Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2017., 06:59   #761
Quote:
flitmo kaže: Pogledaj post
Neće to nakon inspekcije prestat, treba uključit novine i poslat snimku Provjereno od Nove tv! Pa da Provjereno istraži. Onda će se nešto početi događati!


Jeste li obavijestili Alagića da i on podnese prijavu kao predstavnik stanara??
ja sam iz druge zgrade, (na toj temi nema nikoga ) al ovdje se jedino pisalo o toj buci, pa sam ovdje pitala.
Ma nije mi samo jasno, kako drugi ljudi spavaju?! šta svi piju prije spavanja, nitko ne ide na posao ujutro..zakaj nas samo par ovdje prijavljuje?
neugodno mi poslat na televiziju al razmislit ću si. na provjereno veliš da pošaljem?
Baš smo snimili, u 4 ujutro, i baš se čuje jako muzika.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 18:31   #762
pa ne znam zašto se nitko ne javlja.. ja isto živim na Laništu pa ne cujem ništa

vaša Profectus zgrada je ipak prva na udaru ispred nasipa..mi već iza vas imamo dobru zvucnu izolaciju od vaše zgrade
Waxey Gordon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 21:09   #763
Zgrada kod benzinske, pogled prema Areni centar također čuje

A frendica na Jaruščici osim muzike vidi i light show
__________________
When nothing goes right... go left...
sitnaMalaPlava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 00:17   #764
također sam snimila, makar nez dal ta snimka moze posluzit za ikaj.

bas to, nez kako se nitko ne zali. svi trpe i sute ili su gluhi. kupila sam neke cepice za usi, pa cu vidit kako ce to funkcionirati. u svakom slučaju ponovno ću slati mail ako se nastavi tak glasno.
Kay88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 16:29   #765
Quote:
Waxey Gordon kaže: Pogledaj post
pa ne znam zašto se nitko ne javlja.. ja isto živim na Laništu pa ne cujem ništa

vaša Profectus zgrada je ipak prva na udaru ispred nasipa..mi već iza vas imamo dobru zvucnu izolaciju od vaše zgrade


ma daj me nemoj, ja nisma oz profectus zgrade, vec kraj hotela I, i imam snimku svaku noc pet na sub, i sun na ned pici muzika za popizdit. prene me iz sna.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 16:29   #766
Quote:
Kay88 kaže: Pogledaj post
također sam snimila, makar nez dal ta snimka moze posluzit za ikaj.





bas to, nez kako se nitko ne zali. svi trpe i sute ili su gluhi. kupila sam neke cepice za usi, pa cu vidit kako ce to funkcionirati. u svakom slučaju ponovno ću slati mail ako se nastavi tak glasno.


nocas je opet ludilo bilo.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 02:45   #767
Bome ni veceras nije nis bolje -.- šaljem mail opet sutra.. Gnjavit ću ih svaki tjedan dok to ne riješe
Kay88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 08:15   #768
Quote:
Kay88 kaže: Pogledaj post
Bome ni veceras nije nis bolje -.- šaljem mail opet sutra.. Gnjavit ću ih svaki tjedan dok to ne riješe


saljem i ja.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 09:24   #769
Quote:
Kay88 kaže: Pogledaj post
Bome ni veceras nije nis bolje -.- šaljem mail opet sutra.. Gnjavit ću ih svaki tjedan dok to ne riješe
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
saljem i ja.
možda sam ja stvarno blesav pa mi to slobodno recite ali sve ovo što se ''čuje navecer'' bar ovaj petak i u subotu navecer ne dolazi sa Jaruna nego je to sa koncerta sa Bundeka u sklopu festivala vatrometa..

Ne da se cuje..to nije upitno bar ovo sto je bilo u petak i subotu navecer ali to cuje cijeli Novi Zagreb, a sigurno i dobar dio Zagreba sa one strane rijeke kao što je Vrbik...još pogotovo kad imamo ''povoljni'' vjetar sa sjevera koji to dodatno potencira prema Novom Zagrebu..

vjetar je bio ''tako povoljan'' da sam skoro mogao razaznati glas od Marijana Bana sa Bundeka..


napominjem da je veceras Škoro na festivalu i odmah vas upozoravam da ce te i veceras cuti buku sa Bundeka između 22h i ponoc
Waxey Gordon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 19:16   #770
Quote:
Waxey Gordon kaže: Pogledaj post
možda sam ja stvarno blesav pa mi to slobodno recite ali sve ovo što se ''čuje navecer'' bar ovaj petak i u subotu navecer ne dolazi sa Jaruna nego je to sa koncerta sa Bundeka u sklopu festivala vatrometa..

Ne da se cuje..to nije upitno bar ovo sto je bilo u petak i subotu navecer ali to cuje cijeli Novi Zagreb, a sigurno i dobar dio Zagreba sa one strane rijeke
Bundek, glupi festival vatrometa, da. Čuje se i u Trnju (Kruge), kao i svake godine.
Pigsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 01:16   #771
Quote:
Waxey Gordon kaže: Pogledaj post
možda sam ja stvarno blesav pa mi to slobodno recite ali sve ovo što se ''čuje navecer'' bar ovaj petak i u subotu navecer ne dolazi sa Jaruna nego je to sa koncerta sa Bundeka u sklopu festivala vatrometa..

Ne da se cuje..to nije upitno bar ovo sto je bilo u petak i subotu navecer ali to cuje cijeli Novi Zagreb, a sigurno i dobar dio Zagreba sa one strane rijeke kao što je Vrbik...još pogotovo kad imamo ''povoljni'' vjetar sa sjevera koji to dodatno potencira prema Novom Zagrebu..

vjetar je bio ''tako povoljan'' da sam skoro mogao razaznati glas od Marijana Bana sa Bundeka..


napominjem da je veceras Škoro na festivalu i odmah vas upozoravam da ce te i veceras cuti buku sa Bundeka između 22h i ponoc
Ne mislimo na istu stvar. Bundek se na laništu ne čuje koliko se čuje jarun svaki vikend i srijedu. Svaka srijeda, petak i subota od cca 1 do 5 ujutro muzika je toliko glasna da ju uz zatvoren prozor i tv čujem ko da mi dolazi iz susjedne sobe. a zamisli tek kak se čuje uz otvoren prozor. to što ju ti ne čuješ ne znači da ju drugi ne čuju.
Kay88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 14:14   #772
Quote:
Kay88 kaže: Pogledaj post
Ne mislimo na istu stvar. Bundek se na laništu ne čuje koliko se čuje jarun svaki vikend i srijedu. Svaka srijeda, petak i subota od cca 1 do 5 ujutro muzika je toliko glasna da ju uz zatvoren prozor i tv čujem ko da mi dolazi iz susjedne sobe. a zamisli tek kak se čuje uz otvoren prozor. to što ju ti ne čuješ ne znači da ju drugi ne čuju.
jel se to nočas nije čuo galeri??jel moguće da je uspjela prijeva? ako je,
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 14:45   #773
Malo me nije bilo ovdje, ali samo da javim da se ona buka čula i u Klari iza zatvora. Još ja gledam tko ima svadbu... strašno i bezobrazno!
Rupert is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 11:47   #774
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
jel se to nočas nije čuo galeri??jel moguće da je uspjela prijeva? ako je,
Ne.
Nego je padala kiša pa nisu imali otvorenu terasu.

Čudi me kako vjerujete u naše institucije da su napravili tj. odradili posao za koji su plaćeni. Pa pobogu unazad 7 godina nisu ništa napravili i svake godine isto, zar stvarno mislite da će to promijeniti par gnjevnih mailova i prijava Sanitarnoj inspekciji?

Samo prijava u medije nešto može promijeniti!
flitmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 21:41   #775
Quote:
flitmo kaže: Pogledaj post
Ne.
Nego je padala kiša pa nisu imali otvorenu terasu.

Čudi me kako vjerujete u naše institucije da su napravili tj. odradili posao za koji su plaćeni. Pa pobogu unazad 7 godina nisu ništa napravili i svake godine isto, zar stvarno mislite da će to promijeniti par gnjevnih mailova i prijava Sanitarnoj inspekciji?

Samo prijava u medije nešto može promijeniti!
da, ipak ništa ne funkcionira u ovoj zemlji.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 09:05   #776
Skupa stanara nije bilo, premda je trebao biti održan do 30. lipnja.
Alagića plaćamo k'o da sam skače po zgradi i mijenja žarulje.
Zgrada do naše je dobila dvije jumbo reklame na krovu - mi smo imali reklame svuda, nemamo nijedne (jel Automat klub plaća za reklamu na našem spremištu za smeće ispred RBA banke?).

Ne znam jeste li gledali, ali zanimljiva je stavka električara - jedna od većih na popisu. Bilo bi zanimljivo vidjeti koliko od toga je materijal... pa koliko bi uštedjeli da imamo predstavnika koji nekaj i radi, a ne za svaku pizdariju zove električara.

Uglavnom, kako možemo smanjiti davanja Predstavniku stanara, jer ovaj iznos je katastrofa za zgradu koja nema novaca.
A mogli bi i zamijeniti predstavnika... ovaj je malo poduže tamo, uspavao se (kao da je nekad radio).
Rupert is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 19:40   #777
Pozdrav...imam pitenje u vezi eletrične brave koja je postavljena na adresi Lanište 26, kome se treba obratiti za pin...dođem sa godišnjeg i nemrem u zgradu, u kasliću ništa na oglasnoj ploči ništa ...hvala
Br@da is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 02:13   #778
Quote:
Br@da kaže: Pogledaj post
Pozdrav...imam pitenje u vezi eletrične brave koja je postavljena na adresi Lanište 26, kome se treba obratiti za pin...dođem sa godišnjeg i nemrem u zgradu, u kasliću ništa na oglasnoj ploči ništa ...hvala
Vjerojatno 2626#



Nez kaj napravit, no život na lanistu je nepodnošljiv. Toliko glasna muzika nije ni kad si sama upalim
Kay88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 14:32   #779
Kako se sinoć dobro čuo Paul van Dyk s Jaruna, kao da sam tamo..
__________________
When nothing goes right... go left...
sitnaMalaPlava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 19:29   #780
Quote:
sitnaMalaPlava kaže: Pogledaj post
Kako se sinoć dobro čuo Paul van Dyk s Jaruna, kao da sam tamo..
Ja sam prijavio u Provjereno i mjesnom odboru i sanitarnoj i hrpi novinara, a vi? ili čekate nekoga da to napravi kao ja sad.
Btw. da li vam je lakše kada se ovdje izjadate ili ćete stvarno nešto poduzeti?
flitmo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:20.