Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2017., 17:01   #1561
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Kako se pomirite s tim da nećete naći nekoga?
Kako? Nikako.

Pokušaj autosugestije.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 17:30   #1562
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Što podrazumijevate pod "klub"? Dinamo, Hajduk, Rijeka, Cibona, Cedevita, Medveščak, Jug?
Dobro ti znas na sta se mislilo, ali ti mozes otici i na utakmicu nekih od tih klubova, tu je sve puno muskaraca neki ce ti sigurno prici
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 17:34   #1563
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Još ako obuče majicu na kojoj piše jebalabise, uspjeh zajamčen.

Ti baš nikako nisi u stanju pojmiti razliku između naći nekoga i naći bilo koga? Ovi savjeti "sjedi sama za šank i čekaj jebača" su, onako, uvreda zdravome razumijem.
Jesi ti procitao post na koji sam odgovorio ? Cura se vec pomirila sa time da nece nikada nikoga naci, da nema sa kime izaci i sl.
Ti stvarno mislis da je takvoj osobi bolje sjediti kuci nego izaci i nekoga upoznati I kako ti znas da njoj mozda bas neki jebac ne bi trenutno odgovarao ?

Sve i da ne bi, i trazi i zeli nesto ozbiljno, odakle tebi pravo da tvrdis da tako nesto ne moze naci izlaskom vani ? jer to nije istina, ne zele svi muskarci koji prilaze samo seks i nista drugo

Sto se tice razlike izmedju nekoga i bilo koga, ti si taj koji to ne moze pojmiti. Jel iko napisao da mora imati nesto sa prvim koji naidje ?
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 17:41   #1564
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Kako se pomirite s tim da nećete naći nekoga? Ja se s tim nikada neću pomiriti, to jest, takva mi misao nije ni na kraj pameti a tri puta mi je teže naći nekoga nego vama.

Kako bi rekao? Ne razmišljam previše o tome. Trebalo mi je dosta vremena da se pomirim u vezi nekih stvari iz prošlosti i bivše veze, jer ne možeš utjecati na to. Trenutačno uživam, radim nove stvari, imam posao, rješavam probleme pomalo, okupiram um. Učim komunicirati s ljudima uživo i online. Opuštam se. Imam svojih padova i zna mi povremeno biti teško, ali to je već druga priča.
Bar mogu reći da se trudim, svjestan sam svojih poteškoća, ograničenja i slično. Ne kažem da sam se pomirio, možda nađem i za 50 godina neku. A možda već sutra nastradam dok vozim. Ali radim na sebi, znam kakva sam osoba i sve to. Ali jednostavno ne razmišljam previše o tome tipa gluposti da imam rok s godinama i slično.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 17:58   #1565
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Kako se pomirite s tim da nećete naći nekoga? Ja se s tim nikada neću pomiriti, to jest, takva mi misao nije ni na kraj pameti a tri puta mi je teže naći nekoga nego vama.
Nađeš nekog, na neko vrijeme, očito ljudima teško pada što ne mogu uspostaviti neki trajniji odnos.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 18:10   #1566
Sit gladnom ne vjeruje.

Ljudi koji na svakom izlasku mogu naći osobu s kojom bi željeli bar nešto nikad neće moći shvatiti nas koje nitko nikad ni ne pogleda ili nas pogleda pa s gađenjem okrene glavu.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 18:15   #1567
Pa dobro što nisi prije tvrdila da je problem bio u tome da nisi mogla imati one koje si htjela a oni koji su htjeli tebe ti pak tebi nisu bili interesantni? Znači problem je bio što nije bilo klika a ne to što se nitko nije interesirao za tebe.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 18:36   #1568
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Sit gladnom ne vjeruje.

Ljudi koji na svakom izlasku mogu naći osobu s kojom bi željeli bar nešto nikad neće moći shvatiti nas koje nitko nikad ni ne pogleda ili nas pogleda pa s gađenjem okrene glavu.
true.
kikuchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 18:48   #1569
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Pa dobro što nisi prije tvrdila da je problem bio u tome da nisi mogla imati one koje si htjela a oni koji su htjeli tebe ti pak tebi nisu bili interesantni? Znači problem je bio što nije bilo klika a ne to što se nitko nije interesirao za tebe.
To dvoje se uopće međusobno ne isključuje.

Za vezu sa mnom su, ali nipošto ne na temelju fizičkoga izgleda, nego nekih drugih kvaliteta, u mojih 56 godina života bila zainteresirana samo (ili čak?) dvojica, od kojih sam s jednim bila u vezi, a s drugim sam u dugotrajnom prijateljstvu.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 18:51   #1570
Da, ima puno ljudi koji prvo gledaju vanjski izgled i onima koji nisu zgodni nedaju sansu makar su i oni sami manje atraktivni

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
nadprosjecni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 18:52   #1571
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
To dvoje se uopće međusobno ne isključuje.

Za vezu sa mnom su, ali nipošto ne na temelju fizičkoga izgleda, nego nekih drugih kvaliteta, u mojih 56 godina života bila zainteresirana samo (ili čak?) dvojica, od kojih sam s jednim bila u vezi, a s drugim sam u dugotrajnom prijateljstvu.
smijem li pitati o ovome prijateljstvu. kako to da ste ostali prijatelji iako je druga strana željela vezu? koliko je prošlo od tada?
kikuchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 19:00   #1572
Quote:
kikuchi kaže: Pogledaj post
smijem li pitati o ovome prijateljstvu. kako to da ste ostali prijatelji iako je druga strana željela vezu? koliko je prošlo od tada?
Bili smo još srednjoškolci kad se on zaljubio u mene, dakle prošlo je 40ak godina. Meni je to najnormalnije jer ga jako cijenim i volim kao prijatelja, njemu je vjerojatno bilo teže. Dobra sam si i s njegovom sestrom. On sad već duže vrijeme ima neku, ali se nisu vjenčali.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 19:19   #1573
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Sit gladnom ne vjeruje.

Ljudi koji na svakom izlasku mogu naći osobu s kojom bi željeli bar nešto nikad neće moći shvatiti nas koje nitko nikad ni ne pogleda ili nas pogleda pa s gađenjem okrene glavu.
To je već stvar razumijevanja. Isto tako se može reći za nagluhe osobe koja ima poteškoće s komunikacijom, ali druga strana nema strpljenja da ponovi rečenicu. I druga strana ne zna kako je to. Meni je kod drugih bilo žao što dosta ljudi nema strpljenja ili razumijevanja za takve stvari. I onda još obavezno nabace komentare da ih kao "pokrenu" u smislu da se prilagodimo njima.
Tu je sad ono zeznuto. Fizički neatraktivni bi znači trebali prilagoditi okolini radi druge strane da se njima dopadne, a sigurno imaju druge kvalitete.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 03:41   #1574
Quote:
aniston kaže: Pogledaj post
*
Teško se uklapam, i jednostavno nemam niti sa kim izlaziti više ni družiti se. Možda me to cijeli život prati.
*
ne znam iskreno ni kak bi se ponašala u nekom društvu i sa nekom ekipom.
*
Nije sve ni u tome, nekim ljudima je sudjeno da budu sami.
ovo mi je najgore
samo sto se ja nemogu pomiriti sa "nemati nikoga" jer kad vidim
kakve kretencine imaju manje vise dobre zenske onda jednostavno popiiiiiiz

__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 09:32   #1575
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Sit gladnom ne vjeruje.

Ljudi koji na svakom izlasku mogu naći osobu s kojom bi željeli bar nešto nikad neće moći shvatiti nas koje nitko nikad ni ne pogleda ili nas pogleda pa s gađenjem okrene glavu.
Naravno da ima svega (pod tim podrazumijevam da ako ti redovno prilaze -jednostavno ti raste samopouzdanje) ali za pravi klik treba malo više od fizičkog izgleda. Možda si ti povučena, samozatajna, ne komuniciras lako sa nepoznatima- a privlačila si slične osobe, te je jednostavno bilo teško da komunikacija krene u pravom smjeru - ostvarivanju veze.
Moja poznanica ima pedesetak godina, rastavljena je,par godina je bila samo doma, dok se sa drugom prijateljicom nije dogovorila da izlaze svaki vikend. U fazonu su- možda slijedeći tjedan budem mrtva
Bila sam sa njima jedan vikend u gradu (išle smo u klub ) -cijelu noć su plesale, smijale se - i muškarci su im prilazili. Kada sam vidjela tipa koji je prišao njenoj frendici-bilo je Wow! Lik je moje godište, građen da padneš...a realno žena izgleda kao žena od pedeset i pet. Ali je nasmijana, otvorena, zeza se. Pita me - šta misliš da radim sa njim? Rekoh - povedi kući, šteta da propadne Ako imaš pedeset - nemaš se kome opravdavati,život prolazi užasno brzo, probaj stvari koje nisi prije, izađi iz ljušture...
Ja stvarno ne mislim da samo zgodni i lijepi ljudi imaju uspjeha, stvarno to mislim. Prijateljica koja mi danas dolazi (bio bi red da počnem kuhati ručak, jer imam troje na ručku ) ima 150 kg i muža koji je obožava (ne, nije se udebljala poslije poroda) nije nešto ni otvorena - ali kada je u manjem društvu - glavna je za pričanje viceva, jako je duhovita...Druga ima ružan nos, a njen muž misli da je njen nos toliko lijep da bi trebala imati pirsing da ga istakne.
Na ovoj planeti je sve poprilično relativno - dobar izgled ne mora značiti nikakvu posebnu prednost...probajte da se volite
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 09:46   #1576
Iako dobronamjerno napisan, tvoj post je upravo argument da godine i izgled - jesu problem . Naime, svaka rečenica koja počinje sa "znam jednoga koji..." ukazuje na to da se radi o iznimci.

BTW, jako me zanima kakav je to klub u kojemu rasplesane 50-godisnjakinje ne djeluju groteskno.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 10:06   #1577
Možda je predrasuda, ali kontakt žene od 50+ i muškarca(ovo gotovo zvuči smiješno, i pristalije reći dečka) u dvadesetima, ili ranim tridesetima, iz kojeg god smjera bio iniciran, obično ima jedan cilj, i makar ona starija polovica zna točno (za)što to traži.


Je li groteskno vidjeti ženu, ili bilo koju osobu od 50+ kako đuska u disku? Vjerojatno jest, ali podjednako groteskno je meni osobno vidjeti osobu od 50+ kako ispija pivu, ili ledeni od brusnice na slamčicu, stojeći mirno pored stola u tom istom disku Grotesknost je potaknuta činjenicom da tu dob percipiram primjerenijom vozanjem unučadi u kolicima, nego subotnjim izlascima, ali čini mi se da uopće nije rijetkost tako nešto, i da ima osoba u toj dobi koje izlaze u grad znatno češće nego ja, gotovo upola mlađi Mislim da je to malo i zbog oslobađanja društvenih okova Iako je sredina i dalje pomalo zatucana, ljude sve više zabole ona stvar što će selo/grad reći.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 10:29   #1578
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
stvari koje nisi prije, izađi iz ljušture...

Ja izlazim napokon


Rocket86, vrati se u spilju neke zene od 50 izgledaju bolje nego vecina od 25 neki dan sam vidio bogatu zenu od oko 60, ima takve noge da se vecina cura od 25 moze sakrit.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 10:37   #1579
Ok, fali zaključna rečenica. Mislim da grotesknost prvenstveno ovisi o točki glodišta Odnosno, ista stvar bi mi bila manje groteskna da ja imam 50+. I ne vidim razliku između plesanja i sjedenja s pivom u ruci, jednako je neobično. Također, podjednako je neobično imati osobe od cca 15 i 55 godina u istom lokalu
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 10:46   #1580
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Također, podjednako je neobično imati osobe od cca 15 i 55 godina u istom lokalu
Danas kud se god okrenes sama djeca u bircevima, od kud im lova to sam bog zna.
Nekros is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:23.