Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2017., 10:41   #8581
Ah lijepi odmor

Na prvi pogled izgleda paradoksalno al sam mogao izgubiti nevinost već u sedmom ili osmom razredu osnovne škole.Tu se radilo o nekoliko (polu)prilika ali i to je bilo bliže nego kasnije u srednjoj i na faksu.
U sedmom razredu kod nas se premjestila jedna učenica zbog toga što je naš razred bio kao elitni što se tiče ocjena i vladanja.Razrednik nas je razmjestio tako da sjedim do nje.I stvarno to je bila inteligentna cura,osim toga voljela je učiti i bez pritiska staraca što me nekako privuklo u tom trenutku.A i bila je tiha i prelijepa sa velikim grudima za taj stadij razvoja,bilo ju je lijepo gledati kako se pretvara u ženu.Dobro smo se slagali pa sam je počeo pomalo spontano dodirivati,imali smo one stolove sa pregradama sa strana tako da ostali nisu primjećivali.Najdalje što sam otišao sa njom su bili zagrljaji,dodiri po nogama i ljubljenje po vratu ali je poljubav u usta izbjegavala.I to je bilo najdalje što sam otišao ne računajući prostitutke.Našla je neki izgovor da nam horoskopi nisu kompatibilni.Već tada mi je bilo jasno da pametni ljudi ponekad mogu toliko komplicirati da ispadnu glupi pa sam odustao.Možda sam trebao pokušati nešto još jednom,ne znam.Predpostavljam da i moj stav o horoskopu kojeg nisam krio nije pomagao.Ali kako bilo skoro da i nisam bio razočaran jer je bilo mnogo djevojaka u školi pa sam mislio ako neće hoće neka druga.Što je interesantno ni kasnije nisam viđao tu curu u vezi,ostala je samozatajna i u svom stilu se nije ni obazirala na sporadične vulgarne komentare o svojim grudima.
U osmom razredu nam se opet doselila jedna učenica.Plavokosa tiha djevojka sa već formiranim krugom prijatelja,iskreno i nismo imali nekih zajedničkih interesa osim što smo išli u isti razred.Nakon kraćeg pokušavanja nečega odustao sam ali smo ostali ok.Kasnije se negdje odselila i nikada je više nisam vidio.Dani su prolazili i sada se već bližimo kraju osmog razreda.Cure iz drugih razreda i nisam posebno zagledao jer je izbor u mome bio i više nego dobar bez skoro ikakve konkurencije.Dva najzgodnija i najpopularnija tipa su već prije rezervisala najpopularnije cure mada su mi one bile nekako jednodimenzionalne tako da nisam imao ništa protiv.Ostatak se svodio na cool ali debelog klinca kojem su glavna zanimacija bile grickalice i slatkiši,mog najboljeg prijatelja koji je već bio blizu rješenja djevičanstva,par manijaka koji su raspravljali samo o nogometu i jednog samozatajnog tipa koji je i onako više visio sa ljudima iz drugih razreda.Konačno sam shvatio da mi vrijeme curi i da nema više prostora za improvizaciju kao prije te da će neiskustvo kasnije biti teško nadoknaditi.U oko mi je upala jedna cura koja je čudom ostala slobodna.Družila se sa svojom prijateljicom iz klupe u 90% slučajeva,ali na neki način je bila slatka i otvorena i prema drugima.Bila je plavokosa i plavooka,male ali čvrste grudi te fantastične noge koje je četo otkrivala u minićima na nagovor svoje najbolje prijateljice.Inače njena prijateljica je bila promiskuitetna u punom smislu riječi,furala je sex već od šestoga razreda i mijenjala starije klošare što je u to doba bilo istovremeno smiješno i žalosno.Moj prijatelj se nije usudio prići već je samo masturbirao na njih obadvije.Te cure su bile jedine sa ispodprosječnim ocjenama.Uglavom ja sam počeo sve više primjećivati tu plavooku.Bila je priglupa i pomalo naivna,ali mi tada to nije smetalo i nisam pravio problem da i budem u vezi s njom,naravno vrlo rado bih pristao i samo na sex.Ja sam u to vrijeme uobičavao da sipam vodku u sok i da to pijuckam za vrijeme nastave i odmora,ocjene su bile rješene tako da sam počesto bio pijan na nastavi.To mi je spustilo inhibicije pa sam se nešto motao uokolo i za čudo ona je pristala da se nađemo kod nje poslije nastave.Mislio sam da će 90% pasti barem sex ali sve se izjalovilo samo jedan školski čas prije kraja nastave.Naime,njena prijateljica je iznenada počela primjećivati da se nešto događa pa ju je počela nagovarati da odgodi i da "pripazi jer sam štreber"(mada sam ja imao skoro same četvorke te bio jedan od lošijih u razredu)Krava je počela opasno histerisati.Ne sjećam se najbolje kao su se stvari odvijale kasnije,ali već tada sam zapazio da se moj razvoj neće odvijati kao kod drugih.
Tu već dolazimo do završetka osnovne,dugo vruće ljeto ispunjeno video igrama i pripremama za srednju.Moj najbolji prijatelj je predhodne godine već izgubio nevinost sa curom koja je živjela deset metara dalje od njegove zgrade.Ponudio se da i meni to sredi tako da sam dobio i neku maglovitu šansu za popravni.Jedan dan poslije LAN partija u internet klubu s njim sam otišao do te cure.Od internet kluba do njene kuće nas je bukvalno ograđivao samo jedan zid.Starci su joj bili na poslu i tu smo se kod nje našli u nekoj sporednoj sobici koja je više služila kao skladište i imala je neki razdrndani krevet sa polomljenim nogama kojeg su predpostavljam već nekoliko puta koristili.Toj curi se fizički i nisam nešto svidio jer izgledam kao ružnija verzija Modrića,ali nije toliko važno jer njoj sex nije predstavljao big deal i na taj način je mogla da dalje pridobije tog moga prijatelja.Dao sam mu novac da si ode kupiti sladoled i da uplati turnir u LAN-u,tako da sam ostao sjediti nasamo s tom curom na krevetu.Ona i nije bila nešto poduzetna tako da smo samo pričali dok sam je ja zagrlio preko ramena i to je bilo sve.Tu se već probudila moja umjetnost presipanja iz šupljeg u prazno tako da sam se na neki način pokušao odužiti za eventualni snošaj te započeo neke intelektualne pričePošto je bila sirova i priglupa to je njoj pasalo kao lanjski snijeg.Možda sam ju i mogao tu odraditi i tako za sva vremena skinuti okove djevičanstva.Ali ne mogu se vratiti nazad.
Clandestine is offline  
Old 29.07.2017., 15:15   #8582
Dobro napisano. Djevački Proust.
__________________
"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" by n00e

