje i stjecanje iskustava može sebe puno obogatiti na više načina i doseći razinu u kojoj si ne bi trebao postavljati pitanja koja si si ti postavio ovom temom.

dakle nije presudno pitanje što je nekome privlačno, već u prvoj liniji tko si i što si ti kao osoba u globalu. iznad i ispod kože.


Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Nemoj žrtvovati svoj integritet radi žene i više manje miran si.
paaa… obično integritetne osobe nemaju ovakve dvojbe koje muče autora, još manje se boje činjenice da bi ulaskom u interakciju sa ženom mogli izgubiti ijedan element sebe .

Zadnje uređivanje wild rider7 : 17.12.2014. at 20:05.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 00:18   #96
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Upravo o tome i pricam. Jebozovni su ti.
A autor bi htio biti jebozovan jel'?

Nije on ni lud
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 03:10   #97
Izgled je djelomicno bitan, ali ne najbitniji, mora biti kemije Svatko ima drugacije poglede sto se toga tice..
inka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 10:06   #98
Kemija može naglo nestati rekao bih (kao što se iznenada i pojavi).

Jednom mi je pak duže trebalo da skužim kemijsko djelovanje osmjeha jedne cure odjednom kao da je neko upalio svijetlo, do tada mi nije bila naročito privlačna a od tog kemijskog booma mi je mljac mljac svaki puta kada ju vidim. Izludila bi me da me predozira takvom kemijom
nećeš me jahati is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 10:21   #99
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Benicio Del Toro je objektivno ružan čovjek.
Ono,ružan je jebiga. Nije bio lijepo dijete sigurno. Ima facu ko neandertalac, ne smije se skoro uopće, nema kapke i ima čelo ko lučki radnik.






Poderala bih ga ko Mozart kajdanku
ti imaš doma izvor tople vode
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 11:42   #100
Quote:
igorl kaže: Pogledaj post
Necu nikad zaboravit.

Zena - prelijepa, moj tip, visoka, sisata guzata, duga smedja kosa. Slin slin.

I onda se javi na telefon, onako promuklo dubokim glasom i zavuce tesko bosanski: "Pa djes booona. Et' mene navratla mal' do zagrebaa"

Nije da imam nes protiv bosanskog nit nedo Bog bosanaca al to mi nikak nije stajalo na tu curu. Ko da me netko zalio hladnom vodom

I.
Ovo se meni više puta dogodilo, zgodan lik, dok ne progovori, odmah se mijenja percepcija o njemu.
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger