Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2024., 18:34   #9801
Kod mene kombinacija sive mat i sjaj bijele voxtorp, preporucam radi lakseg odrzavanja visoki sjaj, puno lakse se cisti nego mat, mat siva je bas nezahvalna, vide se tragovi od brisanja i treba se malo vise potrudit.
bulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2024., 22:21   #9802
Hvala vam na odgovorima. Malo cu prouciti i tu sjajnu, ona mi nije bila u planu.

Sad sam trenutno na voxtorp mat bijeloj i crnoj radnoj ploci (cisto zbog odrzavanja jer me strah da ce im ostati koji crveni umak po bijeloj i da ce ostati zute mrlje kojih se ne mogu rijesiti).

ovdje mi se svida.
Stol i stolice ce vjerojatno biti crne pa eto. Jos cu se raspitati po forumu jer ne znam puno o kombiniranju boja i materijala.

Svida mi se jos i ova tamnobež, ali nema na stanju elemenata i na kraju bi cijena izasla "samo" 300 € jeftinije nego kod stolara, ali bar ja ne bi morala puno razmisljati. Mislim da su ikeine fronte mdf, kod stolara bi bila iverica, isto bez ruckica.
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2024., 18:23   #9803
pax kutni ormari - je li mi u onaj nedostupniji kutak pametnije staviti police ili sipku s odjecom? plitak je ormar, 35 cm, pa ne stane ona standardna sipka nego okomita, ide od straznje stranice prema vratima, ako me razumijete da je ona obicna stavila bih odmah nju jer bi bilo lako povući odjeću bliže sebi
fgm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2024., 22:15   #9804
Sta Kallax 2x1 vise ne postoji ili ga samo nema?
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2024., 10:59   #9805
fgm, nemam odgovor na tvoje pitanje, ali samo da kažem - apsolutne preporuke za Pax ormar, imam ga, ali normalni, 1,5m dužina. I dosta je dubok, jako zgodan i stane gomila stvari.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2024., 11:01   #9806
Bok, kombiniram nesto ali nisam sigurna moze li se, pa da vidim sta vi mislite. Platsa elemente postavila bih u prostor bokom uza zid da podijele prostor, sa strane ulaznih vrata tamo bi bile police za cipele, kljuceve, a s druge strane bi stajao tv i ogradilo prostor za dnevni boravak. Radi se o malom stancicu, ocito, kojem fali organizacije i prakticnosti i ovo bi jednostavno rijesilo problem.



Lijevo dolje bi bile otvoreni regal https://www.ikea.com/hr/hr/p/platsa-...jela-70452550/
Iznad njega https://www.ikea.com/hr/hr/p/platsa-...jela-10330953/

Desno ledjima okrenuto https://www.ikea.com/hr/hr/p/platsa-...jela-30330971/

Mogu li se 2 platsa elements spojiti jedan na drugog ledjima? I mogu li se povezati na zid bokom? Sluzbena dokumentacija nije tako zamislila
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2024., 11:39   #9807
Platsa se dosta ljulja, nisu bas jako teski i stabilni elementi. Jesi mozda razmisljala o Kallaxu? Obicno uvijek njega vidjam kao samostalni element za pregradjivanje
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2024., 16:21   #9808
Platsa je ka od papira. Lipo izgleda, ali ne cini se kvalitetna niti za puno drndanja. Zamisljena je da se slaze jedna na drugu ka lego kocke. Bocno nema nikakve utore da se povezu. S platsom sam iskombinirala jedan dio ispod slala.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2024., 16:57   #9809
Od Platsa elemenata se slažu dječje sobe...

Ali neće ići ovo što je zamišljeno - zbog stražnje šperploče. Onaj dio lijevo gore ne bi na ništa sličio.

Ovo je posao za stolara.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2024., 17:15   #9810
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Od Platsa elemenata se slažu dječje sobe...

Ali neće ići ovo što je zamišljeno - zbog stražnje šperploče. Onaj dio lijevo gore ne bi na ništa sličio.

Ovo je posao za stolara.
Imaju i za dnevnu kombinacije i dvije dubine, pluce za djecje i dublje za dnevne sobe.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2024., 13:23   #9811
Meni se isto cini da bi kallax bi bolji izbor u ovu svrhu. Kallax je stvarno svestran, probaj malo guglat kallax hackove i sigurno ce ti nadoc neka ideja za tvoj prostor.
bulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 11:28   #9812
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Platsa se dosta ljulja, nisu bas jako teski i stabilni elementi. Jesi mozda razmisljala o Kallaxu?

Quote:
bulj kaže: Pogledaj post
Meni se isto cini da bi kallax bi bolji izbor u ovu
Naravno, internet pun Kallax dividera. Istina, Platsa je krhka, a mjesto gdje bi stajala je baš "prometno", lako za zakačiti, ogrebati, odvaliti.
Isto je i sa Kallaxom po izdržljivosti; iverica.

Bolje nešto metalno ili puno drvo.


Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Ali neće ići ovo što je zamišljeno - zbog stražnje šperploče. Onaj dio lijevo gore ne bi na ništa sličio
Kod moje Platsa kombe mi se svidjelo što je stražnji dio nešto viši da "zaštiti" TV (isto da se ne zakači i sruši), dolje je rješenje za cipele, što kallax nema. A između bi se dalo staviti, taman imam viška, debeli medijapan komad, pa u njega ubušiti prednje i stražnje elemente i dobro izgleda. Vjerojatno ni sa stabilnošću ne bi bilo problema jer nešto visoko 1m, široko 80cm i debelo isto 80cm solidno stoji na podu. To je solidno kockasto.

Ipak, Platsa i Kallax otpadaju, tražim bolji materijal. Ako nekom sine neka ideja, neka javi
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2024., 15:20   #9813
poklon kartica

Prodajem Ikea poklon kartice sa 10% popusta. Primjer: robu vrijednosti 1.000€ Vi plaćate 900€. Popust vrijedi i na robu koja je već na popustu. Realizacija u Ikea prodajnom centru.
Max iznos 10.000 popust 1000.
maja22222 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2024., 17:42   #9814
Zvuči legalno
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2024., 17:03   #9815
Online planiranje kuhinje, je li to preko zooma ili telefonski?
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2024., 17:36   #9816
Quote:
royal blue kaže: Pogledaj post
Online planiranje kuhinje, je li to preko zooma ili telefonski?
preko zooma/teamsa
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2024., 16:01   #9817
Pozdrav svima.

Kupio bih ovaj krevet, ali veličina 160 x 200 trenutno nije na zalihama.

https://www.ikea.com/hr/hr/p/skarvlo...siva-70556086/

Kakva je praksa? Je li to znači da ga neće imati sljedeća dva mjeseca i više na zalihama ili to bude raspoloživo kroz neki kraći period od 10 ili 15 dana?

Hvala na pomoći.
__________________
We are alive
pod pekon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2024., 16:48   #9818



Stigne obavijest na mail.
Zla barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2024., 21:41   #9819
Quote:
pod pekon kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.

Kupio bih ovaj krevet, ali veličina 160 x 200 trenutno nije na zalihama.

https://www.ikea.com/hr/hr/p/skarvlo...siva-70556086/

Kakva je praksa? Je li to znači da ga neće imati sljedeća dva mjeseca i više na zalihama ili to bude raspoloživo kroz neki kraći period od 10 ili 15 dana?

Hvala na pomoći.
Kako za šta, možeš zovnit info telefon i pitat kad će doć na stanje, imaju tu informaciju, kad im stiže pošiljka
Luta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.