"Walk me to the corner, our steps will always rhyme"
Jizzus is offline  
Old 30.07.2017., 00:38   #8583
Ah, dobri stari Đorđe. Primjetio sam, što više priča o fitnesu i dijeti sve je deblji.
Što se tiče one bilderke što ga je raspametila, jeb' ga, sam si je kriv; k'o i ovi naši kad žensko naleti pa joj zatrpaju pm. Teško se tome oduprijeti.

Vidim, raspisao si se. Ja sam prvu polu-priliku za nešto imao krajem srednje, ako sam to dobro datirao. Nije da je bitno, ionako sam pogubljen i nesvjestan međuljdskih dinamika velikim dijelom sve do kraja faksa.
InterroBang is offline  
Old 30.07.2017., 02:32   #8584
Ja sam bio jedini djevac u drustvu od 20+ godina, tako su mi jednom prilikom na house partyu, u vlastitoj mi kuci, (bio je to dobar party... od pola ekipe nisam imao pojma tko su), ugl. namjeste mi djevojku, tacnije, svezali mi povez na oci, ugurali u sobu i zatvorili vrata, skinem povez i imam sta za vidjet, mala kao od majke rođena, lezi na krevetu...

cura iz doma za nezbrinutu djecu jos je tada maloljetna bila, ugl. ja nisam bio taj koji ju je guzio cijelu noc...

I tako, bilo je tih prilika, drustvo me konstatno guralo, nagovaralo, nije im bilo jasno kako i zasto sam jos nevin, ali ja kao da sam bio zatvoren u sexualnome smilu ili samome pristupu ženama... ali taj problem je bio vise psiholoski vezan!..

Sjecam isto jedne noci jos onako u pijanome stanju na nagovor prijatelja odemo u puff (bordel, sex jazbina), i dok su svi oni zajahali na svoje jebaljke flundaruše, meni se na moju nije mogao ni dignut... jadna cura sjećam se dala je sve od sebe, pušila, gladila, sisala, ma nema šta nije radila da ne nabrajam sad. itd.

