Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 22.12.2005., 22:31   #1
hladne noge

imam problem sa hladnim nogam a i svakodnevno mi ne predstavlja neki veliki problem ali kad idem na skijanje sve bude u redu prvi sat dva nakon toga meni su noge toliko hladne da mi se ukoče, točnije prsti na nogama. oblačim mnogo čarapa, veći broj tankih, ili jedne do dvije dedele, ili idem u neki zatvoreni prostor pa skidam pancerice i pušem u noge, trljam ih i onda kad se malo otkoče idem na snijeg ali nakon pola sata opet postaje neizdržljivo. kako se bliži skijanje mene već hvat panika od promrzlih prstiju. imate li koji savjet?
rekli su mi da noge zamotam u novine pa najlon pa onda obučem pancerice, pa da pijem neke tablete za cirkulaciju i sl.
razmišljala sam da kupim one obloge u apoteci koji su u prozirnoj vrećici, i unutra je neka plava želatinasta masa, to se drži inače u zamrzivaču pa kad se udreš ili sl. onda to staviš na bolno mjesto, pa sam mislila da to kupim i držim npr na radijatoru čitavu noć pa stavim u pancerice kad idem skijati ali netko mi je rekao da se to brzo ohladi da opet nije to to.
postoji li neki termofor, topli ulošci i bilo šta slično?
ima li netko kakvu ideju?
__________________
marietta
marietta2005 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:38.