Tako da je moje djevičanstvo trajalo sve do 24-te kada san upozna jednu damu,malo starija od mene,jakog karaktera,prelijepa i visoka (sto mi je odgovaralo jer san i ja dost' visok) nevjerojatna žena koju cu pamtit zauvijek i veoma sam joj zahvalan što me uvela u taj sexualn dio svemira!

Od tada sam ovisan o sexu, vec nakon 3 dana apstinencije sva krv nabuja dole, da sam sam od sebe neznam sta bih osim da mlatim od zid sa njim ako cura nije tu...
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Old 01.08.2017., 13:02   #8585
Quote:
mauzer kaže: Pogledaj post
Ja sam bio jedini djevac u drustvu od 20+ godina, tako su mi jednom prilikom na house partyu, u vlastitoj mi kuci, (bio je to dobar party... od pola ekipe nisam imao pojma tko su), ugl. namjeste mi djevojku, tacnije, svezali mi povez na oci, ugurali u sobu i zatvorili vrata, skinem povez i imam sta za vidjet, mala kao od majke rođena, lezi na krevetu...

cura iz doma za nezbrinutu djecu jos je tada maloljetna bila, ugl. ja nisam bio taj koji ju je guzio cijelu noc...

I tako, bilo je tih prilika, drustvo me konstatno guralo, nagovaralo, nije im bilo jasno kako i zasto sam jos nevin, ali ja kao da sam bio zatvoren u sexualnome smilu ili samome pristupu ženama... ali taj problem je bio vise psiholoski vezan!..

Sjecam isto jedne noci jos onako u pijanome stanju na nagovor prijatelja odemo u puff (bordel, sex jazbina), i dok su svi oni zajahali na svoje jebaljke flundaruše, meni se na moju nije mogao ni dignut... jadna cura sjećam se dala je sve od sebe, pušila, gladila, sisala, ma nema šta nije radila da ne nabrajam sad. itd.

Tako da je moje djevičanstvo trajalo sve do 24-te kada san upozna jednu damu,malo starija od mene,jakog karaktera,prelijepa i visoka (sto mi je odgovaralo jer san i ja dost' visok) nevjerojatna žena koju cu pamtit zauvijek i veoma sam joj zahvalan što me uvela u taj sexualn dio svemira!

Od tada sam ovisan o sexu, vec nakon 3 dana apstinencije sva krv nabuja dole, da sam sam od sebe neznam sta bih osim da mlatim od zid sa njim ako cura nije tu...
Kak lijepa i inspirirajuća priča. Vjerojatno neistinita. Koliko te to iskustvo sa velikom ženom promjenilo? Jel ti dalje moraju drugi namjestati picku?
sarkomirkof is offline  
Old 01.08.2017., 20:40   #8586
Quote:
sarkomirkof kaže: Pogledaj post
Kak lijepa i inspirirajuća priča. Vjerojatno neistinita. Koliko te to iskustvo sa velikom ženom promjenilo? Jel ti dalje moraju drugi namjestati picku?
Nadam se da je istinita Opisivao sam u predhodnim postovima da me je prijatelj prijatelja upoznao s curom s kojom sam se poljubio,prvi francuski ne računajući prostitutke.Bili smo pijani te u narednim danima nije više htjela da bude nešto više.Uprkos tom iskustvu i dalje mi moraju "namještati",jaz je još suviše velik.Ni tada nije sigurno ali kada samoinicijativno priđem rezultat je odjeb 1/1.
Clandestine is offline  
Old 02.08.2017., 00:08   #8587
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Nadam se da je istinita Opisivao sam u predhodnim postovima da me je prijatelj prijatelja upoznao s curom s kojom sam se poljubio,prvi francuski ne računajući prostitutke.Bili smo pijani te u narednim danima nije više htjela da bude nešto više.Uprkos tom iskustvu i dalje mi moraju "namještati",jaz je još suviše velik.Ni tada nije sigurno ali kada samoinicijativno priđem rezultat je odjeb 1/1.
Barem prilaziš. Ja na "prirodan" način se sa curama mogu povezati samo kroz faks, a i tamo su one ugrožena vrsta. Ne znam, morat cu neke radikalne poteze potezat čisto toliko da imam neki osjećaj da radim nešto po tom pitanju. Mozda uletavanje curama u pekarnici, mesnici... njima je ionako posao da budu ljubazne, a sebi bilježim pozitivne bodove.
sarkomirkof is offline  
Old 02.08.2017., 08:10   #8588
Di ste junferosi stigo veteran...

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Rocco18 is offline  
Old 02.08.2017., 13:55   #8589
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Di ste junferosi stigo veteran...

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Jesi rijesio sta?

Sent from my XT1572 using Tapatalk
Newbie28 is offline  
Old 02.08.2017., 13:57   #8590
Quote:
Newbie28 kaže: Pogledaj post
Jesi rijesio sta?

Sent from my XT1572 using Tapatalk
Jup. Križaljku u dnevnim novinama

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Rocco18 is offline  
Old 02.08.2017., 23:22   #8591
problem je kad si stariji, tad je sve komplicirano, puno pitanja, puno analize, filozofije, bolje je to riješiti dok ste mlađi, primjećujem polako po sebi, evo ulazim u 27 godinu, i počela sam komplicirati kao žena prid menopauzu, pa bi pa nebi,pa važem livo desno i nikako...
kocelot is offline  
Old 03.08.2017., 08:18   #8592
Ako možeš birati hoćeš li ili ne, onda i nije tako velik problem.
InterroBang is offline  
Old 03.08.2017., 12:34   #8593
Teorija nevažnosti izgleda opet oborena: poznata youtuberka se tajno nabacivala zgodnijem liku od svog frajera
https://www.youtube.com/watch?v=3lXQfzQR1ZA
Clandestine is offline  
Old 03.08.2017., 13:46   #8594
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Teorija nevažnosti izgleda opet oborena: poznata youtuberka se tajno nabacivala zgodnijem liku od svog frajera
https://www.youtube.com/watch?v=3lXQfzQR1ZA
Da ali pogledaj kako ženska izgleda. Ništa čudno što traži više od trenutnog...
Rocco18 is offline  
Old 03.08.2017., 14:26   #8595
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Da ali pogledaj kako ženska izgleda. Ništa čudno što traži više od trenutnog...
neka traži,njena stvar,samo će mi forumaši sada malo teže gurati mantru da izgled nije važan
Clandestine is offline  
Old 03.08.2017., 15:05   #8596
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
neka traži,njena stvar,samo će mi forumaši sada malo teže gurati mantru da izgled nije važan
Izgled je važan ali opet ne možeš se mjeriti po njenim standardima.

Prilično sam siguran da dosta ljudi ima puno niži standard nego što drugima predstavljaju.
Rocco18 is offline  
Old 03.08.2017., 15:28   #8597
Ak si kvazimodo onda je izgled presudan na zalost.
Prosjecni muskarac moze uhvatiti natprosjecnu zenu.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Old 04.08.2017., 02:50   #8598
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ak si kvazimodo onda je izgled presudan na zalost.
Prosjecni muskarac moze uhvatiti natprosjecnu zenu.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Možda u bajkama, u stvarnosti ne može.
Ali zato obrnuta situacija može, i česta je na ulicama.
Brad7 is offline  
Old 04.08.2017., 09:12   #8599
Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
Možda u bajkama, u stvarnosti ne može.
Ako se ne varam, govorimo o (iznad)prosječnom izgledu, a ne o prosjeku kao opisu cjelovite osobe.

U tom slučaju "prosječni muškarac" označava nekoga tko s jedne strane neće ništa u životu postići na račun svoga dobrog izgleda, ali jednako tako neće ni propustiti nešto na račun svoga nedobrog izgleda.

Tvrditi da takav muškarac nema izgleda biti u vezi ("uhvatiti" je freudovski vrlo znakovit izraz ) s iznadprosječno izgledajućom ženom je potpuna besmislica. Ako nekoga ta besmislica tješi i olakšava mu življenje po principu kisela grožđa (naravno da nemogu ja jer nemože niko) - pogotovo osnažena klišejom po kojemu eventualni izuzetci znače da je ona sigurno glupa sponzoruša, a on sigurno malopenisni bogatun - to je OK; ali, to i dalje ne umanjuje besmislenost takve tvrdnje.
Lord Byron is offline  
Old 04.08.2017., 09:43   #8600
Uhvatiti je samo izraz koji je bio zgodan za upotrebu u toj recenici.
Forma je nevazna, sadrzaj je vazan, a na kraju si se ionako referirao na njega.


Osnovne potrebe za vezu su zabava i sigurnost. Prosjecno izgledajuci muskarac je daleko vise od svojeg izgleda ukoliko odasilje signale da ovo dvoje moze pruziti.

Brad7 npr odasilje da moze pruziti svoje frustracije, a to ne zvuci ni zabavno ni sigurno pa tu izgled ni nije bitan.
Zene takve zaobilaze.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:22.